Νέα

Έχει καθόλου γυναίκες στη Συγγρού;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Περνουσα απο τον παραδρομο οταν ειδα, μεσα σ' ενα (νομζω) Smart μια ΟΜΟΡΦΗ μελαχρινη γυναικα (?) να μου χαμογελαει...

Πραγματικα ψαρωσα, αλλα δεν σταματησα γτ ερχονταν αμαξια απο πισω και θα εμποδιζα  :-

Ξερει κανεις σε ποια αναφερομαι? Ειναι τραβελι, τρανς, ή γκομενα?  (σσ το βασικο ερωτημα ειναι αν εχει, ή οχι, πουτσο  :2funny:)
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Λογικά έχει μια καραψωλαρα απ εδώ κ εκεί πέρα
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Περνουσα απο τον παραδρομο οταν ειδα, μεσα σ' ενα (νομζω) Smart μια ΟΜΟΡΦΗ μελαχρινη γυναικα (?) να μου χαμογελαει...

Πραγματικα ψαρωσα, αλλα δεν σταματησα γτ ερχονταν αμαξια απο πισω και θα εμποδιζα  :-

Ξερει κανεις σε ποια αναφερομαι? Ειναι τραβελι, τρανς, ή γκομενα?  (σσ το βασικο ερωτημα ειναι αν εχει, ή οχι, πουτσο  :2funny:)
έλα ρε τυπε σε έπιασαν οι ντροπες αστους να βαράνε κλαξον στα αρχίδια σου ! Έπρεπε να κάτσεις να μας δώσεις και εμάς καμία πληροφορία
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.352
Κριτικές
4
Like
1.265
Πόντοι
216
έλα ρε τυπε σε έπιασαν οι ντροπες αστους να βαράνε κλαξον στα αρχίδια σου ! Έπρεπε να κάτσεις να μας δώσεις και εμάς καμία πληροφορία


Μάν οι παράδρομοι της Συγγρού είναι μαγικοί, μπορεί να έχει ουρά χιλιομέτρων αλλά δύσκολα θα ακούσεις κλάξον χαχχαχαχαχαχα!!!
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Περνουσα απο τον παραδρομο οταν ειδα, μεσα σ' ενα (νομζω) Smart μια ΟΜΟΡΦΗ μελαχρινη γυναικα (?) να μου χαμογελαει...

Πραγματικα ψαρωσα, αλλα δεν σταματησα γτ ερχονταν αμαξια απο πισω και θα εμποδιζα  :-

Ξερει κανεις σε ποια αναφερομαι? Ειναι τραβελι, τρανς, ή γκομενα?  (σσ το βασικο ερωτημα ειναι αν εχει, ή οχι, πουτσο  :2funny:)

Το μόνο σίγουρο είναι ότι η συγκεκριμένη είναι οτιδήποτε άλλο εκτός από γυναίκα... :grin:

Γυναίκες παίζουν λίγο πιο κάτω από εκεί-συνήθως μια μελαχροινή πιτσιρίκα Αλβανίδα με ωραίο προσωπάκι και μια ξανθιά ψιλομπάζο μεγαλύτερη σε ηλικία.

Εδώ και λίγο καιρό έχει αρχίσει και εμφανίζεται και ένα αλλο ομορφούλι ξανθό που η Αλβανίδα μού είπε πως είναι πατριωτάκια.

(Και αν σού κορνάρουν κορνάρησέ τους κι εσύ κι ας είναι και από πίσω σου!!!  :grin: )

 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Το μόνο σίγουρο είναι ότι η συγκεκριμένη είναι οτιδήποτε άλλο εκτός από γυναίκα... :grin:

Γυναίκες παίζουν λίγο πιο κάτω από εκεί-συνήθως μια μελαχροινή πιτσιρίκα Αλβανίδα με ωραίο προσωπάκι και μια ξανθιά ψιλομπάζο μεγαλύτερη σε ηλικία.

Εδώ και λίγο καιρό έχει αρχίσει και εμφανίζεται και ένα αλλο ομορφούλι ξανθό που η Αλβανίδα μού είπε πως είναι πατριωτάκια.

(Και αν σού κορνάρουν κορνάρησέ τους κι εσύ κι ας είναι και από πίσω σου!!!   :grin: )

Πού εννοεις, ρε μαστορα?  :think:
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Λίγο πιο κάτω από την "τύπισα" με το σμαρτάκι-αν και αυτή μετακινείται πολλές φορές.

Η μελαχροινή Αλβανίδα είναι δυο δρομάκια πριν από το βενζινάδικο της Αστυνομίας, λίγο μετά από αυτήν είναι η πιο καινούρια ενώ η ξανθιά, η πιο μεγάλη(από τις άλλες δύο)σε ηλικία,είναι μετά το βενζινάδικο της Αστυνομίας-εκεί που κάνει σαν ένα μικρό γωνιακό παρτέρι.

(Μού φαίνεται πρέπει να ξανακάνω μια καταδρομική!!! :- )
 
OP
OP
K

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537
Λίγο πιο κάτω από την "τύπισα" με το σμαρτάκι-αν και αυτή μετακινείται πολλές φορές.

Η μελαχροινή Αλβανίδα είναι δυο δρομάκια πριν από το βενζινάδικο της Αστυνομίας, λίγο μετά από αυτήν είναι η πιο καινούρια ενώ η ξανθιά, η πιο μεγάλη(από τις άλλες δύο)σε ηλικία,είναι μετά το βενζινάδικο της Αστυνομίας-εκεί που κάνει σαν ένα μικρό γωνιακό παρτέρι.

(Μού φαίνεται πρέπει να ξανακάνω μια καταδρομική!!! :- )

Αααααα....
Αρα ξερεις σε ποια αναφερομαι (=> εχει, οντως, σμαρτ)!

Αυτη/ος ωραια δεν ειναι??
Ή μου φανηκε?  :think:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.540
Πόντοι
606
Στην Συγγρού από το BABY GOLD μέχρι κάποιο σημείο που έχουν οι ίδιες ορίσει, αν πατήσει γυναίκα το πόδι της για να κάνει πιάτσα τα τραβέλια την χαράκωσαν! Δεν υπερβάλω καθόλου.

Ακόμα κι οι χειρουργημένες τρανς δύσκολα κάνουν εκεί πιάτσα, πρέπει να το "κατακτήσουν" αυτό το δικαίωμα.
Από όσο ξέρω μόνο η Βίκυ κι η Χαρά το έχουν καταφέρει αυτό.



Ένα μελαχρινό Αλβανιδάκι ήταν μπροστά στην Πάντειο πριν καμιά 10αριά χρόνια, δεν πιστεύω να ακόμα είναι η ίδια.
Όταν την είχα ρωτήσει τί κάνει θυμάμαι μου είχε πει "Τα πάντα εκτός από κώλο. Αν θέλεις κώλο πας λίγο πιο κάτω!" :)
60 ή 70 ευρώ ζητούσε και της φάνηκε χλιδή που την είχα πάει σε ξενοδοχείο και μπόρεσε να πλυθεί! Προφανώς όλοι μέσα στο αυτοκίνητο την παίρνανε...
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Αααααα....
Αρα ξερεις σε ποια αναφερομαι (=> εχει, οντως, σμαρτ)!

Αυτη/ος ωραια δεν ειναι??
Ή μου φανηκε?  :think:

Σωστά σού φάνηκε-ωραίος/α είναι!  :grin:

Και ο @ gianevan έχει δίκιο ως προς την αγριότητα της κατάστασης που επικρατούσε.

Η Αλβανίδα που λέω έχει κάνει πιάτσα παλιότερα και στην Ομόνοια και όταν της είπα μια νύχτα "πάλι καλά που σε αφήνουν εδώ τα τραβέλια" ,μού απάντησε "στην αρχή είχα πρόβλημα αλλά για όλα τα προβλήματα υπάρχει και τρόπος και λύση" και μου'κλεισε το μάτι-αν και εγώ κοιτούσα τα μπούτια της γιατί φορούσε ένα σούπερ μίνι!  :grin:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.768
Like
4.314
Πόντοι
506
Λίγο πιο κάτω από την "τύπισα" με το σμαρτάκι-αν και αυτή μετακινείται πολλές φορές.

Η μελαχροινή Αλβανίδα είναι δυο δρομάκια πριν από το βενζινάδικο της Αστυνομίας, λίγο μετά από αυτήν είναι η πιο καινούρια ενώ η ξανθιά, η πιο μεγάλη(από τις άλλες δύο)σε ηλικία,είναι μετά το βενζινάδικο της Αστυνομίας-εκεί που κάνει σαν ένα μικρό γωνιακό παρτέρι.

(Μού φαίνεται πρέπει να ξανακάνω μια καταδρομική!!! :- )
Δεν καταλάβαμε τιποτα...
Δώσε περισσότερα στοιχεία για τα σημεια (μαγαζια πχ κτλ) και ποια ειναι που..
 

Dude007

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2014
Μηνύματα
4.859
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Δεν καταλάβαμε τιποτα...
Δώσε περισσότερα στοιχεία για τα σημεια (μαγαζια πχ κτλ) και ποια ειναι που..

Το θέμα είναι ότι δεν έχω συγκρατήσει τα μαγαζιά που βρίσκονται στον παράδρομο στα συγκεκριμένα σημεία(πχ στριπτηζάδικα, φαγάδικα, νυκτερινά κέντρα) και γι'αυτό αναφέρομαι στο βενζινάδικο-πρατήριο της αστυνομίας που μου έχει μείνει.

Γι'αυτό είπα ότι πρέπει να ξανακάνω μια καταδρομική για να τα καταγράψω πλήρως και συγκεκριμένα.  ;)
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Περνουσα απο τον παραδρομο οταν ειδα, μεσα σ' ενα (νομζω) Smart μια ΟΜΟΡΦΗ μελαχρινη γυναικα (?) να μου χαμογελαει...

Πραγματικα ψαρωσα, αλλα δεν σταματησα γτ ερχονταν αμαξια απο πισω και θα εμποδιζα  :-

Ξερει κανεις σε ποια αναφερομαι? Ειναι τραβελι, τρανς, ή γκομενα?  (σσ το βασικο ερωτημα ειναι αν εχει, ή οχι, πουτσο  :2funny:)

η Χαρά ήτνα φίλε. Οντως κουκλάρα πολύ καλύτερη από πολλές γυναίκες. Εγχειρισμένη και καθαρά παθητική. Να πας...Εχασες που δεν...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εκεί γυρω στο 2009 2010 ενα βραδυ πέσανε πιστολίδια απο τους ρωσους,απο τοτε πολλές γυναικες κανουν πιάτσα ακομα και στην πάντειο,που ηταν τα πιο ομορφα τραβελια.Εγω δεν βλεπω παντως τι εχουν να χωρησουν,αλλο target group πελατων οι μεν,άλλο οι δε
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.540
Πόντοι
606
η Χαρά ήτνα φίλε. Οντως κουκλάρα πολύ καλύτερη από πολλές γυναίκες. Εγχειρισμένη και καθαρά παθητική. Να πας...Εχασες που δεν...

Μελαχρινή έγινε κι αυτή;

Κι αφού είναι χειρουργημένη το "καθαρά παθητική" τί χρειαζόταν; :)
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.200
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
Μελαχρινή έγινε κι αυτή;

Κι αφού είναι χειρουργημένη το "καθαρά παθητική" τί χρειαζόταν; :)

Σωστά....Ναι η Χαρά μελαχρινή και ακόμα πιο κούκλα...κι εγώ την έχω δει με το Smart, γιατί κατά τα λοιπά χαθήκαμε εντελώς.
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.540
Πόντοι
606
Χμμ!!
Έχω δώσει και τον λόγο μου...
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
η Χαρά ήτνα φίλε. Οντως κουκλάρα πολύ καλύτερη από πολλές γυναίκες. Εγχειρισμένη και καθαρά παθητική. Να πας...Εχασες που δεν...
ακριβώς 50 θέλει ακατεβατα τα έχει κόψει τα υδραυλικά κ τον παίρνει κλαρίνο οσο για γυναίκες 2 είναι σε όλη την Συγγρού κ είναι μετα το κινκη κ πριν το σπορ καφε αλλού δεν έχει πουθενά γυναίκα αυτα μαν..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Επίσης παίζουν γυναίκες μουνάρες γλάστρες στην είσοδο του ''ΠΡΕΜΙΕΡΑ''  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny:,περάστε να τσεκάρετε  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom