Νέα

Δαποξετίνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMOUNAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GAMOUNAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
γνωρίζει κανεις κάτι για το ενλόγω σκεύασμα?
τό έχει  δοκιμάσει κανεις? κάνει δουλειά?
και τέλος χρειάζεται συνταγή γιατρού?
 
OP
OP
G

GAMOUNAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
βασικά τον τελευταίο καιρό έχω παρατήρηση ότι τακτικά τελειώνω πολύ γρήγορα (1,5 με 2,5 λεπτά από την διείσδυση) οποτε ηπα να ρωτήσω αν έχει κανεις ιδέα για το ενλόγω σκεύασμα που έτυχε να ακούσω
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
βασικά τον τελευταίο καιρό έχω παρατήρηση ότι τακτικά τελειώνω πολύ γρήγορα (1,5 με 2,5 λεπτά από την διείσδυση) οποτε ηπα να ρωτήσω αν έχει κανεις ιδέα για το ενλόγω σκεύασμα που έτυχε να ακούσω

δεν βαράς καλύτερα καμμιά μαλακία κανένα μισάωρο πριν το γαμίσι παρά να φαρμακώνεσαι ??

 
OP
OP
G

GAMOUNAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
το έχω κάνει αλλα τίποτα δυστυχώς
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
δοκίμασε το τότε ... από ότι λεει δεν έχει παρενέργειες...

εμένα έχει περάσει πλέον ο χρόνος που μπορούσα να έχω πρόωρη εκσπερμάτιση...  ;)
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • tramountanas.JPG
    tramountanas.JPG
    85,7 KB · Εμφανίσεις: 87

spiros87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2014
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0
μην λαμβάνετε οποιοδήποτε φάρμακο χωρίς ιατρική συνταγή. Επισκέψου έναν ουρολόγο /ανδρολόγο πρώτα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
ρε συ Τραμυ,αν ειναι να σκυψω για να φανει...να φερω και μεγενθυτικο φακο?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
ρε συ Τραμυ,αν ειναι να σκυψω για να φανει...να φερω και μεγενθυτικο φακο?
:2funny: :2funny: :2funny:

θα το αισθανθείς... στα τέσσερα δεν θα βλέπεις πίσω (εκτός αν έχεις μάτια στην κωλοτρυπίδα )  :birdman:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
τι εγινε,πεσανε αφραγκιες και πας καιμε αντρες τωρα? :2funny: :2funny:
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
531
Πόντοι
7.125
Αν μου επιτρέπετε..
Αυτο το φαρμακο "ανήκει" στους SSRIs τα οποία είναι μια νεοτερη γενια αντικαταθλιπτικών (επιδρουν εκλεκτικα στους υποδοχεις επαναπρόσληψη της σεροτονίνης). Η σεροτονίνη παίζει σημαντικο ρόλο στην καταθλιψη.
Το ανηκει το βαζω σε εισαγωγικα γιατι η dapoxetine δεν εχει χρησιμοποιηθει - κλινικα τουλαχιστον - απο ότι εχω δει στην καταθλιψη.
Οπως όλοι οι SSRI μπορει να δωσει ανεπιθυμητες ενεργειες απο το γαστρεντερικο (διαρροιες, ταση για εμετο κλπ), πονοκεφαλο μπορει λίγο παραπανω άγχος κλπ.
Φυσικα και χρειαζεται ιατρικη συνταγη.
Μπορεις να ρωτήσεις ένα ψυχίατρο (που να ειδικευεται στις σεξουαλικες διαταραχες) ή καλυτερα ανδρολογο.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
αφου δεν υπαρχουν money για κανενα :knockinb:,λεμε και καμια μαλακια να περασειη ωρα... :grin:
το ευτυχες με το δημοψηφισμα παντως, ειναι οτι εβαλα στοιχημα με γνωστη μου μιλφ ,που ελεγε οτι δεν θα γινει και εγω το αντιθετο,ειναι οτι αν κερδισω εγω θα μου κανει ενα. σουπερ :fuck1:,ενω εγω θα της εκανα το τραπεζι :grin: :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
αφου δεν υπαρχουν money για κανενα :knockinb:,λεμε και καμια μαλακια να περασειη ωρα... :grin:
το ευτυχες με το δημοψηφισμα παντως, ειναι οτι εβαλα στοιχημα με γνωστη μου μιλφ ,που ελεγε οτι δεν θα γινει και εγω το αντιθετο,ειναι οτι αν κερδισω εγω θα μου κανει ενα. σουπερ :fuck1:,ενω εγω θα της εκανα το τραπεζι :grin: :grin:

ναι αλλά αυτή έχει μουνί να σου δώσει... εσύ λεφτά για να της κάνεις το τραπέζι ??
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.484
Κριτικές
21
Like
6.771
Πόντοι
6.745
ε του πουστη..ειπαμε,για ενα τραπεζι εχουμε...αν και κερδισα σκεφτηκα να τα συνδυασω και τα δυο..τραπεζι και :knockinb: να μην με πει και καρμοιρη δλδ :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
ε του πουστη..ειπαμε,για ενα τραπεζι εχουμε...αν και κερδισα σκεφτηκα να τα συνδυασω και τα δυο..τραπεζι και :knockinb: να μην με πει και καρμοιρη δλδ :grin:

εεε βέβαια... αλλά μετά το  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
για να αναλάβεις δυνάμεις κιόλας ...  :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom