Νέα

Πολεμικό Ναυτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 336K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.251
Κριτικές
3
Like
6.831
Πόντοι
1.486
Μια και οι Αεροπόροι ανοίξαν thread ανοίγουμε κι εμείς..Παραθέτω Θυρεούς μας:
aslc4.jpg
fg20elliwu6.jpg
dagc1.jpg[img]
http://img145.imageshack.us/img145/...ν υπέστειλε ή παρέδωσε Πολεμική Σημαία.[/img]
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Για τα Τεθωρακισμενα θα ανοιξει κανεις?
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.251
Κριτικές
3
Like
6.831
Πόντοι
1.486
Τα θρυλικά ξιφιόπλοια...

atpan8hrno5.jpg
atieraksmz7.jpg
at8yellads4.jpg
ataspisgd3.jpg
 

Επισκέπτης
πάτερ μου και που να τους εξιστορήσω τα κατορθώματα του ψευτό καλόγερου του Ψωμιάδη του βασανιστή της χούντας της γνωστής οικογένειας Ψωμιάδη από την ΑΕΚ όταν υπηρέτησα μαζί του στο ΚΕ Καλαμάτας και στα ΛΥΒ Καβάλας.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
α/τ σαχτουρης 90β τπβ!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
ναρκαλιευτικά αίγλη και πλειάς η μόνη μου σχέση με το ναυτικό σε ένα από τα δυο ανέβηκα για κάνα  δυο ώρες την εποχή που είχε βγει το περιβόητο Χώρα ( σεισμίκ ) το 1976 υπηρετούσε σε αυτό ο αδελφός μου και εγώ υπηρετούσα στην Λήμνο και συναντηθήκαμε εκεί.
 

Επισκέπτης
εκανε την αρχη ο vasos με την δηθεν αποχωρηση σου & εκτοτε εχει γινει του κουτρουλη ο γαμος..αεροποροι-ναυτες-καθαριστες ευαγων ιδρυματων & δεν συμαζευεται..ρεεεεεεεεεεεεεεεε τα χαπια μου..ωραια χρονια λεμε..spam & αγιος ο θεος..

Υ.Γ το κορυφαιο ειναι "το παιδι του Πασχαλη" παντως..το τελειο ξεκατινιασμα..
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.251
Κριτικές
3
Like
6.831
Πόντοι
1.486
ναρκαλιευτικά αίγλη και πλειάς η μόνη μου σχέση με το ναυτικό σε ένα από τα δυο ανέβηκα για κάνα  δυο ώρες την εποχή που είχε βγει το περιβόητο Χώρα ( σεισμίκ ) το 1976 υπηρετούσε σε αυτό ο αδελφός μου και εγώ υπηρετούσα στην Λήμνο και συναντηθήκαμε εκεί.
Για σένα Φίλε ARIONA...
m248ec4.jpg
 

ARNADO

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Τ.Π.Κ. ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ 1η ΜΟΙΡΑ ΜΗΧΑΝΗΚΟΣ
4ης M.T.U. 20CL 2.200HP ΚΥΡΙΕΣ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΑ TURBO μετα τις 900 στροφες.
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Κανονικά έπρεπε να περάσουν από δίκη για εσχάτη προδοσία.Αλλά ίσως πήραν και παράσημα.Ξέρεις αυτά που έχουν στο στήθος όλοι οι βαθμοφόροι,και παίρνουν επειδή πέρασαν επιτυχώς κάποιο "σχολείο".Πάντως εκείνη τη μέρα,έπρεπε να περάσουν από δίκη όλοι όσοι εμπλέκονταν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο στην απώλεια της βραχονησίδας....
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.251
Κριτικές
3
Like
6.831
Πόντοι
1.486
Κανονικά έπρεπε να περάσουν από δίκη για εσχάτη προδοσία.Αλλά ίσως πήραν και παράσημα.Ξέρεις αυτά που έχουν στο στήθος όλοι οι βαθμοφόροι,και παίρνουν επειδή πέρασαν επιτυχώς κάποιο "σχολείο".Πάντως εκείνη τη μέρα,έπρεπε να περάσουν από δίκη όλοι όσοι εμπλέκονταν με τον ένα ή τον άλλο τρόπο στην απώλεια της βραχονησίδας....
Αν πιστεύεις ότι το ΠΝ ευθύνετο για το φιάσκο στα Ίμια
α)Πλανάσαι πλάνην οικτράν αφού ξεχνάς τις ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ 
β)Υπάρχει σχετικό thread να γράψεις για να μην το κάνουμε και αυτό το thread μπ@@@@λο...
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Κανείς πολιτικός δεν υπέστειλε τη σημαία.Το ΠΝ την υπέστειλε.Ο Α/Σ ήταν στη Σαλαμίνα,και όχι στην περιοχή.Επικεφαλής ήταν ο κυβερνήτης της Φ/Γ Ναυαρίνο.Ο Α/ΓΕΕΘΑ ήταν ο Λυμπέρης.Ναύαρχος.Τα Ίμια τα φύλαγαν άνδρες της ΜΥΚ.Τους παραπλάνησαν όλους οι Τούρκοι και κατέβασαν άνδρες τους στην αφύλακτη βραχονησίδα.Πολιτικές ευθύνες υπάρχουν.Αλλά και μεγάλες στρατιωτικές.Τεράστιες θα έλεγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom