Νέα

μετα τα σεξομαγαζα θεσσαλονικης για βρωμικο εκει γυραδικο η σταγγιδακο?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos832014
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos832014

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
223
Like
1
Πόντοι
1
ΑΝΟΙΓΩ αυτο το θεμα γιατι με τα τον ερωτα θα χρειαστουν καποιες ενεργειες μετα την απωλεσμενη φορμα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.821
Κριτικές
379
Like
5.075
Πόντοι
10.647
Το σταγγιδακο τι ειναι.? :think:
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Ο φουρνος του σταγγιδη ,στη γωνια με τα κουλουρια,που οταν τον βλεπεις σου ανοιγει η ορεξη συνειρμικα για το αλλο "κουλουρι" :kissass:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
215
Like
17.146
Πόντοι
35.697
Ενα θεμα ολο καυλα  :jerking:
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
754
Πόντοι
366
Βρώμικο αδερφέ στο "μαμά Τερέζα" στα jumbo στο λιμάνι!!!!
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Καντίνα επί της Γιαννιτσών, ή ψητοπωλείο ο Βαρδάρης. Ειδικά στο τελευταίο, τις βραδυνές ώρες έχει κάτι καυλάρες σερβιτόρες, τύφλα να έχουν τα κορίτσια στα μαγαζιά...
 

raikage

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
193
Like
12
Πόντοι
1
Καντίνα επί της Γιαννιτσών, ή ψητοπωλείο ο Βαρδάρης. Ειδικά στο τελευταίο, τις βραδυνές ώρες έχει κάτι καυλάρες σερβιτόρες, τύφλα να έχουν τα κορίτσια στα μαγαζιά...

Την Έλλη λες;  :)
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Λαϊκόν στα Λαδάδικα για πανσέτα ή μπιφτεκάκι ή Παραδοσιακό Τσιμισκή με Αριστοτέλους για φρέσκο πιτσοπεϊνερλί. Το Παραδοσιακό βέβαια βαράει στ'αυτιά από τιμές. Από την καντίνα κοντά στα jumbo που έφαγα μετά από πρόσφατη καταδρομική είχα μετά κάτι..παρενέργειες :toilet:
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Από καντίνες μόνο σε μια πλέον αν και η τοποθεσία δν ευνοεί για μετά το  :fuck1: . Καντίνα Αννούλας πίσω απ'το Νταλίπη. Απλά κορυφαία. Κι ακόμη μια μέσα στη βιομηχανική αλλά εκεί μόνο μέρα κι αν υπάρχει δουλειά κατα κεί.
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0

Δεν πρόσεξα όνομα... Έχει και μια παρακάτω, κοντά στο μέρος που φορτώνουν τις νταλίκες, εκεί που είναι τα μαγαζιά με το εμπόριο μανιταριών, και εκείνη λέγεται "Μαμά" κάπως (δεν θυμάμαι ακριβώς).

Δεν έχω φάει από καντίνες εκεί γύρω, μου λένε όμως πως είν' καλές. Εγώ εγγυώμαι για το ψητοπωλείο Βαρδάρης, έχει και τις καυλάρες τις σερβιτόρες τις ψηλές με τη κωλάρα, νυχτερινή βάρδια...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.314
Κριτικές
165
Like
24.745
Πόντοι
34.168
Λαϊκόν στα Λαδάδικα για πανσέτα ή μπιφτεκάκι ή Παραδοσιακό Τσιμισκή με Αριστοτέλους για φρέσκο πιτσοπεϊνερλί. Το Παραδοσιακό βέβαια βαράει στ'αυτιά από τιμές. Από την καντίνα κοντά στα jumbo που έφαγα μετά από πρόσφατη καταδρομική είχα μετά κάτι..παρενέργειες :toilet:
ΛΑΙΚΟΝ....Όλα τα λεφτα!!!!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.314
Κριτικές
165
Like
24.745
Πόντοι
34.168
Από καντίνες μόνο σε μια πλέον αν και η τοποθεσία δν ευνοεί για μετά το  :fuck1: . Καντίνα Αννούλας πίσω απ'το Νταλίπη. Απλά κορυφαία. Κι ακόμη μια μέσα στη βιομηχανική αλλά εκεί μόνο μέρα κι αν υπάρχει δουλειά κατα κεί.
Αυτή η ΑΝΝΟΥΛΑ στου ΝΤΑΛΙΠΗ,,,,εχει κατι βυζαρες!!!!!!

Ποιο καλες και από τις παντσετες!!!!

:tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή η αννούλα, ρε παιδιά, σου κάνει "σάντουιτς" με τις βυζάρες; Ή μόνο πανσέτα στη λαδόκολα και "ουστ";
 

raikage

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
193
Like
12
Πόντοι
1
Δεν πρόσεξα όνομα... Έχει και μια παρακάτω, κοντά στο μέρος που φορτώνουν τις νταλίκες, εκεί που είναι τα μαγαζιά με το εμπόριο μανιταριών, και εκείνη λέγεται "Μαμά" κάπως (δεν θυμάμαι ακριβώς).

Δεν έχω φάει από καντίνες εκεί γύρω, μου λένε όμως πως είν' καλές. Εγώ εγγυώμαι για το ψητοπωλείο Βαρδάρης, έχει και τις καυλάρες τις σερβιτόρες τις ψηλές με τη κωλάρα, νυχτερινή βάρδια...

Ναι ρε τύπε, κι εγώ για την ψηλή τη σερβιτόρα στο Βαρδάρη λέω..  ;) Έλλη νομίζω λέγεται. Γύρω στα 35, ρωσσιδοκάτι, σωστά;
 

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε τύπε, κι εγώ για την ψηλή τη σερβιτόρα στο Βαρδάρη λέω..  ;) Έλλη νομίζω λέγεται. Γύρω στα 35, ρωσσιδοκάτι, σωστά;

Ναιιι... Καλά 35 είναι; Σαν 25 μου φάνηκε. Τί μωρό που είναι;; :erection:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom