Νέα

ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hardoul1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
139
Like
3
Πόντοι
1
ζητειται να μου χαρισουν παλια παιχνιδια επισης νομισματα χαρτονομισματα τηλεκαρτες γραμματοσημα και παλια αντικειμενα ευχαριστο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
πάλι καλά... τουλάχιστον εσύ ζητάς παλιά παιχνίδια για συλλογή...

ο leftins απαιτεί να τον ταίζουμε δωρεάν και να του δίνουμε και δωρεάν ρεύμα...

παίκτη μου δυστυχώς έχει περάσει τόσος καιρός που είχα παιχνίδια που έχουν πλέον διαλυθεί...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
boloieb1.jpg


γκαζάκια,μάτι του διαβόλου
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
boloieb1.jpg


γκαζάκια,μάτι του διαβόλου
εγω τα ελεγα μπιλιες η βωλους
επρηζα τα αρχιδια της μανας μου 2 ωρες να τα αγορασουμε απο το πανηγυρι του αι σπυριδωνα
επαιζα σπιτι για 10 λεπτα και μετα τα πεταγα σε ενα ντουλαπι μεχρι να χαθουν ενα ενα  :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
εγω τα ελεγα μπιλιες η βωλους
επρηζα τα αρχιδια της μανας μου 2 ωρες να τα αγορασουμε απο το πανηγυρι του αι σπυριδωνα
επαιζα σπιτι για 10 λεπτα και μετα τα πεταγα σε ενα ντουλαπι μεχρι να χαθουν ενα ενα  :rockon:
Nαι ρε τύπε έτσι λέγονται απλά υπάρχουν κατηγορίες :rockon:
 

Βασιλοφρων13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.265
Like
4.967
Πόντοι
806
Πωπω πορωση οι Βωλοι οταν ειμασταν μικρα,παιζαμε και στοιχημα,οποιος κερδιζε την παρτιδα επαιρνε ενα βωλο του ηττημενου οποιο ηθελε.Πολλες φορες αυτο κατεληγε στο να πλακωθουμε βεβαια  :grin: καλες φασεις
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
Πωπω πορωση οι Βωλοι οταν ειμασταν μικρα,παιζαμε και στοιχημα,οποιος κερδιζε την παρτιδα επαιρνε ενα βωλο του ηττημενου οποιο ηθελε.Πολλες φορες αυτο κατεληγε στο να πλακωθουμε βεβαια  :grin: καλες φασεις
Έτσι  :hi: :hi: :hi: Κάτι ματάκια θυμάμαι κλπ  :kneel:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
Πωπω πορωση οι Βωλοι οταν ειμασταν μικρα,παιζαμε και στοιχημα,οποιος κερδιζε την παρτιδα επαιρνε ενα βωλο του ηττημενου οποιο ηθελε.Πολλες φορες αυτο κατεληγε στο να πλακωθουμε βεβαια  :grin: καλες φασεις
πως τους παιζατε εσεις τους βωλους τυπε;
εγω εβαζα το μεγαλο σε μια αποσταση 2-3 μετρα περιπου και προσπαθουσα να το πετυχω με τους μικρους
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
OP
OP
H

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
139
Like
3
Πόντοι
1
επίσης με ενδιαφέρουν και παλιές διαφημιστικές αφίσες
 

Βασιλοφρων13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.265
Like
4.967
Πόντοι
806
Έτσι  :hi: :hi: :hi: Κάτι ματάκια θυμάμαι κλπ  :kneel:
Τα ματακια ηταν οι πολυ μικρες μπιλιες,και οταν ηταν η σειρα του αντιπαλου να χτυπησει,καναμε αλλαγη και βαζαμε το ματακι στη θεση της αλλης μπιλιας για να ειναι πιο δυσκολο να την χτυπησει,επαιζαν και τακτικες  :rockon: :rockon:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
Τα ματακια ηταν οι πολυ μικρες μπιλιες,και οταν ηταν η σειρα του αντιπαλου να χτυπησει,καναμε αλλαγη και βαζαμε το ματακι στη θεση της αλλης μπιλιας για να ειναι πιο δυσκολο να την χτυπησει,επαιζαν και τακτικες  :rockon: :rockon:
ολοκληρη επιστημη τυπε  :S
 

Βασιλοφρων13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.265
Like
4.967
Πόντοι
806
πως τους παιζατε εσεις τους βωλους τυπε;
εγω εβαζα το μεγαλο σε μια αποσταση 2-3 μετρα περιπου και προσπαθουσα να το πετυχω με τους μικρους
Θυμαμαι παιζαμε "Λακουβιτσα" σκαβαμε μια μικρη λακουβα στο χωμα,και επρεπε μια να ριχνεις το μπιλια σου μεσα στη λακουβα,στο καπακι να χτυπησεις την μπιλια του αντιπαλου κ.ο.κ μεχρι να αστοχησεις.Με καποιο συστημα μαζευαμε ποντους(δεν θυμαμαι ακριβως τωρα) και οποιος εφτανε πρωτος σε ενα συγκεκριμενο νουμερο κερδιζε
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
Τι φλωριές είναι αυτές ρε τύπε  :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε εγω εκανα και την αλλη υπερτατη φλωρια
οταν δεν ειχα αλλα μαλακισμενα να παιξω
επαιρνα μια μπιλια και την εβαζα στο πατωμα
και πηγαινα ορθιος απο πανω της και σημαδευοντας με το ενα ματι κλειστο προσπαθουσα να την πετυχω απο ψηλα αφηνοντας μια μια τις αλλες να πεσουν πανω της
αμα την πετυχαινες γινοταν μαδομουνι, εξαφανιζονταν και οι δυο
θυμαμαι χαρακτηριστικα αυτο το παιχνιδι γιατι ειχαμε πατωμα απο μωσαικο και μετα απο 4-5 γκελ επαιζε τηλεφωνο γιαγιας που εμενε απο κατω και εκραζε   :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom