Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio Κατεχάκη 8

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kingolgrc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία

kingolgrc

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/stountio/athina/katexakh-8/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Οπως είχε πρωτογράψει ο συνάδελφος nick9x άνοιξε νέο στούντιο Κατεχάκη 8. Σαν χώρος είναι πολύ ωραίος, ο τσάτσος δήλωσε οτι θα δουλευουν εκτος της Χαρας απο Αριστοτέλους, δύο Ελληνίδες Ελίνα και Μαρία και οι Ρωσίδες Αννα και Κορίνα και αλλη μία που δεν συγκράτησα. Προσωπικά τα ονόματα δεν μου λένε τίποτα (εκτός της Χαράς που την τιμούσα στην Αριστοτέλους) αν δε τις δω δεν κρίνω. Οποιος συνάδελφος πάει τις επόμενες ημέρες ας μας διαφωτίσει καλύτερα.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
αντε καλες δουλειες :bottom: :bottom:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ετοιμος ημουνα να ανοιξω το thread για το νεο στουντιο στην Κατεχακη 8 και Μεσογειων. Το ειδα σε αγγελια απο τον Πρωταθλητη σημερα το πρωι ενω ημουνα στο 401. Εννοειται το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν με την εξοδο να πηγαινα καπακι για να το τσεκαρω οπως και εκανα,μιας και ηταν παρα πολυ κοντα στο 401. Λοιπον ο χωρος πολυ καλος προσεγμενος πεντακαθαρος και η κοπελα ονοματι Μαρια μιλφακι με κυταρρυτιδα και μεγαλα βυζομπαλα. Εχει και αλλες κοπελες οι οποιες ελπιζω να ειναι καλυτερες. Προγραμματα ξεκινανε απο 50 και παει λεγοντας, τα γνωστα των στουντιο.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.960
Πόντοι
14.565
Το thread συγχωνεύτηκε με την καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε συναγωνιστες αυτη η Χαρα ειναι η ιδια με αυτην απο Αθανασιας και παλιοτερα απο Αριστοτελους 6? Ειναι μια βυζαρου?
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
114
Πόντοι
1
Λοιπον η αλλη που αναφερεται ειναι η Ζωη(ελληνιδα,κοντουλα, με πιασηματα) Επισης η Ελινα ειναι πολυ ψηλη(εγω για παραδειγμα ειμαι κανονικος 1.78)και μου εριχνε αρκετα, σκετο αλογο. Τα συμπερασματα δικα σας. Παντως ειναι περιπειημενο και βολεβει τα βοροια προαστοια. Απο κινηση δεν δειχνει να εχει και παρα πολυ, καλο δηλαδη για οσους θελουν να δοκιμασουν γιατι δεν βιαζονται οι κοπελες. Εγω δοκιμασα και μαλλον θα ξαναπαρω, αν και ειμαι απειρος στις εν λογω καταστασεις(οτι δεν καναμε μικροι τα κανουμε σχετικα μεγαλοι :2funny:)
Καλο θα ηταν γιατι ξεχασα να ρωτησω εγω, να προστεθει ενα τηλεφωνο :think: η το καθημερηνο προγραμμα με τις κοπελες.(Η προταση ισχυει για ολα τα studio για να μην ψαχνομαστε και εμεις)να οργανωθουνε λιγο ρε παιδια, δεν ειναι κατασταση αυτη να πηγαινουμε ψαχνοντας και τελικα να κλαιμε 50ευρο καθε φορα για το μεχρι να μας μαθει καποια.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
pote ειναι εκει η ελινα ρε γμτ?
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
114
Πόντοι
1
Σου αρεσε το οτι ειναι αλογο, χτες ηταν παντως. Γι'αυτο λεω οτι πρεπει να τους το λεμε για να βγαλουν ενα προγραμα, επισης αυτοι δεν εχουν δωσει και τηλεφωνο να καλουμε.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Λοιπον η αλλη που αναφερεται ειναι η Ζωη(ελληνιδα,κοντουλα, με πιασηματα) Επισης η Ελινα ειναι πολυ ψηλη(εγω για παραδειγμα ειμαι κανονικος 1.78)και μου εριχνε αρκετα, σκετο αλογο. Τα συμπερασματα δικα σας. Παντως ειναι περιπειημενο και βολεβει τα βοροια προαστοια. Απο κινηση δεν δειχνει να εχει και παρα πολυ, καλο δηλαδη για οσους θελουν να δοκιμασουν γιατι δεν βιαζονται οι κοπελες. Εγω δοκιμασα και μαλλον θα ξαναπαρω, αν και ειμαι απειρος στις εν λογω καταστασεις(οτι δεν καναμε μικροι τα κανουμε σχετικα μεγαλοι :2funny:)
Καλο θα ηταν γιατι ξεχασα να ρωτησω εγω, να προστεθει ενα τηλεφωνο :think: η το καθημερηνο προγραμμα με τις κοπελες.(Η προταση ισχυει για ολα τα studio για να μην ψαχνομαστε και εμεις)να οργανωθουνε λιγο ρε παιδια, δεν ειναι κατασταση αυτη να πηγαινουμε ψαχνοντας και τελικα να κλαιμε 50ευρο καθε φορα για το μεχρι να μας μαθει καποια.
Δεν πιστευω να ενοεις οτι η Ελινα ειναι τραβελι. Γιατι ειχα πετυχει μια Ελινα στο Αχαρνων 104 της προεδρου πανυψηλη αλογα και μαλλον ηταν τραβελι γιατι το Αχαρνων 24 ειναι τραβελαδικο. Μηπως ειναι η ιδια?
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
4
Like
114
Πόντοι
1
Δεν ξερω. Εγω την ειδα, τρομαξα και εφυγα. :grin: Δεν ηταν για τα κυβικα μου. Και γυναικα να ειναι, λες να σε βαλει κατω αυτη να μην ξερεις απο που να φυγεις. :2funny: Εγω πρωσοπικα μονο petite. Ζωη δοκιμασα που ειναι κοντουλα. Και γι'αυτο επειδη ο συναγωνιστης που ανοιξε το thread και εβαλε ονοματα συμπληρωσα αυτο που ελειπε για της αλλες δεν ξερω. Την Χαρα θελω να πετυχω που λενε οτι ειναι καλο milf. Να δοκιμασουμε και ενα ωριμο φρουτο. Απλα ειναι πιο κοντα απο την σταθερη αξια για μενα που ειναι η Ιπποκρατους και επειδη ηταν κλειστο περασα απο Κατεχακη.
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ετοιμος ημουνα να ανοιξω το thread για το νεο στουντιο στην Κατεχακη 8 και Μεσογειων. Το ειδα σε αγγελια απο τον Πρωταθλητη σημερα το πρωι ενω ημουνα στο 401. Εννοειται το πρωτο πραγμα που σκεφτηκα ηταν με την εξοδο να πηγαινα καπακι για να το τσεκαρω οπως και εκανα,μιας και ηταν παρα πολυ κοντα στο 401. Λοιπον ο χωρος πολυ καλος προσεγμενος πεντακαθαρος και η κοπελα ονοματι Μαρια μιλφακι με κυταρρυτιδα και μεγαλα βυζομπαλα. Εχει και αλλες κοπελες οι οποιες ελπιζω να ειναι καλυτερες. Προγραμματα ξεκινανε απο 50 και παει λεγοντας, τα γνωστα των στουντιο.
  φιλε ποια μερα ειχες παει που εργαζοταν το μαρακι και τι βαρδια? ευχαριστω
 

Athanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
154
Like
16
Πόντοι
1
Υπάρχει κανένας που να πηγε τωρα τελευταία να μας πει τι παιζει; 

 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
που λετε καβλιαριδες εγω το συγκεκριμενο μαγαζακι το πετυχα τυχαια ενω διεσχιζα την κατεχακη ποδαρατος το βραδυ της τριτης.... λεω μηπως με γελουν τα ματια μου ... η με κυνηγάνε τα στουντιακια... τεσπα μπαινω μεσα ο χορος πολυ προσεγμενος και μεγαλος (θα μπορουσε να φιλοξενισει περισσοτερες απο μια ..τανες ... η τσα2 φιλικη και ερχεται μια μελαχρινη με ωραια ζακια (νο3) ψιλοκοντουλα που μου φανηκε βιαστική καθως ισα ισα που καθισε να την δω (2 sec)!! τα ωραρια μου πε η τσα 11-6 , 6-1.
ειναι μακρια απτο σπιτι μου και θα ειναι δυσκολο να ξαναβρεθώ εκει αλλα αμα παρω καμια θα σας πω..!
ααα ξεχασ ειναι ιδανικο για φανταρους στο 401 καθως μπορεις ανετα να πεταχτεις για τσιγαρα και να ριξεις και εναν... και μολις πεινασεις απέναντι η πιτα του παππου!!! :grin:
 

Επισκέπτης
σαν μουνια ειναι καλα η εχει γιαγιονια τελειωμενα που τα πασσαρουν για τουμπανα?γενικα μιλαω απ αυτους που εχουν δει
 

Marbel

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
139
Like
6
Πόντοι
1
το επισκευτηκα κ εγω πριν 3-4 μερες κ ηταν μια χαρα νομιζω την ελεγαν γυρω στα 35-40
αξιολογο κορμι κ προσωπο αλλα....κ την εκανα!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
4
Like
147
Πόντοι
16
Δουλεύει εκεί η Μαρία που ήταν και στην Αθανασίας; Ας το επιβεβαιώσει κάποιος και αν ξέρει και βάρδιες ακόμα καλύτερα!
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
την ξανθια δεν λες,την ελληνιδα?
 

Smellmyfetish

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2008
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Επειδή δεν είμαι ενημερωμένος στο τι παίζει στα στούτιο, μπορεί κάποιος να αναλύσει τι υπηρεσίες προσφέρονται κ για πόση ώρα; τι φάση είναι; ευχαριστώ ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom