Νέα

συναντηση με κοπελα απο dating site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα niomodeultimate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

niomodeultimate

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Βγηκα πρωτο ραντεβου με κοπελα που γνωρισα  και τι να παω  στις φωτογραφιες ηταν για την πανε για φωτομοντελο αν εξαιρεσεις οτι δεν εδειχνε σωμα,και τι να δω απο κοντα μια κοντουλα ,χοντρουλα με κατι μπρατσα σαν τα δικα μου που κανω 5 χρονια γυμναστηριο,το μονο που αξιζε ηταν οι βυζαρες της και το λιγο γλυκο προσωπο και ερωτω εγω τωρα,πιστευεται οτι μπορεις να γνωρισεις νορμαλ(ψυχολογικα και εμφανισιακα)ατομο σε dating sites
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Αφού ούτε εσύ δεν το πιστεύεις....τι ρωτάς??? :grin:
 

wilde rose

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
10.405
Like
0
Πόντοι
166
ναι, αλλα ειναι μικρο το ποσοστο.
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Τα καλυτερα γαμησια παιζουν σε φιλικα ταμπλο...δεν χρειαζεσαι το dating site !
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Βγηκα πρωτο ραντεβου με κοπελα που γνωρισα  και τι να παω  στις φωτογραφιες ηταν για την πανε για φωτομοντελο αν εξαιρεσεις οτι δεν εδειχνε σωμα,και τι να δω απο κοντα μια κοντουλα ,χοντρουλα με κατι μπρατσα σαν τα δικα μου που κανω 5 χρονια γυμναστηριο,το μονο που αξιζε ηταν οι βυζαρες της και το λιγο γλυκο προσωπο και ερωτω εγω τωρα,πιστευεται οτι μπορεις να γνωρισεις νορμαλ(ψυχολογικα και εμφανισιακα)ατομο σε dating sites

για πες τι εγινε με την  τυπισα, τη γαμησες ?
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μια κοπέλα που μετρά εμφανισιακά και λόγω αυτού έχει προτάσεις συνέχεια στην καθημερινή ζωή της, δεν εχει λόγο να ψάχνεται σε σάιτ. Κοινή λογική είναι αυτό. Εκτός και ψάχνει για πελάτες.
 
OP
OP
N

niomodeultimate

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
για πες τι εγινε με την  τυπισα, τη γαμησες ?
δεν την γαμησα αλλα σκοπευω να το κανω με χυσιμο στις βυζαρες η στην μαπα για να την τιμωρησω που με ετρεχε τσαμπα περιμενωντας να δω καμια μουναρα
 
OP
OP
N

niomodeultimate

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Μια κοπέλα που μετρά εμφανισιακά και λόγω αυτού έχει προτάσεις συνέχεια στην καθημερινή ζωή της, δεν εχει λόγο να ψάχνεται σε σάιτ. Κοινή λογική είναι αυτό. Εκτός και ψάχνει για πελάτες.
φιλε και εγω αυτο πιστευω γιατι μια γκομενα ωραια να μην εχει προτασεις εφοσον εχει ενα περιβαλλον,οποτε το μονο που εμεις πρεπει να ψαχνουμε στο νετ ειναι γαμησι καιμονο αυτο γιατι για σχεση κατι δεν θα πηγαινει καλα με την γκομενα
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
δεν την γαμησα αλλα σκοπευω να το κανω με χυσιμο στις βυζαρες η στην μαπα για να την τιμωρησω που με ετρεχε τσαμπα περιμενωντας να δω καμια μουναρα

Νομίζω ότι της αξίζει πολύ σκληρή τιμωρία, οι κατηγορίες είναι βαρύτατες τύπε. Πώς την είδε δηλαδή η τύπισα δηλαδή? Να είσαι αμείλικτος  :s&m_1: :s&m_3: :2on1:
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
δεν την γαμησα αλλα σκοπευω να το κανω με χυσιμο στις βυζαρες η στην μαπα για να την τιμωρησω που με ετρεχε τσαμπα περιμενωντας να δω καμια μουναρα

Χυσιμο και στα δυο τυπε, να μαθει αλλη φορα  :bottom:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.289
Κριτικές
1
Like
758
Πόντοι
96
..............πιστευετe οτι μπορεις να γνωρισεις νορμαλ(ψυχολογικα και εμφανισιακα)ατομο σε dating sites


  Δεν ξερω αλλα σιγουρα δεν ειναι πολυ νορμαλ ουτε τα μελη ενος φορουμ σχετικα με πορνες ουτε αυτοι που ζητανε από αγνωστους μπουρδελιαρηδες οδηγιες για ραντεβου και ανοιγουν και θεμα ανα γκόμενα  κιολας .


ΥΓ Στα 19 γιατι να μην κανεις σχεση ??? Μηπως θα σου παρει το αυτοκινητο το σπίτι ή τα παιδια η γκόμενα ??? το πολυ να πληγωθεις , θα μπακουρεψεις για λίγο ή/και θα κανεις την πληγωμενη καρδια  στις γκόμενες 
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
υπάρχουν και ωραία μουνιά στα τσατ. αυτό είναι σίγουρο. έχω βγεί με αρκετές καλές.
ειδικά κάτι ρωσίδες, πολωνέζες και γενικά μετανάστριες που είναι εκτός ελληνικής κοινωνίας μπαίνουν μήπως και γνωρίσουν καναν έλληνα της προκοπής και σταματήσουν να σκουπίζουν σκάλες.
απο εκεί και πέρα πρέπει να είναι και ο άλλος μιας σχετικής εμπειρίας (σε διαδυκτιακο καμάκι)  και εμφάνισης για να βγούν. τώρα οτι αυτο που σου έτυχε συμβαίνει συχνά είναι αλήθεια, αλλα αυτο είναι το τίμημα του να θές να βγάλεις γκόμενα με τις πιτζάμες απο τό σπίτι σου.
 
OP
OP
N

niomodeultimate

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
  Δεν ξερω αλλα σιγουρα δεν ειναι πολυ νορμαλ ουτε τα μελη ενος φορουμ σχετικα με πορνες ουτε αυτοι που ζητανε από αγνωστους μπουρδελιαρηδες οδηγιες για ραντεβου και ανοιγουν και θεμα ανα γκόμενα  κιολας .


ΥΓ Στα 19 γιατι να μην κανεις σχεση ??? Μηπως θα σου παρει το αυτοκινητο το σπίτι ή τα παιδια η γκόμενα ??? το πολυ να πληγωθεις , θα μπακουρεψεις για λίγο ή/και θα κανεις την πληγωμενη καρδια  στις γκόμενες 
1ον χαλαρωσε,2ον δεν ειμαι 19,3ον ειναι δικο μου θεμα και τον υπολοιπον μελων που απαντησαν αν θα ανοιγω θεμα η  οχι εσυ απλα μην ασχολεισαι αν δεν γουσταρεις δεν θα σε ρωτησω κιολας
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.792
Like
1.244
Πόντοι
216
υπάρχουν και ωραία μουνιά στα τσατ. αυτό είναι σίγουρο. έχω βγεί με αρκετές καλές.
ειδικά κάτι ρωσίδες, πολωνέζες και γενικά μετανάστριες που είναι εκτός ελληνικής κοινωνίας μπαίνουν μήπως και γνωρίσουν καναν έλληνα της προκοπής και σταματήσουν να σκουπίζουν σκάλες.
απο εκεί και πέρα πρέπει να είναι και ο άλλος μιας σχετικής εμπειρίας (σε διαδυκτιακο καμάκι)  και εμφάνισης για να βγούν. τώρα οτι αυτο που σου έτυχε συμβαίνει συχνά είναι αλήθεια, αλλα αυτο είναι το τίμημα του να θές να βγάλεις γκόμενα με τις πιτζάμες απο τό σπίτι σου.

Ποια site εχουν μετανάστριες που ζουν ελλαδα;
Μπορεις να διαλεξεις στα κριτηρια αποτελεσματων, εθνικοτητα ατομων;
Ή απλα μες το χαμο με τις ελληνιδες μπορει να τυχει να πετυχεις και καμια ξενη;
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Βγηκα πρωτο ραντεβου με κοπελα που γνωρισα  και τι να παω  στις φωτογραφιες ηταν για την πανε για φωτομοντελο αν εξαιρεσεις οτι δεν εδειχνε σωμα,και τι να δω απο κοντα μια κοντουλα ,χοντρουλα με κατι μπρατσα σαν τα δικα μου που κανω 5 χρονια γυμναστηριο,το μονο που αξιζε ηταν οι βυζαρες της και το λιγο γλυκο προσωπο και ερωτω εγω τωρα,πιστευεται οτι μπορεις να γνωρισεις νορμαλ(ψυχολογικα και εμφανισιακα)ατομο σε dating sites

παλια ναι ,εποχες ιρσι 2002-2006,μετα 2007-2012 φειςμπουκ ,φατσα.γρ ,μπαντου ,σημερα σαπιλα δεν εχει τιποτα αξιολογο σ νετ
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Ποια site εχουν μετανάστριες που ζουν ελλαδα;
Μπορεις να διαλεξεις στα κριτηρια αποτελεσματων, εθνικοτητα ατομων;
Ή απλα μες το χαμο με τις ελληνιδες μπορει να τυχει να πετυχεις και καμια ξενη;
εγω στο badoo μπαίνω. οχι δεν έχει φίλτρο απλά όπως λές μέσα στο χαμό των ελληνίδων είναι και ξένες.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.792
Like
1.244
Πόντοι
216
εγω στο badoo μπαίνω. οχι δεν έχει φίλτρο απλά όπως λές μέσα στο χαμό των ελληνίδων είναι και ξένες.

Επιλεγεις χωρα στο badoo? (που μενουν τα ατομα που θες να κανεις αναζητηση)
 

FarNorth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
82
Like
20
Πόντοι
0
Επιλεγεις χωρα στο badoo? (που μενουν τα ατομα που θες να κανεις αναζητηση)
ναι φυσικά επιλέγεις χώρα.
το badoo δεν ειναι ελληνικό. είναι international.
μπορείς να μιλάς με όποια χώρα θές απλά φυσικά αν μιλάς με μια στο περού ας πούμε ποσες είναι οι πιθανότητες να την συναντήσεις?
καλύτερα μίλα ελλάδα και ψάχνε να βρείς ξένες που μένουν εδώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom