Νέα

Πιατσα κοντα στο HOTEL ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Γερανιου κ Ζηνονος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα M_kats
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

M_kats

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να  :knockinb: σε ξενοδοχειο με  :tits2:  :boobies:
Οπως λεει και ο τιτλος ψαχνω για κατι κυριες που κανουν πιατσα εκει κοντα στο σημειο αυτο Γερανιου Κ ζηνονος .
(Εχω ακουσει αλλα δεν γνωριζω πραγματα πως να κινηθω. Μια μερα που περασα απο εκει δεν ειδα καμια κυρια να κανει πιατσα ηταν ολα ομαλα .)
Το  :zfuck: γινεται στο ξενοδωχειο Ανδρονικη , αλλα δεν γνωριζω περισσοτερα. Αν καποιος ξερει κατι ας πει που θα τις βρω πως θα κινηθω τι πρεπει να κανω τιμες, ακομη και τηλεφωνο κλπ.
Ή Και σε αλλο Ξενοδοχειο τετοιου τυπου εκει κοντα κεντρο θα με ενδιεφερε η πληροφορια.
:-*
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Θελω να  :knockinb: σε ξενοδοχειο με  :tits2:  :boobies:
Οπως λεει και ο τιτλος ψαχνω για κατι κυριες που κανουν πιατσα εκει κοντα στο σημειο αυτο Γερανιου Κ ζηνονος .
(Εχω ακουσει αλλα δεν γνωριζω πραγματα πως να κινηθω. Μια μερα που περασα απο εκει δεν ειδα καμια κυρια να κανει πιατσα ηταν ολα ομαλα .)
Το  :zfuck: γινεται στο ξενοδωχειο Ανδρονικη , αλλα δεν γνωριζω περισσοτερα. Αν καποιος ξερει κατι ας πει που θα τις βρω πως θα κινηθω τι πρεπει να κανω τιμες, ακομη και τηλεφωνο κλπ.
Ή Και σε αλλο Ξενοδοχειο τετοιου τυπου εκει κοντα κεντρο θα με ενδιεφερε η πληροφορια.
:-*

εδω εισαι φιλε.γυρνα μερικες σελιδες πισω
 
OP
OP
M

M_kats

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Που να διαβασω 1148 σελιδες, μηπως ξερεις που εινια ακριβως σε ποια σελιδα οι πληροφοριες που χρειαζομαι ? Σε ευχαριστω παντως για την απαντηση ηδη ξεκινησα να διαβαζω και να ... κατεβαινω στην 1146 ειμαι τωρα  :dancing:
 
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να  :knockinb: σε ξενοδοχειο με  :tits2:  :boobies:
Οπως λεει και ο τιτλος ψαχνω για κατι κυριες που κανουν πιατσα εκει κοντα στο σημειο αυτο Γερανιου Κ ζηνονος .
(Εχω ακουσει αλλα δεν γνωριζω πραγματα πως να κινηθω. Μια μερα που περασα απο εκει δεν ειδα καμια κυρια να κανει πιατσα ηταν ολα ομαλα .)
Το  :zfuck: γινεται στο ξενοδωχειο Ανδρονικη , αλλα δεν γνωριζω περισσοτερα. Αν καποιος ξερει κατι ας πει που θα τις βρω πως θα κινηθω τι πρεπει να κανω τιμες, ακομη και τηλεφωνο κλπ.
Ή Και σε αλλο Ξενοδοχειο τετοιου τυπου εκει κοντα κεντρο θα με ενδιεφερε η πληροφορια.
:-*
Ένας φίλος λέει έχει πάρει από εκεί( από αυτές που είναι στο τέλος της Γερανίου μπροστά από την είσοδο του ξενοδοχείου). Το κόμιστρο ανέρχεται γύρω στα 30 με 40 γιούρια (μπορεί να λέω και πολλά). Μου είπες ότι απλά πας της μιλάς και της λες πάμε πάνω. Τώρα βέβαια αμα είσαι κανας βρωμύλος παίζει και να μην σε δεχθεί.
Αρχές Σεπτέμβρη που πήγαινα είχε αρκετές αργότερα μάλλον ''έπεσε'' σκούπα και σπάσανε ( χαρακτηριστικά θυμάμαι ήταν και κλειστό το ξενοδοχείο κάποιες μέρες) και γενικώς για πλειάδα ημερών δεν τις έβλεπα όταν περνούσα. Σήμερα που πέρασα με εναν συναγωνιστή ήταν ενα δυνατό γυρώ στα 25 και άνω μαυρομάλλικο.
Ελπίζω να σε διαφώτισα λίγο μύστη!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
Που να διαβασω 1148 σελιδες, μηπως ξερεις που εινια ακριβως σε ποια σελιδα οι πληροφοριες που χρειαζομαι ? Σε ευχαριστω παντως για την απαντηση ηδη ξεκινησα να διαβαζω και να ... κατεβαινω στην 1146 ειμαι τωρα  :dancing:
αν ξεκινησεις απο το τελος δε χρειαζεται να διαβαζεις περισσοτρες απο 7-8 σελιδες
 
OP
OP
M

M_kats

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω τα βρηκα
 
OP
OP
M

M_kats

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση οι κοπελες που καθονται απ εξω οταν τις πλησιαζεις τι τους λες μηπως σε παρεξηγησουν αν δεν ειναι αυτες οι δυο που σηνηθιζονται και ειναι καμια αλλη ασχετη και γινειθ καμια λαμκια ? Βασικα οταν την - τις πλησιαζεις τι τους λες ? Παμε πανω ετσι απλα ?
 
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση οι κοπελες που καθονται απ εξω οταν τις πλησιαζεις τι τους λες μηπως σε παρεξηγησουν αν δεν ειναι αυτες οι δυο που σηνηθιζονται και ειναι καμια αλλη ασχετη και γινειθ καμια λαμκια ? Βασικα οταν την - τις πλησιαζεις τι τους λες ? Παμε πανω ετσι απλα ?
Γειά σ τί κάνεις?
Πόσο είναι?
Πάμε πάνω?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Μια ερωτηση οι κοπελες που καθονται απ εξω οταν τις πλησιαζεις τι τους λες μηπως σε παρεξηγησουν αν δεν ειναι αυτες οι δυο που σηνηθιζονται και ειναι καμια αλλη ασχετη και γινειθ καμια λαμκια ? Βασικα οταν την - τις πλησιαζεις τι τους λες ? Παμε πανω ετσι απλα ?

Και βέβαια όχι. Πλησιάζεις όποια σου γυαλίσει, αργά, χωρίς βιασύνη, δεν πρέπει να την τρομάξεις. Την κοιτάς σταθερά στο πρόσωπο και χαμογελάς. Όταν πλησιάσεις, όχι πολύ κοντά, τη ρωτάς τι κάνει. Μάλλον θα σου πει καλά, ή κρυώνω, ή κάτι άλλο για να σου δώσει την ευκαιρία να συνεχίσεις τη συζήτηση. Αν σου απαντήσει καλά, τιην ρωτάς τι κάνεις στο κρεββάτι. όταν σου απαντήσει ρωτάς την τιμή, ξεκαθαρίζεις από την αρχή ότι δεν θέλεις βιασύνες (μπας και πέσεις σε ξεπέτα), πόση ώρα κάθεται, ότι σου αρέσει. Ελπίζω να βοήθησα.
 

GANG BANG TEAM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2014
Μηνύματα
991
Κριτικές
2
Like
3.186
Πόντοι
726
Όλες οι πρεζούδες είναι εκεί ρε παιδια  :S
 
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Και βέβαια όχι. Πλησιάζεις όποια σου γυαλίσει, αργά, χωρίς βιασύνη, δεν πρέπει να την τρομάξεις. Την κοιτάς σταθερά στο πρόσωπο και χαμογελάς. Όταν πλησιάσεις, όχι πολύ κοντά, τη ρωτάς τι κάνει. Μάλλον θα σου πει καλά, ή κρυώνω, ή κάτι άλλο για να σου δώσει την ευκαιρία να συνεχίσεις τη συζήτηση. Αν σου απαντήσει καλά, τιην ρωτάς τι κάνεις στο κρεββάτι. όταν σου απαντήσει ρωτάς την τιμή, ξεκαθαρίζεις από την αρχή ότι δεν θέλεις βιασύνες (μπας και πέσεις σε ξεπέτα), πόση ώρα κάθεται, ότι σου αρέσει. Ελπίζω να βοήθησα.
Πολύ σωστά τ λέτε μύστη. Έτσι έχουν τ πράγματα! :tits2:
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Ένας φίλος λέει έχει πάρει από εκεί( από αυτές που είναι στο τέλος της Γερανίου μπροστά από την είσοδο του ξενοδοχείου). Το κόμιστρο ανέρχεται γύρω στα 30 με 40 γιούρια (μπορεί να λέω και πολλά). Μου είπες ότι απλά πας της μιλάς και της λες πάμε πάνω. Τώρα βέβαια αμα είσαι κανας βρωμύλος παίζει και να μην σε δεχθεί.
Αρχές Σεπτέμβρη που πήγαινα είχε αρκετές αργότερα μάλλον ''έπεσε'' σκούπα και σπάσανε ( χαρακτηριστικά θυμάμαι ήταν και κλειστό το ξενοδοχείο κάποιες μέρες) και γενικώς για πλειάδα ημερών δεν τις έβλεπα όταν περνούσα. Σήμερα που πέρασα με εναν συναγωνιστή ήταν ενα δυνατό γυρώ στα 25 και άνω μαυρομάλλικο.
Ελπίζω να σε διαφώτισα λίγο μύστη!
25+5 το χοτελι. Αξιολογες περιπτωσεις...
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
Και βέβαια όχι. Πλησιάζεις όποια σου γυαλίσει, αργά, χωρίς βιασύνη, δεν πρέπει να την τρομάξεις. Την κοιτάς σταθερά στο πρόσωπο και χαμογελάς. Όταν πλησιάσεις, όχι πολύ κοντά, τη ρωτάς τι κάνει. Μάλλον θα σου πει καλά, ή κρυώνω, ή κάτι άλλο για να σου δώσει την ευκαιρία να συνεχίσεις τη συζήτηση. Αν σου απαντήσει καλά, τιην ρωτάς τι κάνεις στο κρεββάτι. όταν σου απαντήσει ρωτάς την τιμή, ξεκαθαρίζεις από την αρχή ότι δεν θέλεις βιασύνες (μπας και πέσεις σε ξεπέτα), πόση ώρα κάθεται, ότι σου αρέσει. Ελπίζω να βοήθησα.
Να συμπληρωσω οτι ο σιγουρος δρομος για να αποφυγεις την ξεπετα ειναι "Το δωρακι θα το παρεις στο τελος ετσι?"
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.883
Κριτικές
9
Like
881
Πόντοι
426
Μια ερωτηση οι κοπελες που καθονται απ εξω οταν τις πλησιαζεις τι τους λες μηπως σε παρεξηγησουν αν δεν ειναι αυτες οι δυο που σηνηθιζονται και ειναι καμια αλλη ασχετη και γινειθ καμια λαμκια ? Βασικα οταν την - τις πλησιαζεις τι τους λες ? Παμε πανω ετσι απλα ?

Αμαν ρε αδερφε εισαι προταρης !!! θελεις και καλτιλα !!!  :think:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Να συμπληρωσω οτι ο σιγουρος δρομος για να αποφυγεις την ξεπετα ειναι "Το δωρακι θα το παρεις στο τελος ετσι?"

Έχεις απόλυτο δίκιο συνάδελφε. Επίσης αμέλησα ότι τα λεφτά πρέπει να τα χαρακτηρίσεις δωράκι, όπως πολύ σωστά επεσήμανες. Οι πουτάνες δεν θέλουν να τους επισημαίνεις ότι είναι πουτάνες, πληγώνονται κι αυτό φαίνεται στην απόδοσή τους. Μυστήρια πλάσματα οι γυναίκες.
 

ormes35

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Έχεις απόλυτο δίκιο συνάδελφε. Επίσης αμέλησα ότι τα λεφτά πρέπει να τα χαρακτηρίσεις δωράκι, όπως πολύ σωστά επεσήμανες. Οι πουτάνες δεν θέλουν να τους επισημαίνεις ότι είναι πουτάνες, πληγώνονται κι αυτό φαίνεται στην απόδοσή τους. Μυστήρια πλάσματα οι γυναίκες.

Έχεις όμως σκεφτεί ότι αν τους πεις τη λέξη δωράκι μπορεί το μυαλό τους και να παέι στο ότι μπορεί να τις σκαπουλάρεις με ένα κουτί.... τουλούμπες στο τέλος?Δωράκι θεωρείται κ αυτό!(χιουμορ κάνω έτσι σωστά τα λες συναγωνιστή)!
 
OP
OP
M

M_kats

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Με την πρωτη ευκαιρια θα το επιχηρησω να τις προσεγγισω και να τους μιλησω. Ομολογω οτι ειμαι νεος σχετικα στον χωρο του αγοραιου ερωτα αλλα και σε ηλικια καπου 23 ( μην καρφωθουμε κιολας  :rockon:) και ντροπαλος. Η πορνοεμπειρια μου μετραει  λιγες (καπου 10)επισκεψεις σε ρδελα του μεταξουργειου μονο , και θα ηθελα κατι παραπανω σε υπηρεσιες απο μια κοπελα σχετικα με τον χρονο ( οχι του 10 λεπτου ) και οχι σε Εξτρα,  . Ελπιζω αν γινεται εκει στο Ανδρονικη με 25 ευρω μιση ωρα να την βγαλω και αν δεχθει η κοπελα με αλλα 20 ή 25 αλλη μιση ωρα + αλλη μια εκτωνωση  κλπ.
Τωρα στο θεμα της καθαριοτητας  φανταζομαι θα  ανεβαινουμε επιπεδο σε σχεση με το μεταξι.
Οι κοπελες εκει ειναι καπως πιο  καθαρες  ή ειναι πρεζουδες οπως αναφερθηκε καπου ? Και γενικα τι επιπεδο εχουν ? ΠΧ Ειναι γυναικες που το απογευμα πανε σε R-δελα ? Τι παιζει ? Οποιος ξερει ας πει . Ευχαριστω οσους απαντησαν μεχρι τωρα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.599
Κριτικές
34
Like
4.159
Πόντοι
7.195
φίλε μπορείς να κάνεις μια διαπραγμάτευση στο χρόνο.
κατά τα άλλα δεν είναι καλύτερες σε τίποτα από του μπουρδέλου.
απλά απευθύνονται σε ανθρώπους που δεν τους αρέσει το στυλ του μπουρδέλου.
θέμα γούστου και ψυχολογίας.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.493
Like
13.392
Πόντοι
3.656
Με την πρωτη ευκαιρια θα το επιχηρησω να τις προσεγγισω και να τους μιλησω. Ομολογω οτι ειμαι νεος σχετικα στον χωρο του αγοραιου ερωτα αλλα και σε ηλικια καπου 23 ( μην καρφωθουμε κιολας  :rockon:) και ντροπαλος. Η πορνοεμπειρια μου μετραει  λιγες (καπου 10)επισκεψεις σε ρδελα του μεταξουργειου μονο , και θα ηθελα κατι παραπανω σε υπηρεσιες απο μια κοπελα σχετικα με τον χρονο ( οχι του 10 λεπτου ) και οχι σε Εξτρα,   . Ελπιζω αν γινεται εκει στο Ανδρονικη με 25 ευρω μιση ωρα να την βγαλω και αν δεχθει η κοπελα με αλλα 20 ή 25 αλλη μιση ωρα + αλλη μια εκτωνωση  κλπ.
Τωρα στο θεμα της καθαριοτητας  φανταζομαι θα  ανεβαινουμε επιπεδο σε σχεση με το μεταξι.
Οι κοπελες εκει ειναι καπως πιο  καθαρες   ή ειναι πρεζουδες οπως αναφερθηκε καπου ? Και γενικα τι επιπεδο εχουν ? ΠΧ Ειναι γυναικες που το απογευμα πανε σε R-δελα ? Τι παιζει ? Οποιος ξερει ας πει . Ευχαριστω οσους απαντησαν μεχρι τωρα.

Μάλλον δεν ήμουν πολύ σαφής στο θέμα διαπραγμάτευσης. Επεσήμανα ότι πριν ανεβείς πρέπει να έχεις ξεκαθαρίσεις ΑΚΡΙΒΩΣ τι θέλεις. Στη θέση σου,  θα έλεγα. Γειά σου ....τι κάνεις; (καλά) Στο κρεββάτι τι κάνεις; πόση ώρα κάθεσαι στο δωμάτιο; Θέλω όμως να κάνεις μπάνιο πριν αρχίσουμε. Και για κανένα λόγο δεν θα σηκώσεις το τηλέφωνο όταν αρχίσουμε. Επειδή την έχω πατήσει από άλλες, προς θεού δεν θέλω να σε προσβάλλω, το δωράκι σου θα στο δώσω  στο τέλος. Μου αρέσει πολύ η εμφάνισή σου, κι αν περάσουμε καλά θα σε παίρνω συχνά (δεν έχει σημασία αν λές αλήθεια, πρέπει να της το πεις πειστικά, να το εννοείς). Κι έχω και κάτι φιλαράκια που θα σε συστήσω, αν περάσουμε καλά (επένδυση). Αν σου κάνει το παραμικρό μα - μου ΕΠΙΤΟΠΟΥ γύρνα την πλάτη και κάνε ότι φεύγεις. 99% θα σε φωνάξει.
 
OP
OP
M

M_kats

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
  Θέλω όμως να κάνεις μπάνιο πριν αρχίσουμε. 
Το χρονικο διαστυμα του μπανιου 5 - 10 λεπτα ας πουμε μετραει στο μισαωρο που θα εχει συμφωνηθει ? Και το ξενοδοχειο θα εχει τις προδιαγραφες για ενα μπανιο (πετσετα και ζεστο νερο ) ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom