Νέα

Καλοκαιρινός προορισμός για χαλαρές διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 273
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Τύποι μου καλησπερα. Ψηνομαι να παω για ενα 5ημερο κάπου, όπου θα μπορέσω να αράξω σε μια παραλία και να απολαύσω ήλιο και θάλασσα. Δε με ενδιαφέρει ούτε να εχει πολλα μουνια τριγύρω, ούτε νυχτερινή ζωη, ούτε τίποτα. Αν μπορούσα να βρω κάπου όπου θα ημουν μόνος και διπλα στην παραλία ενα μικρο σπιτάκι να κοιμάμαι και ενα ταβερνάκι να τρωω κανα θαλασσινό θα ημουν υπέρ καλυμμένος.

Δε χρειάζεται καταναγκη να ειναι Ελλάδα. Πορτογαλία, Ισπανία, Ιταλία με εξυπηρετούν καλύτερα. Έχετε κατι να προτείνετε;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.314
Κριτικές
165
Like
24.744
Πόντοι
34.168
Τύποι μου καλησπερα. Ψηνομαι να παω για ενα 5ημερο κάπου, όπου θα μπορέσω να αράξω σε μια παραλία και να απολαύσω ήλιο και θάλασσα. Δε με ενδιαφέρει ούτε να εχει πολλα μουνια τριγύρω, ούτε νυχτερινή ζωη, ούτε τίποτα. Αν μπορούσα να βρω κάπου όπου θα ημουν μόνος και διπλα στην παραλία ενα μικρο σπιτάκι να κοιμάμαι και ενα ταβερνάκι να τρωω κανα θαλασσινό θα ημουν υπέρ καλυμμένος.

Δε χρειάζεται καταναγκη να ειναι Ελλάδα. Πορτογαλία, Ισπανία, Ιταλία με εξυπηρετούν καλύτερα. Έχετε κατι να προτείνετε;
Αλλονησο...
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Τύποι μου καλησπερα. Ψηνομαι να παω για ενα 5ημερο κάπου, όπου θα μπορέσω να αράξω σε μια παραλία και να απολαύσω ήλιο και θάλασσα. Δε με ενδιαφέρει ούτε να εχει πολλα μουνια τριγύρω, ούτε νυχτερινή ζωη, ούτε τίποτα. Αν μπορούσα να βρω κάπου όπου θα ημουν μόνος και διπλα στην παραλία ενα μικρο σπιτάκι να κοιμάμαι και ενα ταβερνάκι να τρωω κανα θαλασσινό θα ημουν υπέρ καλυμμένος.

Δε χρειάζεται καταναγκη να ειναι Ελλάδα. Πορτογαλία, Ισπανία, Ιταλία με εξυπηρετούν καλύτερα. Έχετε κατι να προτείνετε;


λουτσα ειναι καλα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.179
Like
66.746
Πόντοι
12.756
Τύποι μου καλησπερα. Ψηνομαι να παω για ενα 5ημερο κάπου, όπου θα μπορέσω να αράξω σε μια παραλία και να απολαύσω ήλιο και θάλασσα. Δε με ενδιαφέρει ούτε να εχει πολλα μουνια τριγύρω, ούτε νυχτερινή ζωη, ούτε τίποτα. Αν μπορούσα να βρω κάπου όπου θα ημουν μόνος και διπλα στην παραλία ενα μικρο σπιτάκι να κοιμάμαι και ενα ταβερνάκι να τρωω κανα θαλασσινό θα ημουν υπέρ καλυμμένος.

Δε χρειάζεται καταναγκη να ειναι Ελλάδα. Πορτογαλία, Ισπανία, Ιταλία με εξυπηρετούν καλύτερα. Έχετε κατι να προτείνετε;

θες νησι τυπε ? προσδιόρισε λιγο γιατι μας γαμησες , εβαλες μεσα 5 χωρες
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
θες νησι τυπε ? προσδιόρισε λιγο γιατι μας γαμησες , εβαλες μεσα 5 χωρες

Τυπε δε με νοιάζει αν θα ειναι νησί η οχι, αρκεί να ειναι κοντα στη θάλασσα. Ούτε συγκεκριμένη χωρα με απασχολεί...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Αστυπάλαια
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Τύποι επειδή μένω κεντρική Ευρώπη προτιμώ κάπου εκτός Ελλάδας για να μη χάνω χρόνο με πτήσεις, καράβια και λοιπές μετακινήσεις.
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
559
Like
9
Πόντοι
6
Σκύρος. Χαλάρωμα και πολύ φαγητό μάστορα...
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Σκέφτομαι για Faro, Πορτογαλία, ή Menorca, Ισπανία. Έχει κανείς επισκεφτεί τα συγκεκριμένα;
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.051
Like
11.474
Πόντοι
2.606
Τύποι μου καλησπερα. Ψηνομαι να παω για ενα 5ημερο κάπου, όπου θα μπορέσω να αράξω σε μια παραλία και να απολαύσω ήλιο και θάλασσα. Δε με ενδιαφέρει ούτε να εχει πολλα μουνια τριγύρω, ούτε νυχτερινή ζωη, ούτε τίποτα. Αν μπορούσα να βρω κάπου όπου θα ημουν μόνος και διπλα στην παραλία ενα μικρο σπιτάκι να κοιμάμαι και ενα ταβερνάκι να τρωω κανα θαλασσινό θα ημουν υπέρ καλυμμένος.

Δε χρειάζεται καταναγκη να ειναι Ελλάδα. Πορτογαλία, Ισπανία, Ιταλία με εξυπηρετούν καλύτερα. Έχετε κατι να προτείνετε;
αιολιδες  νήσοι Ιταλία
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.051
Like
11.474
Πόντοι
2.606
Και Σαρδηνία ειναι καλα πας ολμπια μέσω Ρώμης μένεις στο χοτελ πανοραμα και ασχολείσαι με κοςτα σμεραλντα αμέτρητες παραλίες αρκεί να μην πας Αύγουστο πόρτο τσερβο  πόρτο ροτοντο τα καλυτερα μέρη . Πας και απο σιβιταβεκεια με καράβι και νομίζω κι απο Λιβόρνο αν θες να πάρεις αμάξι
 
OP
OP
duskolieggrafi

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Και Σαρδηνία ειναι καλα πας ολμπια μέσω Ρώμης μένεις στο χοτελ πανοραμα και ασχολείσαι με κοςτα σμεραλντα αμέτρητες παραλίες αρκεί να μην πας Αύγουστο πόρτο τσερβο  πόρτο ροτοντο τα καλυτερα μέρη . Πας και απο σιβιταβεκεια με καράβι και νομίζω κι απο Λιβόρνο αν θες να πάρεις αμάξι

Θα με πείς τσίπη τώρα αλλά τα αεροπορικά θα με σκίσουν όπως τα βλέπω με μια πρώτη ματιά  :grin:  θα τα δω αύριο το πρωί με πιο καθαρό μάτι. Ευχαριστώ και πάλι.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Τέλενδος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom