Νέα

Απορίες για το κινητό της Microsoft.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Επιρρεπής
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 844
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.050
Κριτικές
52
Like
16.579
Πόντοι
10.686
Εδώ και μερικές μέρες είμαι κάτοχος του κινητού της Microsot,και αντιμετωπίζω τις εξής διαφορές σε λειτουργίες,που το καθιστούν... σπαστικό σε σχέση με το λειτουργικό Android που έχω μάθει:
Α) Η κάρτα μνήμης δεν ταξινομεί τα αρχεία με φακέλους,αλλά έχει όλα τα περιεχόμενα με αλφαβητική σειρά και με αυθαίρετη ταξινόμηση.
Β) Τα "περισσότερα εικονίδια" στην απάντηση δεν τα υποστηρίζει.
Κάνω κάτι λάθος,χρειάζεται κάποια αναβάθμιση;
Ευχαριστώ!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα.....
Και εγώ Microsoft έχω.... :think:
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Εδώ και μερικές μέρες είμαι κάτοχος του κινητού της Microsot,και αντιμετωπίζω τις εξής διαφορές σε λειτουργίες,που το καθιστούν... σπαστικό σε σχέση με το λειτουργικό Android που έχω μάθει:
Α) Η κάρτα μνήμης δεν ταξινομεί τα αρχεία με φακέλους,αλλά έχει όλα τα περιεχόμενα με αλφαβητική σειρά και με αυθαίρετη ταξινόμηση.
Β) Τα "περισσότερα εικονίδια" στην απάντηση δεν τα υποστηρίζει.
Κάνω κάτι λάθος,χρειάζεται κάποια αναβάθμιση;
Ευχαριστώ!

Αμα είναι Λούμια έχουν θέμα με την Αφη, θέλει αναβάθμιση.
Για τα εικονίδια άλλαξε τον τρόπο προβολής
 
OP
OP
Ε

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.050
Κριτικές
52
Like
16.579
Πόντοι
10.686
Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα.....
Και εγώ Microsoft έχω.... :think:
Στο Android εμφανίζει τα αρχεία ακριβώς όπως στον υπολογιστή.Εδώ έχει τα περιεχόμενα των φακέλων εκτός,σε αλφαβητική σειρά και σε ταξινόμηση με τη δική του... λογική,πχ "Έντεχνο","Ρεμπέτικο", κλπ.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εδώ και μερικές μέρες είμαι κάτοχος του κινητού της Microsot,και αντιμετωπίζω τις εξής διαφορές σε λειτουργίες,που το καθιστούν... σπαστικό σε σχέση με το λειτουργικό Android που έχω μάθει:
Α) Η κάρτα μνήμης δεν ταξινομεί τα αρχεία με φακέλους,αλλά έχει όλα τα περιεχόμενα με αλφαβητική σειρά και με αυθαίρετη ταξινόμηση.
Β) Τα "περισσότερα εικονίδια" στην απάντηση δεν τα υποστηρίζει.
Κάνω κάτι λάθος,χρειάζεται κάποια αναβάθμιση;
Ευχαριστώ!
Βαλε κανα snapshot να δουμε ρε μαστορα.Ποια εκδοση λειτουργικου τρεχει???
 
OP
OP
Ε

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.050
Κριτικές
52
Like
16.579
Πόντοι
10.686
SOS!!! για όποιον μπορεί να βοηθήσει! Στη  σύνδεση στο "bou" με "πετάει" συνέχεια στο πράσινο και στο κόκκινο κουμπί του μπαναρίσματος.Ευτυχώς δηλαδή που έχω και την παλιά συσκευή και εφεδρική σύνδεση... Υπάρχει περίπτωση να έχω αρπάξει ιό,κι αν ναι,τι να κάνω;
(Ευνόητο είναι ότι να πάω σε κατάστημα να με βοηθήσουν, δεν... παίζει ως σενάριο...).
 
OP
OP
Ε

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.050
Κριτικές
52
Like
16.579
Πόντοι
10.686
Υπάρχει βοηθητικό πρόγραμμα πληκτρολόγησης για τα Ελληνικά στο κινητό της Microsoft;Εχει ενσωματωμένο μόνο για τα Αγγλικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom