Νέα

Ενα καλο ψαρεματακι στην πλατεια Εξαρχειων!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Βραδακι Αυγουστου και μια και δεν πηγα φετος διακοπες πηρα το αμαξι για μια βολτα στην Αθηνα με μια μικρη πιθανοτητα να κατεβαινα παραλια μηπως εβρισκα κανα καλο τεμαχιο..στο υψος του οτε στην πατησιων ενιωσα πεινα και λεω δεν παω απο Εξαρχεια για κανα σουβλακι..πραγματι πηγα και εκει που ετρωγα στα ορθια ενα με 2πλη πιτα σκαει μια πιτσιρικα που ηταν σε αθλια κατασταση και μου λεει..μηπως υπαρχει κανα ευρω να παρω και γω κατι να φαω γιατι ειμαι νηστικη 2 μερες..της λεω δεν εχω ψιλα αλλα περιμενε να φαω να παμε μαζι στο μαγαζι να σου παρω ενα...μου λεει δεν μου δινειςκαλυτερα τα χρηματα τα εχω αναγκη..της λεω ενα 50αρη εχω πανω μου αμα θες σου δινω τα 30...30 μου λεει τοσα πολλα ναι λεω...αλλα θα μου κανεις λιγο παρεουλα γιατι εχω μοναξιες,,και που να παμε μου λεει..λεω καπου θα βρουμε..της παιρνω ενα σουβλακι να στανιαρει και μπαινουμε στο αμαξι οπου της εσκασα το παραμυθι..της λεω παμε οτελ να κανουμε σεξακι? μου λεει δεν εχω κανει ποτε κατι τετοιο..τεσπα παμε σε να οτελ οπου μολις γδυθηκε επαθα πλακα..ηταν δεν ηταν 40-45 κιλα με υψος περιπου 1,58..μπηκε να κανει μπανιο και ειδα οτι τα ρουχα της ηταν μεσα στην βρωμα! απλυτα για κανα 2 μηνο τουλαχστον..βγηκε απο το μπανιο εγω ειχα γδυθει και σκεφτηκα καλυτερα μονο πιπα..της τοπα και αρχισε ενα πολυ καλο και απαλο τσιμπουκακι :pipa1: μεχρι που εχυσα στο στομα της..η εκπληξη ειναι οτι δεν τα εφτυσε αλλα τα καταπιε μεχρι σταγονας..την πηγα πισω της εδωσα το 30 αρι  και εληξε η φαση..ερωτηση προς ολους..ξερετε αν παιζει κρυφη πιατσα εκει η απλα ετυχε η φαση..παντως για 30 ευρω αξιζε αν και η πιτσιρικα ηταν σαν απολειφαδι...
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
Βραδακι Αυγουστου και μια και δεν πηγα φετος διακοπες πηρα το αμαξι για μια βολτα στην Αθηνα με μια μικρη πιθανοτητα να κατεβαινα παραλια μηπως εβρισκα κανα καλο τεμαχιο..στο υψος του οτε στην πατησιων ενιωσα πεινα και λεω δεν παω απο Εξαρχεια για κανα σουβλακι..πραγματι πηγα και εκει που ετρωγα στα ορθια ενα με 2πλη πιτα σκαει μια πιτσιρικα που ηταν σε αθλια κατασταση και μου λεει..μηπως υπαρχει κανα ευρω να παρω και γω κατι να φαω γιατι ειμαι νηστικη 2 μερες..της λεω δεν εχω ψιλα αλλα περιμενε να φαω να παμε μαζι στο μαγαζι να σου παρω ενα...μου λεει δεν μου δινειςκαλυτερα τα χρηματα τα εχω αναγκη..της λεω ενα 50αρη εχω πανω μου αμα θες σου δινω τα 30...30 μου λεει τοσα πολλα ναι λεω...αλλα θα μου κανεις λιγο παρεουλα γιατι εχω μοναξιες,,και που να παμε μου λεει..λεω καπου θα βρουμε..της παιρνω ενα σουβλακι να στανιαρει και μπαινουμε στο αμαξι οπου της εσκασα το παραμυθι..της λεω παμε οτελ να κανουμε σεξακι? μου λεει δεν εχω κανει ποτε κατι τετοιο..τεσπα παμε σε να οτελ οπου μολις γδυθηκε επαθα πλακα..ηταν δεν ηταν 40-45 κιλα με υψος περιπου 1,58..μπηκε να κανει μπανιο και ειδα οτι τα ρουχα της ηταν μεσα στην βρωμα! απλυτα για κανα 2 μηνο τουλαχστον..βγηκε απο το μπανιο εγω ειχα γδυθει και σκεφτηκα καλυτερα μονο πιπα..της τοπα και αρχισε ενα πολυ καλο και απαλο τσιμπουκακι :pipa1: μεχρι που εχυσα στο στομα της..η εκπληξη ειναι οτι δεν τα εφτυσε αλλα τα καταπιε μεχρι σταγονας..την πηγα πισω της εδωσα το 30 αρι  και εληξε η φαση..ερωτηση προς ολους..ξερετε αν παιζει κρυφη πιατσα εκει η απλα ετυχε η φαση..παντως για 30 ευρω αξιζε αν και η πιτσιρικα ηταν σαν απολειφαδι...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  το σουβλακι καλο ?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.149
Like
11.628
Πόντοι
2.606
Τυπε συγκινητική ιστορία βγαλμένη απ την ζωή
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Βραδακι Αυγουστου και μια και δεν πηγα φετος διακοπες πηρα το αμαξι για μια βολτα στην Αθηνα με μια μικρη πιθανοτητα να κατεβαινα παραλια μηπως εβρισκα κανα καλο τεμαχιο..στο υψος του οτε στην πατησιων ενιωσα πεινα και λεω δεν παω απο Εξαρχεια για κανα σουβλακι..πραγματι πηγα και εκει που ετρωγα στα ορθια ενα με 2πλη πιτα σκαει μια πιτσιρικα που ηταν σε αθλια κατασταση και μου λεει..μηπως υπαρχει κανα ευρω να παρω και γω κατι να φαω γιατι ειμαι νηστικη 2 μερες..της λεω δεν εχω ψιλα αλλα περιμενε να φαω να παμε μαζι στο μαγαζι να σου παρω ενα...μου λεει δεν μου δινειςκαλυτερα τα χρηματα τα εχω αναγκη..της λεω ενα 50αρη εχω πανω μου αμα θες σου δινω τα 30...30 μου λεει τοσα πολλα ναι λεω...αλλα θα μου κανεις λιγο παρεουλα γιατι εχω μοναξιες,,και που να παμε μου λεει..λεω καπου θα βρουμε..της παιρνω ενα σουβλακι να στανιαρει και μπαινουμε στο αμαξι οπου της εσκασα το παραμυθι..της λεω παμε οτελ να κανουμε σεξακι? μου λεει δεν εχω κανει ποτε κατι τετοιο..τεσπα παμε σε να οτελ οπου μολις γδυθηκε επαθα πλακα..ηταν δεν ηταν 40-45 κιλα με υψος περιπου 1,58..μπηκε να κανει μπανιο και ειδα οτι τα ρουχα της ηταν μεσα στην βρωμα! απλυτα για κανα 2 μηνο τουλαχστον..βγηκε απο το μπανιο εγω ειχα γδυθει και σκεφτηκα καλυτερα μονο πιπα..της τοπα και αρχισε ενα πολυ καλο και απαλο τσιμπουκακι :pipa1: μεχρι που εχυσα στο στομα της..η εκπληξη ειναι οτι δεν τα εφτυσε αλλα τα καταπιε μεχρι σταγονας..την πηγα πισω της εδωσα το 30 αρι  και εληξε η φαση..ερωτηση προς ολους..ξερετε αν παιζει κρυφη πιατσα εκει η απλα ετυχε η φαση..παντως για 30 ευρω αξιζε αν και η πιτσιρικα ηταν σαν απολειφαδι...


η συγκεκριμένη κοπέλα, και πολλές σαν αυτή ... θα έκαναν τα πάντα για ένα κομμάτι πρέζα ρε τύπε ... δεν χρειάζεται να βγει σε πιάτσα απλά έκανε την τύχη της ... :hi:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.681
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
10η εντολη :o
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
η συγκεκριμένη κοπέλα, και πολλές σαν αυτή ... θα έκαναν τα πάντα για ένα κομμάτι πρέζα ρε τύπε ... δεν χρειάζεται να βγει σε πιάτσα απλά έκανε την τύχη της ... :hi:
τυπε το σκεφτηκα και γω μην ηταν πρεζονι ομως δεν ειχε σημαδια στο σωμα της απο ενεσεις κλπ..εκτος κι αν επινε χαπακια μονο..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
Έχεις εκλεπτυσμένα γούστα τύπε μου! :)

Η κοπέλα ήταν σαν απολειφάδι και μέσα στην μπίχλα, όπως ο ίδιος λες, τόσο που δεν την πήδησες καν, αλλά τελικά η φάση άξιζε.
Δηλαδή σαν τί άξιζε; Εμένα που φάνηκε θλιβερή η όλη φάση...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.681
Κριτικές
1
Like
2.007
Πόντοι
366
τυπε το σκεφτηκα και γω μην ηταν πρεζονι ομως δεν ειχε σημαδια στο σωμα της απο ενεσεις κλπ..εκτος κι αν επινε χαπακια μονο..
ρε μποι η χρηση δε γινεται μονο ενδοφλεβια.
που εισαι στο 1980? :dunno:
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Έχεις εκλεπτυσμένα γούστα τύπε μου! :)

Η κοπέλα ήταν σαν απολειφάδι και μέσα στην μπίχλα, όπως ο ίδιος λες, τόσο που δεν την πήδησες καν, αλλά τελικά η φάση άξιζε.
Δηλαδή σαν τί άξιζε; Εμένα που φάνηκε θλιβερή η όλη φάση...
οπως τα λες ειναι αλλα εκανε μια πιπα σουπερ τυπε! γι αυτο ειπα αξιζε.. :pipa1:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
τυπε το σκεφτηκα και γω μην ηταν πρεζονι ομως δεν ειχε σημαδια στο σωμα της απο ενεσεις κλπ..εκτος κι αν επινε χαπακια μονο..

εγώ δεν θα γούσταρα καθόλου την όλη φάση, δυστυχία η κορασίδα, που κουράγιο να πηδήξεις .... τι να σου πω
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
εγώ δεν θα γούσταρα καθόλου την όλη φάση, δυστυχία η κορασίδα, που κουράγιο να πηδήξεις .... τι να σου πω
φιλε spougena και πολλες πορνες στα πορνεια μες στην δυστυχια ειναι αλλα τις γαμαμε..δεν φταιμε εμεις για την καταντια τους..δες ομως και θετικα..την βοηθησα με το 30αρι δεν ειχε φραγκο..σωστα? 2 οψεις το νομισμα λοιπον..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
τωρα θα σου σαπισει το πεος  :sunglasses: :rolleyes:
πορτοκαλαδα ηπιες?
ισα που προλαβαινεις
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
οπως τα λες ειναι αλλα εκανε μια πιπα σουπερ τυπε! γι αυτο ειπα αξιζε.. :pipa1:

Εδώ που τα λέμε και 300 να είχες ακουμπήσει στην (Εβε)λίνα το αποτέλεσμα το ίδιο θα ήταν, ένα χύσιμο.
Τουλάχιστον εσύ το έκανες με το 1/10 των χρημάτων. :)
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Εδώ που τα λέμε και 300 να είχες ακουμπήσει στην (Εβε)λίνα το αποτέλεσμα το ίδιο θα ήταν, ένα χύσιμο.
Τουλάχιστον εσύ το έκανες με το 1/10 των χρημάτων. :)
σωστος τυπε..και ισως να μην τα καταπινε κιολας η τυπισσα των 300 ευρω!  ;)
 

Stil520

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.653
Like
0
Πόντοι
16
Εχω δει κατι τετοια μουνακια που οντως ειναι πολυ καλα.
Αυτοκαταστροφικές...
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.776
Πόντοι
1.206
σωστος τυπε..και ισως να μην τα καταπινε κιολας η τυπισσα των 300 ευρω!  ;)

Αστειεύεσαι; Φυσικά και δεν τα καταπίνει μόνο με 300! Τί την πέρασες φτηνιάρα;
Για CIM θέλει +50! (Σοβαρά τώρα!)
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
τυποι σημειωστε εδω οτι την πηγα στο οτελ ΙΝΟΗ πολυ καλο και μονο 15 ευρω,,εγω τουλαχιστον εμεινα ευχαριστημενος... :dancing: :dancing:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Βραδακι Αυγουστου και μια και δεν πηγα φετος διακοπες πηρα το αμαξι για μια βολτα στην Αθηνα με μια μικρη πιθανοτητα να κατεβαινα παραλια μηπως εβρισκα κανα καλο τεμαχιο..στο υψος του οτε στην πατησιων ενιωσα πεινα και λεω δεν παω απο Εξαρχεια για κανα σουβλακι..πραγματι πηγα και εκει που ετρωγα στα ορθια ενα με 2πλη πιτα σκαει μια πιτσιρικα που ηταν σε αθλια κατασταση και μου λεει..μηπως υπαρχει κανα ευρω να παρω και γω κατι να φαω γιατι ειμαι νηστικη 2 μερες..της λεω δεν εχω ψιλα αλλα περιμενε να φαω να παμε μαζι στο μαγαζι να σου παρω ενα...μου λεει δεν μου δινειςκαλυτερα τα χρηματα τα εχω αναγκη..της λεω ενα 50αρη εχω πανω μου αμα θες σου δινω τα 30...30 μου λεει τοσα πολλα ναι λεω...αλλα θα μου κανεις λιγο παρεουλα γιατι εχω μοναξιες,,και που να παμε μου λεει..λεω καπου θα βρουμε..της παιρνω ενα σουβλακι να στανιαρει και μπαινουμε στο αμαξι οπου της εσκασα το παραμυθι..της λεω παμε οτελ να κανουμε σεξακι? μου λεει δεν εχω κανει ποτε κατι τετοιο..τεσπα παμε σε να οτελ οπου μολις γδυθηκε επαθα πλακα..ηταν δεν ηταν 40-45 κιλα με υψος περιπου 1,58..μπηκε να κανει μπανιο και ειδα οτι τα ρουχα της ηταν μεσα στην βρωμα! απλυτα για κανα 2 μηνο τουλαχστον..βγηκε απο το μπανιο εγω ειχα γδυθει και σκεφτηκα καλυτερα μονο πιπα..της τοπα και αρχισε ενα πολυ καλο και απαλο τσιμπουκακι :pipa1: μεχρι που εχυσα στο στομα της..η εκπληξη ειναι οτι δεν τα εφτυσε αλλα τα καταπιε μεχρι σταγονας..την πηγα πισω της εδωσα το 30 αρι  και εληξε η φαση..ερωτηση προς ολους..ξερετε αν παιζει κρυφη πιατσα εκει η απλα ετυχε η φαση..παντως για 30 ευρω αξιζε αν και η πιτσιρικα ηταν σαν απολειφαδι...
1) Μην τρώτε σουβλάκια σε τέτοιους βόθρους. Οι κάδοι σκουπιδιών έχουν πιο υγιεινή τροφή.
2) Εγώ παλιότερα έπαιζα μπάλα στα κωλοστενά Σύνταγμα -Μοναστηράκι και στα φανάρια του οδικού άξονα Κηφισιά - Δραπετσώνα, στοχεύοντας αλλοδαπές τουρίστριες που ήθελαν οδηγίες να πάνε κάπου ή μερικά κέρματα. Έχω γαμήσει α)άρεια ξανθιά δυτικοευρωπαία με αντάλλαγμα απάντηση στο πού είναι το εμπορικό κέντρο τάδε και β)γερμανέζα μπακπάκερ για 5 ευρώ και ξέρω.
Χώρια για μια συγκυρία που κατέληξε σε γλυφοκώλι από Βελγίδα σε παρκο μετά το χέσιμο και που είχα γράψει παλιότερα σε νήμα του μεγάλου πίκερ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom