Νέα

Simona (LadiesTours)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.072
Πόντοι
14.565
www.bourdela.com/city-tours/girls/simona-ladiestours/]Simona (LadiesTours)[/url]

Tipos
Δεκεμβρίου 30, 2006


Εμφάνιση/Personality/Services: 8/7/6
Overall: 6.5

Μετά από ένα μπάχαλο με τη Carolina το πρακτορείο για αποζημίωση μου πρόσφερε Simona, οπότε από σπόντα βρέθηκα σήμερα σε ένα μέτριο ξενοδοχείο μαζί της για ένα διωράκι.
Από εμφάνιση καλά τα πάει γύρω στο 1.75, πρόσωπο περίπου όπως φαίνεται στις φωτό, σώμα πολύ καλό - μικρομεσαίο στήθος - μικρός κώλος. Ατέλειωτα πόδια.
Από συμπεριφορά μια χαρούλα, φιλικότατη, καλούτσικα αγγλικά, μιλάει όσο πρέπει και δεν σου χαλάει χατήρι.
Στο ψητό πρέπει να αναφερθεί στα θετικά η πίπα της: Βαθειά και δυνατά,  χωρίς ενδοιασμούς και παπαριές. Φιλάει μέτρια ενώ και από εκεί και πέρα μάλλον μέτρια πράγματα, τίποτα που να θυμάσαι μετά από λίγο καιρό. No CIM, No Anal.

Γενικά πέρασα καλά, όχι όμως καταπληκτικά. Μάλλον προτείνεται για 1-2 ώρες, τίποτα παραπέρα.




PATHFINDER
Δεκεμβρίου 28, 2006


Έκανα και ΠΑΛΙ τη μαλακία και δοκίμασα (αααα νομίζω τελευταία φορά - όχι άλλο πια) την Simona από το LadiesTours.

H γυναίκα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! ΧΑΛΙ! Μετά από συνεννόηση με το γραφείο που την προωθεί την επισκεφτηκα εχθές (27/12/2006) στο ********* της Θεσσαλονίκης για ένα 4ωρο date επειδή έφαγα πρόλογο από την Sharon οτι "λέει"! Παπάρια!

- Δεν είχε κάνει μπάνιο και ΑΡΝΗΘΗΚΕ να κάνει όταν ΠΟΛΥ ευγενικά της πρότεινα το ντους.
- Ήταν ΕΜΦΑΝΩΣ πιωμένη (!!!) αφού η ανάσα της βρωμοκοπούσε αλκοόλ.
- Ήταν πιο κρύα κι από την πατρίδα της τη Λιθουανία.

...στην προσπάθειά μου να φανω ευγενικός και να σπάσω τον πάγο, ήταν χαρακτηριστικά απότομη και αγενής.

Αν και το ραντεβού είχε οριστεί σε κάποιες εκατοντάδες ευρώ (4ωρο γαρ!)... χρήματα που είχα ΟΛΗ την καλή διάθεση να σκάσω για κάτι που "λέει", έφυγα μετά από 20-25 λεπτά ανεπιτυχούς προσπάθειας να τα βρούμε. Ακόμη και η πίπα που άρχισε να μου παίρνει, ήταν τόσο άσχετη και αντι-καβλωτική που την διέκοψα, ντύθηκα κι έφυγα ΧΩΡΙΣ να πληρώσω ΕΥΤΥΧΩΣ το σύνολο του 4ωρου αρχικά συμφωνηθέντος ραντεβού (της άφησα κάτι συμβολικό για αποτοξίνωση).

Πότε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα παρουν χαμπάρι και θα αρχίσουν να στελνουν ικανοποιητικά CT? Πότε? ΜΑΚΡΥΑ, εκτός κι αν σας περισσευουν κάποιες εκατοντάδες ευρώ από τη τσέπη σας! Απορώ ρε γμτ πως την στείλανε! Απορώ πως περιμένουν να βγάλουν λεφτά από κορίτσια που αντί να είναι σωστές επαγγελματίες... συμπεριφέρονται σαν junkies!

YΓ. Το πιο απαράδεκτο στην ιστορία είναι οτι κατά τη διάρκεια της πίπας... άρχισε να μου λέει κάτι για ένα γκόμενο που τα είχε και την παράτησε για κάποια άλλη πριν 2 εβδομάδες! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom