Νέα

Σόφια, ή Πράγα και Βουδαπέστη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 19
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PROFONDO

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
101
Like
6
Πόντοι
1
θα πηγαίνατε για να κάνατε λίγες μέρες διάκοπες γαμησιού. Ακούω προτάσεις με λεπτομέρειες. Αν έχει κάποιος και κάποια άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ!
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
40
Πόντοι
1
Και εγω συστηνω Πραγα. Το site που εδωσε το παλικαρι πιο πριν ειναι πολυ καλο, και σε ποσοστο 90% ακριβες οσον αφορα επαφες τηλεφωνα και φωτο.

Μεσος ορος παιζει 1500-2000 κορωνες (50-70 ευρω) για μια ωρα με την κοπελα στα πριβατ (στουντιο). Για club ειναι πιο ακριβα. Βεβαια τα πραγματα δεν εχουν καμμια σχεση με Ελλαδα. Συνηθως η ωρα περιλαμβανει δυο τελειωματα, μασαζακι, αγκαλιτσες, σχεδον GFE, και πανω απο ολα, ειναι ΩΡΑ.  Για περισσοτερες πληροφοριες στειλε ΠΜ
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
παιδια για μενα .. αν θες να πας στην πραγα πρεπει να πας οργανομενος με διευθινσεις..
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
Απο οικονομικης αποψης Σοφια.
Απο ποιοτικης αποψης Πραγα και μετα Βουδαπεστη
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Κ5 το κορυφαιο στην Πραγα

για πες ρε εσυ και καμμια λεπτομερεια παραπανω.....δεν θα σου κοστισει τιποτα παρα μονο 10 λεπτα απο το χρονο σου...τσιφουτη έ τσιφουτη!!!!!!!!!!!
 

dalalamas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ημουν Σόφια αρχές Οκτωβρίου και πάω ξανά την επόμενη εβδομάδα...Εχω πάει Βουδαπέστη έχω πάει Βελιγράδι έχω πάει και Μαριμπορ......Θέλετε να μάθετε την κορυφαία επιλογή για για ταξίδι Γαμησιού;Η Κύπρος φίλοι μου...70 Λίρες Κυπριακές παιρνεις τη Γκόμενα από το Στριπτιζάδικο από τις 2 το πρωί μέχρι το ξημέρωμα(και αν γουστάρει τη φάση μενει μαζί σου μέχρι τις 12 το μεσημέρι)...Ημουν Πάφο την προηγούμενη εβδομάδα..Πήγαμε πέντε στο Στριπτιζάδικο ``φορτώσαμε`` οι δύο 40 λίρες στο μαγαζί και 30 στην κάθε Γκόμενα και ότι ποτά ήπιαμε μέχρι τις δύο εκεί δεν πληρώσαμε μία...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ημουν Σόφια αρχές Οκτωβρίου και πάω ξανά την επόμενη εβδομάδα...Εχω πάει Βουδαπέστη έχω πάει Βελιγράδι έχω πάει και Μαριμπορ......Θέλετε να μάθετε την κορυφαία επιλογή για για ταξίδι Γαμησιού;Η Κύπρος φίλοι μου...70 Λίρες Κυπριακές παιρνεις τη Γκόμενα από το Στριπτιζάδικο από τις 2 το πρωί μέχρι το ξημέρωμα(και αν γουστάρει τη φάση μενει μαζί σου μέχρι τις 12 το μεσημέρι)...Ημουν Πάφο την προηγούμενη εβδομάδα..Πήγαμε πέντε στο Στριπτιζάδικο ``φορτώσαμε`` οι δύο 40 λίρες στο μαγαζί και 30 στην κάθε Γκόμενα και ότι ποτά ήπιαμε μέχρι τις δύο εκεί δεν πληρώσαμε μία...
---η Κυπρος απο γυναικες ειναι σκατα σαν την Ελλαδα.οι Κυπρεες ειναι ακομα πιο ασχημες και απο της Ελληνιδες.παντος για τους πουστιδες ειναι παραδισος.το 25% των Κυπριων ειναι πουστηδες :)
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Στη Πράγα το γαμήση είναι σίγουρο. Οι άνθρωποι είναι επαγγελματίες.
Έχει πολλές επιλογές και με εύκολο ψάξιμο θα βρεις τη κοπέλα που θέλεις, την υπηρεσία που θέλεις, ή την τιμή που θέλεις.

Στο Κ5 κόβουν και απόδειξη. Είναι το μόνο μπουρδέλο στο οποίο μου δώσαν απόδειξη στη ζωή μου.

Εσάς σας έχει τύχει ποτέ να σας δώσουν απόδειξη που γαμήσατε;
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
εχω κλαεισει εισιτηρια για βουδαπεστη. δηλαδη τι μου λετε να τα ακυρωσω και να παω πραγα? απ οτι ξερω η ουγγαρια συγκριτικα εινα πιο φθηνη χωρα απο την τσεχια
 

pescatore

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
24
Πόντοι
0
Πράγα ποικιλία και επαγγελματισμός, Σόφια φτηνά και ερασιτεχνικά, Βουδαπέστη απατεωνιά
 

pavlos2

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ετοιμάζομαι να πάω Σόφια, το επόμενο Σαββατοκύριακο και θα ήθελα τη βοήθειά σας συμπολεμιστές !
Κατ'αρχήν είναι καλά που πηγαίνω Σαββατοκύριακο ή να προτιμήσω μεσοβδόμαδα πχ Δευτέρα - Τετάρτη ?
Απο τις πληροφορίες που συνέλεξα, το Velvet και τo Cleopatra αποτελούν καλές επιλογές για strip show. Ισχύει ?
Το ποτό στοιχίζει 5 ευρώ και ο χορός 10 ευρώ.... ? εχει prive στα strip clubs και μέχρι που φτάνουν στο μαγαζί ?
Μπορώ να πάρω καμμία από το στριπτιζάδικο στο ξενοδοχείο, με πόσα λεφτά και αν πληρώνω τίποτα extra στο ξενοδοχείο για να την βάλω στο δωματιό μου ?
Τέλος, ενημερώστε με για τα σπίτια που μπορούμε να κάνουμε sex !
Σας κουράζω, αλλά οι μέρες πλησιάζουν και δεν έχω πληροφόρηση.
Σας ευχαριστώ !!!
 

kofigus

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε δε σε προλαβα προφανως αλλα οκ, θα σου δωσω μερικα στοιχεια επειδη εχω παει Σοφια και περασα πανεμορφα : Πηγαινε και βρες ενα φτηνο ξενοδοχειο γιατι το δικλινο πχ στο ανακατασκευασμενο Princess Hotel κοντα στο σιδηροδρομικο σταθμο εχει τιμες απο 140-170 ευρω τη βραδια το δικλινο ( εγω εκει εμεινα με αλλες τιμες λογω γνωστου ) .

ΠΡΟΣΕΧΕ με τα ταξι γιατι απο πιατσα εχει 10 ευρω το χιλιομετρο ενω αν παρεις απο το δρομο ,εχει 3-4 ευρω για 5-6 χιλιομετρα αποστασης

Το βραδυ κυκλοφορησε στο Sin City club οπου θα περασεις απο 5 !!! σωματικους ελεγχους με scanner αεροδρομιου ολοσωμους και φορητους καθως και μπολικο χουφτωμα απο κατι bodybuilders βουλγαρος σαν ντουλαπες μηπως εχεις μαζι σου μαχαιρι ή περιστροφο και διασκεδασε με την ψυχη σου ΧΩΡΙΣ να πειραξεις γκομενα που καθεται σε τραπεζι διοτι ολες εχουν σχεση με υποκοσμο και μπορει να βγεις νεκρος απο το μαγαζι. Ειναι το καλυτερο μπουζουκτσιδικο της χωρας με προσιτες και φτηνες τιμες Ελλαδας ( ποτο 7 ευρω, φιαλη 100 ευρω ) και τα μουνια που θα δεις εκει μεσα ειναι το λιγοτερο σα να βλεπεις πασαρελλα με φωτομοντελα . Τα τραγουδια που παιζουν ειναι ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ αλλα τα περισσοτερα με βουλγαρικους στιχους,ο εξαερισμος τελειος ,τα ποτα πεντακαθαρα. Προτιμησε καθημερινη να πας τη μερα που τραγουδαει ο Toni Storaro ( βουλγαρος Καρρας οπως τον αποκαλουνε οι ντοπιοι και κανει τρελο κεφι ) γιατι σαββατοκυριακα εχει megaconcert και οι τιμες ειναι απαγορευτικες ( 20 ευρω εισοδο χωρις ποτο κλπ ) . Αν σε γλυκοκοιταξει γκομενα, που καθεται μπαρ με τις φιλες της, μιλησε της με χαμογελο και αποφυγε πιασιματα και χαιδεματα. Αρχισε μιλωντας της αγγλικα μηπως καταλαβαινει και μπορεσετε να συννενοηθειτε γιατι το 99% δε ξερει ουτε yes και no τι σημαινει...

Απο αλλες επιλογες ειναι τα φοιτητικα club στα προαστια που σημαινει 15-20 ευρω ταξι και μολις 4 ευρω το ποτο ,γεματο μικρα πουτανακια και φτωχα βουλγαρακια που αν εισαι τυχερος και μιλησεις αγγλικα, συννενοηθεις κλπ , θα το φορτωσεις ταξι και θα φυγετε αγκαλιτσα ξενοδοχειο και τσαμπα .

Τωρα αν οι επιθεσεις σου δεν πιασουν τοπο, πηγαινε με ταξι στον τελευταιο σου προορισμο : Λεωφορος Σταμπουλινσκι στο κεντρο της Σοφιας, αλυσιδα εστιατοριων behappy απεναντι απο τον τεραστιο ιερο ναο της Αγιας Σοφιας... ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ οι σερβιτορες της βραδινης βαρδιας εκδιδονται μετα τις 6 το πρωι που σχολανε ! Θα δεις και κανενα μπαρμπα που καθεται στο μπαρ, ειναι συνηθως και ο νταβας που ξερει ελληνικα και παιζει πρωτος να ερθει και να σου μιλησει αν δεν πας εσυ . Τωρα οσο για αγοραιο, θα το πληρωσεις πολυ στη Σοφια και αμφιβολου ποιοτητας .

Στα χωρια κοντα στα συνορα Πετριτσι και Σαντανσκι παιζει πολυ βρωμια και γυφτοι που σε προσεγγιζουν για να σε οδηγησουν να διαλεξεις αναμεσα σε πουτανες που πινουν μαζι καφε 5-5 , 10-10 σε γειτονικες καφετεριες αλλα μπορει να σε κλεψουν ανετα και να πας ξεβρακωτος μεχρι τα συνορα με οτοστοπ χωρις ουτε καν ταυτοτητα και χεσε μεσα . Αυτες που παιζουν καλα ειναι φυσικες ξανθιες - καστανοξανθες που ειναι original βουλγαρες και μια τιμη για ξενοδοχειο και γκομενα ειναι στα 60-70 ευρω για μια ωρα. Αν δεις σκουροχρωμη επιδερμιδα ειναι γυφτισσες ψιλοβρωμιαρες και καλο ειναι να πας χειμερινους μηνες που δεν ειναι ολες μαυρισμενες σα φωτομοντελα σε διαφημιση αντηλιακου . Οσο για ολο το βραδυ, καθε γκομενα εχει 200 ευρω και ειναι ειλικρινα απο τις 12 μεχρι τις 8 το πρωι που επιτρεπεται και να την αλλαξετε με καποιο φιλο σου αν πας ,να την ξεσκισετε δηλαδη.

Δεν το συνιστω γιατι εχει πολλα κλεφτρονια στα χωρια και δε λεει να ρισκαρετε να σας μαχαιρωσουν κιολας...

 

kofigus

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Βεβαι θα συμφωνησω με τον τιμημενο Δημητρακη οτι οι κυπριες original ειναι γαμω τα μουνια ( ψηλες κορμαρες με τρομερη φυσικη ομορφια και πανακριβο ντυσιμο και πολυ ματσο ) αλλα ειλικρινα εχει μπαζα που μοιαζουν με γυφτοπουλα και μερικες απο αυτες αλλα και λευκες τετραπαχες ειχα συμφοιτητριες στο Πανεπιστημιο οπου ηταν αηδιαστικες. Στα μαγαζια παιζουν καλα απο ποιοτητα μουνιων καθως μερικες ειναι πρωην call girls κλπ και ειναι στανταρ οτι γαμιουνται με κανονισμα και κινητο τηλεφωνο δινουν στην κουβεντουλα για ξενοδοχειο μετα τη δουλεια κλπ. Φιλαρακια που ηταν φανταροι Κυπρο ειχαν φαει απιθανες αλλοδαπες Τσεχες, Λετονες και Ουγγαρεζες μοντελες στην κυριολεξια απο στριπτιτζαδικα στις μεγαλουπολεις . Μακρια απο Λευκωσια, ειναι πανακριβα .
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Φιλε δε σε προλαβα προφανως αλλα οκ, θα σου δωσω μερικα στοιχεια επειδη εχω παει Σοφια και περασα πανεμορφα : Πηγαινε και βρες ενα φτηνο ξενοδοχειο γιατι το δικλινο πχ στο ανακατασκευασμενο Princess Hotel κοντα στο σιδηροδρομικο σταθμο εχει τιμες απο 140-170 ευρω τη βραδια το δικλινο ( εγω εκει εμεινα με αλλες τιμες λογω γνωστου ) .

ΠΡΟΣΕΧΕ με τα ταξι γιατι απο πιατσα εχει 10 ευρω το χιλιομετρο ενω αν παρεις απο το δρομο ,εχει 3-4 ευρω για 5-6 χιλιομετρα αποστασης

Το βραδυ κυκλοφορησε στο Sin City club οπου θα περασεις απο 5 !!! σωματικους ελεγχους με scanner αεροδρομιου ολοσωμους και φορητους καθως και μπολικο χουφτωμα απο κατι bodybuilders βουλγαρος σαν ντουλαπες μηπως εχεις μαζι σου μαχαιρι ή περιστροφο και διασκεδασε με την ψυχη σου ΧΩΡΙΣ να πειραξεις γκομενα που καθεται σε τραπεζι διοτι ολες εχουν σχεση με υποκοσμο και μπορει να βγεις νεκρος απο το μαγαζι. Ειναι το καλυτερο μπουζουκτσιδικο της χωρας με προσιτες και φτηνες τιμες Ελλαδας ( ποτο 7 ευρω, φιαλη 100 ευρω ) και τα μουνια που θα δεις εκει μεσα ειναι το λιγοτερο σα να βλεπεις πασαρελλα με φωτομοντελα . Τα τραγουδια που παιζουν ειναι ΜΟΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ αλλα τα περισσοτερα με βουλγαρικους στιχους,ο εξαερισμος τελειος ,τα ποτα πεντακαθαρα. Προτιμησε καθημερινη να πας τη μερα που τραγουδαει ο Toni Storaro ( βουλγαρος Καρρας οπως τον αποκαλουνε οι ντοπιοι και κανει τρελο κεφι ) γιατι σαββατοκυριακα εχει megaconcert και οι τιμες ειναι απαγορευτικες ( 20 ευρω εισοδο χωρις ποτο κλπ ) . Αν σε γλυκοκοιταξει γκομενα, που καθεται μπαρ με τις φιλες της, μιλησε της με χαμογελο και αποφυγε πιασιματα και χαιδεματα. Αρχισε μιλωντας της αγγλικα μηπως καταλαβαινει και μπορεσετε να συννενοηθειτε γιατι το 99% δε ξερει ουτε yes και no τι σημαινει...

Απο αλλες επιλογες ειναι τα φοιτητικα club στα προαστια που σημαινει 15-20 ευρω ταξι και μολις 4 ευρω το ποτο ,γεματο μικρα πουτανακια και φτωχα βουλγαρακια που αν εισαι τυχερος και μιλησεις αγγλικα, συννενοηθεις κλπ , θα το φορτωσεις ταξι και θα φυγετε αγκαλιτσα ξενοδοχειο και τσαμπα .

Τωρα αν οι επιθεσεις σου δεν πιασουν τοπο, πηγαινε με ταξι στον τελευταιο σου προορισμο : Λεωφορος Σταμπουλινσκι στο κεντρο της Σοφιας, αλυσιδα εστιατοριων behappy απεναντι απο τον τεραστιο ιερο ναο της Αγιας Σοφιας... ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ οι σερβιτορες της βραδινης βαρδιας εκδιδονται μετα τις 6 το πρωι που σχολανε ! Θα δεις και κανενα μπαρμπα που καθεται στο μπαρ, ειναι συνηθως και ο νταβας που ξερει ελληνικα και παιζει πρωτος να ερθει και να σου μιλησει αν δεν πας εσυ . Τωρα οσο για αγοραιο, θα το πληρωσεις πολυ στη Σοφια και αμφιβολου ποιοτητας .

Στα χωρια κοντα στα συνορα Πετριτσι και Σαντανσκι παιζει πολυ βρωμια και γυφτοι που σε προσεγγιζουν για να σε οδηγησουν να διαλεξεις αναμεσα σε πουτανες που πινουν μαζι καφε 5-5 , 10-10 σε γειτονικες καφετεριες αλλα μπορει να σε κλεψουν ανετα και να πας ξεβρακωτος μεχρι τα συνορα με οτοστοπ χωρις ουτε καν ταυτοτητα και χεσε μεσα . Αυτες που παιζουν καλα ειναι φυσικες ξανθιες - καστανοξανθες που ειναι original βουλγαρες και μια τιμη για ξενοδοχειο και γκομενα ειναι στα 60-70 ευρω για μια ωρα. Αν δεις σκουροχρωμη επιδερμιδα ειναι γυφτισσες ψιλοβρωμιαρες και καλο ειναι να πας χειμερινους μηνες που δεν ειναι ολες μαυρισμενες σα φωτομοντελα σε διαφημιση αντηλιακου . Οσο για ολο το βραδυ, καθε γκομενα εχει 200 ευρω και ειναι ειλικρινα απο τις 12 μεχρι τις 8 το πρωι που επιτρεπεται και να την αλλαξετε με καποιο φιλο σου αν πας ,να την ξεσκισετε δηλαδη.

Δεν το συνιστω γιατι εχει πολλα κλεφτρονια στα χωρια και δε λεει να ρισκαρετε να σας μαχαιρωσουν κιολας...

χε χε χε
φίλε μου πολύ καλή η αναφορα σου μονο που απάντησες στον συναγωνιστή με 2,5 χρόνια καθυστερηση.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
χε χε χε
φίλε μου πολύ καλή η αναφορα σου μονο που απάντησες στον συναγωνιστή με 2,5 χρόνια καθυστερηση.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κάλλιο αργά, παρά ποτέ..... :tooth: :tooth: :tooth:

Εξάλλου, είναι τόσο αναλυτικός ο φίλος στις πληροφορίες του, οπότε, σίγουρα θα είναι χρήσιμες για όποιον συναγωνιστή επιλέξει τη Σόφια για τη διασκέδασή του.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
χε χε χε
φίλε μου πολύ καλή η αναφορα σου μονο που απάντησες στον συναγωνιστή με 2,5 χρόνια καθυστερηση.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αραγε πως εχει διαμορφωθει το περιβαλλον τωρα;
Μηπως ο Ελληνας δεν μπορει να παιξει μπαλα πια,
σε κανενα απο αυτα τα μερη;
Μηπως ακομη και η ...Ελλαδα, εγινε ευκολοτερη για τον Ελληνα, σε σχεση με αυτα τα μέρη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom