Νέα

internet web radios

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psolaras78
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Ας καταχωρήσουμε τους σταθμούς που ακούμε , τους ιντερνετικούς πάντα.
Το έχω ξεχωρίσει λόγω του ότι δεν έχει διαφημίσεις καθώς και κουβέντα που κουράζει.

progressive house , techno, tech house, dub, ambient

 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Καλό θέμα γιατί δεν έχω ιδέα από σταθμούς web..Ξέρω ότι μέσω live24 μπορείς να ακούς ραδιοφωνικούς σταθμούς που παίζουν και στο ραδιόφωνο αλλά μόνο Internet δεν ξέρω καθόλου.

Υπάρχει site που έχει λίστα αυτών ανάλογα με το είδος που παίζει;
 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
αυτό που παρέθεσα
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Καλό θέμα γιατί δεν έχω ιδέα από σταθμούς web..Ξέρω ότι μέσω live24 μπορείς να ακούς ραδιοφωνικούς σταθμούς που παίζουν και στο ραδιόφωνο αλλά μόνο Internet δεν ξέρω καθόλου.

Υπάρχει site που έχει λίστα αυτών ανάλογα με το είδος που παίζει;
www.24radio.gr/]http://www.24radio.gr/[/url]
 
OP
OP
psolaras78

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.819
Πόντοι
9.295
Μάγκες επίσης είναι και το e-radio.gr κτλ
Το θρεντ είναι για τους σταθμούς που ακούμε και μας αρέσει η μουσική.
Πήρες μια ακόμα βοήθεια κοινού mr fontas
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
373
Πόντοι
366
εγώ χρησιμοποιούσα το nexus radio. Πρόγραμμα/player το οποίο μεταξύ άλλων ομαδοποιεί τους σταθμούς κατά είδος μουσικής. Κι έχει πάρα πολλούς. Το καλό είναι ότι κάνεις και downloading το οποίο σου δίνει και τις πληροφορίες κάθε κομματιού (τίτλος, καλλιτέχνης κλπ.). Έχω γράψει μερικά mp3-cds με ροκιές τα οποία έχω στο αμάξι. Κατέβασμα κι εγκατάσταση από εδώ (free, φυσικά): Απαιτεί free registration.
 

Videl

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
www.di.fm]www.di.fm[/url] Πολυ καλο, εχει πολλα ειδη μουσικης. Υπαρχει και εφαρμογη για κινητα
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16
εχω καταχωρημενους στον winamp πανω απο 150+ απ'ολα τα ειδη/περιοχες του πλανητη  :sunglasses: αλλα τερματιζουν, καινουργια εμφανιζονται - θελει update  ;)

ambient :

Birdsong.fm  sounds of the ocean (abacus.fm)  nature sounds radio  dark ambient.de  RePlayScape.com - Ambient - Glitch/Drone/Tribal/Experimental/Orchestral/Dementia
chroma ambient  traxx ambient  mind potion radio 1  sleepbot.com  Ambient Sleeping Pill  AmbientRadio.net  anotherplanet.fm ambient chillout radio  Drone Zone [SomaFM]  Deep Space One: SomaFM 
copy/paste στον player σας - εγω με winamp τα παιζει κανονικα ολα

:hi:









 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16
prog rock  :sunglasses:

morow    stellar attraction  prog.fm - starstream progressive    aural moon: prog rock garden  delicious agony  progrock.com  100%progrock  radio mirage  pink floyd teguz  pink floyd story  krautrock-world   
                                              :orchestra:
 

PHILL75

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
prog rock  :sunglasses:

morow    stellar attraction  prog.fm - starstream progressive    aural moon: prog rock garden  delicious agony  progrock.com  100%progrock  radio mirage  pink floyd teguz  pink floyd story  krautrock-world   
                                              :orchestra:

έγραψες!!!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
135
Πόντοι
16
prog rock  :sunglasses:

pink floyd teguz  pink floyd story 
                                              :orchestra:

Είσαι μεγάλος, ως προς αυτά τα δυο (που δεν τα ήξερα).
Και παρ' ότι έχω όλα τους τα album.

David_Gilmour_in_Munich_July_2006-ed-.JPG
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16
:hi:


                             
terminator.jpg
en kairw..  :sunglasses:
 

dirty sαnchez

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
1.150
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
16
rock/metal

ac/dc                            ace of spades2                   Radio Caprice Symphonic Metal    rakista rock radio, manila phillipines radio rock, sao paulo brazil     itu radio rock istanbul          gfm hongkong - rock classics rewind  arrow classic rock, den haag holland kerrang! radio birmingham        rock.se                          rockradio1.com                   rock tntu, ukraine               Punk FM (1976 - 1979)            radio Oi                         hard & heavy metal hits          Eat This! HardRock & Metal       Metal Rock 1970 - 2000           DarkSoul7 Extreme Metal Radio    germanMetal.com                  Core of Destruction              Metal Invasion Radio             Thrash Zone Radio                Radio Metal ON: The Thrasher     Violent Forces radio - Thrash Metal 24/7  metal war paris                  Pagan Metal radio                pROCKa FM                        chroma metal                     atlantis 105,2 fm                Zero Pirates                    
:sunglasses:
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Συναγωνιστες σας παραθετω τον σταθμο μου μονο μουσικη 24χ7 χωρις διακοπες για διαφημισεις μπορειτε να τον ακουσετε στα κατω
Παιζουμε κυριως New Age περιμενω τα σχολια σας
Επήσις αυτο το link
;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom