Νέα

Nina Deepthroat Queen Thessaloniki-Athens

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Nina Deepthroat Queen Thessaloniki-Athens

  • Η ΠΙΟ ΚΑΥΛΟΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ !!!!

    Ψήφοι: 35 4,6%
  • ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ!!!

    Ψήφοι: 101 13,3%
  • ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟ!!!

    Ψήφοι: 58 7,6%
  • ΜΟΥΝΑΡΑ !!!!!!!

    Ψήφοι: 32 4,2%
  • ΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!

    Ψήφοι: 75 9,8%
  • ΜΑΤΑΡΕΣ !!

    Ψήφοι: 20 2,6%
  • ΚΑΥΛΑ !!!

    Ψήφοι: 33 4,3%
  • ΤΟΥΜΠΑΝΟ !!

    Ψήφοι: 29 3,8%
  • ΓΑΜΙΟΛΑ ΜΕΓΑΛΗ !!!

    Ψήφοι: 58 7,6%
  • ΚΑΥΛΟΤΟΥΜΠΑΝΟ !!!!

    Ψήφοι: 27 3,5%
  • ΠΕΤΑΜΕΝΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΕΞΩ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!

    Ψήφοι: 26 3,4%
  • ΒΥΖΑΡΕΣ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ! !

    Ψήφοι: 28 3,7%
  • ΞΕΚΙΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΕΙΕΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ !!!! ΠΑΛΙΟ ΓΑΜΙΟΛΑ !!

    Ψήφοι: 273 35,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    762

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
8.993
Like
7.668
:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:



                                                  [move] DeepthroatQueen_Nina_THESSALONIKI:pipa1::pipa1: [/move]




:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Συνημμένα

  • 20150319_063114 (640x360).jpg
    20150319_063114 (640x360).jpg
    101,7 KB · Εμφανίσεις: 5.233
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
8.993
Like
7.668
:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:



                 [move]12:30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΩΣ 6:00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΔΥΤΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ !!! [/move]

                                         [move]ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΧΩΡΟΣ 12:30 ΜΕ 6:00   [/move]
 

Συνημμένα

  • 20150319_063114 (640x360).jpg
    20150319_063114 (640x360).jpg
    101,7 KB · Εμφανίσεις: 2.241
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
8.993
Like
7.668
:orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:

                   ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ !!! - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ!!! ΕΔΩ ΚΑΙ ΣΕ  ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ! ! ! ! ! ! ! !


                       
 
  • Like
Αντιδράσεις: biki12

bourdeliotis4

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
138
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
ανεβασε φωτο με προσωπο και με τις ματαρες, χωρις γυαλια ηλιου, να καυλωσεις κοσμο
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
8.993
Like
7.668
ανεβασε φωτο με προσωπο και με τις ματαρες, χωρις γυαλια ηλιου, να καυλωσεις κοσμο

καλημερα !!  :-* :-* οχι δεν εχω σκοπο να ανεβασω καμια φωτο-βιντεο εδω ! οποιος θελει να με γουσταρει θα ερθει να με βρει απο κοντα !
κανω και πρωινη δουλεια εκτος απο την νυχτερινη οποτε δεν με συμφέρει  :boobies: :boobies:
 

bourdeliotis4

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
138
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
καλημερα !!  :-* :-* οχι δεν εχω σκοπο να ανεβασω καμια φωτο-βιντεο εδω ! οποιος θελει να με γουσταρει θα ερθει να με βρει απο κοντα !  :boobies: :boobies:
εγω σε εχω δει απο κοντα απο πολυ κοντα, ανεβασε φωτο να δουν και απο αλλες πολεις οσοι γουσταρουνε να ερθουν. ντροπαλο κοριτσι  :cheesy:
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
καλημερα !!  :-* :-* οχι δεν εχω σκοπο να ανεβασω καμια φωτο-βιντεο εδω ! οποιος θελει να με γουσταρει θα ερθει να με βρει απο κοντα !
κανω και πρωινη δουλεια εκτος απο την νυχτερινη οποτε δεν με συμφέρει  :boobies: :boobies:
Καλημέρα μωρό πάντως αυτό με την δουλειά που λες είναι προφανής πρόφαση έτσι τοση κ τοση σε βλέπουν το βράδυ έτσι εκτός αν πας με μπουργκα όπως κ να έχει εμείς σε πάμε τρέλα ελα Αθήνα για κόλπα Καλημέρα γκαυλα.
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
8.993
Like
7.668
Καλημέρα μωρό πάντως αυτό με την δουλειά που λες είναι προφανής πρόφαση έτσι τοση κ τοση σε βλέπουν το βράδυ έτσι εκτός αν πας με μπουργκα όπως κ να έχει εμείς σε πάμε τρέλα ελα Αθήνα για κόλπα Καλημέρα γκαυλα.
χαχα καλημερα τρελα μου ! ! αυτο ειναι το 3 θεμα απο το 2009 ελπιζω να μην το διαγραψο και αυτο στο τελος ! :gay: :gay:
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
:2funny:
καλημερα !!  :-* :-* οχι δεν εχω σκοπο να ανεβασω καμια φωτο-βιντεο εδω ! οποιος θελει να με γουσταρει θα ερθει να με βρει απο κοντα !
κανω και πρωινη δουλεια εκτος απο την νυχτερινη οποτε δεν με συμφέρει  :boobies: :boobies:
Άνοιξαν οι οικοδομές ήρθε ανάπτυξη¨?   είσαι στην παλιά δουλεία σου  στα μπετά  :2funny:
 

bourdeliotis4

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
138
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
με τετοιο στηθος τι πρωινη δουλεια κανεις??? :rolleyes:
 

Συνημμένα

  • Texas-Restaurant-Trademarks-Breastaurant-Term-2.jpg
    Texas-Restaurant-Trademarks-Breastaurant-Term-2.jpg
    112,3 KB · Εμφανίσεις: 1.085

theoman01

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα Νίνα!!!
μπορεις να μου στείλεις σε p.m. καποιες πληροφορίες για σενα όπως επίσης και καμια φωτο σου  και πως μπορώ να ερθω να σε βρω μιας και δεν γνωριζω πολλά απο Θεσσαλονίκη?
Με εκτίμηση,
Θόδωρος
 

vouvarian

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2015
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σου μωρό, καλά κάνεις και δεν ανεβάζεις
 

CROSSLOVER

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Παιδιά καλημέρα.Για όσους δεν την έχουν δει από κοντά θα πω απλά ότι μπορείτε να ψάξετε όσο θέλετε στην εγχώρια σκηνή και να βρείτε τις καλύτερες (με βάση τις φωτογραφίες τους).Η Νίνα ανήκει σε αυτή τη κατηγορία.Τελεία και παύλα.Κορμάρα,βυζάρα και στα του αγώνα η λεγόμενη ΠΙΠΑΡΑ της
Σ Υ Γ Κ Λ Ο Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η .

Και όσο για το σχόλιο του thessal,αδερφέ εκτός του ότι είσαι μαλάκας και εκτός τόπου και χρόνου ,έπεσες και στη περίπτωση.Αν έχεις γαμήσει τέτοια γκόμενα φίλε μου στη ζωή σου δεν θα καθόσουν εδώ να παίζει ςτο πουλάκι σου σε thread με θεματολογία που δεν σε ενδιαφέρει.

Νινάρα να είσαι καλά και όταν ξανανέβω Θεσ/νίκη θα τα πούμε οπωσδήποτε και στο χώρο σου μικρή μου.
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
Παιδιά καλημέρα.Για όσους δεν την έχουν δει από κοντά θα πω απλά ότι μπορείτε να ψάξετε όσο θέλετε στην εγχώρια σκηνή και να βρείτε τις καλύτερες (με βάση τις φωτογραφίες τους).Η Νίνα ανήκει σε αυτή τη κατηγορία.Τελεία και παύλα.Κορμάρα,βυζάρα και στα του αγώνα η λεγόμενη ΠΙΠΑΡΑ της
Σ Υ Γ Κ Λ Ο Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η .

Και όσο για το σχόλιο του thessal,αδερφέ εκτός του ότι είσαι μαλάκας και εκτός τόπου και χρόνου ,έπεσες και στη περίπτωση.Αν έχεις γαμήσει τέτοια γκόμενα φίλε μου στη ζωή σου δεν θα καθόσουν εδώ να παίζει ςτο πουλάκι σου σε thread με θεματολογία που δεν σε ενδιαφέρει.

Νινάρα να είσαι καλά και όταν ξανανέβω Θεσ/νίκη θα τα πούμε οπωσδήποτε και στο χώρο σου μικρή μου.
πμ
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.565
Like
3.540
Πόντοι
506
Μια που εχεις ανεβασει φωτο με βυζαρες... δεν ανεβαζεις και μια οπισθεν να μας διαφωτισεις καλυτερα???
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.304
Κριτικές
5
Like
3.945
Πόντοι
606
ΓΑΜΙΟΛΑ ΜΕΓΑΛΗ  το λεει ξεκάθαρα τ νουμερο .......για σου ρε καυλα ....
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
8.993
Like
7.668
Παιδιά καλημέρα.Για όσους δεν την έχουν δει από κοντά θα πω απλά ότι μπορείτε να ψάξετε όσο θέλετε στην εγχώρια σκηνή και να βρείτε τις καλύτερες (με βάση τις φωτογραφίες τους).Η Νίνα ανήκει σε αυτή τη κατηγορία.Τελεία και παύλα.Κορμάρα,βυζάρα και στα του αγώνα η λεγόμενη ΠΙΠΑΡΑ της
Σ Υ Γ Κ Λ Ο Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η .

Και όσο για το σχόλιο του thessal,αδερφέ εκτός του ότι είσαι μαλάκας και εκτός τόπου και χρόνου ,έπεσες και στη περίπτωση.Αν έχεις γαμήσει τέτοια γκόμενα φίλε μου στη ζωή σου δεν θα καθόσουν εδώ να παίζει ςτο πουλάκι σου σε thread με θεματολογία που δεν σε ενδιαφέρει.

Νινάρα να είσαι καλά και όταν ξανανέβω Θεσ/νίκη θα τα πούμε οπωσδήποτε και στο χώρο σου μικρή μου.
να σε καλα baby !  !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom