Νέα

Sindy (Golden Angels)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.074
Πόντοι
14.565
www.bourdela.com/city-tours/girls/sindy-golden-angels/]Sindy (Golden Angels)[/url]

BABY
Ιουλίου 20, 2007


Και τωρατο καλο review για ναμην ειστε παραπονεμενοι.
Sindy
Μαυρισμενο μωρο του θανατου που μας ηρθε μετα απο δυο βδομαδες διακοπες στον Αγ Δομινικο.
Πρεπει να μην εχει ερθει τοσο ομορφο CT στην Αθηνα τον τελευταιο χρονο .
Καμμια σχεση με τις φοτο σιγουρα καλυτερη μακραν LIVE.
Εγω παντως τα εχασα .
Στο αθλημα πρωταρα αλλα με καλη καθοδηγηση ολα γινονται πιο ευκολα.
Ειναι τοσο καλη που μετα το πρωτο μπαλακι δεν χρειαστηκα καν δευτερο μου εφτανε να την κοιταω και να χαιδευω το τελειο δερμα και κορμι της.




dfwk
Ιουλίου 23, 2007


θα αναφερθώ στην δίωρη++ συνάντηση μου με την Sindy απόψε. Μπαίνω στο δωμάτιο και πέτυχα και την Karolina την άλλη κοπέλα από το ίδιο γραφείο(η οποία όπως μου είπε η sindy είχε βαρεθεί το pool bar του ξενοδοχείου επειδή είχε να πάρει πελάτη εδώ και δύο μέρες!!) Και για την Sindy σήμερα ήμουνα ο πρώτος και ο τελευταίος της!! Στα ενδότερα το μωρό απίθανο με τέλειο δέρμα μαυρισμένο, όπως είπε και ο Baby. Τα πράσινα μάτια της, το σκουλαρικάκι στην γλώσσα και το tattoo στην πλατούλα της ήταν όλα τα λεφτά. Πάντως δεν την είδα εκτός από κάποιες στιγμές να κολλάει πουθενά. Μάλλον ο BABY την εκπαίδευσε καλά  ……….!!! Μετά από δύο τέρματα και ενώ ο χρόνος είχε τελειώσει της πρότεινα να πάμε για ένα ποτάκι στο Bar να κάνουμε και παρέα στην Carolina!! Δέχτηκε! Το ποτάκι κερασμένο!! Βέβαια κάπου στο μυαλό μου πέρασε να ρίξω την επόμενη πρόταση για τρίο  αλλά τα μωρά θέλανε να πέσουμε για ύπνο γιατί αύριο την κάνουνε για την μαμά πατρίδα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom