Νέα

Mymassage.gr

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Ρε παιδια. Ας με διαφωτισει καποιος συναγωνιστης. Εχετε ιδεα τι παιζει στο mymassage.gr? :think:
 

bart attack

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
168
Κριτικές
20
Like
93
Πόντοι
11

winawer1

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Το σκηνικο και ο χωρος δεν σε προδιαθετουν παντως οτι δεν παιζει τιποτα. Στον χωρο υπαρχουν τα απολυτως βασικα. Απο την κοπελα που μου εκανε δεν ζητηθηκε κατι παραπανω. Ωστοσο δεν μου φανηκε οτι ειναι απολυτη επαγγελματιας. Το μασαζ της αδιαφορο. Απλο χαιδεμα με το λαδακι. Εχει καραστει κανενας φραπεδακι στο συγκεκριμενο μερος???????
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Παλια κερναγανε φραπε κ το ελεγαν στη σελιδα τους, τωρα λενε πως οχι...
 

winawer1

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ετσι λενε αλλα χλωμο το κοβω. Ειχες επισκεφθει το μαγαζι? Εχεις ιδεα ποιες κοπελες κερναγαν φραπε?
 
OP
OP
Π
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Παντως εχει καποια δυνατα κομματια το μαγαζι. Αν κερναει και φραπε ακομα καλυτερα. Εχει ιδεα κανεις αν παιζει τιποτα?
 

Rosbe

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ πήγα εκεί πριν κάνα μήνα, χωρίς να έχω καν στον νου μου ότι μπορεί κ Να......! Με καλωσόρισε μια κοπελίτσα στην πόρτα... πολύ όμορφη... κ ξάπλωσα να ξεκινήσουμε..... την περίμενα πως κ πως αυτήν την στιγμή, διότι τις τελευταίες 4 βδομάδες προπονιομουνα για να κατέβω σε αγώνες. Oποτε φανταστείτε πόσο το είχα ανάγκη......... κ η τύπισσα όχι μόνο δεν με κέρασε φραπεδια στο τέλος, αλλά ούτε στα χέρια δεν μου έκανε μασάζ !! Τα χέρια !!! Επίσης συμφωνώ με προηγούμενη κριτική που διάβασα ότι ήταν κάτι ελάχιστο πανo από απλό χαιδεματακι. Αλλα νταξ.... για 20 γιουρο τι παραπανω να ζητησω.
 

Kolo_nel

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπερα,
Ψαχνω μια καλη φραπεδοκατασταση, το εν λογω site προτεινεται? Εχει κεραστει κανενας φραπεδακι?
 
OP
OP
Π
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Περασμα πριν λιγες μερες για μασαζ με μια μια μικαελα. Αδιαφορο μασαζ. Εγινε κινηση για κτ περισσοτερο αλλα δεν παιχθηκε κατι. Εχει κανεις διαφορετικη εμπειρια?
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Σήμερα έψαχνα το τηλ ενος συνεργειου για να αλλαξω αμορτισερ, και καταλαθος καλεσα το mymassage αργυρουπολης. Εντελως τυχαια εκεινη την ωρα εβλεπα στον υπολογιστη τσοντα με μασαζ. Ρε πουστη μου λεω τυχαιο? Απανταει μια καυλοφωνη, χαμογελοντας λιγο μετα την εισαγωγη μου οτι ενδιαφερομαι να αλλαξω αμορτισερ στο αμαξι και ποσο θα κοστισει κλπ... απαντωντας οτι εδω κανουμε μασαζ κυριε.. χαχα λεω τι γινεται και εμεινα παγακι λιγο.

Τεσπα καυλωσα με τη φωνη. παιζει τιποτα ρε μαγκες?
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
967
Κριτικές
39
Like
2.577
Πόντοι
6.745
Αν ειστε εντελώς όταν ξαπλώνετε για μασάζ τότε κάτι παίζει αλλιώς δεν αφήνουν να είσαι γυμνός σου λένε με εσώρουχα ή μαγιό. Απλά τα πράγματα.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Με 10 και 20 ευρω τι ψαχνετε ρε!!!!! Όταν κλείσετε ραντεβου πείτε ότι θέλετε το full body με τα 50€......
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.175
Like
226
Πόντοι
36
στήν σελίδα τους δεν υπάρχει full body με 50.....
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Λογικό.. καποια πράγματα δεν τα βγαζουν φατσα φόρα... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom