Νέα

Innsbruck & Villach FKK

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα the_league
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα! Επειδή πρόκειται να βρεθώ Βόρεια Ιταλία τον Αύγουστο θα ήθελα πληροφορίες για τα FKK των περιοχών αυτών την Αυστρίας. Να ξεκαθαρίσω πως θα είναι η πρώτη μου φορά σε τέτοιου είδους μαγαζί. Οπότε τι θα πρέπει να ξέρω, τι να προσέξω κλπ. Όσο για τα μαγαζιά που υπάρχουν εκεί ποια προτείνετε όσοι έχετε επισκεφτεί. Έχω διαβάσει εδώ στο φόρουμ μόνο για το Andiamo, το οποίο από ότι κατάλαβα θεωρείται καλό.
 
OP
OP
T

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Για το casabianca στο ινσμπρουκ ξέρουμε τίποτα, είναι το μοναδικό ή έχει κι άλλα? Αξίζει? Για το andiamo στο φίλαχ?? Καμιά νεώτερη πληροφορία?
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Φίλε, με το CasaBianca
στο Innsbruck (επίσης στο Hallein)
βρήκες ένα από τα πιο ακριβά μπουρδέλα της Αυστρίας. Δεν είναι Saunaclub. Υπολόγισε περίπου 400 €/ώρα, δηλαδή με 2-3 γύρους σύν σαμπάνια θα φθάσεις εύκολα τα 1000 €. Για 'σένα αξίζει ένα τέτοιο ποσό;

Το
είναι καλό μαγαζί. Βρίσκεται μεν στην Αυστρία, όμως περίπου 70-80% της πελατείας έρχεται από την Ιταλία.
Πρόσεξε επίσης το Wellcum Saunaclub κοντά στο Andiamo, που προσφέρει πακέτο διανυκτερεύσεων

Εναλλακτικά κοιτά εδώ

Επίσης σου συστήνω να καταβάσεις τον κατάλογο μου για όλα τα Saunaclub

 
OP
OP
T

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες! Δεν το ήξερα αυτό για το casabianca. Είπαμε να περάσουμε καλά σε ένα sauna club, όχι να ξεπαραδιαστούμε σε μπουρδέλο πολυτελείας...Θα τσεκάρω και την λίστα σου! Να είσαι καλά!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
9
Like
3.209
Πόντοι
736
φίλε εγώ θα σου πρότεινα το Andiamo που έχω επισκεφτεί 3 φορές.
Κατά την γνώμη μου είναι πολύ καλύτερο και πιο ποιοτικό από όλα τα FKK της Γερμανίας (τουλάχιστον από όσα έχω επισκεφτεί)
Αν και οι κοπέλλες είναι 80% ρουμούνες  σε ποιότητα είναι  πάρα πολύ καλές και αρκετές να μην ξέρεις από που να αρχίσεις, όπως λέέι και ο φίλος Dyvoir το μαγαζι έχει στην πλειονότητα Ιταλούς, οι εγκαταστάσεις άριστες και καθαρές με μπόλικα είδη υγιεινης προς διάθεση σου.
το φαγητο σε άριστη ποιότητα και ποσότητα και οι κοπέλλες στο μπάρ άψογες στα ποτά που σερβίρουν και πανέμορφες.
Μην ξεχάσεις να κάνεις επαγγελματικο μασάζ από την ρωσιδούλα που το προσφέρει μόνο με 30 ευρω και το απολαυστικο jaccuzi
Αν και δεν έχω πάει καλοκαίρι φαντάζομαι ότι θα είναι το ίδιο καλό.
Καλά να περάσεις
 
OP
OP
T

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Φίλε καρδινάλιε σε ευχαριστώ πολύ για την προτροπή! Κι εγώ αυτό σκέφτομαι πολύ να επισκεφτώ, αν και είναι μακρυά από την βάση μου.

Πόσο πάει το γαμήσι/μισή ώρα στο Andiamo και τι προσφέρουν οι γυναίκες? Ντουετάκια φαντάζομαι θα γίνονται, αξίζουν? Η είσοδος είναι στα 100 €?

Η ρωσιδούλα μόνο μασάζ προσφέρει έτσι, μην κάνουμε καμιά χαζομάρα?!...
Το τζακούζι μαζί με τα κορίτσια το απολαμβάνεις?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
9
Like
3.209
Πόντοι
736
το Φεβρουάριο είχε 70 αν θυμάμαι το 15λεπτο αλλά οι κοπέλλες μια και μια δεν ήξερες με ποια να αρχισεις.
όχι το μασαζ ηταν σκετο μασαζ και στο τζακούζι μπαίνεις μόνος  αλλα το περιβάλλον είναι όλα τα λεφτα, δοκίμασε τα και τα δυο αξίζει.
Όσο για ντουετάκι κάνουν πολλές αλλά θα σου πρότεινα να ψαξεις αν δουλεύουν εκει ακομα τις  δυο σλοβακες αδελφές που δοκιμασα εγω σε διπλό.
Ακομα το θυμάμαι!!!
 
OP
OP
T

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
70 € το 15λεπτο?? :huh: Κι άντε την πρώτη φορά βγαίνει σε 15 λεπτά...την δεύτερη τι γίνεται? Πάει 140άρι? Κι εγώ που έλεγα να κάνω ντουετάκι την δεύτερη φορά...

Θα τις έχω στα υπ'όψιν τις Σλοβάκες...

Κοιτάω και το wellcum που πρότεινε το άλλο παιδί. Έχεις πάει σε αυτό?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
9
Like
3.209
Πόντοι
736
oxi αν και είναι πολύ κοντα, αλλα ξερω ότι οι κοπελλες εναλλάσσονται από το ένα στο άλλο αναλόγως κοσμου
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
70 € το 15λεπτο?? :huh: Κι άντε την πρώτη φορά βγαίνει σε 15 λεπτά...την δεύτερη τι γίνεται? Πάει 140άρι? Κι εγώ που έλεγα να κάνω ντουετάκι την δεύτερη φορά...

Θα τις έχω στα υπ'όψιν τις Σλοβάκες...

Κοιτάω και το wellcum που πρότεινε το άλλο παιδί. Έχεις πάει σε αυτό?

Να ξεκαθαριζω κάτι. Στα Saunaclub οι τιμές είναι θέμα διαπραγμματευσεων μεταξύ γυναίκας και πελάτη. Το μαγαζί δεν έχει καμία ανάμειξη - τουλάχιστον επισημα. μα. Στην πραγματικότητα κάθε μαγαζί έχει τη δική του "παράδοση" τιμών. Η επίσημη τιμή για καθε μισή ώρα που ξεκίνησε είναι 70 ευρώ στο Andiamo. Τα αναλυτικά στοιχεία για κάθε μαγαζί θα τα βρείτε... Στον κατάλογο μου.
 
OP
OP
T

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε Dyvoir! Τον τσέκαρα τον κατάλογό σου για αυτά τα δύο μαγαζιά που μου πρότεινες στο Villach. Έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά! Είδα και τις τιμές ανά μισάωρο. Η άποψή σου για το wellcum ποια είναι?
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Και τα δύο είναι όμορφα, πρόκειται για μεγάλα ιδρύματα. Ξέρεις, σε πολλά Saunaclub στην Αυστρία έχεις μια καταπληκτική θέα στα βουνά. Σε κάθε περίπτωση από κοπέλες το Andiamo είναι το καλύτερο. Αλλά κάνε μια προσπάθεια και με το Wellcum. Στο κατω-κατω έτσι κι αλλιώς θα περνάς από εκεί, αν έρχεσαι από την Ιταλία.
 
OP
OP
T

the_league

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2014
Μηνύματα
51
Like
16
Πόντοι
0
Και βέβαια! Κατ' αρχάς το επίπεδο τιμών γενικά είναι πιο ακριβό σε σύγκριση με τη Γερμανία. Αφού η Αυστρία είναι μια πάρα πολύ όμορφη χώρα αρκετά μαγαζιά βρίσκονται σε παραδεισιακό περιβάλλον. Αυτό ισχύει για τα εξής Saunaclub

Προσωπικά προτιμώ το FKK Mystic (κοντά στο Salzburg), που προσφέρει πολύ χορταστική αυστριακή κουζίνα, το ίδιο ισχύει και για το FKK Atlantis (Kufstein). Εξαιρετικό το ρόστερ στο
Το μαγαζί πέρυσι έχει ανοίξει ένα υποκατάστημα στο Linz
το οποίο δεν έχω επισκεφτει ακόμη.

Μεγάλο ρόστερ επίσης στα

Πολύ όμορφο και το
(είναι ένα υποκατάστημα του Paradise Stuttgart)
Δυστυχώς δεν έχει κόσμο.

Ξέχνα αυτά
θα πιάνεσαι κορόιδο.

Σε σχεδόν όλα τα αυστριακά Saunaclub οι κοπέλες παρουσιάζονται απόλυτα γυμνά.

Φίλε Devoir, πιάνομαι από αυτήν σου την απάντηση στο θέμα σου με τον κατάλογό σου και ήθελα να σε ρωτήσω τι αξίζει να κάνω σύμφωνα με την εμπειρία σου! ΄

Όταν θα βρίσκομαι στην Βόρεια Ιταλία εκείνες τις μέρες, σκέφτομαι να κάνω σίγουρα μια πορνοεκδρομή στην Αυστρία (μπορεί και δύο, αναλόγως την απάντηση που θα μου δώσεις και το budget μου).
1-Σκέφτομαι να επισκεφτώ το Villach (το οποίο είναι περίπου 260 χιλιόμετρα μακριά από την βάση μου και είναι το μόνο αρνητικό) για ένα από τα δύο μαγαζιά. Andiamo ή Wellcum?
2-Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βρεθώ στο Innsbruck. Εκεί υπάρχει το Circolo Passion.΄Είναι καλό ή πιστεύεις πως αξίζει να κάνω τα παραπάνω χιλιόμετρα για το Atlantis που βρίσκεται στο Kufstein (120 χιλιόμετρα το Innsbruck από την βάση μου και 180 το Kufstein)?
Συνοψίζοντας και λαμβάνοντας υπόψιν τις χιλιομετρικές αποστάσεις και το γεγονός ότι αυτά τα χιλιόμετρα θα γίνουν μέσα από το βουνά (Άλπεις γαρ) τι προτείνεις σύμφωνα με την εμπειρία σου να επισκεφτώ? Villach ή Innsbruck/Kufstein. Πάντα θα πρέπει να γυρνάω στην βάση μου στο ξενοδοχείο. Και αν είναι Villach ποιο από τα δύο? Αν είναι Innsbruch/Kufstein ποιο από τα δύο? Ή μήπως πιστεύεις πως αξίζει να επισκεφτώ και τις δύο περιοχές, για ένα από τα δύο σε κάθε περίπτωση, αφού δεν νομίζω να μου ξαναδοθεί η δυνατότητα να ξαναπάω σε τέτοιου είδους μαγαζιά (τουλάχιστον μέχρι να ανοίξουν στην Ελλάδα..εδώ γελάμε :2funny:)?

 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Από τα στοιχεία που μου δίνεις μπορώ να φανταστώ που είναι η βάση σου στην Ιταλία. Πήγαινε πρώτα στο Andiamo, έχει τις περισσότερες κοπέλες και αυτό είναι το πιο σημαντικό. Αν δεν σου αρέσει (απίθανο) θα πας στο γυρισμό στο Wellcum.
Άμα πας στο Innsbruck, μείνε εκεί. Δεν αξίζει να πας στο Kufstein, το Circolo Passion ούτως ή άλλως έιναι το καλύτερο μαγαζί (εκτός από το φαγιτό, που είναι υπέροχο στο Atlantis).
Πρόσεξε:
το Circolo Passion έχει δύο μαγαζιά,
το Saunaclub
και το Lounge.
Μπορείς να αλλάζεις από το ένα στο άλλο με μισή είσοδο. Αν δεν περνάς καλά στο Saunaclub αξίζει μια προσπάθεια στο Lounge.
 

Yannis_uno

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Και τα δύο είναι όμορφα, πρόκειται για μεγάλα ιδρύματα. Ξέρεις, σε πολλά Saunaclub στην Αυστρία έχεις μια καταπληκτική θέα στα βουνά. Σε κάθε περίπτωση από κοπέλες το Andiamo είναι το καλύτερο. Αλλά κάνε μια προσπάθεια και με το Wellcum. Στο κατω-κατω έτσι κι αλλιώς θα περνάς από εκεί, αν έρχεσαι από την Ιταλία.

Το Andiamo και το Wellcum (το οποίο είναι μεταγενεστερο) αξίζουν. Το Wellcum μάλιστα έχει και ξενοδοχείο στο οποίο μπορείς να μείνεις το βράδυ. 70 Ευρώ το 15λεπτο ισχύει (για απλό σεξ) με ότι άλλο επιπλέον ζητήσεις να χρεώνεται εξτρά μετά από συνεννόηση. Πληρώνεις κατευθείαν την κοπέλα και πάντα στο τέλος της συνεύρεσης(!)
 

Dyvoir

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
9
Like
326
Πόντοι
21
Το Wellcum έχει κερδίσει έδαφος παρά πολύ. Κατά τη γνώμη μου, είναι σήμερα το πιο ενδιαφέρον ίδρυμα της Αυστρίας.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
το φιλαχ,τι μου θυμισατε,ηξερα κατι γκομενες απο το φακα ζεε,το λέγαν και γελαγανε :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom