Νέα

Θέλουμε Bourdela.com app για Android - iOs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα άρρωστος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

άρρωστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
43
Like
715
Πόντοι
990
Αγαπητοί συναγωνιστές,

Έχετε βαρεθεί να ψάχνετε μάταια υπολογιστή στη δουλειά, σε φίλους, σε internet cafe για να πάρετε τις τελευταίες πληροφορίες από το bourdela.com για μπουρδέλα, στουντιο, call girls και να συνδυάσετε την επιστροφή στο σπίτι με ένα ωραίο "πακέτο";

Θέλω λοιπόν να παρακαλέσω τους ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας να κάνουν το bourdela.com σε app για android / iOs για να λύσουμε αυτό το φλέγον πρόβλημα που βασανίζει χιλιάδες από εμάς...

Συμφωνείτε; Ιδέες;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Αγαπητοί συναγωνιστές,

Έχετε βαρεθεί να ψάχνετε μάταια υπολογιστή στη δουλειά, σε φίλους, σε internet cafe για να πάρετε τις τελευταίες πληροφορίες από το bourdela.com για μπουρδέλα, στουντιο, call girls και να συνδυάσετε την επιστροφή στο σπίτι με ένα ωραίο "πακέτο";

Θέλω λοιπόν να παρακαλέσω τους ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας να κάνουν το bourdela.com σε app για android / iOs για να λύσουμε αυτό το φλέγον πρόβλημα που βασανίζει χιλιάδες συναγωνιστές...

Συμφωνείτε; Καμιά άλλη ιδέα;
Θέλει φράγκα τύπε μια τέτοια εφαρμογή  :huh:
 
OP
OP
άρρωστος

άρρωστος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
43
Like
715
Πόντοι
990
Θέλει φράγκα τύπε μια τέτοια εφαρμογή  :huh:

Υποθέτω ότι βγάζουν αρκετά φράγκα από τις διαφημίσεις. Το να το κάνουν app σε Android / iOs μάλλον θα τους αυξήσει την επισκεψιμότητα και άρα τα έσοδα από διαφημίσεις. Βέβαια δε ξέρω ακριβώς τους αριθμούς, δηλαδή κόστος ανάπτυξης εφαρμογής vs πρόβλεψη αύξησης εσόδων σε διαφημίσεις, αλλά ας κάνουν τους υπολογισμούς και ίσως να τους συμφέρει...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αγαπητοί συναγωνιστές,

Έχετε βαρεθεί να ψάχνετε μάταια υπολογιστή στη δουλειά, σε φίλους, σε internet cafe για να πάρετε τις τελευταίες πληροφορίες από το bourdela.com για μπουρδέλα, στουντιο, call girls και να συνδυάσετε την επιστροφή στο σπίτι με ένα ωραίο "πακέτο";

Θέλω λοιπόν να παρακαλέσω τους ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας να κάνουν το bourdela.com σε app για android / iOs για να λύσουμε αυτό το φλέγον πρόβλημα που βασανίζει χιλιάδες από εμάς...

Συμφωνείτε; Ιδέες;

Είσαι όνομα και πράγμα άρρωστος!   :erection:

Εδώ κάτι μπλουζάκια περιμένουμε η εφαρμογή μάς μάρανε!  :effemine:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
186
Πόντοι
3.090
Ναούμε...εγώ θέλω εφαρμογή για Windows Phone 8.1 και μελλοντικά αναβάθμιση σε Windows Phone 10 και σε desktop έκδοση...
... :huh: :huh: :huh: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: *P *P *P :crazy: :crazy: :crazy: :cussing: :cussing: :cussing: :argue: :argue: :argue: :hammer: :hammer: :hammer: :uzi: :uzi: :uzi:



:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
186
Πόντοι
3.090
Αγαπητοί συναγωνιστές,

Έχετε βαρεθεί να ψάχνετε μάταια υπολογιστή στη δουλειά, σε φίλους, σε internet cafe για να πάρετε τις τελευταίες πληροφορίες από το bourdela.com για μπουρδέλα, στουντιο, call girls και να συνδυάσετε την επιστροφή στο σπίτι με ένα ωραίο "πακέτο";

Θέλω λοιπόν να παρακαλέσω τους ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας να κάνουν το bourdela.com σε app για android / iOs για να λύσουμε αυτό το φλέγον πρόβλημα που βασανίζει χιλιάδες από εμάς...

Συμφωνείτε; Ιδέες;

Τύπε άρρωστος,άσε τις εφαρμογές και στρώσε κώλο να ανημερώνεις...
Άκου λέει,να μπαίνει από την δουλειά άνετα ο άλλος και να τα βρίσκει όλα στο πιάτο. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Θα φας καραμούζα...και μην μου πεις δεν έχεις χρόνο.... :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.095
Κριτικές
81
Like
6.970
Πόντοι
6.265
Να σου πώ την Αλήθεια,τώρα που εχω πάρει τον αέρα στα Android δεν θα με χάλαγε να έχουμε εφαρμογή...Επίσης σκεφτείτε πόσο πιο εύκολη θα είναι η ενημέρωση,πόσο μεγαλύτερη η επισκεψιμότητα της σελίδας και πόσο πιο εύκολα θα μπαίνουν και χρήστες που έχουν ταμπλέτες και κινητά και όχι Η/Υ...Φτιάχτε το.Θα δώσετε φράγκα στην αρχή,αλλα εν συνεχεία θα κονομήσετε.
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Συμφωνώ με άρρωστο και επαυξάνω....
Πολλές φορές τυχαίνει να είμαι στο δρόμο και να θέλω άμεση ενημέρωση....
Δεν πολυβολεύει να μπαίνεις στο σάιτ απ το κινητό...
Η εφαρμογή θα ήταν λουκούμι...!!
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
308
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Εχει και ένα δίκιο όμως..  :)
Γιατί δεν βάζετε και ένα poll, να δούμε τι θα βγεί; Ισως να βοηθήσει στις εκτιμήσεις για το ναί / όχι..
 

dhmhtrhs__

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει και η λύση του να είναι προσβάσιμο το forum από το Tapatalk. Είναι ένα App που διαχειρίζεται τα forum που σε ενδιαφέρουν. Οπότε εκεί μαζί με τα υπόλοιπα που παρακολουθείς να υπάρχει και αυτό. Βέβαια δε γνωρίζω αν η πλατφόρμα που χρησιμοποιεί το forum του επιτρέπει να συνδεθεί με την εφαρμογή.  :huh:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.701
Πόντοι
6.925
Δεν κατέχω αλλά πολύ θα με βοηθούσε μία ελαφρύτερη εφαρμογή - το site από το δικό μου τηλ. σπάνια "τρέχει", κολλάει η δε  Live ενημέρωση για μένα αδύνατη. 
 

dhmhtrhs__

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εμένα στο iPhone κόβει τη σελίδα αριστερά και δεξιά με αποτέλεσμα να χάνονται λέξεις. Για παράδειγμα στις κριτικές των κοριτσιών οι βαθμολογίες και οι τιμές δε φαίνονται καθόλου
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Εμένα στο iPhone κόβει τη σελίδα αριστερά και δεξιά με αποτέλεσμα να χάνονται λέξεις. Για παράδειγμα στις κριτικές των κοριτσιών οι βαθμολογίες και οι τιμές δε φαίνονται καθόλου
Μήπως το iphone σου τύπε είναι με κινέζικο μενού;  :grin:
 

dhmhtrhs__

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny:
όχι ρε φίλε είναι το τρίτο που έχω και δεν το δείχνει. Αν πέσει κανένα στα χέρια σου δοκίμασε και θα δείς τι σου λέω
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
:2funny: :2funny:
όχι ρε φίλε είναι το τρίτο που έχω και δεν το δείχνει. Αν πέσει κανένα στα χέρια σου δοκίμασε και θα δείς τι σου λέω
Πάρε κανένα κινητό από αυτά που προτείνει ο billy13 τύπε στο αντίστοιχο thread  :P
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
186
Πόντοι
3.090
Υπάρχει και η λύση του να είναι προσβάσιμο το forum από το Tapatalk. Είναι ένα App που διαχειρίζεται τα forum που σε ενδιαφέρουν. Οπότε εκεί μαζί με τα υπόλοιπα που παρακολουθείς να υπάρχει και αυτό. Βέβαια δε γνωρίζω αν η πλατφόρμα που χρησιμοποιεί το forum του επιτρέπει να συνδεθεί με την εφαρμογή.  :huh:

100 φορές,το έχουμε γράψει....αυτό ναι!
Το έχω στο κινητό,για άλλα φόρουμ ήδη... ;)
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
487
Πόντοι
5.535
Bou ζούμε στο Play Store να σε δούμε!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
:2funny: :2funny:
όχι ρε φίλε είναι το τρίτο που έχω και δεν το δείχνει. Αν πέσει κανένα στα χέρια σου δοκίμασε και θα δείς τι σου λέω
Ποιος σου φταιει που εχεις μαπα κινητο ρε τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom