Νέα

Krystal

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.564
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.058
Πόντοι
14.565
www.bourdela.com/city-tours/girls/krystal/]Krystal[/url]

gyrologos001
Μαρτίου 06, 2007


Σήμερα πήγα με το ΚΡΥΣΤΑΛ και www.bourdela.com/city-tours/girls/olivia/]Olivia[/url].

Σε κεντρικό ξενοδοχείο , έκλεισα με μαιλ, μου απάντησαν και μου είπαν οταν φτασω στο ξενοδοχείο να στειλω μυνημα, να μου δωσουν το νουμερο του δωματιου.
Φτανω στο δωματιο,χτυπάω πόρτα.... τιποτα....ξανα πορτα....τιποτα....μετα από κανα 10δεκαλεπτο και πανω που παω να φυγω, ακου γελια και ομιλιες στην διπλανη πόρτα, από όπου βγαινει ένα συνγαμήτης.
Χτυπάω διπλανη πόρτα , μου ανοίγουν τα κορίτσια , η  μια γυμνη η άλλη ντυμενη ...ενα μπαχαλο κοινως. ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ, ΠΟΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕ ΜΕΝΑ, γενικά πολυ χυμα κατάσταση το γραφείο.


Με αυτά και αυτά , είχε περάσει και ένα μισάωρο από την στιγμη που υποτιθεται ότι ηταν αρχικώς το ραντεβού.

Η www.bourdela.com/city-tours/girls/olivia/]Olivia[/url] ψιλοχαλια, χαλαρο κορμί, πεσμένο βυζί, τίποτα το ιδιαιτερο, πέρω της εξαιρετικής πίπας που ξέρει να παίρνει ..

Η ΚΡΥΣΤΑΛ μουνάρα, κλασεις καλύτερη από τις φωτο. ΑΨΟΓΟ κορμί, καλό γαμήσι , μέτρια πίπα.

Το λεσβιακό τους τιποτα , το ιδιαιτερο, αν και μπορούσαν περισσότερο.

γενικκά συνολικά μέτρια φάση. Υπήρχε γενικά αμηχανία, μιλόύσαν μεταξύ τους Ρουμανικα συνεχεια.Μηδέν πρωτοβουλίες αν και πρόθυμες να κάνουν ότι πείς, αλλά από μόνες τους δεν μπαίνουν στον κόπο.

Αν θα ξαναέκανα κάτι θα έπαιρνα μόνη την ΚΡΥΣΤΑΛ και αυτο συνιστώ σε όλους σας.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom