Νέα

Αλεξανδρούπολη / strip show

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
το diamonds εχει κανα 2 χρονια ποθ ανοικσε στην αλεξ/πολη..το επισκευτικα αρκετεσ φορες και ειχε και αρκετα καλα κομματια κυριως ανατολικου μπλοκ,εχω πετυχει και τρανς που ηταν μονο για ποτο...prive 20,ποτο απλο 15,σπεσιαλ 20..τηλ δυσκολα παιρνεις μιας και τα αφεντικα πρεπει να τις εχουν πολυ σφηκτα τις γκομενες...προσοπικα οταν παω με παρεα παιρνουμε μπουκαλι,70 ευρο και περνανε ολες απο μπροστα μας και απο τα ποδια μας...παντως καλοστημενο μαγαζι για την βορεια ελλας


edit AssFiller : δεδομένου ότι δεν υπάρχει ανάλογο thread τροποποιήθηκε ο τίτλος και έγινε πιο γενικός.Το θεμα είναι αφιερωμένο στα strip της Αλεξανδρούπολης






 
OP
OP
S

SATYROS09

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
113
Like
0
Πόντοι
1
:rockon:και επειδη δεν εβρισκα αλλου να το γραψω,νομιζω εδω ειναι οτι καλυτερο.....λοιπον κολομπαρα αλεξπολης,
Παπαγαλος,απεναντι απο τον ΟΣΕ τρωγετε καπως αν υπαρχουν μεγαλες καυλες.κατα καιρους παιζανε κατι μαυρες αλλα και ρωσιδακια και βουλγαρακια...θυμαμαι πριν κανα χρονο μια 2μετρη μαυρη(ονοματα δεν θυμαμαι ευκολα)ηταν ολα τα λεφτα.στον παπαγαλο εχω δει live γλυφομουνι απο πελατη σε μια μαυρουλα πανω στο bar(nai exei γινει αυτο,κι ομως).2 κολομπαρο λιγο πιο κατω(20 μετρα)ΣΟΔΟΜΑ ο χαμος.εκει ειχα γνωρισει την σισσυ,απο πατρα ελεγε και ηταν η αρχιγκομενα εκει μεσα.ακολουθουσαν κατι ξανθιες..πριν αρκετο καιρο ειχε μαγκες μια 2μετρη ξανθια,με 2-3 ποτα στο επαιζε κιολλας..γενικα αν δεν εχει κοσμο το μαγαζι οι γκομενες καθονται μαζι σοθ και αν κερασεις ποτακια κανουν και κολπακια..σε εμενα παντως μια φορα ειχε τυχει να καθομαστε με ενα φιλο και να εχουμε απο μια ο καθενας μας διπλα του γυμνη....πληροφορια:ΜΕ 150ευρο φορτονεις και φευγεις!!!
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Το ΚΕΝΤΡΙ δουλεύει ακόμα..?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Η Αλεξανδρούπολη αδικείται από P2P κατάσταση. Το μόνο ευπρεπές κατά τη γνώμη μου στριπτιτζάδικο είναι το Diamonds. Κάτω στο λιμάνι, Παπαγάλος και Σόδομα είναι σταθερές αξίες και αξίζει να πάει μια-δυο φορές ο φάνταρος για να δει τι παίζει, αλλά μην περιμένετε και πολλά πράγματα. Οι γκόμενες εκεί κάθονται μαζί σου 5, το πολύ 10 λεπτά με ένα ποτό, μετά ζητάνε κι άλλο. Αν δεν το δώσεις, φεύγουνε, Να την πάρεις σε ξενοδοχείο γίνεται κατά τις 5 το πρωί που τελειώνει από εκεί, τιμές ανάλογα, 100-150€. Από το Diamonds οι γκόμενες δεν πηδιούνται με τίποτα. Γενικά ξοδεύεις πολλά λεφτά και δεν γαμάς σαν άνθρωπος. Τώρα μην μ’ αρχίσετε ο γνωστός του γνωστού, και άμα τους ξέρεις και άλλες παπαριές, γιατί το θέμα είναι για τον απλό πελάτη τι γίνετε, όχι για τον οργανωμένο Αλεξανδροπολίτη που τα ξέρει όλα εκεί πέρα.

Πάντως μια πόλη με τόσο πολύ στρατό να μην έχει αξιόλογες P2P (pay to play) καταστάσεις μου φαίνεται γελοίο. Κρίμα, υπάρχει πολύς κόσμος που θέλει να πηδήξει εκεί πάνω. Και μην αρχίσετε να μου λέτε για τις φοιτήτριες στη Κομοτηνή και πράσινα άλογα. Για το πολύ τον κόσμο που πάει Αλεξανδρούπολη για λίγες μέρες για δουλειά και για το φάνταρο που βγαίνει στις 6 και πρέπει να είναι μέσα στις 11 η φοιτήτρια είναι πολύ δύσκολο πράγμα.

Αυτά λοιπόν για Αλεξανδρούπολη.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
Η Αλεξανδρούπολη αδικείται από P2P κατάσταση. Το μόνο ευπρεπές κατά τη γνώμη μου στριπτιτζάδικο είναι το Diamonds. Κάτω στο λιμάνι, Παπαγάλος και Σόδομα είναι σταθερές αξίες και αξίζει να πάει μια-δυο φορές ο φάνταρος για να δει τι παίζει, αλλά μην περιμένετε και πολλά πράγματα. Οι γκόμενες εκεί κάθονται μαζί σου 5, το πολύ 10 λεπτά με ένα ποτό, μετά ζητάνε κι άλλο. Αν δεν το δώσεις, φεύγουνε, Να την πάρεις σε ξενοδοχείο γίνεται κατά τις 5 το πρωί που τελειώνει από εκεί, τιμές ανάλογα, 100-150€. Από το Diamonds οι γκόμενες δεν πηδιούνται με τίποτα. Γενικά ξοδεύεις πολλά λεφτά και δεν γαμάς σαν άνθρωπος. Τώρα μην μ’ αρχίσετε ο γνωστός του γνωστού, και άμα τους ξέρεις και άλλες παπαριές, γιατί το θέμα είναι για τον απλό πελάτη τι γίνετε, όχι για τον οργανωμένο Αλεξανδροπολίτη που τα ξέρει όλα εκεί πέρα.

Πάντως μια πόλη με τόσο πολύ στρατό να μην έχει αξιόλογες P2P (pay to play) καταστάσεις μου φαίνεται γελοίο. Κρίμα, υπάρχει πολύς κόσμος που θέλει να πηδήξει εκεί πάνω. Και μην αρχίσετε να μου λέτε για τις φοιτήτριες στη Κομοτηνή και πράσινα άλογα. Για το πολύ τον κόσμο που πάει Αλεξανδρούπολη για λίγες μέρες για δουλειά και για το φάνταρο που βγαίνει στις 6 και πρέπει να είναι μέσα στις 11 η φοιτήτρια είναι πολύ δύσκολο πράγμα.

Αυτά λοιπόν για Αλεξανδρούπολη.
Ο σωστός...εγώ θυμάμαι που ήμουνα φαντάρος Καβύλη Ορεστιάδας και πήγαινα για σ'κ Αλεξανδρούπολη και έμενα με το  :bigdick:στο χερι
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
Καλησπέρα,

Παρακαλώ αν κάποιος έχει οποιαδήποτε πληροφορία για το Diamonds, Παπαγάλος, Σόδομα, (διέυθυνση, τηλέφωνο, email, website, οτιδήποτε) και οποιοδήποτε άλλο μαγαζί στην Αλεξανδρούπολη, ας το μοιραστεί μαζί μας.

Ευχαριστώ.
 

ANALyths(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν...το "Diamonds" έκλεισε πέρυσι το καλοκαίρι. Ο "Παπαγάλος" λειτουργεί ακόμα με 2-3 Βουλγάρες και 2 Νηγιριανές. Τα "Σόδομα" λειτουργούν με Βουλγάρες και Ρουμάνες. Ανάμεσά τους φέτος άνοιξε το "Girls" με Βουλγάρες. Από Strip λειτουργεί εδώ και 2 χρόνια περίπου το "Μέδουσα". Ψωνίζω συχνά από εκεί. Δουλεύει με 2μετρα Σηβιριανά συνήθως (όπως και φέτος). Τιμή ποτού 15 ευρώ, κέρασμα για τα κορίτσια 15 ευρώ το απλό και 25 το σπέσιαλ.Private dance 30 ευρω.Περιβάλον σκοτεινό με διακόσμιση 1980. Ο ιδιοκτήτης (ΤΑΣΟΣ) είναι λίγο σφιχτός με τα κορίτσια αλλά μετά από 2-3 επισκέψεις όλα ΟΚ. Σχεδόν γαμάς στον καναπέ...Φόρτωμα μετά τις 04¨00 ή 04¨30 με τιμή 150 ευρώ. Δυστυχώς φέτος έφυγε το "αγαπημένο" μου μωράκι η Zhanna για Hong-Kong αλλά ήρθε η θεά Tamara!
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Ανανέωση του θέματος:
Μεταξύ του σταθμού του ΟΣΕ και της Δημοκρατίας είναι γεμάτο κωλόμπαρα
Παπαγάλος: τρεις γυναίκες, μια Ελληνίδα, μια μαύρη (ουστ) μια ουκρανή. Αποκαρδιωτικά πράγματα
Girlz: Ελεεινό μαγαζί. Πίσω από ένα καναπέ ό,τι κάνεις (50  :pipa1:, 100 :fuck1:)
Πιο πέρα ένα Σόδομα (δεν πήγα) πιο μέσα κάτι άλλα.
Είναι και ένα strip (o θεός να το κάνει) το Μέδουσα. Τρεις κοπέλλες, εκ των οποίων μια πολύ ευχάριστη Τσέχα. Καβλάντισμα αυστηρά, δεν προχωρεί (η συγκεκριμένη) σε πιο ιδιαίτερες καταστάσεις
 

ioannis226

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
0
Όσοι ενδιαφέρεστε για Αλεξανδρουπολη έχω να πω τα εξής (προσωπικες εμπειριες και σιγουρες πληροφορίες)

1) το μόνο σιγουρο για πήδημα επί τοπου είναι το Girls απέναντι από το σιδηροδρομικό σταθμό. Όλες πηδιουνται επί τόπου. ΠΡΟΣΟΧΗ: το πήδημα είναι στα προχειρα και το ποτο για όσους δε θελουν να πηδηξουν ακριβο. Εγω πήδηξα μια Μολδαβη ονοματι Μονικα (ή κάτι τέτοιο) με καλά προσοντα και καλη θέληση. Μετά από σκεψη έκανε ακάποτο πεοθηλασμό. Για το τουρκάκι που λετε κάποιοι, προφανως εννοείται τη Σεμίνα (ή μηπως Σεμίραμις) που είναι αρκετα καλό πρωην μουσουλμάνα από την Κομοτηνη. Φυσικά περιφέρονται κι αλλες ενω τελευταία ειδα και μια μαυρη. Οι δύο παραπάνω που περιεγραψα, έχουν δικό τους χωρο για ντουετο και ζητανε από 150-200 (όπου σε πιασουν)

2) τα πρωην Παπαγαλος και νυν Καραμελα έχει μονο dance χωρίς γαμησι επι τοπου. Υπάρχουν πληροφοριες ότι τα κοριτσια κανουν βιζιτες σε ξενοδοχεια (για οποιον θελήσει)

3) το Σοδομα επίσης στη σειρα μετα το Παπαγαλος και το Girls, προσφερει masturbation χωρις πήδημα επί τόπου. Πληροφορίες λένε ότι τα κορίτσια πανε βιζιτες σε ξενοδοχεία αν προκύψει ...μουστερης

4) τα υπόλοιπα κωλομπαρα με αρχηγό το θρυλικο Καπετανιο, προσφερουν μόνο χουφτώματα. ΣΕ ΟΛΑ και το εννοώ ΣΕ ΟΛΑ, αρκετές από τις κοπέλες είναι διατεθειμένες να γαμηθούν σε ξενοδοχείο και μάλιστα σχετικά γρήγορα: το πολύ στη δευτερη - τρίτη επίσκεψη. Πολύ ευκολα μαθαινει κανεις ποιες απο αυτες που δουλεύουν στο μπαρ κανουν βιζιτες. Συνηθως οι περισσοτερες από αυτες αν οχι ολες.

Για τό φιλοι μην ανυσηχείτε ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !!!
 

itsMikeMoWithThe10incDick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Όσοι ενδιαφέρεστε για Αλεξανδρουπολη έχω να πω τα εξής (προσωπικες εμπειριες και σιγουρες πληροφορίες)

1) το μόνο σιγουρο για πήδημα επί τοπου είναι το Girls απέναντι από το σιδηροδρομικό σταθμό. Όλες πηδιουνται επί τόπου. ΠΡΟΣΟΧΗ: το πήδημα είναι στα προχειρα και το ποτο για όσους δε θελουν να πηδηξουν ακριβο. Εγω πήδηξα μια Μολδαβη ονοματι Μονικα (ή κάτι τέτοιο) με καλά προσοντα και καλη θέληση. Μετά από σκεψη έκανε ακάποτο πεοθηλασμό. Για το τουρκάκι που λετε κάποιοι, προφανως εννοείται τη Σεμίνα (ή μηπως Σεμίραμις) που είναι αρκετα καλό πρωην μουσουλμάνα από την Κομοτηνη. Φυσικά περιφέρονται κι αλλες ενω τελευταία ειδα και μια μαυρη. Οι δύο παραπάνω που περιεγραψα, έχουν δικό τους χωρο για ντουετο και ζητανε από 150-200 (όπου σε πιασουν)

2) τα πρωην Παπαγαλος και νυν Καραμελα έχει μονο dance χωρίς γαμησι επι τοπου. Υπάρχουν πληροφοριες ότι τα κοριτσια κανουν βιζιτες σε ξενοδοχεια (για οποιον θελήσει)

3) το Σοδομα επίσης στη σειρα μετα το Παπαγαλος και το Girls, προσφερει masturbation χωρις πήδημα επί τόπου. Πληροφορίες λένε ότι τα κορίτσια πανε βιζιτες σε ξενοδοχεία αν προκύψει ...μουστερης

4) τα υπόλοιπα κωλομπαρα με αρχηγό το θρυλικο Καπετανιο, προσφερουν μόνο χουφτώματα. ΣΕ ΟΛΑ και το εννοώ ΣΕ ΟΛΑ, αρκετές από τις κοπέλες είναι διατεθειμένες να γαμηθούν σε ξενοδοχείο και μάλιστα σχετικά γρήγορα: το πολύ στη δευτερη - τρίτη επίσκεψη. Πολύ ευκολα μαθαινει κανεις ποιες απο αυτες που δουλεύουν στο μπαρ κανουν βιζιτες. Συνηθως οι περισσοτερες από αυτες αν οχι ολες.

Για τό φιλοι μην ανυσηχείτε ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ !!!
θελω να βρω στο fb αυτην τη Μόνικα ρε φιλε... Ξερεις τιποτα παραπανω?
 

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
23
Like
14
Πόντοι
0
Oλα κλειστά πλέον ακόμη και ο καπετάνιος μόνο η ταμπέλα έχει μείνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom