Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Φίλε το πολυ μεχρι το τελος της εβδομαδας θα εχει ξαναερθει στο σπιτι στη Λελας Καραγιαννη.
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Μετα απο τρελη τσαρκα μεσα στον καυσωνα σημερα 12 το μεσημερι εσκασα μυτη στο πασιγνωστο πλεον στουντιο της Λελας Καραγιαννη!Η τσατσα αυτη την φορα ευγενεστατη(μαλλον θα της εβαλαν χερι οι νταβαδες) με ενημερωσε οτι η Νταρια ξεκινησει απο σημερα το απογευμα!Οποτε τρεξτε τωρα που το μουνακι θα ειναι σφικτο!Daria i love you!
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Λες να το ξεκούρασε στις διακοπές  :grin:
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
καλη η νταρια αλλα μονο ντυμένη την ειδα ενα απογευμα που εμπενε στο στουντιο και φοραγε ενα καυτο τζιν σορτς και ηταν μες στην ταυλα. ανεβηκα λοιπόν επάνω αλλα οταν μπηκε στο δωματιο ξενερωσα. το βυζι μεχρι τον αφαλο και στο σεξ μετρια... αντε να ερθει η σονια.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
καλη η νταρια αλλα μονο ντυμένη την ειδα ενα απογευμα που εμπενε στο στουντιο και φοραγε ενα καυτο τζιν σορτς και ηταν μες στην ταυλα. ανεβηκα λοιπόν επάνω αλλα οταν μπηκε στο δωματιο ξενερωσα. το βυζι μεχρι τον αφαλο και στο σεξ μετρια... αντε να ερθει η σονια.

Ο,τι μαλακία θελει κανείς εδώ την ακούει...Η Ντάρια είναι απο τα πιο ομορφα μουνιά της Αθήνας, και το βυζί είναι στητό και σφιχτό.Ας προσέχουμε κι ας είμαστε αντικειμενι κοί σε ό,τι λέμε.
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Ο,τι μαλακία θελει κανείς εδώ την ακούει...Η Ντάρια είναι απο τα πιο ομορφα μουνιά της Αθήνας, και το βυζί είναι στητό και σφιχτό.Ας προσέχουμε κι ας είμαστε αντικειμενι κοί σε ό,τι λέμε.

περι ορέξεως κολκυθόπιτα αλλά εμένα αυτή είναι η άποψη μου και δεν αλλάζει. την ρώγα που κοιτάζει προς τα κάτω την είδες ;;;  όχι και στητό...
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
καλη η νταρια αλλα μονο ντυμένη την ειδα ενα απογευμα που εμπενε στο στουντιο και φοραγε ενα καυτο τζιν σορτς και ηταν μες στην ταυλα. ανεβηκα λοιπόν επάνω αλλα οταν μπηκε στο δωματιο ξενερωσα. το βυζι μεχρι τον αφαλο και στο σεξ μετρια... αντε να ερθει η σονια.



Μην τρελαθουμε οτι η Νταρια δεν ειναι καλο μουνι!!!!!!!!!!!Μαλλον ο παραπανω φιλος σε αλλο στουντιο μπηκε!Τετοια μωρα δεν τα πηδας ουτε σε σιτι τουρς!Ξαφνικα το παιζουμε και δυσκολοι οτι δεν μας αρεσει η Νταρια με το πιο σεξι φυσικο στητο στηθος!τωρα αμα εισαι και πατσοκοιλιας χοντρος  καραφλος και ασχημος καμμια πουτανα δεν θα σου κανει και το καλυτερο γαμησι!
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Οσοι την ψαχνουν ειναι στη λελας σημερα
παντως θα συμφωνησω με τα κακα σχολια των προηγουμενων η τυπισσα δεν συμμετεχει καθολου
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδια πως γινεται ορισμενες πουτανες με αλλους να συμμετεχουν και να τους τρελαινουν κανοντας τους τρελα κολπα και σε αλλους απλα να κανουν ενα μετριο γαμησι αυτο οσο και αν φαινεται περιεργο εξηγειται πανευκολα.παιζει βασικο ρολο η σωστη συμπεριφορα(οσο και αν φαινεται αστειο)  ,η καλη εμφανιση και σιγουρα και τα φραγκα(εχετε  δωσει ποτε τιπς σε πουτανα? πχ).σιγουρα και καποιες αλλες λεπτομερειες αλλα αυτα ειναι τα βασικα.Οποτε να μιλανε καλυτερα οι πιο αντικειμενικοι και οχι καποιοι που απλα εκαναν ενα κακο γαμησι.(υπηρξα σαν πιτσιρικας σερβιτορος σε γνωστο στριπτιζαδικο και εχω ζησει δει και βιωσει πολλες καταστασεις ,ξερω πολυ καλα την ψυχολογια τους)
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Καλά σε αυτό το σαιτ διαβαζεις ο,τι κουφο και αντιφατικό μπορεις να φανταστεις στις κριτικες...Και καλα στη συμπεριφορα στο κρεβατι μπορει οντως μια κοπελα να ειναι διαφορετική απο πελατη σε πελατη, αλλα καποια πραγματα ειναι αντικειμενικα. Στο εν λογω thread διαβαζεις απο εναν οτι η Νταρια εχει στητο βυζι και απο αλλον οτι η Νταρια εχει πεσμενο βυζι. Αρα καποιος απο τους δυο ή ειναι στραβος ή δεν ξερει τί ειναι στητο βυζι... Το αποκορυφωμα της παλαβωμαρας ειναι με την Κλαιρη απο Βουλιαγμενης 83 που οι μισοι την βρισκουν την πιο καθαρη απο ολες και οι αλλοι μισοι οτι βρωμαει και ζεχνει. Ουτε στις μυρωδιες δεν μπορουν να συμφωνησουν. Εκτος κι αν τις μισες μερες πλενεται και τις αλλες μισες οχι... Τί να πω....
Υ.Γ. Πάντως η Νταρία ειναι απο τα πιο γλυκα και γαμησερά πιπινάκια που εχω δει...Πώς μερικοι τη βρισκουν πατσαβουρα παραμενει μυστηριο...
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Παντως παιζει και το γεγονος οτι μερικοι ενω γουσταρουν τρελα σπευδουν να κατηγορησουν με ψευδη θολωνοντας τα νερα απλα και μονο για να μην <<καψουν>> τα εν λογω μωρα οπως συνεβει καποτε και με την γνωστη Σαμπρινα-Μελινα!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Νταρια!Λελας Καραγιαννη!Με διαφορα!
 

MojoRising

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
     Προχθές το απόγευμα, γύρω στις επτάμιση, απφάσισα να κάνω μια βόλτα στο γνωστό της Λέλας Καραγιάννη. Είχα ξαναπάει δυό φορές. Την πρώτη απόλαυσα την Σόνια και την δεύτερη μια "παλαβή" ξανθιά ρωσιδούλα. Οι εντυπώσεις που θυμάμαι ακόμα αφορούν μόνο την Σόνια. Άψογη επαγγελματίας όσο και εμαφανισιακά. Πίστευα από τότε ότι δεν θα υπήρχε περίπτωση να συναντήσω κάτι καλύτερο στους συγκεκριμένους χώρους. Κι όμως....
     Χαιρετηθήκαμε με  την κυρία στην υποδοχή, είπαμε καλό χειμώνα και κάθισα στον καναπέ. Μόνος μου, δεν υπήρχε άλλος πελάτης. "Η Ντάρια είναι η κοπέλλα. Την ξέρετε;" αμέσως ήρθαν στο νου μου οι συζητήσεις από το σάιτ μας. "Όχι δεν την ξέρω" απάντησα αν και ήμουν σίγουρος μέσα μου ότι ήθελα να περάσω. Όμως, πιστεύω, ότι η πασαρέλα της κοπέλας ανήκει στο όλο "τελετουργικό" και δεν θέλω να το χάνω. "Έλα λίγο έξω..." απευθύνθηκε στο βάθος του διαδρόμου. Ο θόρυβος από τα τακούνια της και οι ανάσες μου είχαν συντονιστεί... Μου φάνηκε πολύς χρόνος μέχρι να φτάσει στο σαλόνι. Οι παλάμες μου είχαν ιδρώσει... Μια ανεξήγητη αγωνία... Το περίγραμμα της πόρτας με την Ντάρια στο κέντρο έφτιαχναν ένα πίνακα ζωγραφικής που έκαναν την καρδιά μου να σταματήσει...
     Μέσα από τα γυαλιά της τα ματάκια της τρεμόπαιξαν. Τα χειλάκια της σχημάτισαν ένα υπέροχο και γλυκό χαμόγελο. Κάτι μου είπε αλλά δεν θυμάμαι. Η μόνη αίσθησή μου που λειτουργούσε ήταν η όραση. Κι αυτή χωρίς να εντυπώνει στην συνείδηση απλά να καταγράφει στιγμιαία και βίαια. Δεν θυμάμαι τη φορούσε απλά το σχήμα του κορμιού της με είχε αφήσει άγαλμα. Έκανε μεταβολή και χάθηκε στο διάδρομο... Αμέσω&#
962; σηκώθηκα, ρώτησα που να μπω, έδωσα τα 50¤, γδύθηκα και ξάπλωσα περιμένοντας σαν την πρώτη φορά μου, γύρω στα 1981 κάπου στην Κουμουνδούρου κάποια Νάντια.
     Μετά από τα πιό ανυπόμονα δέκα λεπτά της ζωής μου άνοιξε η πόρτα τρίζοντας και ξεροκατάπια λες και θα αντιμετώπιζα κάποιο μου όνειρο κατάματα. Το πιό γλυκό πρόσωπο που έχω δει, η πιό γλυκιά φωνούλα που έχω ακούσει, το πιό όμορφο φυσικό στήθος που έχω αντικρύσει, η πιό σέξυ κοιλίτσα που έχω πιάσει, τα πιο όμορφα ποδαράκια που έχω δει όλα ήταν έτοιμα να μου δωθούν. Δεν μέτραγε καθόλου η παράμετρος ότι όλα αυτά ήταν επί πληρωμή εκείνες τις στιγμές... Όλο μου το "είναι" ήταν δικό της...
     Θα μπορούσα να γράφω με κάθε λεπτομέρεια το τι κάναμε το εικοσάλεπτο που περάσαμε μαζί αλλά δεν το θέλω. Οι στιγμές που πέρασα μαζί της είναι αυστηρά προσωπικές και εξάλλου μπορεί ο οποιοσδήποτε να καταλάβει τις εντυπώσεις μου. Για μένα είναι ότι πιο όμορφο μου έχει τύχει μέχρι τώρα σε επίπεδο επικοινωνίας και χημείας. Κατάλαβα ότι λίγη σημασία έχει ο χώρος, οι συνθήκες, ο τρόπος... Αυτό που παίζει ρόλο είναι η ψυχή και τι θα την αγγίξει.
     Σαν υπνωτισμένος ντύθηκα, κατέβηκα τις σκάλες, μπήκα στο αυτοκίνητο... Το cdplayer είχε σταμάτησει στο "love me two times" και ξεκίνησε από εκεί αυτόματα να ξαναπαίζει... Δεν θυμάμαι με τι χρώμα περνούσα τα φαναριά... Όλα γίνονταν μηχανικά στη ζώνη του λυκόφωτος.


PS1. Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά πιστεύω ότι τα φιλαράκια για αυτό το λόγο υπάρχουν.
PS2. Ντάρια σε ευχαριστώ για όλα και να ξέρεις ότι σε αγαπάω.
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
     Προχθές το απόγευμα, γύρω στις επτάμιση, απφάσισα να κάνω μια βόλτα στο γνωστό της Λέλας Καραγιάννη. Είχα ξαναπάει δυό φορές. Την πρώτη απόλαυσα την Σόνια και την δεύτερη μια "παλαβή" ξανθιά ρωσιδούλα. Οι εντυπώσεις που θυμάμαι ακόμα αφορούν μόνο την Σόνια. Άψογη επαγγελματίας όσο και εμαφανισιακά. Πίστευα από τότε ότι δεν θα υπήρχε περίπτωση να συναντήσω κάτι καλύτερο στους συγκεκριμένους χώρους. Κι όμως....
     Χαιρετηθήκαμε με  την κυρία στην υποδοχή, είπαμε καλό χειμώνα και κάθισα στον καναπέ. Μόνος μου, δεν υπήρχε άλλος πελάτης. "Η Ντάρια είναι η κοπέλλα. Την ξέρετε;" αμέσως ήρθαν στο νου μου οι συζητήσεις από το σάιτ μας. "Όχι δεν την ξέρω" απάντησα αν και ήμουν σίγουρος μέσα μου ότι ήθελα να περάσω. Όμως, πιστεύω, ότι η πασαρέλα της κοπέλας ανήκει στο όλο "τελετουργικό" και δεν θέλω να το χάνω. "Έλα λίγο έξω..." απευθύνθηκε στο βάθος του διαδρόμου. Ο θόρυβος από τα τακούνια της και οι ανάσες μου είχαν συντονιστεί... Μου φάνηκε πολύς χρόνος μέχρι να φτάσει στο σαλόνι. Οι παλάμες μου είχαν ιδρώσει... Μια ανεξήγητη αγωνία... Το περίγραμμα της πόρτας με την Ντάρια στο κέντρο έφτιαχναν ένα πίνακα ζωγραφικής που έκαναν την καρδιά μου να σταματήσει...
     Μέσα από τα γυαλιά της τα ματάκια της τρεμόπαιξαν. Τα χειλάκια της σχημάτισαν ένα υπέροχο και γλυκό χαμόγελο. Κάτι μου είπε αλλά δεν θυμάμαι. Η μόνη αίσθησή μου που λειτουργούσε ήταν η όραση. Κι αυτή χωρίς να εντυπώνει στην συνείδηση απλά να καταγράφει στιγμιαία και βίαια. Δεν θυμάμαι τη φορούσε απλά το σχήμα του κορμιού της με είχε αφήσει άγαλμα. Έκανε μεταβολή και χάθηκε στο δι&
#940;δρομο... Αμέσως σηκώθηκα, ρώτησα που να μπω, έδωσα τα 50¤, γδύθηκα και ξάπλωσα περιμένοντας σαν την πρώτη φορά μου, γύρω στα 1981 κάπου στην Κουμουνδούρου κάποια Νάντια.
     Μετά από τα πιό ανυπόμονα δέκα λεπτά της ζωής μου άνοιξε η πόρτα τρίζοντας και ξεροκατάπια λες και θα αντιμετώπιζα κάποιο μου όνειρο κατάματα. Το πιό γλυκό πρόσωπο που έχω δει, η πιό γλυκιά φωνούλα που έχω ακούσει, το πιό όμορφο φυσικό στήθος που έχω αντικρύσει, η πιό σέξυ κοιλίτσα που έχω πιάσει, τα πιο όμορφα ποδαράκια που έχω δει όλα ήταν έτοιμα να μου δωθούν. Δεν μέτραγε καθόλου η παράμετρος ότι όλα αυτά ήταν επί πληρωμή εκείνες τις στιγμές... Όλο μου το "είναι" ήταν δικό της...
     Θα μπορούσα να γράφω με κάθε λεπτομέρεια το τι κάναμε το εικοσάλεπτο που περάσαμε μαζί αλλά δεν το θέλω. Οι στιγμές που πέρασα μαζί της είναι αυστηρά προσωπικές και εξάλλου μπορεί ο οποιοσδήποτε να καταλάβει τις εντυπώσεις μου. Για μένα είναι ότι πιο όμορφο μου έχει τύχει μέχρι τώρα σε επίπεδο επικοινωνίας και χημείας. Κατάλαβα ότι λίγη σημασία έχει ο χώρος, οι συνθήκες, ο τρόπος... Αυτό που παίζει ρόλο είναι η ψυχή και τι θα την αγγίξει.
     Σαν υπνωτισμένος ντύθηκα, κατέβηκα τις σκάλες, μπήκα στο αυτοκίνητο... Το cdplayer είχε σταμάτησει στο "love me two times" και ξεκίνησε από εκεί αυτόματα να ξαναπαίζει... Δεν θυμάμαι με τι χρώμα περνούσα τα φαναριά... Όλα γίνονταν μηχανικά στη ζώνη του λυκόφωτος.


PS1. Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά πιστεύω ότι τα φιλαράκια για αυτό το λόγο υπάρχουν.
PS2. Ντάρια σε ευχαριστώ για όλα και να ξέρεις ότι σε αγαπάω.



Οταν τα λεω εγω για το κοριτσι μερικοι το παιζουν δυσκολοι!
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Η Νταρια <<ειχε αιμα>> ολες τις προηγουμενες μερες .Επιστρεφει απο μερα σε μερα συμφωνα με τα λεγομενα της τσατσας!
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά η Νταρια έχει φυσικό ή φτιαγμένο βυζί ;
Να ξέρουμε και τι πιάνουμε.
 
OP
OP
A

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδια λεω να περασω το απογευμα για καταθεση στο Λελας Καραγιαννη.Ξερει κανεις αν θα ειναι η Νταρια εκει??????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom