Νέα

Tσόντες στην Αλβανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gunnar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Ρε παιδιά επειδή κάνω μια έρευνα για τα Αλβανικά ήθη,νόμους και αντιλήψεις, μπορεί να μου πει κανένας που ξέρει τι παίζει με τσόντες στην Αλβανία ?
Διάβασα στη wiki ότι είναι παράνομη η πορνογραφία, αλλά θα ήθελα να μάθω αν βλέπουν και απο που τις βρίσκουν,τις πουλάνε παράνομα ? Και γενικά είναι ταμπού στην Αλβανία να πεις ότι βλέπεις τσόντες ?   Δικές τους πάντως φαντάζομαι αποκλείεται να γυρίζουν...
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Ρε παιδιά επειδή κάνω μια έρευνα για τα Αλβανικά ήθη,νόμους και αντιλήψεις, μπορεί να μου πει κανένας που ξέρει τι παίζει με τσόντες στην Αλβανία ?
Διάβασα στη wiki ότι είναι παράνομη η πορνογραφία, αλλά θα ήθελα να μάθω αν βλέπουν και απο που τις βρίσκουν,τις πουλάνε παράνομα ? Και γενικά είναι ταμπού στην Αλβανία να πεις ότι βλέπεις τσόντες ?  Δικές τους πάντως φαντάζομαι αποκλείεται να γυρίζουν...
Στο Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών είσαι τύπε;;; :think: :think:
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Στο Βαλκανικών, Σλαβικών και Ανατολικών Σπουδών είσαι τύπε;;; :think: :think:

Και όχι μόνο ! Μόλις τελείωσα και το Αφγανιστάν και θα το κάνω για όλο τον κόσμο ! Νομίζω θα έχει ενδιαφέρον να βγάλω την έρευνα και εδώ στο site...
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Και όχι μόνο ! Μόλις τελείωσα και το Αφγανιστάν και θα το κάνω για όλο τον κόσμο ! Νομίζω θα έχει ενδιαφέρον να βγάλω την έρευνα και εδώ στο site...
Το παράνομο είναι υποκειμενικό ! Δηλαδή όποιος έχει το χούι << θα το κάνει >> αλλά δεν θα το παραδεχτεί διότι θα αμαυρώσει το όνομά του κτλ... Επομένως το πιο σίγουρο είναι ότι θα εξάγεις λάθος συμπεράσματα !
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Το παράνομο είναι υποκειμενικό ! Δηλαδή όποιος έχει το χούι << θα το κάνει >> αλλά δεν θα το παραδεχτεί διότι θα αμαυρώσει το όνομά του κτλ... Επομένως το πιο σίγουρο είναι ότι θα εξάγεις λάθος συμπεράσματα !

Εντάξει παράνομο,αλλά σίγουρα θα βρίσκουν τρόπους για να βλέπουν και πρώτα απ'το ίντερνετ.Αυτό ρωτάω...
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Ρε παιδιά επειδή κάνω μια έρευνα για τα Αλβανικά ήθη,νόμους και αντιλήψεις, μπορεί να μου πει κανένας που ξέρει τι παίζει με τσόντες στην Αλβανία ?
Διάβασα στη wiki ότι είναι παράνομη η πορνογραφία, αλλά θα ήθελα να μάθω αν βλέπουν και απο που τις βρίσκουν,τις πουλάνε παράνομα ? Και γενικά είναι ταμπού στην Αλβανία να πεις ότι βλέπεις τσόντες ?  Δικές τους πάντως φαντάζομαι αποκλείεται να γυρίζουν...
Δηλαδή είναι παράνομο το γύρισμα μιας ταινίας πορνό αλλά το streaming μια ταινίας από word.wide.web  τι είναι νόμιμο ή παράνομο και αυτό , ρωτάω διότι διαφέρει κατά πολύ !
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Δηλαδή είναι παράνομο το γύρισμα μιας ταινίας πορνό αλλά το streaming μια ταινίας από word.wide.web  τι είναι νόμιμο ή παράνομο και αυτό , ρωτάω διότι διαφέρει κατά πολύ !

Υποθέτω παράνομο να τις πουλάς ή να τις αγοράζεις, αλλά σίγουρα το ίντερνετ και τα δορυφορικά πιάτα δεν μπορούν να τα περιορίσουν.
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Υποθέτω παράνομο να τις πουλάς ή να τις αγοράζεις, αλλά σίγουρα το ίντερνετ και τα δορυφορικά πιάτα δεν μπορούν να τα περιορίσουν.
Ρώτα κανέναν Αλβανό δικηγόρο και θα σου λύσει την απορία !
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Σίγουρα θα'χει Αλβανούς εδώ ή Έλληνες που έχουν πάει εκεί και όλο και κάποιος θα μας διαφωτίσει... :rockon:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Μωρέ μπράβο με τι ασχολείτε ο κόσμος!Τόσα χρόνια εδώ τι θές να μάθεις για τους Άλμπα;
Νομίζω ότι κυρίως είναι μουσουλμάνοι και προτεστάντες.Κάτι τέτοιο.Αν είναι απαγορεύονται
όλα αυτά όπως σε όλες τις μουσουλμανικές χώρες,γι αυτό πάνε το γκρόβερ ροδάνι.

Να ξέρεις ότι ότι απαγορεύεται απ τις βασικές ανάγκες τόσο πιο "γλυκό" είναι,δες παράδειγμα
για το αλκοόλ στους μουσουλμάνους.
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Tι έγινε ρε παιδιά ? Ούτε ένας Αλβανός εδώ μέσα να μας διαφωτίσει ?  :think:
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
δεν πας κατα εκει να κανεις και κανα ταξιδακι κοντα ειναι εξαλλου. να κανεις και την ερευνα επι τοπου
να ριξεις κανα πουτσο να μας πεις και εμας??
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
  :s&m_3:χαχαχαχ
Σαν ανεκδοτο ακουγεται αχα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
150.855
Κριτικές
1
Like
28.697
Πόντοι
8.006
Ρε παιδιά επειδή κάνω μια έρευνα για τα Αλβανικά ήθη,νόμους και αντιλήψεις, μπορεί να μου πει κανένας που ξέρει τι παίζει με τσόντες στην Αλβανία ?
Διάβασα στη wiki ότι είναι παράνομη η πορνογραφία, αλλά θα ήθελα να μάθω αν βλέπουν και απο που τις βρίσκουν,τις πουλάνε παράνομα ? Και γενικά είναι ταμπού στην Αλβανία να πεις ότι βλέπεις τσόντες ?   Δικές τους πάντως φαντάζομαι αποκλείεται να γυρίζουν...
Σε πληρωνει καποιος για την ερευνα αυτή, ή εχεις τοσο ελευθερο χρονο να ασχολείσαι με τετοια???
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
Σε πληρωνει καποιος για την ερευνα αυτή, ή εχεις τοσο ελευθερο χρονο να ασχολείσαι με τετοια???
Δεν είναι όλες οι έρευνες χρηματοδοτούμενες και στρατευμένες μερικοί σπαταλάν χρόνο μόνο για να προσφέρουν γνώση στην ανθρωπότητα... :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Gunnar

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Δεν είναι όλες οι έρευνες χρηματοδοτούμενες και στρατευμένες μερικοί σπαταλάν χρόνο μόνο για να προσφέρουν γνώση στην ανθρωπότητα... :grin: :grin: :grin:

Σωστός  :rockon:  Ποιός να με πληρώσει ? ο πούτσος μου ?

Πάντως επειδή το έψαξα παραπάνω δεν απαγορεύονται τελικά οι τσόντες παρά μόνο να πουλάς σε ανήλικους.Μου κάνει εντύπωση πάντως ότι δεν βρέθηκε ούτε ένας Αλβανός εδώ...
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
4
Πόντοι
16
Σωστός  :rockon:  Ποιός να με πληρώσει ? ο πούτσος μου ?

Πάντως επειδή το έψαξα παραπάνω δεν απαγορεύονται τελικά οι τσόντες παρά μόνο να πουλάς σε ανήλικους.Μου κάνει εντύπωση πάντως ότι δεν βρέθηκε ούτε ένας Αλβανός εδώ...
κριβωμαστε φηλαι,,,μας κινιγαη ι χρησυ αυγι... :o
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.455
Κριτικές
55
Like
6.024
Πόντοι
3.556
Το επομενο θεμα που θ ανοιξουμε θα ειναι
ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΤΟΥΖΕΣ ΣΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ?ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ!ΜΕ ΤΙ ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΤΟΥΖΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΒΑΝΟΙ?
Φλεγον ζητημα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom