Νέα

hotelακι για καυλαντισμα αλλα και υπνο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ananias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
1.433
Πόντοι
216
Καλησπερα σε ολους του αγαπημενους συμπουρδελιαρηδες, πιπινολατρες, και μιλφοβιους!
Εδω θα χρειαστω τα φωτα σας, μιας και αν το ψαξω μονος μου, θα τα κανω σκατα παλι! :dancing:

Λοιιιπον, μου τυχε ωραια φαση μ ενα γκομενακι, οπου γαμιομαστε ωραια, αλλα γουσταρω κι ενα καλο αραγμα μετα, κα την πεσω! Χωρο δεν εχω, σπιτι δεν την βαζω, αυτη μενει με τους γερους της, οποτε ειμαστε ξενοδοχειατοι!
Ψαχνω ενα ωραιο ησυχο και καυλαντιστο hotelακι λοιπον, να κατσομε κομπλε ενα βραδυ να ταισουμε κρεας, καθαρο, διακριτικο και ετσι, ψευτοχαριτωμενο (να αποφυγω την ψυχροτητα των ημιδιαμονης δηλαδη θελω).
Προφνως και δεν μιλαμε για χιλτον η μεγαλη βρετανια, και οσο πιο προαστιακα, τοσο καλυτερα!

Αναμενω εναγωνιωδως τις προτασεις σας, και σας ευχαριστω απο καυλιου, εκ των πρωτερων!
 

nick77r

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.457
Like
5.210
Πόντοι
1.056
Μπες google και ψαξε. Κατι θα βρεις σιγουρα.
 

diablosaki

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
138
Like
475
Πόντοι
21
Παλιότερα, είχα μείνει στο olympic στο Φάληρο. Όμορφο είναι, το Μικρολίμανο κοντά είναι, τρως, πίνεις και πας και για τις ομορφιές σου. Αλλά δεν νομίζω για διανυκτέρευση να σου πάρουν λιγότερα από 50. Επίσης καλό είναι και το Blue sea στον Άλιμο. Με 45 κι έχει κι ωραίο πρωινό. Υπάρχει και το Galaxy, αν βρεις δωμάτιο, κανονικό ξενοδοχείο, γύρω στα 55 με 60
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Καλησπερα σε ολους του αγαπημενους συμπουρδελιαρηδες, πιπινολατρες, και μιλφοβιους!
Εδω θα χρειαστω τα φωτα σας, μιας και αν το ψαξω μονος μου, θα τα κανω σκατα παλι! :dancing:

Λοιιιπον, μου τυχε ωραια φαση μ ενα γκομενακι, οπου γαμιομαστε ωραια, αλλα γουσταρω κι ενα καλο αραγμα μετα, κα την πεσω! Χωρο δεν εχω, σπιτι δεν την βαζω, αυτη μενει με τους γερους της, οποτε ειμαστε ξενοδοχειατοι!
Ψαχνω ενα ωραιο ησυχο και καυλαντιστο hotelακι λοιπον, να κατσομε κομπλε ενα βραδυ να ταισουμε κρεας, καθαρο, διακριτικο και ετσι, ψευτοχαριτωμενο (να αποφυγω την ψυχροτητα των ημιδιαμονης δηλαδη θελω).
Προφνως και δεν μιλαμε για χιλτον η μεγαλη βρετανια, και οσο πιο προαστιακα, τοσο καλυτερα!

Αναμενω εναγωνιωδως τις προτασεις σας, και σας ευχαριστω απο καυλιου, εκ των πρωτερων!

Hotel Areos στο κέντρο ή Hotel Νεφέλη στα νότια.
 

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586
Καλησπερα σε ολους του αγαπημενους συμπουρδελιαρηδες, πιπινολατρες, και μιλφοβιους!
Εδω θα χρειαστω τα φωτα σας, μιας και αν το ψαξω μονος μου, θα τα κανω σκατα παλι! :dancing:

Λοιιιπον, μου τυχε ωραια φαση μ ενα γκομενακι, οπου γαμιομαστε ωραια, αλλα γουσταρω κι ενα καλο αραγμα μετα, κα την πεσω! Χωρο δεν εχω, σπιτι δεν την βαζω, αυτη μενει με τους γερους της, οποτε ειμαστε ξενοδοχειατοι!
Ψαχνω ενα ωραιο ησυχο και καυλαντιστο hotelακι λοιπον, να κατσομε κομπλε ενα βραδυ να ταισουμε κρεας, καθαρο, διακριτικο και ετσι, ψευτοχαριτωμενο (να αποφυγω την ψυχροτητα των ημιδιαμονης δηλαδη θελω).
Προφνως και δεν μιλαμε για χιλτον η μεγαλη βρετανια, και οσο πιο προαστιακα, τοσο καλυτερα!

Αναμενω εναγωνιωδως τις προτασεις σας, και σας ευχαριστω απο καυλιου, εκ των πρωτερων!

Hotel Hill Santa Paraskeva!!! ;)
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Hotel London Γλυφάδα. Δεν είναι γαμιστρώνας. Ούτε τσόντες ούτε μαλακίες.Ούτε πόρτες να ανοιγοκλείνουν την νύχτα. Για δύο βράδυα πλήρωσα 72 Ευρώ. Είναι non smoking. Στο tripadvisor ή στο booking com. Αν πας και δεν σου δώσουν από μόνοι τους ζήτα δωμάτιο προς θάλασσα.
 
OP
OP
ananias

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.863
Κριτικές
3
Like
1.433
Πόντοι
216
παιδια, ειλκρινα σας ευχαριστω ολους, ειστε γαματοι, και μαλλον με φτιαξατε γαμω!
;)
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Δοκίμασε και Mistral, Μικρολίμανο, με καλή θέα αν το ζητήσεις. Όχι ιδιαίτερα μοντέρνο, αλλά all time classic, πεντακάθαρο και με 24ώρες room service.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
Χοτελ λιτο στην Αθηνα  :rockon: :rockon:
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Hotel Πριγκιπικόν. Αν θες να είσαι στο κέντρο. Θα τρωε και ξυροκάρπια από δίπλα!
2wdwz1c.jpg


:zombie: :shit: :zombie:
 

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Καλησπερα σε ολους του αγαπημενους συμπουρδελιαρηδες, πιπινολατρες, και μιλφοβιους!
Εδω θα χρειαστω τα φωτα σας, μιας και αν το ψαξω μονος μου, θα τα κανω σκατα παλι! :dancing:

Λοιιιπον, μου τυχε ωραια φαση μ ενα γκομενακι, οπου γαμιομαστε ωραια, αλλα γουσταρω κι ενα καλο αραγμα μετα, κα την πεσω! Χωρο δεν εχω, σπιτι δεν την βαζω, αυτη μενει με τους γερους της, οποτε ειμαστε ξενοδοχειατοι!
Ψαχνω ενα ωραιο ησυχο και καυλαντιστο hotelακι λοιπον, να κατσομε κομπλε ενα βραδυ να ταισουμε κρεας, καθαρο, διακριτικο και ετσι, ψευτοχαριτωμενο (να αποφυγω την ψυχροτητα των ημιδιαμονης δηλαδη θελω).
Προφνως και δεν μιλαμε για χιλτον η μεγαλη βρετανια, και οσο πιο προαστιακα, τοσο καλυτερα!

Αναμενω εναγωνιωδως τις προτασεις σας, και σας ευχαριστω απο καυλιου, εκ των πρωτερων!
ξενοφωντας αχαρνων, 100 μετρα  απο τον ηλεκτρικο στα κατω πατησια
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Ξενοφών τύπε. Εκεί που γυρίστηκε η ταινία.
Η Θεία μου η Χίπισσα (1970) Πριν τριάντα χρόνια ίσως να ήταν καλό. Τώρα μάπα!

 

Συνημμένα

  • Xenophon.jpg
    Xenophon.jpg
    40,4 KB · Εμφανίσεις: 33

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Ξενοφών τύπε. Εκεί που γυρίστηκε η ταινία.
Η Θεία μου η Χίπισσα (1970) Πριν τριάντα χρόνια ίσως να ήταν καλό. Τώρα μάπα!
εχει γινει ανακαινηση ,το μονο κακο η περιοχη ειναι καπως αλλα 200 μετρα πανω πας και παιρνεισ και κανενα μαυρακι
αν και δεν ειμαι φαν
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Ψάξε στο Κεφαλάρι της Κηφισιάς . Υπάρχουν δύο φθηνά (50,-ευρώ η διανυκτερεύση).Δεν θυμάμααι τα ονόματά τους. Το ένα είναι καθώς μπαίνουμε στο Κεφαλάρι αριστερά ,λίγο πριν το πάρκο με την εκκλησία , καί το άλλο στον παράλληλο δρόμο όπου είναι ο Βάρσος.
 

supervans13

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
254
Κριτικές
3
Like
75
Πόντοι
1
εαν μπορειτε να με βοηθησετε πειτε μου κανα ξενοδοχειο εντος αττικης εκτος απο τις γνωστες γαμηστρονες πραγματικα ντουμπανο για διανυκτερευση εως 100€
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.484
Κριτικές
31
Like
1.295
Πόντοι
6.305
εαν μπορειτε να με βοηθησετε πειτε μου κανα ξενοδοχειο εντος αττικης εκτος απο τις γνωστες γαμηστρονες πραγματικα ντουμπανο για διανυκτερευση εως 100€
Με 100 ευρώ μένεις μέχρι και στο Crowne Plaza, στο Intercontinental, St George Lycabettus
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Περιμένουμε ο άνθρωπος να μας πει τις εντυπώσεις του από το ξενοδοχείοπου επισκέφθηκε, αν πήγε υελικά και του έκατσε η φάση!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom