Νέα

Η Τζενη του Skype....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πιστευω οτι ηλθε ο καιρος να πω κι εγω μια ακρως παραξενη ιστορια.
Η φαση ξεκινησε απο Κυπρο γυρω στο Γεναρη. Η τυπισσα κατα τα λεγομενα της ειναι γυρω στα 34. Δε λεω που μενει, ασχετα με τι σκατα εχει στο κεφαλι, επ ουδενι δε θελω να την εκθεσω, απλα κουβεντα κανουμε εδω μεσα με σκοπο να δειτε ποσο εχει λαλησει η καθεμια.
Η Τζενη ηθελε να παρει το Προφισιενσυ κι εγω χαζολογουσα σε διαφορα μερη για να ξεσκουριασω τα χαλια Αγγλικα μου. Ετσι της εστειλα μια αιτηση φιλιας, επειδη ηθελα οντως να τη βοηθησω (εκεινη την περιοδο ειχα καμποσες συνομιλιες με εναν γηγενη Αγγλικων). Παρακαλεσα τον Κενεθ να τη βοηθα οποτε την πετυχαινει στο Σκαηπ κι ας μην ασχολιεται με εμενα, αφου δεν πηγαινα για πτυχιο.
Ο Κεν μιλουσε και πολυ καλα Ισπανικα, που η Τζενη ειχε καποιον συγγενη απο εκει (δε θυμαμαι καταγωγη απο εκει καποια γιαγια, χεστηκα με το συμπαθειο) και χαρηκε ιδιαιτερα οταν της ειπα για τον Κενεθ.
Εως τα μεσα Απριλιου ειχαμε μιλησει μερικες φορες Σκαηπ και πριν την παραμονη της επιστροφης μου ετυχε να την πετυχω νυχτιατικα. Αμεσως μου εδωσε το κινητο της και μολις πατησα Ελλαδα της στελνω ενα βιαστικο μυνημα απο το δικο μου για να το εχει.

Καλως ορισες στην Ελλαδιτσα μας Γιαννακο, ευχομαι να βρεις αυτο που επιθυμεις ηταν το πρωτο της μυνημα.

Η Τζενη ειχε να κανει σχεση χρονια κι εργαζεται ως ξενοδοχειακη υπαλληλος. Παλι με τα λεγομενα της.
Ηξερε οτι ειχα τρελλα για την Αννα κι οτι παρολο που μου φερεται ασχημα, εγω ως πιστος στους λογους και τις υποσχεσεις, συνεχιζα να προσπαθω για το καλυτερο.
Μεγαλη Παρασκευη βαραει τηλεφωνημα να μου ευχηθει Καλο Πασχα γιατι θα την κοπαναγε Βουλγαρια με μια φιλη της για διακοπες. Επιστρεφοντας Αθηνα (εγω δεν ειχα μετακομισει) μιλησαμε στο τηλεφωνο (αυτη με πηρε) κι ηθελε να ανεβω Αθηνα για να βρεθουμε τυπικα μια πρωτη γνωριμια κλπ....
Ημουν αρνητικος διοτι αφενος αντιμετωπιζα χοντρα οικογενειακα ζορια, αφετερου δε μου περισσευαν τα χρηματα για να δω μια αγνωστη που ηξερε οτι εχω σε αλλη το μυαλο. Κι ετσι της ειπα 2-3 φορες οτι ειμαι καμμενο χαρτι και να μην ασχολιεται μαζι μου. Και καλα η Τζενη θυμωνε λεγοντας οτι θα με χαστουκισει αν με πετυχει και πουτσες μπλε, πως μιλας ετσι μορφωμενος αντρακλας κλπ κλπ....
Μεσα Ιουνιου την πηρα εγω ενα τηλεφωνο να μαθω τι εκανε στο Προφισιενσυ. Ολα καλα πηγαν αναμενω ηταν η απαντηση της. Θα λειψω για διακοπες δεν αντεχω αλλο ελιωσα στο διαβασμα προσεθεσε. Στα πατρια εδαφη που ημουν δεν εμπαινα Σκαηπ γιατι δεν επαιζε τζαμπα WiFi και σιγα μην εβαζα μομπαηλ Ιντερνετ για να περιμενω ποτε θα μπει η Τζενη κι η καθε ανωμαλη. Μεχρι να μετακομισω μεσα Σεπτεμβρη ειχαμε χαθει. Ουτε τηλεφωνο, oυτε τιποτα. Μπαινω απο Αθηνα Σκαηπ την πετυχα καποια στιγμη:

- Bρε Τζενη χαθηκαμε πως τα πηγες το πηρες το Προφισιενσυ....
- Ouτε καταλαβα ποτε περασε ο καιρος, ναι το πηρα.
- Καλως μετακομισα Αθηνα, οποτε θες ας βρεθουμε για λιγο.
- Η Αννουλα τι κανει, δε σου συμπαραστεκεται, πρεπει να ειναι διπλα σου τις δυσκολες ωρες, κι οχι οταν θαχεις χρημα....
- Καλα ασε την Αννα, ειναι προσωπικο μου θεμα το τι θα κανω και δε δινω αναφορα πλεον σε κανεναν, εχω αρπαχτει κιολας με τους δικους μου κι ας πανε στο διαολο ολοι....

Μπηκε ο Οκτωβρης την ξαναπετυχα Σκαηπ. Τι κανει της λεω, ειμαι στο σπιτι του boyfriend απαντησε!!
Καλως ας μη σε ενοχλω, καληνυχτα.
Χμ κατα τα λοιπα δε θα ξανακανει σχεση η Τζενη, ειτε κανει γαμησια (οπως εμεις στη Φυλης) εθτε ηθελε να το πει επιτηδες για να ζηλεψω...
Στη ντουντα μου σκεφτηκα τι κανεις, τραβαω σβησιμο το τηλεφωνο της και τελος.....
Περασε ενα μηνας και ξαφνικα ενα απογευμα τηλεφωναει....
Δεν ειχα μπει Σκαηπ τακτικα, ειχα τα δικα μου και δεν με ειχαμε τρακαριστει.

- Ειμαι κατω για κατι δουλειες, κανονισε βρε κουκλα να βρεθουμε χρωστας κερασμα.
- Γιαννακη μετα τα απογευματα ειμαι ελευθερη. Αλλα ειμαι μονη σημερα τουτο  Σαββατο κι υπεθεσα οτι ησουν Αθηνα.
- Θα τηλεφωνησεις εσυ οχι εγω, αυριο βραδυ γυρνω Αθηνα, δεν πρεπει να ενοχλω, ετσι κι αλλιως ανεργος ειμαι εχω ελευθερο χρονο.

Περιμενω μια εβδομαδα τιποτα....
Πιανω κατι φραγκα ΚΙΝΟ, τηλεφωναω απογευμα ηταν απασχολημενη.
Ε αντε στο διαολο οριστικα κυρα μου. Μπλοκ στο Σκαηπ, πεταμα η καρτα της Βονταφον χθες βραδυ κι αστηνε να με ψαχνει οποτε κι αν με ξαναθυμηθει.

Βαζω τελεια, το ποστ ειναι τεραστιο αφηστε τα κουοτ οσοι ρωτηστε κατι, θα μπω πιθανως αργοτερα.
Στη ντουντα μας κυρια Τζενη.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.137
Κριτικές
5
Like
58.076
Πόντοι
12.056
Καριολες παντου..
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τι μυαλο κουβαλαει, αλλα οταν καποιος πυρφοριζει για μια αλλη (αυτο δεν ειναι θεμα της κουβεντας) κι αυτη το ξερει απο τις πρωτες συζητησεις, τι στον κορακα θελει να βρεθει μαζι του?
Ισως να μην πιστευε αυτα που της ελεγα?
Το κινητο βεβαια το σουταρα οχι για την Τζενη, αλλα για να μη με ενοχλουν καποιοι απο το σοι (ρε στο διαολο ολοι) κι ετσι ηταν ευκαιρια να ησυχασω κι απο δαυτη.
Βεβαια μπορει να μου στειλει email ειτε να με κανει add στο Skype με αλλο αριθμο, αλλα υποθεσεις ειναι.
Μου ειχε δωσει ομως και το ονοματεπωνυμο της για να την κανω προσθηκη στο Φεησμπουκ, καθοσον εκει συχναζει περισσοτερο κι ετσι θα τη βρισκω αμεσοτερα απο οτι στο Σκαηπ, αλλα της ειπα οτι δεν εχω.
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.677
Like
3.737
Πόντοι
506
Το ξερει οτι γουσταρεις την αλλη,κ γι'αυτο θελει να βρεθειτε... σου λεει "Εναν πουτσο θα με ριξει,και αφου γουσταρει αλλη δεν θα φαει κολλημα μαζι μου.."..... οι γυναικες σκεφτονται περιεργα τυπε.... καλη η γκομενα??? Μουναρος???
 

Επισκέπτης
Φωτογραφια στο Σκαηπ δεν ειχε βαλει, θα μου πεις δε θα φαινοταν καλα γιατι ειναι μικρες. Ουτε κι εγω της ειχα ζητησει τιποτα, ουτε βιντεο κλησεις.
Ετσι θα σας πω τα δικα της, οτι ειναι 1.65 και 62 κιλα κι ηθελε να χασει λιγα κιλα για να τρωει περισσοτερο.
Φωνη καλη μπορω να πω οτι ειχε, οχι κι ιδιαιτερα θυληκη. Μπαζο δε νομιζω να ειναι αφου κανει τετοια δουλεια.  Το Μαρτη της εστειλα ενα τμημα του προσωπου της Αννας μεσω Σκαηπ:

- Aν ειναι αυτη κι οχι καποια αλλη τοτε αξιζει....
- Νομιζεις οτι καθομαι εδω μεσα να σπαταλω το χρονο λεγοντας αρλουμπες?
- Καλα βρε Γιαννη ηρεμησε, ευχομαι να τα βρειτε καποια στιγμη με το γυναικακι σου...

Νομιζω οτι ειναι ξανθια (δε θυμαμαι καλα) κι απο οτι μου ειχε πει εχει και μια αδελφη (μορ λεπτομερειες δεν ξερω για το σοι της).
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
sorry αλλά τι δουλειά κάνει αυτη η τζένη;
 

Επισκέπτης
Το εγραψα στο πρωτο τεραστιο μυνημα, ξενοδοχειακη υπαλληλος, αλλα δε λεω που μενει δε θελω να εκτεθει σε καμμια περιπτωση. Ουτε σε ποιο νησι παει ως γενετειρα.
Α γιατι ξεχαστηκα....
Στα πρωτα τηλεφωνηματα που ηθελε σωνει και καλα να ανεβω Αθηνα, μου ειχε πει οτι θα ερχοταν με τον καθηγητη Αγγλικων της κοντα (ειχα μιλησει μαζι του Σκαηπ, δεν τον κοβω για αλανι να την πηδαγε, ειχε και ψιλοφλωρικη φωνη, αλλα δεν ξερεις ποτε). Ετσι της ειπα ασε τον Πανο κι ελα μονη σου, μπαμπουλας δεν ειμαι να σε φαω, αφου ξερεις τι θελω....
Με την ανοδο στην Αθηνα που βρηκε γκομενο, στην αρχη με ρωταγε αν θαχω προβλημα να ειναι μαζι της....
Παλι τα ιδια της λεω...
Δεν ειπαμε οτι εγω εχω την Αννα....
Καλα μου εχει εμπιστοσυνη ο μποηφρεντ δεν ειμαι εγω γυναικα να του κανω στραβες, θα ελθω μονη....
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
979
Κριτικές
2
Like
478
Πόντοι
26
Και τι φοβασαι ρε μην σε εκθέσει?
Ξερεις καποια που δεν είναι ανισορροπη?
Κανε ανμπλοκ κ οταν ειναι να κατσει θα κάτσει!!
Εσω ατσαλωμενος!!
 

giorgos doul

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
279
Like
0
Πόντοι
1
θέλει προσοχή στην γκόμενες που γνωρίζεις στο σκαιπ, έχε το υπόψην
 

Pure relax

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Λίγο παιχνίδι είναι καλό, αλλά από ένα σημείο και μετά κουράζει...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
757
Πόντοι
146
Pure relax  μαμιέσαι.Εχεις αναστήσει όλες τις παλιές ιστορίες και δεν φαίνονται τα ποστ σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom