Νέα

Προσοχή. Οι καινούριες βουλγάρες κλέβουν κι εξαπατούν.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karathanasis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Γύρισα σήμερα την πιάτσα. Είχα καιρό να δω όχι μόνο κάτι καλό στη γιαννιτσών, αλλά κάτι σκέτο. Είχε μερικές σχετικά εμφανίσιμες βουλγάρες. Από το παρελθόν, είχα τις καλύτερες εντυπώσεις από κορίτσια όπως η τάνια, που όχι μόνο μου έκανε μικροσκόντα εμένα προσωπικά, αλλά τάϊζε και φρουτάκια στους πελάτες της. Όμως σήμερα έπαθα χοντρή πλάκα.

Να μην πολυλογώ, συμφώνησα για ξενοδοχείο, κατοστάρικο, μιάμιση ώρα, γιατί ήδη άρχιζε να ψιχαλίζει, είχα λεφτά για πέταμα, και ήθελα ανέσεις. Εκτός του ότι με πρήξανε με τα τηλέφωνα (στο νταβά) και μου ροκανίσανε την ώρα, εκτός του ότι με βάλανε και πλήρωσα μπροστά, δεν ήθελαν να μου δώσουν το κορίτσι που διάλεξα... Ήθελαν σώνει και καλά να μου δώσουν άλλη... Αφού με πρήξανε χειρότερα, με βάλανε να φορτωθώ άλλες δυο, δήθεν για να την προσέχουν, και απαίτησαν να τις πληρώσω κι αυτές, αν και λιγότερο.

Τελικά στο ξενοδοχείο, μου αρχίσανε γκρίνια, μίρλα, και φωνές, και θέλανε σώνει και καλά να μου κάνουνε ξεπέτα 5 λεπτών. Με σκάσανε. Από το ότι δεν έβγαζε τα ρούχα της, δεν με άφηνε να κάνω τίποτε, ούτε τα αυτονόητα ελεύθερα πιασίματα (μόνο πίπα και γαμήσι), μέχρι οι άλλες δυο να είναι ντυμένες σαν μαλάκες και να γκρινιάζουν συνέχεια να τελειώσω και άντε, πήρα ανάποδες και τις πέταξα έξω με τις φωνές.

Δεν σας λέω μην ψωνίζετε πιάτσα. Δεν σας λέω μη σκάτε εικοσάρικο για ένα στα όρθια και στα πεταχτά. Δεν σας λέω να περιμένετε περισσότερες υπηρεσίες από ξεπέτα και πίπα γαμήσι. Σας λέω όμως, μην ξαναψωνίσετε ΒΟΥΛΓΑΡΑ, ή έστω ΠΟΤΕ μην πληρώσετε παραπάνω από το εικοσάευρο, ΠΟΤΕ μην τις πάτε ξενοδοχείο. 150 ευρώ τσάμπα μου φάγανε χωρίς να προσφέρουν τίποτα απολύτως (ούτε καν την πεντάλεπτη ξεπέτα του εικοσάρικου), κι όταν τις πήρα από πίσω να τα πάρω πίσω, κάλεσαν κάτι μουλάρια κι αναγκάστηκα να την κάνω και με λαφρά.

Ένα τραβέλι που προσφέρθηκε να με παρηγορήσει, κι ήταν και καλό, μου πρόσφερε τσάμπα φάση. Μα το θεό, αν δεν είχα σκάσει στην πίεση και δεν μου είχε πέσει, θα το γάμαγα να δω έστω λίγο καλό.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Παντα ετσι ηταν οι βουλγαρες δεν αλλαξε και τιποτα  :2funny:
 

Επισκέπτης
τυπε εγω εχω παθει χειροτερα με Βουλγαρα στη Θεσσαλονικη τη γαμουσα κι αυτη μασουσε τσιχλα και επαιζε φιδακι στο ΝΟΚΙΑ της..τραυματικη εμπειρια...με πληγωσε θυμαμαι και μ εκανε να νοιωσω σαν μαλακας
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Γύρισα σήμερα την πιάτσα. Είχα καιρό να δω όχι μόνο κάτι καλό στη γιαννιτσών, αλλά κάτι σκέτο. Είχε μερικές σχετικά εμφανίσιμες βουλγάρες. Από το παρελθόν, είχα τις καλύτερες εντυπώσεις από κορίτσια όπως η τάνια, που όχι μόνο μου έκανε μικροσκόντα εμένα προσωπικά, αλλά τάϊζε και φρουτάκια στους πελάτες της. Όμως σήμερα έπαθα χοντρή πλάκα.

Να μην πολυλογώ, συμφώνησα για ξενοδοχείο, κατοστάρικο, μιάμιση ώρα, γιατί ήδη άρχιζε να ψιχαλίζει, είχα λεφτά για πέταμα, και ήθελα ανέσεις. Εκτός του ότι με πρήξανε με τα τηλέφωνα (στο νταβά) και μου ροκανίσανε την ώρα, εκτός του ότι με βάλανε και πλήρωσα μπροστά, δεν ήθελαν να μου δώσουν το κορίτσι που διάλεξα... Ήθελαν σώνει και καλά να μου δώσουν άλλη... Αφού με πρήξανε χειρότερα, με βάλανε να φορτωθώ άλλες δυο, δήθεν για να την προσέχουν, και απαίτησαν να τις πληρώσω κι αυτές, αν και λιγότερο.

Τελικά στο ξενοδοχείο, μου αρχίσανε γκρίνια, μίρλα, και φωνές, και θέλανε σώνει και καλά να μου κάνουνε ξεπέτα 5 λεπτών. Με σκάσανε. Από το ότι δεν έβγαζε τα ρούχα της, δεν με άφηνε να κάνω τίποτε, ούτε τα αυτονόητα ελεύθερα πιασίματα (μόνο πίπα και γαμήσι), μέχρι οι άλλες δυο να είναι ντυμένες σαν μαλάκες και να γκρινιάζουν συνέχεια να τελειώσω και άντε, πήρα ανάποδες και τις πέταξα έξω με τις φωνές.

Δεν σας λέω μην ψωνίζετε πιάτσα. Δεν σας λέω μη σκάτε εικοσάρικο για ένα στα όρθια και στα πεταχτά. Δεν σας λέω να περιμένετε περισσότερες υπηρεσίες από ξεπέτα και πίπα γαμήσι. Σας λέω όμως, μην ξαναψωνίσετε ΒΟΥΛΓΑΡΑ, ή έστω ΠΟΤΕ μην πληρώσετε παραπάνω από το εικοσάευρο, ΠΟΤΕ μην τις πάτε ξενοδοχείο. 150 ευρώ τσάμπα μου φάγανε χωρίς να προσφέρουν τίποτα απολύτως (ούτε καν την πεντάλεπτη ξεπέτα του εικοσάρικου), κι όταν τις πήρα από πίσω να τα πάρω πίσω, κάλεσαν κάτι μουλάρια κι αναγκάστηκα να την κάνω και με λαφρά.

Ένα τραβέλι που προσφέρθηκε να με παρηγορήσει, κι ήταν και καλό, μου πρόσφερε τσάμπα φάση. Μα το θεό, αν δεν είχα σκάσει στην πίεση και δεν μου είχε πέσει, θα το γάμαγα να δω έστω λίγο καλό.
εισαι και ματρακας εισαι και μαλακας (φιλικα)
 
Εγγρ.
1 Νοε 2014
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Γύρισα σήμερα την πιάτσα. Είχα καιρό να δω όχι μόνο κάτι καλό στη γιαννιτσών, αλλά κάτι σκέτο. Είχε μερικές σχετικά εμφανίσιμες βουλγάρες. Από το παρελθόν, είχα τις καλύτερες εντυπώσεις από κορίτσια όπως η τάνια, που όχι μόνο μου έκανε μικροσκόντα εμένα προσωπικά, αλλά τάϊζε και φρουτάκια στους πελάτες της. Όμως σήμερα έπαθα χοντρή πλάκα.

Να μην πολυλογώ, συμφώνησα για ξενοδοχείο, κατοστάρικο, μιάμιση ώρα, γιατί ήδη άρχιζε να ψιχαλίζει, είχα λεφτά για πέταμα, και ήθελα ανέσεις. Εκτός του ότι με πρήξανε με τα τηλέφωνα (στο νταβά) και μου ροκανίσανε την ώρα, εκτός του ότι με βάλανε και πλήρωσα μπροστά, δεν ήθελαν να μου δώσουν το κορίτσι που διάλεξα... Ήθελαν σώνει και καλά να μου δώσουν άλλη... Αφού με πρήξανε χειρότερα, με βάλανε να φορτωθώ άλλες δυο, δήθεν για να την προσέχουν, και απαίτησαν να τις πληρώσω κι αυτές, αν και λιγότερο.

Τελικά στο ξενοδοχείο, μου αρχίσανε γκρίνια, μίρλα, και φωνές, και θέλανε σώνει και καλά να μου κάνουνε ξεπέτα 5 λεπτών. Με σκάσανε. Από το ότι δεν έβγαζε τα ρούχα της, δεν με άφηνε να κάνω τίποτε, ούτε τα αυτονόητα ελεύθερα πιασίματα (μόνο πίπα και γαμήσι), μέχρι οι άλλες δυο να είναι ντυμένες σαν μαλάκες και να γκρινιάζουν συνέχεια να τελειώσω και άντε, πήρα ανάποδες και τις πέταξα έξω με τις φωνές.

Δεν σας λέω μην ψωνίζετε πιάτσα. Δεν σας λέω μη σκάτε εικοσάρικο για ένα στα όρθια και στα πεταχτά. Δεν σας λέω να περιμένετε περισσότερες υπηρεσίες από ξεπέτα και πίπα γαμήσι. Σας λέω όμως, μην ξαναψωνίσετε ΒΟΥΛΓΑΡΑ, ή έστω ΠΟΤΕ μην πληρώσετε παραπάνω από το εικοσάευρο, ΠΟΤΕ μην τις πάτε ξενοδοχείο. 150 ευρώ τσάμπα μου φάγανε χωρίς να προσφέρουν τίποτα απολύτως (ούτε καν την πεντάλεπτη ξεπέτα του εικοσάρικου), κι όταν τις πήρα από πίσω να τα πάρω πίσω, κάλεσαν κάτι μουλάρια κι αναγκάστηκα να την κάνω και με λαφρά.

Ένα τραβέλι που προσφέρθηκε να με παρηγορήσει, κι ήταν και καλό, μου πρόσφερε τσάμπα φάση. Μα το θεό, αν δεν είχα σκάσει στην πίεση και δεν μου είχε πέσει, θα το γάμαγα να δω έστω λίγο καλό.
δεν ισχυει παντα το -οτι πληρωνεις αυτο παιρνεις-
 
Εγγρ.
1 Νοε 2014
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
-εμπειρια απο βουλγαρα στο σαντανσκι, οσο ομορφη ηταν τοσο αδιαφορη ηταν
-στην σοφια κ αφου τρεις φιλοι πηραμε τρεις φιλες για παρτουζες κ διαφορα γουστα με ανεση χρονου τριωρη ,οχι μονο δε γαμησαμε γιατι μας σπασανε τα αρχιδια με διαφορα, κοιταζανε ασταματητα να κλεβουνε μικροαντικειμενα του σπιτιου κ για οτιδηποτε μεγαλυτερο πχ ενα πορτατιφ λεγανε αχ αυτο θα μου το χαρισεις? αχ το αλλο θα μου το χαρισεις?
στο τελος παρεξηγηθηκαν δηθεν γιατι ενω τις εδιωξα τις ειπα πουτανες, η μια μιλουσε ελληνικα , δουλευε σε κωλομπαρο στην θεσνικη
-καλη εμπειρια , ετρωγα επι 6 μηνες βουλγαρακι πολυ καλο 17χρονο οταν εγω ημουν 35+  :grin: :grin: :grin:
πιπα κωλο απολα
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
-εμπειρια απο βουλγαρα στο σαντανσκι, οσο ομορφη ηταν τοσο αδιαφορη ηταν
-στην σοφια κ αφου τρεις φιλοι πηραμε τρεις φιλες για παρτουζες κ διαφορα γουστα με ανεση χρονου τριωρη ,οχι μονο δε γαμησαμε γιατι μας σπασανε τα αρχιδια με διαφορα, κοιταζανε ασταματητα να κλεβουνε μικροαντικειμενα του σπιτιου κ για οτιδηποτε μεγαλυτερο πχ ενα πορτατιφ λεγανε αχ αυτο θα μου το χαρισεις? αχ το αλλο θα μου το χαρισεις?
στο τελος παρεξηγηθηκαν δηθεν γιατι ενω τις εδιωξα τις ειπα πουτανες, η μια μιλουσε ελληνικα , δουλευε σε κωλομπαρο στην θεσνικη
-καλη εμπειρια , ετρωγα επι 6 μηνες βουλγαρακι πολυ καλο 17χρονο οταν εγω ημουν 35+  :grin: :grin: :grin:
πιπα κωλο απολα
φιλος σε ολα εχει και καλες και κακες περιπτωσεις
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Μιλάς και για τις τρανς Βουλγάρες τυπε ;
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
455
Κριτικές
17
Like
959
Πόντοι
5.140
Α να χαθούνε θέλουνε και Ευρωπαίκή Ένωση ........
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά τα έχουμε χιλιοπεί, μακριά από τσιγγανορουμάνες- τσιγγανοβουλγάρες σιχάματα της κοινωνίας!
Είχα ανεβάσει νέο θέμα όταν προσπάθησαν να με κλέψουν τσιγγανορουμάνοι στον ΗΣΑΠ και το σβήσανε!
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
8
Like
1.352
Πόντοι
216
Ένα τραβέλι που προσφέρθηκε να με παρηγορήσει, κι ήταν και καλό, μου πρόσφερε τσάμπα φάση. Μα το θεό, αν δεν είχα σκάσει στην πίεση και δεν μου είχε πέσει, θα το γάμαγα να δω έστω λίγο καλό.

Ο πούτσος της παρηγοριάς ??  :grin:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παιδιά τα έχουμε χιλιοπεί, μακριά από τσιγγανορουμάνες- τσιγγανοβουλγάρες σιχάματα της κοινωνίας!
Είχα ανεβάσει νέο θέμα όταν προσπάθησαν να με κλέψουν τσιγγανορουμάνοι στον ΗΣΑΠ και το σβήσανε!

PS απευθύνομαι στον υπεύθυνο του site. Γιατί όταν ανέβασα θέμα με προσπάθεια κλοπής μου στον ΗΣΑΠ από τσιγγανορουμάνους το σβήσατε?? θέλω μια υπεύθυνη απάντηση από κάποιον moderator, υπεύθυνο δεν ξέρω και εγώ ποιον. ίδιο θέμα με αυτό δεν είναι? απλά εμένα έγινε στον ΗΣΑΠ (φυσικά το είχα βάλει στην λίστα Γενικά όχι σε λίστα με Πιάτσες μιας και φυσικά εκεί ταίριαζε).
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Γενικά οι πιάτσες,είτε Αθήνα,είτε Θεσσαλονίκη,έχουν χαλάσει απίστευτα και τα περισσότερα κομμάτια είναι σκατογύφτισσες,οι οποίες πάνε να σε ψειρίσουν ή να σου φάνε με χίλιους δυο τρόπους τα λεφτά,χωρίς μάλιστα να γαμηθούν.Γενικά μην έχετε πάρε δώσε με γυφταριό,είτε σε πιάτσες,είτε σε μπουρδέλα,γιατί τα λεφτά σας θα πάνε στράφι και πέρα απο αυτό,θα φροντίσουν να σας γαμήσουν την ψυχολογία.
 
OP
OP
K

Karathanasis

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2014
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Ο πούτσος της παρηγοριάς ??  :grin:

Κάτι τέτοιο. Όμως πάντα κάπως τη βολεύω, και δεν κατέφυγα ακόμη σε αυτό το μέσον εκτόνωσης. Παρεπιπτόντως, για τους τρανσολάγνους, γιαννιτσών άρχισαν να έρχονται καλύτερα τραβέλια, πρέπει να τα κοιτάξεις ΚΑΛΑ για να πάρεις γραμμή πως δεν είναι κορίτσια.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
στις πιάτσες παίζουν και διαμαντάκια παίζουν και υπηρεσίες υπό το μηδέν..
καλά είναι να ζητάς αυτό που θέλεις με λεπτομέριες από την αρχή και αν δεις μα μου και βλέπουμε την κάνεις με ελαφρά
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
στις πιάτσες παίζουν και διαμαντάκια παίζουν και υπηρεσίες υπό το μηδέν..
καλά είναι να ζητάς αυτό που θέλεις με λεπτομέριες από την αρχή και αν δεις μα μου και βλέπουμε την κάνεις με ελαφρά
ετσι φιλε σωστα μιλας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom