Νέα

μπλοκαρισμα συγκεκριμενου αριθμου χωρις να το καταλαβει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariakosk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 208
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
Γεια σας γεια σας...θελω τα φωτα σας

θελω να μπλοκαρω στο κινητο μου μια συγκεκριμενη επαφη χωρις ομως ν καταλαβαινει αυτος οτι τον εχω μπλοκαρει. Στις περισσοτερες εφαρμογες συνηθως χτυπαει μια φορα και μετα δειχνει σ αυτον που με καλει κατειλλημενο σαν να του το κλεισα στη μουρη. Ε δεν θελω αυτο. Θελω να δειχνει απενεργοποιημενο η εστω να μην κανει τιποτα...υπαρχει κανενα τετοιο application?

Η εστω αν δεν υπαρχει αυτο καμια εφαρμοφη να κανει προωθηση της συγκεκριμενης επαφης σ ενα κινητο που θα εχω κλειστο?

για αντροιντ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
Γεια σας γεια σας...θελω τα φωτα σας

θελω να μπλοκαρω στο κινητο μου μια συγκεκριμενη επαφη χωρις ομως ν καταλαβαινει αυτος οτι τον εχω μπλοκαρει. Στις περισσοτερες εφαρμογες συνηθως χτυπαει μια φορα και μετα δειχνει σ αυτον που με καλει κατειλλημενο σαν να του το κλεισα στη μουρη. Ε δεν θελω αυτο. Θελω να δειχνει απενεργοποιημενο η εστω να μην κανει τιποτα...υπαρχει κανενα τετοιο application?

Η εστω αν δεν υπαρχει αυτο καμια εφαρμοφη να κανει προωθηση της συγκεκριμενης επαφης σ ενα κινητο που θα εχω κλειστο?

σε ποιον πηγες και έδωσες παλι τον αριθμο σου?  :2funny:

ή κανενας πρωην
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
Γεια σας γεια σας...θελω τα φωτα σας

θελω να μπλοκαρω στο κινητο μου μια συγκεκριμενη επαφη χωρις ομως ν καταλαβαινει αυτος οτι τον εχω μπλοκαρει. Στις περισσοτερες εφαρμογες συνηθως χτυπαει μια φορα και μετα δειχνει σ αυτον που με καλει κατειλλημενο σαν να του το κλεισα στη μουρη. Ε δεν θελω αυτο. Θελω να δειχνει απενεργοποιημενο η εστω να μην κανει τιποτα...υπαρχει κανενα τετοιο application?

Η εστω αν δεν υπαρχει αυτο καμια εφαρμοφη να κανει προωθηση της συγκεκριμενης επαφης σ ενα κινητο που θα εχω κλειστο?

εδω δινουμε λυσεις σε αντρες δε βοηθαμε γυναικες αγαμησου παραμερα
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
τι να πω που ειμαι κομπιουτερας? σε ποιον έδωσες τον αριθμο σου?

μας τα μασάς. Αμα δεν ξέρω τι παιχτηκε δεν βοηθάω. 
ελα γλυκε μου μπολντη  :rockon: :rockon:

αντε γιατι δεν θα μου πεις αλλιως,ας πουμε πρωην

εσυ εκτορ μοκο θελω να βρω λυση εχω ψαξει ολο το ιντερνετ, ασα περα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
εχω νευρα αποψε κανονισε να τσακωθουμε.

ολισθαινεις επικινδυνα τελευταια. μια στο κοσμοφορουμ ψιλη κουβεντουλα που προσβαλει το κινημα του μπολντισμου και μια τωρα. αμα εγινες πυρφορουλης αγαπουλης και θες ιντερνετικα χαιδολογια με γυναικες θα κινησω διαδικασιες καθαιρεσης και ψηφοφοριας για νεο αρχηγο βασει καταστατικου στο λεω.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
ολισθαινεις επικινδυνα τελευταια. μια στο κοσμοφορουμ ψιλη κουβεντουλα που προσβαλει το κινημα του μπολντισμου και μια τωρα. αμα εγινες πυρφορουλης αγαπουλης και θες ιντερνετικα χαιδολογια με γυναικες θα κινησω διαδικασιες καθαιρεσης και ψηφοφοριας για νεο αρχηγο βασει καταστατικου στο λεω.

νεο αρχηγο ποιανου? του δικου μου κινηματος?  :2funny:

 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.305
Κριτικές
5
Like
3.947
Πόντοι
606
ελα γλυκε μου μπολντη  :rockon: :rockon:

αντε γιατι δεν θα μου πεις αλλιως,ας πουμε πρωην

εσυ εκτορ μοκο θελω να βρω λυση εχω ψαξει ολο το ιντερνετ, ασα περα

παρε στην ετερεια ρε μαρια και θα σου βρουν λυση στανταρ
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
θα απαντησει κανεις η θα λετε για τα καταστατικα σας, Οριστε ετοιμο τον ειχα τον μπολντ και τον αποπηρες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
ναι γιατι οχι. ας μελεταγες το καταστατικο πριν το υπεγραφες  :birdman:

μηπως θες να αρχισω το κράξιμο για αυτα που έμαθα το απογευμα? γιατι το άφησα μιας και εγω τους φιλους τους καλύπτω ή μηπως δεν εισαι φιλος και εισαι οπου φυσήξει ο άνεμος? λες για τα δικά μου αλλα ξεχνάς τα δικα σου? τι παιζει? ξεκαθαρισου οι αφορμες δεν μ αρεσουν το τι εγραψα στο κοσμο ειναι δικη μου υποθεση και οπως εχω ξαναπει εγω δεν φοβαμαι να μιλησω οταν θελω να μιλήσω.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
μηπως θες να αρχισω το κράξιμο για αυτα που έμαθα το απογευμα? γιατι το άφησα μιας και εγω τους φιλους τους καλύπτω ή μηπως δεν εισαι φιλος και εισαι οπου φυσήξει ο άνεμος? λες για τα δικά μου αλλα ξεχνάς τα δικα σου? τι παιζει?

δωσε τροφη σε εχθρους τωρα. ωραιος αρχηγος. θες και να τραμπουκισω για λογαριασμο σου ενω εισαι παρων, να καθεσαι αναπαυτικα στα μετοπισθεν να βλεπεις τη μαχη απο το βιντεο. καλα το πας.
στο λεω ετσι και τη βοηθησεις θα σε ξηλωσω απο το κινημα. ληξις.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
21
Πόντοι
66
Γεια σας γεια σας...θελω τα φωτα σας

θελω να μπλοκαρω στο κινητο μου μια συγκεκριμενη επαφη χωρις ομως ν καταλαβαινει αυτος οτι τον εχω μπλοκαρει. Στις περισσοτερες εφαρμογες συνηθως χτυπαει μια φορα και μετα δειχνει σ αυτον που με καλει κατειλλημενο σαν να του το κλεισα στη μουρη. Ε δεν θελω αυτο. Θελω να δειχνει απενεργοποιημενο η εστω να μην κανει τιποτα...υπαρχει κανενα τετοιο application?

Η εστω αν δεν υπαρχει αυτο καμια εφαρμοφη να κανει προωθηση της συγκεκριμενης επαφης σ ενα κινητο που θα εχω κλειστο?

Λειτουργικό και συσκευή;  :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
51
Πόντοι
366
το τι εγραψα στο κοσμο ειναι δικη μου υποθεση και οπως εχω ξαναπει εγω δεν φοβαμαι να μιλησω οταν θελω να μιλήσω.

οταν εκπροσωπεις και εισαι η κεφαλη κινηματος θα προσεχεις τη συμπεριφορα σου. οπως προσεχεις τη συμπεριφορα σου εν γενει οταν εισαι στο σωμα εκπροσωπεις το σωμα ειτε εισαι σε υπηρεσια ειτε εκτος. τι στο διαολο ουτε αυτο δε σου μαθανε ακομα εκει?
 
OP
OP
M

mariakosk

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2011
Μηνύματα
562
Like
8
Πόντοι
6
δωσε τροφη σε εχθρους τωρα. ωραιος αρχηγος. θες και να τραμπουκισω για λογαριασμο σου ενω εισαι παρων, να καθεσαι αναπαυτικα στα μετοπισθεν να βλεπεις τη μαχη απο το βιντεο. καλα το πας.
στο λεω ετσι και τη βοηθησεις θα σε ξηλωσω απο το κινημα. ληξις.

ουστ μωρη κατσαριδα, που να σε παιρνει η βερα λαμπρου τηλεφωνο 60 φορες την ημερα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
36
Πόντοι
1.220
δωσε τροφη σε εχθρους τωρα. ωραιος αρχηγος. θες και να τραμπουκισω για λογαριασμο σου ενω εισαι παρων, να καθεσαι αναπαυτικα στα μετοπισθεν να βλεπεις τη μαχη απο το βιντεο. καλα το πας.
στο λεω ετσι και τη βοηθησεις θα σε ξηλωσω απο το κινημα. ληξις.

χαχαχαχα βρε εσυ δεν με παρακινουσες πριν να μονομαχήσω ιντερνετικα με τον άλλον? και σου λεω εφοσον με παρακινεις γιατι δεν ξεκινάς εσυ? καλα με κοροιδευεις τωρα ρε λοπεζ?  :grin:

αν τολμάς ξηλωσε με το κινημα ειναι ενα τιποτα χωρις εμένα εγω τα κάνω ολα δεν μπορεις να με ξηλώσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom