Νέα

Τυποι προσοχη!! φιλος μου συνεληφθη γιατι ειχε Πακιστανικο καρτοκινητο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα takaros28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Κολλητος μου συνεληφθη γιατι ειχε καρτοκινητο πακιστανικο που ανηκε σε καταζητουμενο εγκληματια πακιστανο για διακινηση ναρκωτικων..κρατειται ακομα! ο φιλος απλα εβαζε αγγελιες γνωριμιων και σε καποια φαση αντι για γκομενα του ηρθε αστυνομικινα και τον πιασανε!
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
προσοχη τυποι δεν αξιζει το ρισκο μπορει να μπλεξετε!  :o
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Ωραία η μπατσίνα τύπε;
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
ο πακιστανος καταζητειτο απο την ιντερπολ το ειχε σκασει απο ιταλια και φαινεται ηρθε εδω και πηρε καρτες στο ονομα του και καποια απ αυτες επεσε στα χερια του κολλητου μου..θα απαγγελθουν κατηγοριες στον φιλο μου!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
Για συσκευή μιλάμε ή απλώς νούμερο;  :think:
 

Ελπιδα

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Ισως ειναι λιγο χαζη η ερώτησή μου.... αλλά ποιος ο λογος που το έβγαλες αυτο το μήνυμα??

Ισως εσυ θα επρεπε να προσέχεις... γιατι αν ο φιλος σου ηταν καθαρος, θα ηταν στο ονομα του το νουμερακι και δεν θα ειχε μπλεξιματα... απο την στιγμη που ανήκει σε άλλο ονομα... κατι παίζει προφανώς...

Συμβουλή μου (αν την θες φυσικά) κρατα αποστάσεις απο τον φιλο σου.. καπου εχει και αυτος την φωλια του λερωμένη!
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Τύπε πάλι καλά που ο πάκη δεν ήταν τίποτα αλκάιντα και έτσι, θα του πήγαινες τσιγάρα σε κανά Γκουαντάναμο.

 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Τύπε πάλι καλά που ο πάκη δεν ήταν τίποτα αλκάιντα και έτσι, θα του πήγαινες τσιγάρα δε κανά Γκουαντάναμο.
και τωρα για τσιγαρα βλεπω να του πηγαινω αλλα στα ελληνικα γκουανταναμο! ετσι πως γινανε οι φυλακες μας αστα να πανε
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
Ισως ειναι λιγο χαζη η ερώτησή μου.... αλλά ποιος ο λογος που το έβγαλες αυτο το μήνυμα??

Ισως εσυ θα επρεπε να προσέχεις... γιατι αν ο φιλος σου ηταν καθαρος, θα ηταν στο ονομα του το νουμερακι και δεν θα ειχε μπλεξιματα... απο την στιγμη που ανήκει σε άλλο ονομα... κατι παίζει προφανώς...

Συμβουλή μου (αν την θες φυσικά) κρατα αποστάσεις απο τον φιλο σου.. καπου εχει και αυτος την φωλια του λερωμένη!
τιποτα απλα ηταν παντρεμενος ο μαλακας και ηθελε ανωνυμια τωρα καταστραφηκε και ο γαμος του
 
OP
OP
T

takaros28

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2014
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
7
Like
43
Πόντοι
16
ακομα κι αν καταφερει να αποδειξει οτι δεν εχει σχεση με τον πακιστανο θα τοπν πανε για αποδοχη προιοντων εγκληματος αφου οι καρτες αυτες ειναι παρανομες...ετσι ειπε ο αστυνομικος δεν ξερω αν ισχυει.. :think:
 

Ελπιδα

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2015
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
τιποτα απλα ηταν παντρεμενος ο μαλακας και ηθελε ανωνυμια τωρα καταστραφηκε και ο γαμος του

Κοιτα.. απο το να βγάζεις γρηγορα συμπεράσματα, καλύτερα να συμβουλευτητε κάποιον δικηγόρο... δεν ειναι ολα τοσο χαλια... ναι μεν ηταν στο ονομα του πακιστανοκοκο... αλλά αυτος αν δεν εχει ανακατευτεί με τετοιες ουσιες, δεν θα εχει προβλήματα μεγαλα... απο έρευνες θα φανει η χρηση που εκανε απτο νούμερο αυτο... καλα.. την γυναίκα την ξεγράφουμε θα του ριξει ακυρο... αλλά δεν ειναι ολα τοσο μαυρα... αν βαζεις το χερι σου στην φωτια για αυτον , εσυ αλλά και άλλοι 10 φιλοι, πηγαίνετε να καταθέσετε υπερ του....

Και για ποια ανωνιμια μιλαμε ακριβως? πόσο δύσκολο ηταν να παει να βγαλει ενα νουμερακι και να το εκανε απόρρητο στον τηλεφωνικό κατάλογο??
Κακα τα ψεματα.. οι περισσότεροι εδω μεσα ετσι το εχουν... ενα 2ο νουμερο που το εχουν μονο για αυτην την δουλειά!!!!

πφφφ!! αντρες!!!!!  :P  ;)
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.310
Κριτικές
10
Like
1.619
Πόντοι
5.975
ακομα κι αν καταφερει να αποδειξει οτι δεν εχει σχεση με τον πακιστανο θα τοπν πανε για αποδοχη προιοντων εγκληματος αφου οι καρτες αυτες ειναι παρανομες...ετσι ειπε ο αστυνομικος δεν ξερω αν ισχυει.. :think:
Άς τους να λένε ό,τι θέλουν... Θα αναλάβει ο δικηγόρος του site Alex71 και θα τη βγάλει καθαρη!!!
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Έλα τώρα, πες την αλήθεια!

Νταβατζής ο φίλος σου!

Τύπε το ίδιο σκέφτηκα και εγώ. Δηλαδή οι μπάτσοι τσεκάρουνε τα κινητά γνωριμιών, πόσο έλεος δηλαδή;  Να έλεγε ότι εντόπισαν το κινητό θα ήταν πιο πιστευτό.

Πάντως τύπε αυτά τα θέματα τα ανοίγουμε Κυριακή, μη σπας τις παραδόσεις του ιστοτόπου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom