Νέα

Victoria (Paradise City Tours)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.069
Πόντοι
14.565
www.bourdela.tv/content/view/1270/1/]Victoria (Paradise City Tours)[/url]

YuraManiakos
Σεπτεμβρίου 18, 2007


Λοιπόν έχουμε και λέμε... προσοχή όμως να μην παρεξηγηθώ το παρόν review είναι με αγάπη προς όλους τους ΠΙΠΙΝΟΛΑΤΡΕΙΣ....

Μετά απο long search για birthday present πέτυχα αυτό ... 
Οι φωτογραφίες δεν λένε πολλά, λέω όμως δεν πάω και άμα δεν γουστάρω ΦΕΥΓΩ. Κλείνω 2 ώρες τσαμπα πράμα, 300 του Λεωνίδα
ΜΟΝΟΝ.

Λοιπον φτάνω στο "Συνδρομιτκο" hotel και τσουπ στο δωμάτιο. Ανοίγει το μωρό και βλέπω ένα φοβερό χαμόγελο και πολυ καλλίτερο
απο φωτογραφίες. Δεν γαμίετε λέω θα μπω. Αράζω στο καναπεδάκι και του λέω κάτσε δίπλα να σε χαρώ. Κουβεντουλα όχι εύκολα
ξέρει λίγα αγγλικά. Παίρνω μπανάκι μανάκι και ξανά καναπέ. 1/2 ώρα μπλα μπλα και χαιδεμα. ΑΠΙΘΑΝΟ κορμι ίσιο πόδι και φοβερή
επιδερμιδα... Λίγη ανακρισούλα... πρώτο CT και μεροκάματο όπως είπε. Αντε να είχε κάνει και λίγες αρπαχτές στην Ουγγαρία.
Ετων αστα λίγο πιο κάτω.... απο οτι λεει!

Τελικά μετά την όλη δράση έχω να πώ : ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ BIBI, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ KAROLINA, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ JULIA, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠ ΑΛΛΑ αμα
ΘΕΛΕΙΣ ΠΙΠΙΝΙ ΝΑ σε χαιδεύει και να το χαιδεύεις να σου πάρη μια καλή πιπα και ΜΟΝΟΝ και να αισθανθεις ΜΙΑ ΣΤΕΝΟΠΩ
και ΟΧΙ ΣΟΥΡΩΤΗΡΗ ΤΟΤΕ ΣΥΝΙΣΤΑΤΕ ΑΛΛΙΩΣ,  Ο Χ Ι. 

ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΠΙΠΙΝΟΛΑΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΦΡΕΣΚΑΔΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ. Θυμίζει πιο κάτω 2κλικ την CLAUDIA που είχε έρθει περσι το
Δεκέμβριο με το ίδιο πρακτορείο και εφυγε λόγω προβληματων αλλά προλαβα και την πηρα πρώτος απο το αεροδρόμιο. Μερικοί ξέρουν
τι λεω. ΑΥΤΑ τι να κάνουμε έχω και βίτσια και ΚΡΙΣΙΜΗ ΗΛΙΚΙΑ

ΑΥΤΑ και καλό βράδυ.




kopa34
Σεπτεμβρίου 20, 2007


Για πιπινοκατάσταση είναι πολύ καλή περίπτωση. Για να πω την αλήθεια σαν πρόσωπο δεν μου άρεσε πολύ 6/10. Σώμα πολύ καλό 8/10 (για τα γούστα μου). Πίπα 7/10, gamisi 6/10. Σα γενική βαθμολογία από τα επιμέρους χαρακτηριστικά δεν θα έβαζα πολύ υψηλή 6,5/10, αλλά αν την δεις σα πιπινοκατάσταση και πας προετοιμασμένος για αυτό, το score ανεβαίνει 7,5/10. Στα συν και η καλή τιμή.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom