Νέα

hacker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ola2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
Που μπορώ να βρω κάποιον που κατέχει τις γνώσεις του hacking για να μου κάνει μια δουλεία και πώς ξέρω ότι αυτός που θα επικοινωνήσει μαζί μου ότι δεν είναι ανίδεος????
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.100
Κριτικές
493
Like
60.301
Πόντοι
39.662
Που μπορώ να βρω κάποιον που κατέχει τις γνώσεις του hacking για να μου κάνει μια δουλεία και πώς ξέρω ότι αυτός που θα επικοινωνήσει μαζί μου ότι δεν είναι ανίδεος????

καποιας θελεις να κλεψεις το Facebook μηπως ??  :huh:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
Όχι προς θεού κάτι πιο εύκολο για server στην Ελλάδα με ενδιαφέρει
έχω 2-3 άτομα με πολύ εμπειρία σε τέτοια πράγματα,
δουλεύουν πάνω σε ασφάλεια συστημάτων.

κανένα deface θες να κάνεις ή να τίποτα πιο νόμιμο;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Που μπορώ να βρω κάποιον που κατέχει τις γνώσεις του hacking για να μου κάνει μια δουλεία και πώς ξέρω ότι αυτός που θα επικοινωνήσει μαζί μου ότι δεν είναι ανίδεος????
θες να ριξεις το μπου τυπε;
 

Επισκέπτης
Που μπορώ να βρω κάποιον που κατέχει τις γνώσεις του hacking για να μου κάνει μια δουλεία και πώς ξέρω ότι αυτός που θα επικοινωνήσει μαζί μου ότι δεν είναι ανίδεος????

Εύκολο φίλε,θα σε βρει χωρις να τον καλέσεις.Από εκεί θα φανεί η εμπειρία.  :2funny:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.322
Κριτικές
9
Like
4.650
Πόντοι
1.830
Που μπορώ να βρω κάποιον που κατέχει τις γνώσεις του hacking για να μου κάνει μια δουλεία και πώς ξέρω ότι αυτός που θα επικοινωνήσει μαζί μου ότι δεν είναι ανίδεος????

Πάτα alt-ctrl-h και θα σου εμφανίσει μια λίστα. Μετά enter και GR για να σου βγάλει μόνο όσους δουλεύουν Ελλάδα.
 
OP
OP
ola2012

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
Δεν θέλω να καταστρέψω τίποτα δεν είναι παράνομο αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει με το πώς θα έρθω σε επαφή ας μου πει τώρα οι υπόλοιποι που τους αρέσει να πηδάνε όλα τα θέματα ας πηδήξουν δεν με χαλάσει cu
 

cuckold

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
0
Στείλε μου ένα μήνυμα τι ακριβώς θέλεις να κάνεις και πόσα χρήματα είσαι διατεθειμένος να δώσεις. .
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.100
Κριτικές
493
Like
60.301
Πόντοι
39.662
Δεν θέλω να καταστρέψω τίποτα δεν είναι παράνομο αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει με το πώς θα έρθω σε επαφή ας μου πει τώρα οι υπόλοιποι που τους αρέσει να πηδάνε όλα τα θέματα ας πηδήξουν δεν με χαλάσει cu

αν δεν ειναι παρανομο μπορεις να πας και στην διωξη στο σφακιανακη να σε βοηθησει
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.100
Κριτικές
493
Like
60.301
Πόντοι
39.662
Στείλε μου ένα μήνυμα τι ακριβώς θέλεις να κάνεις και πόσα χρήματα είσαι διατεθειμένος να δώσεις. .

μηπως θελεις να ανεβασεις την πρωτη σου κριτικη και θελεις να βαλεις σε όλα 10 ?
 

Επισκέπτης
Δεν θέλω να καταστρέψω τίποτα δεν είναι παράνομο αν μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει με το πώς θα έρθω σε επαφή ας μου πει τώρα οι υπόλοιποι που τους αρέσει να πηδάνε όλα τα θέματα ας πηδήξουν δεν με χαλάσει cu

Άρα μην υπολογίζεις σε'μενα.  :2funny: Εμένα μου αρέσει σώμα με σώμα. :think:
 
OP
OP
ola2012

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
πρεπει να σας πω οτι στο bourdela δεν εχουμε hacker
 

pikolomlk

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2014
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Σιγά μη βρεις αυτο που ψάχνεις, έτσι όπως το ψάχνεις.

 

karaflokondoras

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
261
Like
2
Πόντοι
1
πρεπει να σας πω οτι στο bourdela δεν εχουμε hacker

στην γειτονια μου ισχυει το εξης ..... απο το σπιτι σου περνω ! πατατες τηγανιζεις !τι ωραια που ειναι η ανοιξη ! να σου φτιαξω εναν κεφτε ! ...ελπιζω να σου λυθηκε η αρχικη σου απορια !  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom