Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 172K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606

και οι δυο για μενα είναι στην πρωτη θεση με διαφορα στήθους με τις άλλες που ερχονται από κατω  αναφέρομαι παντα σε κοπελες που εχω παρει κ δεν εχω ακουσει η μ εχουν πει αλλοι
 

Επισκέπτης
αναφερομαι στο τρελο μωρο ιωαννα που εχει αλλαξει 15 φορες ονομα,την εχω παρει και εχω φαει την φολα μεσα στην μαπα και αν σε πειραζει βατραχε που λεμε το μωρακι σου ξεπετα συγνωμη αλλα ετσι ειναι,60 ευρο ε υποψιν,60 ευρο για να μου βαρεσει μια μαλακια τοσο ξεπετα ουτε τσιμουκι δεν πηρε,λεω τι κανει το ατομο ρε?με το που  εβγαλα τα ρουχα μου περνει το καυλι και αρχιζει να το παιζει με τετοια μανια μεχρι που εχυσα,ουτε καν να με κοιταξει ρε μαλακες και δεν ειμαι 45 χρονων κοιλαρας και χοντρομπαλας υποψιν.α και οσο ημουν εγω πανω βαρεσε το κιν της και μου λεει σε 10 λεπτα ερχεται πελατης ενω ειχε ηδη πελατη εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
αναφερομαι στο τρελο μωρο ιωαννα που εχει αλλαξει 15 φορες ονομα,την εχω παρει και εχω φαει την φολα μεσα στην μαπα και αν σε πειραζει βατραχε που λεμε το μωρακι σου ξεπετα συγνωμη αλλα ετσι ειναι,60 ευρο ε υποψιν,60 ευρο για να μου βαρεσει μια μαλακια τοσο ξεπετα ουτε τσιμουκι δεν πηρε,λεω τι κανει το ατομο ρε?με το που  εβγαλα τα ρουχα μου περνει το καυλι και αρχιζει να το παιζει με τετοια μανια μεχρι που εχυσα,ουτε καν να με κοιταξει ρε μαλακες και δεν ειμαι 45 χρονων κοιλαρας και χοντρομπαλας υποψιν.α και οσο ημουν εγω πανω βαρεσε το κιν της και μου λεει σε 10 λεπτα ερχεται πελατης ενω ειχε ηδη πελατη εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


δεχτων εγω εχω αναφερθεί πολλες φορες εχω δωσει κ κρητικη και κριθηκα κ δω για την αποψη μου..μαλλον αν πας αρκετα πισω να βρεις κατι...
 

Επισκέπτης
δεχτων εγω εχω αναφερθεί πολλες φορες εχω δωσει κ κρητικη και κριθηκα κ δω για την αποψη μου..μαλλον αν πας αρκετα πισω να βρεις κατι...
εχω διαβασει φιλε μου μην λες οτι καπιοι γραφουν χωρις εμπειριες δεν ειναι ολοι ετσι,
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Εμη=βουλγαροξεπετα
 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
Να μην αφησουμε απ εξω φυσικα την γνωστη χαρα(οχι την εγχειρισμενη κουκλιτσα)καθως κ τανια κελυ..
Παλτα απο τα λιγα κ οι δυο...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Οποτε εχω παει να γαμησω τρανς εχουνε φυγει τρεχοντας-κλαιγοντας. Ο ανδρολογος-ψυχολογος μου ειπε να μην ξαναπαω. Να το κοψω μαχαιρι.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
Οποτε εχω παει να γαμησω τρανς εχουνε φυγει τρεχοντας-κλαιγοντας. Ο ανδρολογος-ψυχολογος μου ειπε να μην ξαναπαω. Να το κοψω μαχαιρι.

τ ν κοψεις μουτρο????? :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
Να μην αφησουμε απ εξω φυσικα την γνωστη χαρα(οχι την εγχειρισμενη κουκλιτσα)καθως κ τανια κελυ..
Παλτα απο τα λιγα κ οι δυο...
παλτουδακια καλα για τ χειμώνα αλλα τελειώνει ρ γαμωτο
 

lazic23

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
την συλβι την εχει παρει κανεις??
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
για την Συλβι οι αποψεις ειναι προς το θετικο με μια η δυο κριτικες θετικες...τι να πω ,νομιζω μενει περιστερι μπουρναζι καπου εκει δυτικα απορω πως ξεφυγε απο την περιοχη της καλλιθεας..περιστεριωτης ηταν παλια ξερει κανεις.? :2funny: :2funny:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
για τη Συλβί που αναφέρετε, οι δικές μου εντυπώσεις είναι καλές.....καμιά σχέση με ξεπέτα....πολύ άνεση χρόνου και προθυμία στις υπηρεσίες..
 

lazic23

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2015
Μηνύματα
239
Like
0
Πόντοι
1
για τη Συλβί που αναφέρετε, οι δικές μου εντυπώσεις είναι καλές.....καμιά σχέση με ξεπέτα....πολύ άνεση χρόνου και προθυμία στις υπηρεσίες..
πειστευω οτι αναφερεσαι για αυτην μετο κοντο μαλλί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom