Νέα

Vanes (Czech Sweet Butterfly )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
www.bourdela.com/city-tours/girls/vanes-czech-sweet-butterfly/]Vanes (Czech Sweet Butterfly)[/url]

solitonios  
2006/07/24


Εγώ γύρισα από το ραντεβού που είχα με τη Vanes! Απίστευτα γλυκιά!Είναι 18αρα και κάνει πρώτη φορά αυτή τη δουλειά!Βασικά ήμουν ο δεύτερος πελάτης που είχε!
Πολύ καλό σωματάκι,στήθος καλό και κυρίως φυσικό!Πρόθυμη σε όλα όσα της ζήτησα τρομερά συμμετοχική.Καλά πίπα τρομερή δεν το συζητώ.
Α-level oύτε κατά διάνοια γιατί από ότι είδα δεν πρέπει να έχει χρησιμοποιήσει ποτέ την τρύπα αυτή!
Συμπεριφορά real GFE.Ρε παιδιά θα θελα πολύ η κοπέλα μου να είχε τα δικά της χαρακτηριστικά!Δεν είναι καθόλου σκυλί και άμα την δεις δεν πάει με τπτ στο νου σου πώς κάνει τέτοια δουλειά.
Αγγλικά αρκετά καλά έτσι ώστε να μπορείς να συνεννοηθείς.
Το agency έρχεται για πρώτη φορά στη Ελλάδα αλλά είχε πολύ καλή οργάνωση!
Μ' άρεσε που το νιμου ήταν ξυρισμένο.Από λεφτά αρκετά καλά 250 Ευρώ την ώρα.Value for money.Tη συστήνω ανεπιφύλακτα!




NITRO
2006/07/25


μόλις γύρισα από VANES!!!
Εμφάνιση 6/10
Συμπεριφορά 8/10
Services 6,5/10
Overall 6,8
FK,CIB (NO CIM),ΝΟ A LEVEL (μόνο 2 δάχτυλα),GFE (μέτριο),Deep throat (μόνο με μαλακή λολή).
Το αιδοίο της δεν μύριζε αλλά με την βλένη που βγάζει έτσι και την πετύχει κανείς άπλυτη τον έστειλε.
Βυζί μέτριο μέγεθος πεσμένο αρκετά για την ηλικία της με ραγάδες στα πλάγια
Περιφέρεια μη αναλογική ως προς το στήθος και τους ώμους με συνέπεια να σου κάνει λίγο ατσούμπαλη όταν την κοιτάς από πίσω.
Προσωπάκι γλυκό που σε κοιτάζει στην πίπα ,αλλά μικρό στόμα ακατάλληλο για χοντρές λολές.
Στα συν οι μικρές πνιχτές κραβγούλες που όμως τις βγάζει ανεξέλεγκτα είτε στο sex είτε στην πίπα είτε στο 69 είτε όταν πίνει νερό.
Αγγλικά μέτρια και νομίζω πως είναι και ψευδή.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom