Νέα

Στριπτιζάδικα στη Χερσόνησο Ηρακλείου

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Μου έχουν πει ότι τώρα το καλοκαίρι λειτουργούν δύο ή τρία στην περιοχή. Ξέρει κανείς τίποτα;
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
Χλωμό για 2-3 κι όλας. Στα Μάλια έχει ένα σίγουρα πάντως, τουλάχιστον πριν χρόνια υπήρχε....
 
OP
OP
P

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Χλωμό για 2-3 κι όλας. Στα Μάλια έχει ένα σίγουρα πάντως, τουλάχιστον πριν χρόνια υπήρχε....

1000% υπάρχει τουλάχιστον ένα. Τώρα θα μου πεις η περιοχή είναι καθαρά για ξένους τουρίστες, όπως και ο Λαγανάς στη Ζάκυνθο, όπου επίσης υπάρχουν δυο-τρία, αλλά λειτουργούν για μεθυσμένους Βρετανούς τουρίστες...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
1000% υπάρχει τουλάχιστον ένα. Τώρα θα μου πεις η περιοχή είναι καθαρά για ξένους τουρίστες, όπως και ο Λαγανάς στη Ζάκυνθο, όπου επίσης υπάρχουν δυο-τρία, αλλά λειτουργούν για μεθυσμένους Βρετανούς τουρίστες...
Λοιπόν έχει σίγουρα ένα,πιο παλια λειτουργουσαν οντως 2-3.Αυτό που ειναι ανοιχτό σιγουρα ειναι στο στενακι αριστερά όπως περνάς τα McDonalds απέναντι απο το New York,στο υπόγειο κάτω απο το παπουτσαδικο.Αλλο ενα υπήρχε πάνω στο παραλιακό σε όροφο αλλα εχει κλεισει εδώ κ δυο σεζόν κ επίσης αλλο ενα παρακατω εκεί που στενεύει ο δρόμος σε ισογειο με τζαμαρία αλλά κι αυτο περισυ σαν club δουλευε.Αμα θες ντε και καλά στριπτιτζαδικο πήγαινε μάλια ή ηρακλειο.
Υ.Γ:Περιέργως ενω ολες ειναι ξεβρακωτες στα Μάλια εχει 2 στριπ.Δεν μπορώ να καταλαβω πως δουλευουν...
 
OP
OP
P

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Λοιπόν έχει σίγουρα ένα,πιο παλια λειτουργουσαν οντως 2-3.Αυτό που ειναι ανοιχτό σιγουρα ειναι στο στενακι αριστερά όπως περνάς τα McDonalds απέναντι απο το New York,στο υπόγειο κάτω απο το παπουτσαδικο.Αλλο ενα υπήρχε πάνω στο παραλιακό σε όροφο αλλα εχει κλεισει εδώ κ δυο σεζόν κ επίσης αλλο ενα παρακατω εκεί που στενεύει ο δρόμος σε ισογειο με τζαμαρία αλλά κι αυτο περισυ σαν club δουλευε.Αμα θες ντε και καλά στριπτιτζαδικο πήγαινε μάλια ή ηρακλειο.
Υ.Γ:Περιέργως ενω ολες ειναι ξεβρακωτες στα Μάλια εχει 2 στριπ.Δεν μπορώ να καταλαβω πως δουλευουν...

Σ' ευχαριστώ για την ανταπόκριση... Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, πλέον στη Χερσόνησο είναι πιο χαλαρή η κατάσταση απ' ότι στο παρελθόν, γιατί απ' ότι διάβασα, μόνο μέσα σε ένα βράδυ πρόσφατα κλήθηκε πέντε φορές το ΕΚΑΒ για μεθυσμένους τουρίστες...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Σ' ευχαριστώ για την ανταπόκριση... Δηλαδή αν κατάλαβα καλά, πλέον στη Χερσόνησο είναι πιο χαλαρή η κατάσταση απ' ότι στο παρελθόν, γιατί απ' ότι διάβασα, μόνο μέσα σε ένα βράδυ πρόσφατα κλήθηκε πέντε φορές το ΕΚΑΒ για μεθυσμένους τουρίστες...
H Χερσόνησος ήταν πάντα πιο "φλώρικη" απο τα μάλια,γιατί κατ' αρχήν δεν εχει εγγλέζους,μετά η συναλλαγματική ισοτιμία αλλαξε με το ευρώ,οπότε η αγοραστική τους δύναμη έπεσε.Αν περιμένεις απο τους ρώσους και τους εβραίους που κυνηγανε της γυναικες μεχρι την εισοδο των club,για να μην μπουν και χρειαστεί να πληρωσουν ποτό,σώθηκες!!!
Επίσης το ΕΚΑΒ δεν προλαβαίνει να παει,πάει το ιδιωτικό ασθενοφόρο.Όλοι αυτοί εχουν στα πακετα διακοπών,ιδιωτικές ασφάλειες,οπότε με το που πέφτουν κάτω τους μαζεύει το ασθενοφόρο,τους παει στο κεντρο υγειας το ιδιωτικό κ τους χρεώνει διακομιδή €200 ακτινογραφία & νάρθικας άλλο ενα €800.Πάφ κ τάλιρο δηλ.Στο ΕΚΑΒ αφηνουνε τα βαριά περιστατικά..τροχαία κ.λ.π.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
1
Πόντοι
1
H Χερσόνησος ήταν πάντα πιο "φλώρικη" απο τα μάλια,γιατί κατ' αρχήν δεν εχει εγγλέζους,μετά η συναλλαγματική ισοτιμία αλλαξε με το ευρώ,οπότε η αγοραστική τους δύναμη έπεσε.Αν περιμένεις απο τους ρώσους και τους εβραίους που κυνηγανε της γυναικες μεχρι την εισοδο των club,για να μην μπουν και χρειαστεί να πληρωσουν ποτό,σώθηκες!!!
Επίσης το ΕΚΑΒ δεν προλαβαίνει να παει,πάει το ιδιωτικό ασθενοφόρο.Όλοι αυτοί εχουν στα πακετα διακοπών,ιδιωτικές ασφάλειες,οπότε με το που πέφτουν κάτω τους μαζεύει το ασθενοφόρο,τους παει στο κεντρο υγειας το ιδιωτικό κ τους χρεώνει διακομιδή €200 ακτινογραφία & νάρθικας άλλο ενα €800.Πάφ κ τάλιρο δηλ.Στο ΕΚΑΒ αφηνουνε τα βαριά περιστατικά..τροχαία κ.λ.π.

Μου κάνει εντύπωση πως μέσα σε λίγα χρόνια άλλαξε ο κόσμος και πλέον στη Χερσόνησο πάνε κυρίως Ρώσσοι. (Διόρθωσε με αν κάνω λάθος) Όταν έμενα Κρήτη ακόμα, μέχρι του 2008 ήταν γεμάτο βορειο ευρωπαίους και μπορούσες πχ στο New York άνετα να βρεις γκομενάκι να σπρώξεις. Επίσης στην παραλία το πρωί κάτω απ το new york ηταν όλες ξώβυζες. Είδα φώτος περσινές και είχε μέχρι και οικογένειες, πολύ ξενέρωτα πράγματα...πως κατάντησε έτσι αυτό το ιερό μέρος?

Btw κι εκείνα τα χρόνια τα Μάλια ήταν πολύ χειρότερα λόγω Βρετανών, αλλά η Χερσόνησος είχε πιο ποιοτικό τουρισμό και περνούσα καλύτερα.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Μου κάνει εντύπωση πως μέσα σε λίγα χρόνια άλλαξε ο κόσμος και πλέον στη Χερσόνησο πάνε κυρίως Ρώσσοι. (Διόρθωσε με αν κάνω λάθος) Όταν έμενα Κρήτη ακόμα, μέχρι του 2008 ήταν γεμάτο βορειο ευρωπαίους και μπορούσες πχ στο New York άνετα να βρεις γκομενάκι να σπρώξεις. Επίσης στην παραλία το πρωί κάτω απ το new york ηταν όλες ξώβυζες. Είδα φώτος περσινές και είχε μέχρι και οικογένειες, πολύ ξενέρωτα πράγματα...πως κατάντησε έτσι αυτό το ιερό μέρος?

Btw κι εκείνα τα χρόνια τα Μάλια ήταν πολύ χειρότερα λόγω Βρετανών, αλλά η Χερσόνησος είχε πιο ποιοτικό τουρισμό και περνούσα καλύτερα.
Ακόμα έχει,γενικά τα πάντα ειναι θέμα πολιτικής,π.χ πέρσι η χερσόνησος εως τον Ιούλιο ήταν άδεια,οταν λεμε αδεια όμως μιλάμε πόλη φάντασμα.Οι Ολλανδοί δεν ηρθαν καθόλου με τον ΤUI και ήτανε απελπιστική κατασταση,σε συνδιασμο βεβαια με τους Γερμανικους τουριστικους οδηγους που γραφανε μεσες ακρες οτι στην Ελλαδα γίνεται εμφυλιος.Φέτος πάλι τα ιδια μόνο που οι περισσότεροι δεν μασησαν κ ήρθαν,επίσης τα capital controls δεν τους επιρρέασαν και οσοι ειχαν προπληρωσει θα εχαναν τα λεφτά κ τις διακοπές,οπότε ήρθαν.
Στα Μάλια πάλι οι ξενοδόχοι δεν ανεβασαν τις τιμές low-high σεζόν και κερδισαν τον κοσμο κ τους πρακτορες,απο τέλη μαϊου εως τελος Οκτωβριου ήταν τιγκα.Κάποιοι μειναν ανοιχτοι εως τελη Νοέμβρη...
Παιδιά κακά τα ψέμματα το ευρώ τα γαμησε όλα,μας πηγε καλα την τελευταια 4ετία γιατί γύρω γυρω ειχε παντου πόλεμο,γι' αυτο δουλέψανε όλοι,Ισπανοί,Ιταλοί,Τούρκοι.Εμείς εδώ εχουμε μείνει πίσω...σε υποδομές,στα αξιοθέατα και οτι πρασινο υπήρχε το κάψαμε.Το μόνο καλό που εχουμε ειναι οι υπηρεσίες,είμαστε ακόμα φιλόξενοι και φιλότιμοι αλλα πόσο θα αντέξει κι αυτό?!?
Στα υπόλοιπα τώρα,όντως εχει γινει λιγο πιο αχταρμας το πραμα,ερχονται και με τα παιδακια και τα κουβαδακια τους αλλα αυτο ειναι μαιο-ιούνιο κ σεπτεμβρη-οκτωβη.Ιούλιο-Αύγουστο γίνεται της κακομοίρας,απλά άλλαξε η φάση,ως προς το οτι οι βορειο-ευρωπαιες που ηταν προβατα τελείως και τις επαιρνες απο το χερακι και πηγαινες και τις πήδαγες,πάνε αλλού.Πχ σουηδέζα εχω να δω χρόνια.
Έ οκ,κάθεσαι σε ενα μπαρ,πχ new york μπαινουν μεσα οι ρωσσίδες κυνηγημενες απο τους εβραιους,που τις ενοχλούν στο δρόμο μόνο,χορεύεις λίγο,κερνας κ κανα ποτό κ δινεις ραντεβού για παραλία την επόμενη.Ε την δεύτερη μέρα πηδιούνται άνετα.Για τα Μάλια δεν το συζητώ,πηδας οτι γουσταρεις,απο Αγγλίδες για ποτό ή κανα μπάφο,μέχρι όλες τις σοκολατιέρες που δουλεύουνε στα beach bar και ψαχνουν για σπόνσορα.
 
 
OP
OP
P

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Στο θέμα μας, έστω κι αυτό το ένα στριπτιζάδικο που υπάρχει απέναντι απ' το New York, λέει τίποτα από κορίτσια, κόσμο, κέφι ή στην πραγματικότητα είναι κωλόμπαρο για τους ντόπιους;
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ποιούς ντοπιους,η Χερσόνησος ερημώνει το χειμώνα κ ολα αυτα κλεινουν.Για τους τουρίστες ειναι αλλα δεν μπορω να εκφερω αποψη καθ' ότι δεν εχω παει ποτέ.Εχει άπειρο τζάμπα μάτι η Χερσόνησος και τα Μάλια,τι να παω να κανω στο στριπ????Πραγματικά δεν μπορώ να καταλαβω πως κρατιούνται αυτα τα μαγαζιά.Υπόψιν οτι δεν εχω δει ποτε κανεναν να μπαινει,συν οτι καθονται κατι σκατοφατσες απ' έξω και δεν με τραβάει να μπώ.
Στα Μάλια παλι,μπήκα περυσι με δυο φιλες που ήθελαν να δουν πως ειναι ενα στριπ.Κοντολογίς το ισογειο ήταν αδειο με τρεις γυναικες να παιζουν με το κινητο τους και το υπογειο ειχε περιπου 6-7 γυναικες ψιλομετριες που το χειμωνα δουλευουν στο L'amour.Πελάτες Εγγλέζοι πιωμενοι ντιρλα,κανανε 2-3 table dance και σε 10-15 λεπτα ειχαν φυγει.Χορός μάπα σε πίστα 1Χ2,μόνο βγαλσιμο σουτιεν,σε σημειο να εχω ξενερωσει κ εγω και οι δικες μου.Πέσιμο απο στριποκορασιδες πρωην αλκατραζ παλαιμαχες,νυν l'amour και γιναμε ρόμπα γιατι με θυμοντουσαν,<<απο τα παλιά>> :P
Υ.Γ:και στα 2 στριπ στα Μαλια περιέργως,ποτά καθαρά κ με απόδειξη ταμειακής ο λογαριασμος  :2funny: :2funny: :2funny:
Υ.Γ2:Μη με ρωτησετε ονόματα κορασίδων και τιμες χορών για ευνόητους λογους...
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
εχω παει σε στριπ στα μαλια και ενιωθα ο πιο τελειωμενος ανθρωπος του κοσμου.να εχει τοσα μουνια εξω και να μπαινει κανεις σε τετοια τελιωμενα μερη με σαπιες ειναι απιστευτη παρακμη.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
εχω παει σε στριπ στα μαλια και ενιωθα ο πιο τελειωμενος ανθρωπος του κοσμου.να εχει τοσα μουνια εξω και να μπαινει κανεις σε τετοια τελιωμενα μερη με σαπιες ειναι απιστευτη παρακμη.
+1000 Αν και εχω ακουσει οτι εχεις κανει μεγάλες ζημιές στα στριπ γενικά...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Μαλλον πρεπει να μετονομαστεί το νημα σε ημερήσια ενημερωση στριποκολομπαρων Χερσονήσου.Στο δια ταύτα...μετά απο επιτόπια έρευνα με τον συναγωνιστή ακόρεστο και την 48ωρη καταδρομική σε Χανιά και Ηράκλειο,έχουμε τα εξής αποτελέσματα.
Χερσόνησος:4 νέα στριπ,ή εισοδος στα 5 ευρώ στα περισσότερα.Όλα τα νέα καταστήματα βρίσκονται αναμεσα στα club του παραλιακου μετώπου,οπότε τα εντοπίζεις πανεύκολα.Επίσης μπορεις να δεις τι παιζει μεσα πανεύκολα αφού ειναι όλα πανω στο δρομο και με ενα απλό άνοιγμα της τζαμαριας καταλαβαινεις τι γινεται.Εκτός απο το τελευταιο,το diamonds&pearls (βλασφημία και μόνο ή χρησιμοποίηση του ονόματος) που ειχε απ' έξω ενα παππου κραχτη.
Μετά απο ενδελεχή σκέψη,αποφασίσαμε να επισκεφτούμε και να φυτηλιασουμε ενα τάληρο,πριν φύγουμε για Μάλια,το παλαιότερο απο αυτά,το γνωστό καταγώγιο-υπόγειο που βρισκεται απεναντι απο το στενό του New York club.Όπερ και εγένετο,φτάνουμε στην είσοδο όπου βρισκουμε δυο νεαρες αλβανιδες εκ των οποίων η μία μας υποδεικνύει οτι για να κατελθουμε στην μαγαζάρα τους πρεπει να δώσουμε κόμιστρο σε αυτήν ενα ταλιρο έκαστος.Στην ακολουθούμενη απορία μου ενας παρακειμενος μπυροκοιλιάς ανευθυνουπεύθυνος αυτοφοράκιας μας ενημερώνει οτι ειναι καθαρά για φορολογικούς λόγους,και η κορασίδα μας κοβει ενα πορτοκαλί αριθμημένο χαρτάκι.Διερωτώμενος ανοιχτοφώνως για το εάν αυτο ειναι παραστατικο εφοριας,αλλος παρατρεχαμενος ενημερώνει οτι την τελική νομιμη αποδειξη θα την παρουμε κατω :jerking: ενώ η αλβανοκορασίδα απαξιωτικά μας ρωτάει <<θέλετε κι απόδειξη>>???? κι εγω απανταω οτι δεν εχω ταμπου με τις αποδειξεις αλλά μη μας λέτε για φορολογικούς λόγους και πίπες...Αυτό ως πρώτο δείγμα του τι θα επακολουθούσε...
Κατεβαινουμε λοιπόν στην σπηλιά του λήσταρχου νταβέλη και ψαχνω απεγνωσμενα να βρω που ειναι το pole του στριπτητζαδικου.Καταφερε να το ξετρυπώσει ο ακορεστος μετα απο λίγο.Ο χώρος αθλιος χωροταξικα,σαν κατι καταγωγια που βλεπεις σε ταινιες του 60.Έρχεται ο grand maitr,του δινω τα χαρτάκια κ με το που γυρναω πλατη για ενα δευτερόλεπτο μου λέει,<<ένα χαρτακι μου δώσατε>>...Του λέω ξαναψάξου και μου το δινει και οπως το ψιλαφίζω αντιλαμβανομαι οτι το δευτερο χαρτακι ποτού αχνοφωσφοριζει απο το black light στο πατωμα.Ευρηκα αναφωνώ και τον στέλνω...Απογοητευμένος που δεν θα μπορεσει να μας φαει στη ζουλα αλλα φραγκα,ρωταει <<τι θα παρετε>>????Εμένα στριφογυρναει η απαντηση στο μυαλό οτι θα παρουμε τα αρχιδια μας στη μασχαλη εδω μεσα,οταν ο ακορεστος του λεει <<2 μπύρες>>.
Δεν προλαβαινει να φυγει ο grand maitr του κόλου,και μας την πέφτουν τα πρώτα bloodsucking vampire strip-o-grannia.Για να μην σας τα πριζω αλλο με το κωλομαγαζο,να αναφερω μονο οτι με τις επίπονες προσπαθειες του μυστη ακορεστου,καταφεραμε και βγηκαμε αλώβητοι.
Τιμές:Ποτό γυνακείο 25 ευρώ,χορος απλός 3 λεπτών 25 ευρώ,χορός πριβέ 50 ευρώ.Θηλεα5-6,τα μισα πριν την κλιμακτηριο.Υποκειμενική αποψη:μακριά,ούτε απ' έξω ξανά...
Μάλια:Το καινούριο ισόγειο στριπ,πρώην factory club,κλειστό.Το έτερο υπόγειο,χωρις εισοδο σταθερα για τους Ελληνες,πανω κατω οι ιδιες γυναικες συν ολιγες καινουριες,περιπου 10 το συνολο,τα απλα ποτα καθαρα,γυναικεια ποτά 20 ευρώ,χορός απλός καναπεδάτος 20 ευρώ,δεν το συνιστώ λόγω φοβερής κοσμοσυρροής μαστουρωεγγλέζων και δυσαναλογα,σε σχεση με αλλα χρονια,δυνατης μουσικής.Γενικά ολα τα μάλια ξεβρακωτες ειναι πεταξτε τα λεφτα σας αλλού.
Υ.Γ:Παρακαλείτε ο συναγωνιστης ακορεστος,μόλις συνελθει απο την κρεπάλη να συμπληρώσει/διορθώσει τυχον λάθη ή παραλείψεις που σιγουρα θα υπαρχουν λόγω κόπωσης... :grin:  


 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.257
Πόντοι
7.195
Μαλλον πρεπει να μετονομαστεί το νημα σε ημερήσια ενημερωση στριποκολομπαρων Χερσονήσου.Στο δια ταύτα...μετά απο επιτόπια έρευνα με τον συναγωνιστή ακόρεστο και την 48ωρη καταδρομική σε Χανιά και Ηράκλειο,έχουμε τα εξής αποτελέσματα.
www.freesmileys.org/smileys.php] [/url]

Όταν μιλάει η εμπειρια στον ιερο χωρο της στριποκωλομπαροδιασκεδασης, εγω παρακολουθω την εξαιρετικη περιγραφη και δεν νομιζω οτι χρειαζεται να προσθεσω κατι, αφου σε μερικες γραμμες συνοψισες ακριβως τα τεκταινομενα και μετεφερες τον μεσο στριπομπουρδελιαρη στον παλμο της σαπιλας των Κρητικων μαγαζιων μας.
Ακομα βεβαια εχω να προσθεσω οτι εκαψες καρδιες, ειδικα στο στριπ των Μαλιων!

Το κορυφαιο παντως ηταν τα χαρτακια που μας εδωσε η γκομενα που ετρεξε να μας προλαβει και να μας παρει το 5 ευρω δινοντας μας το κωλοχαρτο στην εισοδο για καθαρα φορολογικους λογους!

Παντως εμφανισιακα οι γκομενες νομιζω οτι ηταν για αρκετο πυρφορισμα για τους οπαδους του χωρου, αν και με τα λιτρα μπυρονιου που κυλουσε στο αιμα ισως να ειχαν ομορφυνει επικινδυνα οι κοπελες.
Ευτυχως εγω δεν συγκινουμαι απο τα καλεσματα των πορνοσειρινων και τις απαξιωνω αφου δεν πληρωνω χορους και ''κερασει πουτο'', για αυτο καλα εκανες και μου πασαρες την μπαλα οταν μας πολιορκουσαν οι γκομενες για ρουφηγμα!  Ήταν αρκετος ο χορός στα Χανιά, με το 25ευρω για 4 λεπτά στο νταιαμοντς!

Κατα τα αλλα, οντως ειναι καψιμο να πηγαινεις σε στριπ σε τετοιες περιοχες, για αυτο και εμεις απλως καναμε ενα τσεκαρισμα ωστε να ενημερωσουμε και το κοινο για το τι παιζει σε αυτα τα μαγαζια.

 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
www.freesmileys.org/smileys.php] [/url]

Όταν μιλάει η εμπειρια στον ιερο χωρο της στριποκωλομπαροδιασκεδασης, εγω παρακολουθω την εξαιρετικη περιγραφη και δεν νομιζω οτι χρειαζεται να προσθεσω κατι, αφου σε μερικες γραμμες συνοψισες ακριβως τα τεκταινομενα και μετεφερες τον μεσο στριπομπουρδελιαρη στον παλμο της σαπιλας των Κρητικων μαγαζιων μας.
Ακομα βεβαια εχω να προσθεσω οτι εκαψες καρδιες, ειδικα στο στριπ των Μαλιων!

Το κορυφαιο παντως ηταν τα χαρτακια που μας εδωσε η γκομενα που ετρεξε να μας προλαβει και να μας παρει το 5 ευρω δινοντας μας το κωλοχαρτο στην εισοδο για καθαρα φορολογικους λογους!

Παντως εμφανισιακα οι γκομενες νομιζω οτι ηταν για αρκετο πυρφορισμα για τους οπαδους του χωρου, αν και με τα λιτρα μπυρονιου που κυλουσε στο αιμα ισως να ειχαν ομορφυνει επικινδυνα οι κοπελες.
Ευτυχως εγω δεν συγκινουμαι απο τα καλεσματα των πορνοσειρινων και τις απαξιωνω αφου δεν πληρωνω χορους και ''κερασει πουτο'', για αυτο καλα εκανες και μου πασαρες την μπαλα οταν μας πολιορκουσαν οι γκομενες για ρουφηγμα!  Ήταν αρκετος ο χορός στα Χανιά, με το 25ευρω για 4 λεπτά στο νταιαμοντς!

Κατα τα αλλα, οντως ειναι καψιμο να πηγαινεις σε στριπ σε τετοιες περιοχες, για αυτο και εμεις απλως καναμε ενα τσεκαρισμα ωστε να ενημερωσουμε και το κοινο για το τι παιζει σε αυτα τα μαγαζια.
Ρε σκυλί του πολέμου,ξύπνησες κιόλας??????χαχαχαχαχαχα.
1.Θέλω analιτική περιγραφή των πρωϊνών τεκταινόμενων σε π.μ
2.Ελπίζω μόνο να ερθει η μέρα η ευλογημένη που θα κατεβει το κουμπαρακι μου απο Αθήνα και θα κανουμε καταδρομική αλα ΣΔΟΕ και θα τρέχουνε τα μουνόπανα πανικόβλητα να κόβουν αποδείξεις και στον αέρα που περνάει.Εκεί να δεις γέλια....και να ξέρεις οτι απο όλα αυτα τα περιεργα που ειδες και ακουσες,τίποτα δεν ειναι τυχαιο.Γενικότερα σταθηκαμε άτυχοι χτες....
3.Το τηλέφωνο της μαυρούκας ρεεεεεε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.257
Πόντοι
7.195
Ρε σκυλί του πολέμου,ξύπνησες κιόλας??????χαχαχαχαχαχα.
1.Θέλω analιτική περιγραφή των πρωϊνών τεκταινόμενων σε π.μ
2.Ελπίζω μόνο να ερθει η μέρα η ευλογημένη που θα κατεβει το κουμπαρακι μου απο Αθήνα και θα κανουμε καταδρομική αλα ΣΔΟΕ και θα τρέχουνε τα μουνόπανα πανικόβλητα να κόβουν αποδείξεις και στον αέρα που περνάει.Εκεί να δεις γέλια....και να ξέρεις οτι απο όλα αυτα τα περιεργα που ειδες και ακουσες,τίποτα δεν ειναι τυχαιο.Γενικότερα σταθηκαμε άτυχοι χτες....
3.Το τηλέφωνο της μαυρούκας ρεεεεεε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το τηλεφωνο της Μαυρουλας απο την αλλη βδομαδα!
Τα σιχαθηκα τωρα ολα αυτα τα μαγαζια και θελω αρκετες μερες μεχρι να ξαναφουντωσει η φλογα της παρακμιακης κωλομπαριακης ηδονης μεσα μου.
Και αμα μου δωσει τηλεφνο μετα την απαξιωση που εκανα στην κολλητη της, σφυρα μου κλεφτικα!
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Το τηλεφωνο της Μαυρουλας απο την αλλη βδομαδα!
Τα σιχαθηκα τωρα ολα αυτα τα μαγαζια και θελω αρκετες μερες μεχρι να ξαναφουντωσει η φλογα της παρακμιακης κωλομπαριακης ηδονης μεσα μου.
Και αμα μου δωσει τηλεφνο μετα την απαξιωση που εκανα στην κολλητη της, σφυρα μου κλεφτικα!


στα καραβια  τι λεει μαν σαρεσει?
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Το τηλεφωνο της Μαυρουλας απο την αλλη βδομαδα!
Τα σιχαθηκα τωρα ολα αυτα τα μαγαζια και θελω αρκετες μερες μεχρι να ξαναφουντωσει η φλογα της παρακμιακης κωλομπαριακης ηδονης μεσα μου.
Και αμα μου δωσει τηλεφνο μετα την απαξιωση που εκανα στην κολλητη της, σφυρα μου κλεφτικα!
Δεν θελω να σε στεναχωρήσω αλλα αυτές μας απαξίωσαν τελικά...εχεις λάθος προσέγγιση σε αυτό το πραγμα...στο ξανάπα δουλεψε το λίγο στο μυαλό σου,δεν γαμάς με τον παρά σου μόνο,γαμάς και με τη μαγκιά σου αμα λαχει,εμενα μου δαγκωνε το καυλί με χορό του δεκάρικου.
Εχεις την αποψη σου βασισμενη στις εμπειριες σου με αυτην την φυλή και σε καταλαβαινω...δοκίμασε με τον δικό μου τρόπο ομως και θα με θυμηθεις,ειχα 2 γκομενες Νηγιριάνες απο μεταξι και γαμούσα τζάμπα στις εποχες της μεγαλης μου αφραγκιας οταν ημουν φοιτητης και ξερω την ψυχολογια τους.Τέσπα...πολλά είπαμε,εις το επανιδειν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom