Νέα

Aπολογισμός μπουρδελοοικονομικού έτους 2014

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.192
Πόντοι
12.525
Αφου ευχηθω σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης καλη χρονια με υγεια και ο,τι επιθυμει ο καθενας ξεχωριστα,ξεκιναω πρωτος τον ανεβασμενο για μενα μπουρδελοαπολογισμο της χρονιας που μας αφησε...θεωρητικα ηθελα σημερα μια τελευταια καταθεση με την Αφροδιτη αλλα που να τρεχεις μ'αυτο το ψοφοκρυο να γαμησεις τωρα...Οποτε εχω ολοκληρωσει τη δραση μου για φετος.

Εχουμε και λεμε:
-50 καταθεσεις                  17(2013)
-27 διαφορετικες κοπελες        12(2013) 
-16 πρωτοδοκιμασμενες            7(2013)
-συνολικο κοστος 2290ευρω      730(2013)

αρα ενα πρωτο συμπερασμα ειναι οτι φετος ειχα και καυλες και λεφτα και αρα ειχα τριπλασια δραση σε σχεση με το 2013...το γενικοτερο κλιμα ευφοριας και αποκαταστασης της εμπιστοσυνης που επικρατησε στην αγορα χαρη στην κυβερνηση Σαμαρα,μας εφτιαξε τη διαθεση και ειχαμε περισσοτερη ορεξη για γαμησι...

Περισσοτερες καταθεσεις ανα κοπελα:
5 φορες:Νατασα τσαρινα
4 φορες:Μονικα,Νικολ,Νταϊανα
3 φορες:Αφροδιτη,Ιζαμπελα,Αντριανα μικρη ρουμανα
2 φορες:Καντυ,Καρμεν,Ευα
και ολες οι υπολοιπες απο μια φορα

Περισσοτερες καταθεσεις ανα σπιτι:
11 φορες:Τριδυμα Τσουκαλα
6 φορες:Αχελωου Godiva
5 φορες:Αν.Γεωργιου 16 Ερως
4 φορες:Αν.Γεωργιου 30-Ερημιτη-Βιλα Ερωτικα
και τα υπολοιπα απο 1-2 φορες

Καλυτερα γαμησια της χρονιας:
Νατασα,Αφροδιτη,Καντυ,Αντριανα μικρη Ρουμανα,Συλβια...γενικα γαμησα καλα φετος  :grin:

Χειροτερα γαμησια της χρονιας:
δεν ειχα τρομερα αρνητικες εμπειριες φετος αρα θα πω Τζουλια και Μονικα στο Αν.Γεωργιου 21 με την εννοια του απλου τυπικου γαμησιου

Αποκαλυψη της χρονιας:για μενα προσωπικα Αφροδιτη και Καντυ τις οποιες δεν ηξερα πριν,αλλα σαν πρωτοεμφανιζομενες νομιζω η μικρη Αντριαννα και η Ιζαμπελα ηταν δυο δυνατες αποκαλυψεις,δυστυχως η πρωτη μας αφησε νωρις

Αρνητικο γεγονος της χρονιας:
το τελος της σχεσης μου με την Ειρηνη λογω της ανεξηγητης αλλαγης συμπεριφορας της απεναντι μου...ποιος θα το πιστευε  :-

Γενικο συμπερασμα...
Νομιζω οτι το οριστικο κλεισιμο του Βαρδαρη και το ανοιγμα αρκετων νεων στουντιο εδωσε και ποιοτικη αναβαθμιση αλλα κυριως περισσοτερες επιλογες σε κοριτσια.Παρα πολλα σπιτια πλεον,κουραστικη η μπουρδελοτσαρκα αλλα καθολη τη διαρκεια του χρονου ειχαμε και πολλες εναλλαγες κοριτσιων αλλα και ομορφα κοριτσια...σε γενικες γραμμες δεν ξενερωσαμε αν και απο τα γραφομενα μαλλον την περισσοτερη δουλεια την ειχαν παλι τα 7-8 κλασσικα στανταρακια...αλλα και ο μοντελοπνιχτης ειχε επιλογες,και ο μιλφακιας ειχε επιλογες και ο σαβουρογαμης ειχε επιλογες.Επισης ειχαμε και επιστροφες καποιων σημαντικων κοριτσιων οπως η Νικολ,Μονικα και τωρα τελευταια η Εμμα
Αν εκανα 50 καταθεσεις σημαινει οτι πρεπει να εκανα τουλαχιστον διπλασιες τσαρκες και η εικονα που εχω ειναι οτι η κινηση και φετος ηταν πεσμενη απο πελατες και ειδικα τις καθημερινες νυχτες.Παντως το γενικο επιπεδο τιμων εμεινε στα ιδια
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.657
Κριτικές
29
Like
4.749
Πόντοι
5.646
Αφου ευχηθω σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης καλη χρονια με υγεια και ο,τι επιθυμει ο καθενας ξεχωριστα,ξεκιναω πρωτος τον ανεβασμενο για μενα μπουρδελοαπολογισμο της χρονιας που μας αφησε...θεωρητικα ηθελα σημερα μια τελευταια καταθεση με την Αφροδιτη αλλα που να τρεχεις μ'αυτο το ψοφοκρυο να γαμησεις τωρα...Οποτε εχω ολοκληρωσει τη δραση μου για φετος.

Εχουμε και λεμε:
-50 καταθεσεις                  17(2013)
-27 διαφορετικες κοπελες        12(2013)  
-16 πρωτοδοκιμασμενες            7(2013)
-συνολικο κοστος 2290ευρω      730(2013)

αρα ενα πρωτο συμπερασμα ειναι οτι φετος ειχα και καυλες και λεφτα και αρα ειχα τριπλασια δραση σε σχεση με το 2013...το γενικοτερο κλιμα ευφοριας και αποκαταστασης της εμπιστοσυνης που επικρατησε στην αγορα χαρη στην κυβερνηση Σαμαρα,μας εφτιαξε τη διαθεση και ειχαμε περισσοτερη ορεξη για γαμησι...

Περισσοτερες καταθεσεις ανα κοπελα:
5 φορες:Νατασα τσαρινα
4 φορες:Μονικα,Νικολ,Νταϊανα
3 φορες:Αφροδιτη,Ιζαμπελα,Αντριανα μικρη ρουμανα
2 φορες:Καντυ,Καρμεν,Ευα
και ολες οι υπολοιπες απο μια φορα

Περισσοτερες καταθεσεις ανα σπιτι:
11 φορες:Τριδυμα Τσουκαλα
6 φορες:Αχελωου Godiva
5 φορες:Αν.Γεωργιου 16 Ερως
4 φορες:Αν.Γεωργιου 30-Ερημιτη-Βιλα Ερωτικα
και τα υπολοιπα απο 1-2 φορες

Καλυτερα γαμησια της χρονιας:
Νατασα,Αφροδιτη,Καντυ,Αντριανα μικρη Ρουμανα,Συλβια...γενικα γαμησα καλα φετος  :grin:

Χειροτερα γαμησια της χρονιας:
δεν ειχα τρομερα αρνητικες εμπειριες φετος αρα θα πω Τζουλια και Μονικα στο Αν.Γεωργιου 21 με την εννοια του απλου τυπικου γαμησιου

Αποκαλυψη της χρονιας:για μενα προσωπικα Αφροδιτη και Καντυ τις οποιες δεν ηξερα πριν,αλλα σαν πρωτοεμφανιζομενες νομιζω η μικρη Αντριαννα και η Ιζαμπελα ηταν δυο δυνατες αποκαλυψεις,δυστυχως η πρωτη μας αφησε νωρις

Αρνητικο γεγονος της χρονιας:
το τελος της σχεσης μου με την Ειρηνη λογω της ανεξηγητης αλλαγης συμπεριφορας της απεναντι μου...ποιος θα το πιστευε  :-

Γενικο συμπερασμα...
Νομιζω οτι το οριστικο κλεισιμο του Βαρδαρη και το ανοιγμα αρκετων νεων στουντιο εδωσε και ποιοτικη αναβαθμιση αλλα κυριως περισσοτερες επιλογες σε κοριτσια.Παρα πολλα σπιτια πλεον,κουραστικη η μπουρδελοτσαρκα αλλα καθολη τη διαρκεια του χρονου ειχαμε και πολλες εναλλαγες κοριτσιων αλλα και ομορφα κοριτσια...σε γενικες γραμμες δεν ξενερωσαμε αν και απο τα γραφομενα μαλλον την περισσοτερη δουλεια την ειχαν παλι τα 7-8 κλασσικα στανταρακια...αλλα και ο μοντελοπνιχτης ειχε επιλογες,και ο μιλφακιας ειχε επιλογες και ο σαβουρογαμης ειχε επιλογες.Επισης ειχαμε και επιστροφες καποιων σημαντικων κοριτσιων οπως η Νικολ,Μονικα και τωρα τελευταια η Εμμα
Αν εκανα 50 καταθεσεις σημαινει οτι πρεπει να εκανα τουλαχιστον διπλασιες τσαρκες και η εικονα που εχω ειναι οτι η κινηση και φετος ηταν πεσμενη απο πελατες και ειδικα τις καθημερινες νυχτες.Παντως το γενικο επιπεδο τιμων εμεινε στα ιδια
Al pacino σου εύχομαι το 2015 να ρίξεις 100 μανίκια!Happy new 2015 με υγεία σε όλους τους συναθλητές κ καλές παλαμαριες! :fuck2:
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
932
Πόντοι
6.765
δικέ μου κρατάς ημερολόγιο??
εγώ πρέπει να είμαι στα 1000... ειναi πολλά τα λεφτά al
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αφου ευχηθω σε ολα τα μελη της μπουρδελοκαταστασης Θεσσαλονικης καλη χρονια με υγεια και ο,τι επιθυμει ο καθενας ξεχωριστα,ξεκιναω πρωτος τον ανεβασμενο για μενα μπουρδελοαπολογισμο της χρονιας που μας αφησε...θεωρητικα ηθελα σημερα μια τελευταια καταθεση με την Αφροδιτη αλλα που να τρεχεις μ'αυτο το ψοφοκρυο να γαμησεις τωρα...Οποτε εχω ολοκληρωσει τη δραση μου για φετος.

Εχουμε και λεμε:
-50 καταθεσεις                  17(2013)
-27 διαφορετικες κοπελες        12(2013) 
-16 πρωτοδοκιμασμενες            7(2013)
-συνολικο κοστος 2290ευρω      730(2013)

αρα ενα πρωτο συμπερασμα ειναι οτι φετος ειχα και καυλες και λεφτα και αρα ειχα τριπλασια δραση σε σχεση με το 2013...το γενικοτερο κλιμα ευφοριας και αποκαταστασης της εμπιστοσυνης που επικρατησε στην αγορα χαρη στην κυβερνηση Σαμαρα,μας εφτιαξε τη διαθεση και ειχαμε περισσοτερη ορεξη για γαμησι...

Περισσοτερες καταθεσεις ανα κοπελα:
5 φορες:Νατασα τσαρινα
4 φορες:Μονικα,Νικολ,Νταϊανα
3 φορες:Αφροδιτη,Ιζαμπελα,Αντριανα μικρη ρουμανα
2 φορες:Καντυ,Καρμεν,Ευα
και ολες οι υπολοιπες απο μια φορα

Περισσοτερες καταθεσεις ανα σπιτι:
11 φορες:Τριδυμα Τσουκαλα
6 φορες:Αχελωου Godiva
5 φορες:Αν.Γεωργιου 16 Ερως
4 φορες:Αν.Γεωργιου 30-Ερημιτη-Βιλα Ερωτικα
και τα υπολοιπα απο 1-2 φορες

Καλυτερα γαμησια της χρονιας:
Νατασα,Αφροδιτη,Καντυ,Αντριανα μικρη Ρουμανα,Συλβια...γενικα γαμησα καλα φετος  :grin:

Χειροτερα γαμησια της χρονιας:
δεν ειχα τρομερα αρνητικες εμπειριες φετος αρα θα πω Τζουλια και Μονικα στο Αν.Γεωργιου 21 με την εννοια του απλου τυπικου γαμησιου

Αποκαλυψη της χρονιας:για μενα προσωπικα Αφροδιτη και Καντυ τις οποιες δεν ηξερα πριν,αλλα σαν πρωτοεμφανιζομενες νομιζω η μικρη Αντριαννα και η Ιζαμπελα ηταν δυο δυνατες αποκαλυψεις,δυστυχως η πρωτη μας αφησε νωρις

Αρνητικο γεγονος της χρονιας:
το τελος της σχεσης μου με την Ειρηνη λογω της ανεξηγητης αλλαγης συμπεριφορας της απεναντι μου...ποιος θα το πιστευε  :-

Γενικο συμπερασμα...
Νομιζω οτι το οριστικο κλεισιμο του Βαρδαρη και το ανοιγμα αρκετων νεων στουντιο εδωσε και ποιοτικη αναβαθμιση αλλα κυριως περισσοτερες επιλογες σε κοριτσια.Παρα πολλα σπιτια πλεον,κουραστικη η μπουρδελοτσαρκα αλλα καθολη τη διαρκεια του χρονου ειχαμε και πολλες εναλλαγες κοριτσιων αλλα και ομορφα κοριτσια...σε γενικες γραμμες δεν ξενερωσαμε αν και απο τα γραφομενα μαλλον την περισσοτερη δουλεια την ειχαν παλι τα 7-8 κλασσικα στανταρακια...αλλα και ο μοντελοπνιχτης ειχε επιλογες,και ο μιλφακιας ειχε επιλογες και ο σαβουρογαμης ειχε επιλογες.Επισης ειχαμε και επιστροφες καποιων σημαντικων κοριτσιων οπως η Νικολ,Μονικα και τωρα τελευταια η Εμμα
Αν εκανα 50 καταθεσεις σημαινει οτι πρεπει να εκανα τουλαχιστον διπλασιες τσαρκες και η εικονα που εχω ειναι οτι η κινηση και φετος ηταν πεσμενη απο πελατες και ειδικα τις καθημερινες νυχτες.Παντως το γενικο επιπεδο τιμων εμεινε στα ιδια

ωραιος ο πατσινο  :grin:.εμενα γυρω στο 1400αρι βγηκαν τα τελη πορνοηδονης

:grin: :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
γλιτσα περιμενω την ανασκοπη σου !
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
26
Like
2.277
Πόντοι
6.955
Εχουμε και λεμε;
2 φορές Βαννέσα  50 + 70 = 120 €
1 φορά Νάνσυ 70 €
2 φορές Ρία (ελληνίδα)100 €
1 φορά Ρωξάνη 50 €
2 φορά  Αρτεμις 50 € Μέχρι στιγμή δαπανήσαμε σε πουτάνες 390 € το 2014 καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό αν αναλογιστει κάποιος τις φορολογικές και δανειακές μου υποχρεώσεις σε συνδιασμό με τον μισθό της πλάκας.

Αντε βρε παιδιά να είμαστε και του χρόνου να μπορούμε να γαμούμε πουτανάκια! Καλή Πρωτοχρονιά
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.483
Like
2.150
Πόντοι
606
παιδια εμεις που  :zfuck: ελληνιδες και κερναμε κανα σφυνακι  :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τζουλια μινωταυρου
γκαμπριελα στην ανδρεου γεωργιου 50
τζενη στο red diamond
franzesca κοροβαγκου 5
καρινα φριξου 13
παολα κοροβαγκου 5
μερσυ φριξου 14
ινγκριντ στην κοροβαγκου
Σανταλ κοροβαγκου
καρμεν φριξου 9
λαρα lefemme
τζαστιν lafemme
γαληνη φριξου 9




αυτες ειναι οι καταθεσεις μου το 2014 που αφορουν την μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης

υπηρξαν πολυ περισσοτερες σαφως σε λαρισα,τρικαλα και μερικες σε βολο,κοζανη,καρδιτσα και αθηνα αλλα δεν ειναι του παροντος θρεντ πιστευω μιας και εδω μιλαμε για θεσσαλονικη κυριως

-come back της χρονιας η τζαστιν απο ολλανδια που πρωτογνωρισα πιο νεα πριν σχεδον οκτω χρονια
-καλυτερο κωλοξεσκισμα της χρονιας σανταλ η οποια για μενα παιρνει και τον τιτλο του πιο γλυκου γαμησιου με χημεια
-πιο αγριο μωρο για ξεσκισματα καρμεν
-πιο γλυκο πιπινι για στοργη και προδερμ λαρα
-μεγαλυτερη πατατα μερσυ


σπιτι με τις περισσοτερες καταθεσεις κοροβαγκου,μαλλον με τραβαει και ψυχολογικα ο χωρος απο την οικειοτητα που μου βγαζει λογω παλιας πελατειακης σχεσης με αννα μαρια και χριστινα

λιγες και στοχευμενες πλεον οι καταθεσεις μου στην σαλονικα λογω αποστασης και εργασιας....καμια σχεση με παλια

η διαφαινομενη προτιμηση προς το συγκροτημα της γερμανικης αλυσιδας μαλλον εχει να κανει με τον επαγγελματισμο ,την εναλλαγη των κοριτσιων και τις μεταγραφες απο τα αθηναικα σαλονια που παντα εξιταρουν
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
τζουλια μινωταυρου
γκαμπριελα στην ανδρεου γεωργιου 50
τζενη στο red diamond
franzesca κοροβαγκου 5
καρινα φριξου 13
παολα κοροβαγκου 5
μερσυ φριξου 14
ινγκριντ στην κοροβαγκου
Σανταλ κοροβαγκου
καρμεν φριξου 9
λαρα lefemme
τζαστιν lafemme
γαληνη φριξου 9




αυτες ειναι οι καταθεσεις μου το 2014 που αφορουν την μπουρδελοκατασταση θεσσαλονικης

υπηρξαν πολυ περισσοτερες σαφως σε λαρισα,τρικαλα και μερικες σε βολο,κοζανη,καρδιτσα και αθηνα αλλα δεν ειναι του παροντος θρεντ πιστευω μιας και εδω μιλαμε για θεσσαλονικη κυριως

-come back της χρονιας η τζαστιν απο ολλανδια που πρωτογνωρισα πιο νεα πριν σχεδον οκτω χρονια
-καλυτερο κωλοξεσκισμα της χρονιας σανταλ η οποια για μενα παιρνει και τον τιτλο του πιο γλυκου γαμησιου με χημεια
-πιο αγριο μωρο για ξεσκισματα καρμεν
-πιο γλυκο πιπινι για στοργη και προδερμ λαρα
-μεγαλυτερη πατατα μερσυ


σπιτι με τις περισσοτερες καταθεσεις κοροβαγκου,μαλλον με τραβαει και ψυχολογικα ο χωρος απο την οικειοτητα που μου βγαζει λογω παλιας πελατειακης σχεσης με αννα μαρια και χριστινα

λιγες και στοχευμενες πλεον οι καταθεσεις μου στην σαλονικα λογω αποστασης και εργασιας....καμια σχεση με παλια

η διαφαινομενη προτιμηση προς το συγκροτημα της γερμανικης αλυσιδας μαλλον εχει να κανει με τον επαγγελματισμο ,την εναλλαγη των κοριτσιων και τις μεταγραφες απο τα αθηναικα σαλονια που παντα εξιταρουν

Γιατι δεν λες την αληθεια? Το Κελλακυ απο το 104 γιατι δεν το ανεφερες?  :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
:helpplea: :helpplea: :helpplea: :S :S :S

Εγώ δεν γαμάω χοντρή με τίποτε...ούτε Σαλόνικα...ούτε Αθήνα...ούτε πουθενά... :grin:

Γιαυτο και η μεση σου ειναι μια χαρα, αλλα το κοινωνικο σου καθηκον δεν το κανεις οπως ο γλιτσης !!!  :rockon: :rockon:

Μπιλλυ αυριο ερχεται πμ για συμβουλες σε στουντιοκοριτσα μιας και εχουμε τα ιδια γουστα!  :grin:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ποσο που δαπανηθηκε 1270 ευρω.

πρεπει να κατεθεσα περιπου 25 φορες αρα μεσος ορος 2 φορες το μηνα αλλα δεν ισχυει γιατι το καλοκαιρι ειχα μια κοπελιτσα..

ολα τα λεφτα πηγαν σε Καντυ,Νατασσα,Αφρο με κανα 2-3 εξαιρεσεις που ουτε καν θυμαμαι..

φετος μετα την αποσυρση της Καντυ δεν θα ειναι ουτε τα μισα λεφτα...
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
1 Γκαμπριέλα
1 Σάρα
1 Σαμάνθα
1 Βικτώρια
1 Πάολα
6 Κάντυ (..αχ Κάντυ!)
1 πιπινοΛάρα
2 Αλίνα
1 Κάρμεν
..αυτά είναι τα εντός Θεσ/νίκης και το σύνολο είναι περι τα 700 ευρώ, λαμβάνοντας υπόψιν το γεγονός οτι στην Κάντυ δεν περνούσα ποτέ "απλός". Μαζί με ενα Golden Time (FKK) στη Γερμανία, που έφυγαν 260 αν θυμάμαι καλά, είμαι στα 960 για το 2014.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom