Νέα

χυνω γρηγορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pligomenos11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Να παίρνεις την τσατσά τυπε θα κρατα παραπάνω
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?
απευθυνσου σε ουρολογο...θα σου λυσει το προβλημα!!!
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?


Να επισκεφθείς έναν ουρολόγο να σε εξετάσει. Πάντως αν έχεις πρόωρη εκσπερμάτωση, αυτό θεραπεύεται πολυ εύκολα με ένα φάρμακο.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.565
Like
3.540
Πόντοι
506
Αν δεν θες φαρμακο παντως,ενας γνωστος μου χτυπουσε κανα2 μπυριτσες πριν την μαχη και τα καταφερνε καλα....
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Σοβαρα θεραπευετε με φαρμακο?
Εχω κι εγω το ιδιο πρόβλημα αλλα ντρεπομαι να πω στον ουρολογο οτι κανω σεξ μονο με πουτανες.
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
Σοβαρα θεραπευετε με φαρμακο?
Εχω κι εγω το ιδιο πρόβλημα αλλα ντρεπομαι να πω στον ουρολογο οτι κανω σεξ μονο με πουτανες.



Και βέβαια θεραπεύεται με ένα χάπι. Στο γιατρό μπορείς και πρέπει να είσαι ειλικρινείς. Αλλιώς δεν μπορεί να σε βοηθήσει.
Να μήν ντρέπεσαι καθόλου!!!
 

koloteroritas

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
206
Κριτικές
1
Like
26
Πόντοι
1
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?

Δεν έχεις τίποτα ,η "πρόωρη εκσπερμάτωση" είναι τεχνητή ασθένεια ,δεν υπάρχει κάτι το παθολογικό δηλαδή.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Σοβαρα θεραπευετε με φαρμακο?
Εχω κι εγω το ιδιο πρόβλημα αλλα ντρεπομαι να πω στον ουρολογο οτι κανω σεξ μονο με πουτανες.
Το να τραβηξεις μια μαλακια πριν πας στην πουτανα,ειναι δυσκολο να το σκεφτεις ρε μαν;
 

Επισκέπτης
Οπως σου εγραψε καποιος, δεν ειναι παθολογικο οποτε ασε τα φαρμακα.
2-3 μπυρες οντως βοηθανε στο προβλημα σου, αλλα παιζει και το ενδεχομενο να μη σου σηκωθει. Το εχω παθει αρκετες φορες με τα πιωματα.
Το να βρεις μια κοπελα, να ασχοληθειτε λιγο παραπανω ο ενας με τον αλλοη, προκαταρκτικα το λενε στη γλωσσα μας το εχεις σκεφτει ?
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Και με τις μπύρες και με την μαλακία πριν το πρόβλημα δεν λύνεται.
Να κόψεις την πολύ μαλακία και να βρείς μια γκομενίτσα ,αλλιώς δεν έχει σωτηρία (εκτός από επίσκεψη σε ουρολόγο).
Στο μυαλό είναι πιο πολύ το θέμα και αυτά είναι τα πιο δύσκολα να λυθούν.
 

taper

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
273
Κριτικές
18
Like
412
Πόντοι
3.210
Το να τραβηξεις μια μαλακια πριν πας στην πουτανα,ειναι δυσκολο να το σκεφτεις ρε μαν;
Αυτο το χω κανει εγω αλλα μετα μου περνα η καβλα και λεω το γλιτωσα παλι το 50αρι
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Σκέψου την Ζωή.

1-1a-konstantopoulou-zoi.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom