Νέα

Νατάσσα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα altgreek74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 133
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
Ρε μαγκες,
Πριν κανα μηνα ειχα πετυχει την γνωστη και αγαπητη μας Νατασσα (τη Ρωσιδουλα μας με το τατουαζ της πεταλουδας στην μεση) στη Βριλλησου 46.Η τσατσα τοτε μου ειχε πει οτι θα ειναι Κυριακες και Δευτερες βραδυ εκει.Εκτοτε δεν την εχω ξαναπετυχει εκει τετοιες μερες.Ολο η Μαρινα η Τσεχα ειναι εκει.Εχει κανεις σας ιδεα αν η Νατασσα "παιζει" και καπου αλλου?
 

Επισκέπτης
την ειχα πετυχει πριν 15 μερεσ περιπου στο Αριστοτελους 5 αλλα μετα χαθηκε παλι
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Που μπορούμε ρε παιδια να βρούμε την νατασσά δεν ξερει κανένας που δουλεύει αν καποιος εχει καποιο τηλ ας στείλει ενα pm εχω φάει ολα τα στούντιο και τίποτα
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.518
Πόντοι
10.335
Εχει πετυχει κανεις την κουκλα μας πουθενα τωρα τελευταια.Αν μπορει κανενας να μπυ πει που δουλευει τωρα.......
 

milene

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
0
Χτες το βράδυ δουλευε Ιππώνακτος 14. Δουλεύει εκεί Τριτη βραδυ και Σάββατο πρωί. Εκανα ¨κατάθεση¨και ηταν εκπληκτική
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Χτες το βράδυ δουλευε Ιππώνακτος 14. Δουλεύει εκεί Τριτη βραδυ και Σάββατο πρωί. Εκανα ¨κατάθεση¨και ηταν εκπληκτική
Ποια Νατάσσα? Η γνωστή από το Φυλής 71Β? Σοβαρά μιλάτε ρε μάγκες επέστρεψε? Αυτός ο μούναρος? Ορε τι γαμήσια έκανα μ'αυτην στη Φυλής. Τίγκα το μαγαζί λαοθάλασσα και περίμενα με τις ώρες για να την πάρω αλλά άξιζε. Τι μου θυμίσατε τώρα. Αν όντως είναι αυτή πρέπει να την τιμήσω.
 
OP
OP
A

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
1
παιδια η Νατασσα παιζει Δευτερες βραδυ στη βριλλησου 46. ετσι μου ειπε η τσατσα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
117
Πόντοι
66
μετρια σε υψος  σκουρα μαλλια κωλαρα και για πολυ καιρο στο 71 ισογειο, την εχω δει και ισμηνης. αυτη λεμε?  την εβλεπα πολλα χρονια, αλλα μου φαινοταν για ζωο, εχανα λετε ε ?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τι το ξεχωριστο κανει ρε παιδια η νατασα?αξιζει οντως τον κοπο? αν ειναι να παω κιν εγω να δοκιμασω!!
 

marky

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
2.930
Είναι σίγουρα Βριλησσού 46 και όχι 36? Ξέρει κανείς από τους συναγωνιστές αν παίζει αύριο πρωινή βάρδια?
 

Επισκέπτης
Αν η Νατάσσα είναι αυτή με μια πεταλούδα στην οσφυική χώρα βρίσκεται στην Ιππώνακτος κάθε Τρίτη βράδυ και Κυριακή πρωί. Πήγα την Τρίτη που μας πέρασε. Έχει πολύ καλό γυμνασμένο σώμα, κάνει σιγανό βασανιστικό μπούκιτσι, έχει τρομερή ευλυγισία με αποτέλεσμα να κάνει απίστευτα στησίματα που παρόμοια δεν έχω συναντήσει μέχρι τώρα (γνώμη μου οτι θα πρέπει να ήταν αθλήτρια, ίσως ρυθμικής γυμναστικής). Δεν αφήνει πιασίματα στα ...απόκρυφα και το άσχημο για μένα ότι η σιλικόνη που πρέπει να έχει βάλει στα χείλη της δίνουν μια ιχθυοειδή εμφάνιση στο κατά τα άλλα όμορφό της πρόσωπο. Δεν γνωρίζω για τα άλλα στούντιο στα οποία εμφανίζεται.
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
  "ΑΜΦΙΘΥΜΙΑ"...[sup].[/sup] κρίμα από τη μια, χαράς ευαγγέλια από την άλλη!

  Στις αρχές του 2006 είχα γράψει ένα post με κάποιες σκέψεις στο σχετικό thread του ΠΑΛΙΟΥ FORUM... Η αφορμή  ήταν ότι καταλάβαινα πως δεν είχε νόημα να δουλεύει η κοπέλλα για βιοπορισμό, όσοι την είχαμε γνωρίσει στη Φυλής (μιλάω για 1997 εποχές στο Φυλής 65 και από το 1999-2000 μέχρι το 2003-2004 στο 71-ισόγειο) ξέραμε ότι είχε κάνει απίστευτο σουξέ... Συνεπώς πρέπει να είχε κερδίσει -από τότε!- περισσότερα λεφτά από όσα μπορεί ενδεχομένως να της χρειαζόντουσαν. Παρόμοιες δουλειές έκανε και μετά, στο Βριλλησού 46 κ.λ.π.

  Το οποίον: τώρα πια έτυχε/έκατσε ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ στην πιάτσα!!!

  Πώς προέκυψε τέτοια -χαρμόσυνη- εξέλιξη;!; Νομίζω ότι η απάντηση στο ερώτημα έχει μικρή σημασία, το ουσιώδες ότι το ΚΕΛΕΠΟΥΡΙ θα "υφίσταται" για πολλά-πολλά χρόνια!...
  Το λέω με βεβαιότητα 99,9% και βάλε!... Γιατί;!; Διότι νομίζω ότι η Νατάσσα "εργάζεται" για να αντιμετωπίσει "ομοιοπαθητικά" (!!!) τα συμπτώματα της κατάστασής της (δηλαδή της αρρώστιας της) και τόσο περισσότερο το κάνει αυτό όσο περισσότερο θέλει-ή-χρειάζεται-ή-επιλέγει να μην αντιμετωπίσει την αιτία της κατάστασής της... Τα συμπτώματα είναι "σιλικόνες", τρελλά και ατελείωτα γαμήσια, ανανέωση ρεπερτορίου σεξουαλικών πρακτικών στα όρια της φαντασίας, συστηματική [size=12pt]ανάλυση[/size] (μελετάει μήπως και ταινίες;!;) και [size=12pt]βελτίωση[/size] των πρακτικών στα όρια της ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ και της ΤΕΧΝΗΣ, ίσως φανταρίες και στολές κ.λ.π. Αλλά (αυτά ή εκείνα) τα ... συμπτώματα (!!!...) δεν πρόκειται -υποθέτω- να εξαφανιστούν όσα εκατομμύρια φορές και αν παρουσιαστούν, εξήγησα τον λόγο παραπάνω...

  Οπότε η ίδια θα πορευθεί με την ασφαλή αίσθηση και παρηγοριά ότι ενθουσιάζει αφ' ενός τους άνδρες που την αποζητούν και αφ' ετέρου ότι όλοι τους (κατά -πολύ- βάθος) την έχουν (πέρα από τις κάβλες) για φτύσιμο! Και η πελατεία θα έχει την παρηγοριά ότι για κάμποσα (αρκετά) χρόνια θα υπάρχει Νατάσσα στον ορίζοντα με το σώμα πορνοστάρ, την τελειομανία και την ατελείωτη όρεξη για δουλειά! Και (μεταξύ μας...) πιστεύω ακράδαντα ότι αν (λέμε τώρα...) σκάγανε μύτη στα STUDIO η ίδια η Sylvia Saint και η Lanny Barby αυτοπροσώπως, μόνο για κανά χρόνο θα επισκίαζαν την Νατάσσα: η Saint είναι κομμάτι κρυόκωλη και απόμακρη, η Lanny -αν και εικοσιεξάρα- κομμάτι "σπασμένη" οπότε και οι τρεις στο χρόνο επάνω θα ερχόντουσαν -πιστεύω ακράδαντα- στον ίδιο παρονομαστή!!!

  Μονάχα καμιά Charmaine Star και καμιά Zafira και καμιά Jenaveve Jolie (που ίσως να έχουν γαλήνη και περισσότερη αυτοπεποίθηση σαν γυναίκες) μπορεί να μετράγανε παραπάνω για μερικούς από εμάς!!!

  Καταλήγω στο δια ταύτα ότι... κρίμα η κοπέλλα από τη μια ... και βουυουυυυρρρρρρρρ από την άλλη!!!!!
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Μηπως ξερει κανει σε πιο στουντιο θε ειναι σημερα η νατασσα?
 

Επισκέπτης
η ιππωνακτος εχει πολυ καλες σχεσεις με την βριλλησου 36!!οσες κοπελλες δουλευουν ιππωνακτος δουλευουν και βριλλησου!!
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Ναι αλλα σημερα που λες να ειναι?
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Κανένα νεο απο την Νατασα ? ξερετε που δουλευει ?
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
96
Like
4.731
Πόντοι
22.915
Βριλλησου 36 μεχρι τις 6
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ποιες μερες ειναι στη Βριλλησου ? ΠΣΚ  παιζει κανονικα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom