Νέα

Ειρήνη Στεριανού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mihla
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 936
  • Εμφανίσεις 578K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.166
Πόντοι
30.298
[youtube=700,500]H0LnjDF-7XA[/youtube]
 
OP
OP
mihla

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.166
Πόντοι
30.298
mychannel.jpg
 
OP
OP
mihla

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.166
Πόντοι
30.298
[youtube=700,500]LAQ6j4ajG88[/youtube]
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
650
Πόντοι
96
για κωλογαμίσι μέχρι τελικής πτώσεως !!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.081
Κριτικές
8
Like
2.840
Πόντοι
736
και miss θρακη, οχι αστειεα  :2funny: κωλαρα παντως  :kissass: :cum: :fuck1:
 

aerid

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
νομιζω πως ηδη ο σειρηνακης θα την εχει παρει τηλ και σε λιγα χρονια θα ακολουθησει την τυχη της ρωμανου κ της βαβατση...........τον κοβω!!!!!!!!!!
 
OP
OP
mihla

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.166
Πόντοι
30.298
νομιζω πως ηδη ο σειρηνακης θα την εχει παρει τηλ και σε λιγα χρονια θα ακολουθησει την τυχη της ρωμανου κ της βαβατση...........τον κοβω!!!!!!!!!!
μου αρεσει που βγαινει και λεει εγω δεν εκανα κάτι προκλητικό... :2funny: :2funny: την βλεπω σε λιγα χρονια να την αναλαμβανει ο ρεβης
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.534
Πόντοι
606
Θα πάει μπροστά, διότι και ωραίο μουνί είναι ξέρει να παίζει με την δημοσιότητα.
Αφού κέρδισε αυτά τα καλλιστεία της πλάκας, τα οποία δεν τα ξέρει και κανένας, δημιούργησε τον μεγάλο θόρυβο όταν παραιτήθηκε του τίτλου, το οποίο φρόντισε να το μάθουμε.
Το παίζει και φοιτήτρια ψυχολογίας σε Αγγλικό κολλέγιο (σιγά μην είναι, αφού όλο στα κλαμπς και στην Μύκονο γυρίζει πότε πάει στη σχολή της και πότε διαβάζει;) για να δείξει επίπεδο και καλά.
Γενικά δεν νομίζω ότι απευθύνεται στο κοινό του παρόντος ιστοτόπου, οι στόχοι της είναι μάλλον πάρα πολύ ψηλοί!
 

aerid

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
Θα πάει μπροστά, διότι και ωραίο μουνί είναι ξέρει να παίζει με την δημοσιότητα.
Αφού κέρδισε αυτά τα καλλιστεία της πλάκας, τα οποία δεν τα ξέρει και κανένας, δημιούργησε τον μεγάλο θόρυβο όταν παραιτήθηκε του τίτλου, το οποίο φρόντισε να το μάθουμε.
Το παίζει και φοιτήτρια ψυχολογίας σε Αγγλικό κολλέγιο (σιγά μην είναι, αφού όλο στα κλαμπς και στην Μύκονο γυρίζει πότε πάει στη σχολή της και πότε διαβάζει;) για να δείξει επίπεδο και καλά.
Γενικά δεν νομίζω ότι απευθύνεται στο κοινό του παρόντος ιστοτόπου, οι στόχοι της είναι μάλλον πάρα πολύ ψηλοί!
εννοειται φιλε μου αυτο...αυτη θα παει γι διεθνη καριερα....ή μαλλον γι διεθνεις χορηγιες!!!!
 
OP
OP
mihla

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.166
Πόντοι
30.298
Θα πάει μπροστά, διότι και ωραίο μουνί είναι ξέρει να παίζει με την δημοσιότητα.
Αφού κέρδισε αυτά τα καλλιστεία της πλάκας, τα οποία δεν τα ξέρει και κανένας, δημιούργησε τον μεγάλο θόρυβο όταν παραιτήθηκε του τίτλου, το οποίο φρόντισε να το μάθουμε.
Το παίζει και φοιτήτρια ψυχολογίας σε Αγγλικό κολλέγιο (σιγά μην είναι, αφού όλο στα κλαμπς και στην Μύκονο γυρίζει πότε πάει στη σχολή της και πότε διαβάζει;) για να δείξει επίπεδο και καλά.
Γενικά δεν νομίζω ότι απευθύνεται στο κοινό του παρόντος ιστοτόπου, οι στόχοι της είναι μάλλον πάρα πολύ ψηλοί!
σε ολα τα σαιτς εχω διαβασει οτι στο πανεπιστημιο πελλοπονησου σπουδαζει  :think: :think:
 

aerid

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
1
σε ολα τα σαιτς εχω διαβασει οτι στο πανεπιστημιο πελλοπονησου σπουδαζει  :think: :think:
σπουδαζει στο πανεπιστημιο που___νιας , βιζιτας  και διεθνων σεξουαλικων σχεσεων...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
"Στα φετινά καλλιστεία ομορφιάς Μακεδονίας-Θράκης τον τίτλο «Miss Θράκη» κέρδισε η Ειρήνη Στεριανού. Ωστόσο λίγο καιρό μετά το μοντέλο καταγγέλει: «[glow=red,2,300]Είχα την τύχη να λάβω μέρος και να πάρω τον συγκεκριμένο τίτλο, τίτλος που δεν μου απέφερε ούτε κέρδος ούτε δουλειές[/glow]."

...και κάπως έτσι αποφάσισε να γραφτεί στον ΟΑΕΕ η κοπέλα και να δουλέψει ως Ε.Ε.  :grin:
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
17
Like
659
Πόντοι
326
τα καλλιστεια τα διοργανωνει ο Μπαμπαλης.Και μπορει να προωθει κατι τετοιες. ΠΑΝΤΩΣ το καλυτερο γραφειο με κοπελες ειναι αυτο που στελνει τα κοριτσια στο ΟΑΚΑ και λεωφορο με του ΟΤΕ τα μπλουζακια και ειναι και στο Καραισκακη στις σουιτες με το που βγαινεις απο το ασανσερ σε πανε στην σουιτα μουναρεες ολες
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.534
Πόντοι
606
σε ολα τα σαιτς εχω διαβασει οτι στο πανεπιστημιο πελλοπονησου σπουδαζει  :think: :think:

Εμένα για το Αγγλικό κολλέγιο μου το είχε πει η ίδια, τσατάροντας στο f.b., όπου είμαστε "φίλοι".
Νομίζω ότι το έγραφε και στο προφίλ της.

Αλλά αφού έτσι κι αλλιώς ψέματα είναι, για ποιο λόγο το συζητάμε;

edit. Έχεις ένα δίκιο! Τώρα που το έψαξα πάλι το άλλαξε το εκπαιδευτικό ίδρυμα στο προφίλ της.
       Μάλλον η Πελοπόννησος θα γίνεται πιο εύκολα πιστευτή...
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Ξέρει κανένας το προφίλ της στο fb ? Δε μπορώ να τη βρω...


URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom