Νέα

Πιατσες ΒΠ

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
Καλησπερα παληκαρια. Ανοιγω ξανα αυτο το θεμα που καιει πολυ κοσμο. Για να δωσουμε πληροφοριες και να οργανωθουμε λιγακι. Εχει κανεις τπτ υπ οψιν του? Πετυχα τις προαλλες στην Κηφησιας 2 τεμαχια αλλα δεν ξερω αν καναν πιατσα. Δεν μπορεσα και να σταματησω. Γνωριζει κανεις τιποτα?
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Στον παράδρομο της εθνικής του Αγίου Στεφάνου, από τα φανάρια μέχρι το lidl περπατάει με το σκυλάκι της μια 35αρα μελαχρινή ντυμένη πολύ έξαλα. Μια μέρα της έπιασα κουβέντα και έμαθα ότι την λένε Ελεονώρα και είναι Ελληνίδα, αλλά σε ερώτηση μου τι δουλειά κάνει, μου είπε ότι προσέχει κάτι γέρους. Δεν την πίστεψα βέβαια γιατί κάνει μπαμ ότι είναι βίζιτα. Απλά μάλλον το κάνει κρυφά και κατόπι συνεννόησης σε κλειστό κύκλο. Την έχω πετύχει πρωινά αλλά και απόγευμα να κάνει βόλτα εκεί.
 
OP
OP
A
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
Στον παράδρομο της εθνικής του Αγίου Στεφάνου, από τα φανάρια μέχρι το lidl περπατάει με το σκυλάκι της μια 35αρα μελαχρινή ντυμένη πολύ έξαλα. Μια μέρα της έπιασα κουβέντα και έμαθα ότι την λένε Ελεονώρα και είναι Ελληνίδα, αλλά σε ερώτηση μου τι δουλειά κάνει, μου είπε ότι προσέχει κάτι γέρους. Δεν την πίστεψα βέβαια γιατί κάνει μπαμ ότι είναι βίζιτα. Απλά μάλλον το κάνει κρυφά και κατόπι συνεννόησης σε κλειστό κύκλο. Την έχω πετύχει πρωινά αλλά και απόγευμα να κάνει βόλτα εκεί.

Χμμμμ μια μονη της και να θελει και κονε.... δε νομιζω οτι αξιζει να τραβηχτω..
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Χμμμμ μια μονη της και να θελει και κονε.... δε νομιζω οτι αξιζει να τραβηχτω..
Ναι ούτε εγώ ασχολήθηκα άλλο με αυτήν. Απλά το έγραψα μήπως ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω για να γίνει συνάντηση κατευθείαν στο ψητό...
 
OP
OP
A
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
Ναι ούτε εγώ ασχολήθηκα άλλο με αυτήν. Απλά το έγραψα μήπως ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω για να γίνει συνάντηση κατευθείαν στο ψητό...

Δε βλεπω να ψηνεται κοσμος να βοηθησει.... Η απλα νεκρα....
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
501
Κριτικές
5
Like
353
Πόντοι
26
Καλησπερα παληκαρια. Ανοιγω ξανα αυτο το θεμα που καιει πολυ κοσμο. Για να δωσουμε πληροφοριες και να οργανωθουμε λιγακι. Εχει κανεις τπτ υπ οψιν του? Πετυχα τις προαλλες στην Κηφησιας 2 τεμαχια αλλα δεν ξερω αν καναν πιατσα. Δεν μπορεσα και να σταματησω. Γνωριζει κανεις τιποτα?

ΚΗΦΙΣΙΑΣ που ? δεν ειναι ενα στενό.
 
OP
OP
A
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
ΚΗΦΙΣΙΑΣ που ? δεν ειναι ενα στενό.
Σωστος. Μαρουσι λιγο πριν τη στροφη για Μελισσια. Δεξια στα επιπλαδικα.... Ξαναλεω δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν του επαγγελματος η απλα ξεκωλακια....
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
501
Κριτικές
5
Like
353
Πόντοι
26
Σωστος. Μαρουσι λιγο πριν τη στροφη για Μελισσια. Δεξια στα επιπλαδικα.... Ξαναλεω δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν του επαγγελματος η απλα ξεκωλακια....

Μακαρι να εχει τιποτα αν και δύσκολο. Θα τσεκαρω με τη πρώτη ευκαιρία και θα σου πω
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Στον παράδρομο της εθνικής του Αγίου Στεφάνου, από τα φανάρια μέχρι το lidl περπατάει με το σκυλάκι της μια 35αρα μελαχρινή ντυμένη πολύ έξαλα. Μια μέρα της έπιασα κουβέντα και έμαθα ότι την λένε Ελεονώρα και είναι Ελληνίδα, αλλά σε ερώτηση μου τι δουλειά κάνει, μου είπε ότι προσέχει κάτι γέρους. Δεν την πίστεψα βέβαια γιατί κάνει μπαμ ότι είναι βίζιτα. Απλά μάλλον το κάνει κρυφά και κατόπι συνεννόησης σε κλειστό κύκλο. Την έχω πετύχει πρωινά αλλά και απόγευμα να κάνει βόλτα εκεί.

Μύστη, τί έγινε τελικά με εκείνον τον καφέ από την Αραπιά;
 

γλειψομουνιας

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2015
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μυστες.... ένα στουντιακι που είχαμε στη νέα Ιωνία οδός φιλικης εταιρείας πίσω από την singular logic ξέρετε για το είναι κλειστό και δεν λειτουργεί ??
Πέρυσι νομίζω είχε ανοίξει αν θυμάμαι καλά .... τώρα τι παίζει με αυτό ??
 

Erotiaris26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.095
Κριτικές
57
Like
171
Πόντοι
376
Μύστη, τί έγινε τελικά με εκείνον τον καφέ από την Αραπιά;
Είχε έρθει με DHL και ήθελαν για εκτελωνισμό σχεδόν τόσο όση η αξία του καφέ. Μετά από μεγάλη ταλαιπωρία κατάφερα να πάρω πίσω τα λεφτά και να σταλεί πίσω ο καφές. Στα καπάκια ήρθε το κάπιταλ κοντρόλ που τα γάμησε όλα... :hi:
 
OP
OP
A
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
Μακαρι να εχει τιποτα αν και δύσκολο. Θα τσεκαρω με τη πρώτη ευκαιρία και θα σου πω
Δυστυχως δεν μπορεσα να βγω χτες και φευγω και για ταξιδακι οποτε απο βδομαδα με βλεπω να ξαναβολταρω..... Ελπιζω να μας φωτισουν κι αλλοι.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.437
Κριτικές
17
Like
2.371
Πόντοι
2.756
Μακαρι να εχει τιποτα αν και δύσκολο. Θα τσεκαρω με τη πρώτη ευκαιρία και θα σου πω

μακαρι ρε φιλε να ειχαμε και εμεις στο μαρουσι "παρεα" τετοιου ειδους... παντως εγω που μενω στην περιοχη και μεχρι τον ιουνιο περνουσα συνεχεια απο εκει αργαωρες δεν ειδα τιποτα! επισης και καμποσο καιρο πριν που ελεγαν καποιοι συναγωνιστες για πιατσα στην παλια ΗΒΗ, παλι τζιφος!!
 
OP
OP
A
Εγγρ.
10 Ιουλ 2015
Μηνύματα
145
Like
8
Πόντοι
1
μακαρι ρε φιλε να ειχαμε και εμεις στο μαρουσι "παρεα" τετοιου ειδους... παντως εγω που μενω στην περιοχη και μεχρι τον ιουνιο περνουσα συνεχεια απο εκει αργαωρες δεν ειδα τιποτα! επισης και καμποσο καιρο πριν που ελεγαν καποιοι συναγωνιστες για πιατσα στην παλια ΗΒΗ, παλι τζιφος!!
Αρα δηλαδη τσαμπα οι ελπιδες μου.... Τι να πεις.... Καλα δε βλεπουν τιποτα κοριτσια τα θρεντ να φροντισουν κι εμας τα πονεμενα παιδια?
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Είχε έρθει με DHL και ήθελαν για εκτελωνισμό σχεδόν τόσο όση η αξία του καφέ. Μετά από μεγάλη ταλαιπωρία κατάφερα να πάρω πίσω τα λεφτά και να σταλεί πίσω ο καφές. Στα καπάκια ήρθε το κάπιταλ κοντρόλ που τα γάμησε όλα... :hi:


Γάμα τους όλους μύστη, αρκεί εσύ να είσαι καλά!  :hi:

Αυτή η DHL γενικά είναι ακριβή και αργή. Για σφαλιάρες. Μακριά.
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
372
Πόντοι
2.272
Πλάκα πλάκα μόνο τα ΒΠ δεν διαθέτουν πιάτσα. Τι θα γίνει με εμάς τους βόρειους ρε γμτ. :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Κηφησιας και Χαρ.Τρικουπη !!!!! :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom