Νέα

Καφέ Ρουζ. Ναι, το παλιό καφέ ρουζ, έγινε οίκος.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karageorgis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Περνώντας σήμερα από εκεί, πριν κατέβω γιαννιτσών, ήταν τρία gilf απέξω. Με κάλεσαν να μπω, όχι για καφέ ή για ποτάκι, αλλά: "Τσιμπουκάκι, γαμησάκι, πίσω στο δωμάτιο" (τα λόγια είναι πιστή μεταφορά των λεγομένων της ξανθιάς γιαγιάκας). Διαβάζοντας εδώ κι αλλού, είδα πως το κλείσαν κάποια στιγμή. Δεν γνωρίζω το λόγο, αλλά μιας και άλλοι λένε πως ήταν κωλόμπαρο, λογικά θα μπερδεύτηκε το πράμα στην παροχή υπηρεσιών, και κάποιος αρμόδιος το τσάκωσε σαν ευκαιρία. Τώρα λοιπόν, πρέπει να είναι οίκος ανοχής με άδεια κιόλας, για να σου λένε έξω από τα δόντια, έξω από την είσοδο, αυτά ως έχουν.

Κόντεψα να ξεράσω, ήταν πολύ ηλικιωμένες, ρυτιδιασμένες, ναι κάποτε πρέπει να ήταν μανούλια, τώρα όμως είναι Gilf. Το ποστάρω σαν ενημέρωση, δεν είαι κατηγορία κωλόμπαρο, είναι κατηγορίας οίκος, τώρα που ξανάνοιξε. Και για εσάς που για κάποιον ανεξιχνίαστο λόγο γουστάρετε grannies, gilfs, zombies και είστε ένα βήμα πριν τη νεκροφιλία. :headbang:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.804
Πόντοι
216
Περνώντας σήμερα από εκεί, πριν κατέβω γιαννιτσών, ήταν τρία gilf απέξω. Με κάλεσαν να μπω, όχι για καφέ ή για ποτάκι, αλλά: "Τσιμπουκάκι, γαμησάκι, πίσω στο δωμάτιο" (τα λόγια είναι πιστή μεταφορά των λεγομένων της ξανθιάς γιαγιάκας). Διαβάζοντας εδώ κι αλλού, είδα πως το κλείσαν κάποια στιγμή. Δεν γνωρίζω το λόγο, αλλά μιας και άλλοι λένε πως ήταν κωλόμπαρο, λογικά θα μπερδεύτηκε το πράμα στην παροχή υπηρεσιών, και κάποιος αρμόδιος το τσάκωσε σαν ευκαιρία. Τώρα λοιπόν, πρέπει να είναι οίκος ανοχής με άδεια κιόλας, για να σου λένε έξω από τα δόντια, έξω από την είσοδο, αυτά ως έχουν.

Κόντεψα να ξεράσω, ήταν πολύ ηλικιωμένες, ρυτιδιασμένες, ναι κάποτε πρέπει να ήταν μανούλια, τώρα όμως είναι Gilf. Το ποστάρω σαν ενημέρωση, δεν είαι κατηγορία κωλόμπαρο, είναι κατηγορίας οίκος, τώρα που ξανάνοιξε. Και για εσάς που για κάποιον ανεξιχνίαστο λόγο γουστάρετε grannies, gilfs, zombies και είστε ένα βήμα πριν τη νεκροφιλία. :headbang:



που ειναι αυτο μαν;
 
OP
OP
Karageorgis

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
που ειναι αυτο μαν;

Οδός αφροδίτης. Πίσω από το γύρο του Βαρδάρη. Απέναντι από το sex shop με τις προβολές και τα gloryholes. Εκεί που είναι το μεγάλο γωνιακό σούπερ μάρκετ, έξω από το οποίο τη μέρα κείτονται ζήτουλες, σακάτηδες, κι αλλοδαπά.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Περνώντας σήμερα από εκεί, πριν κατέβω γιαννιτσών, ήταν τρία gilf απέξω. Με κάλεσαν να μπω, όχι για καφέ ή για ποτάκι, αλλά: "Τσιμπουκάκι, γαμησάκι, πίσω στο δωμάτιο" (τα λόγια είναι πιστή μεταφορά των λεγομένων της ξανθιάς γιαγιάκας). Διαβάζοντας εδώ κι αλλού, είδα πως το κλείσαν κάποια στιγμή. Δεν γνωρίζω το λόγο, αλλά μιας και άλλοι λένε πως ήταν κωλόμπαρο, λογικά θα μπερδεύτηκε το πράμα στην παροχή υπηρεσιών, και κάποιος αρμόδιος το τσάκωσε σαν ευκαιρία. Τώρα λοιπόν, πρέπει να είναι οίκος ανοχής με άδεια κιόλας, για να σου λένε έξω από τα δόντια, έξω από την είσοδο, αυτά ως έχουν.

Κόντεψα να ξεράσω, ήταν πολύ ηλικιωμένες, ρυτιδιασμένες, ναι κάποτε πρέπει να ήταν μανούλια, τώρα όμως είναι Gilf. Το ποστάρω σαν ενημέρωση, δεν είαι κατηγορία κωλόμπαρο, είναι κατηγορίας οίκος, τώρα που ξανάνοιξε. Και για εσάς που για κάποιον ανεξιχνίαστο λόγο γουστάρετε grannies, gilfs, zombies και είστε ένα βήμα πριν τη νεκροφιλία. :headbang:
παντα ετσι λεγαν φιλε απο παλια
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
o Al έχει ρίξει πούτσο εκεί μέσα αν θυμάμαι καλά... Ας μπει να διαφωτίσει.

Σε γενικές γραμμές μακρυά πάντως!
 
OP
OP
Karageorgis

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Άρα ΠΑΛΙ ο Αθανάσιος Κυνηγός, δεν έχει άδεια για το μαγαζί του. Απορώ τί συμφέρον έχει να κρατάει τέτοιο μαγαζί. Αυτές οι γιαγιάδες είναι η καλύτερη απόδειξη, πως μετά το θάνατο υπάρχει ζωή. Αυτές κι ο Μητσοτάκης. Τους ξέχασε ο χάρος. Εμένα αν μου κλείνανε το μαγαζί, είχα μπλεξίματα με τη νομοθεσία, και ξαναπλήρωνα να ξανανοίξει, με κίνδυνο να μου το ξανακλείσουν, τουλάχιστον θα έφερνα όμορφο "εμπόρευμα", έτσι ρε αδερφέ, να αξίζει και τον κόπο λίγο...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.194
Πόντοι
12.525
o Al έχει ρίξει πούτσο εκεί μέσα αν θυμάμαι καλά... Ας μπει να διαφωτίσει.

Σε γενικές γραμμές μακρυά πάντως!
πω ρε τι ανακαλυπτει ο κοσμος εν ετει 2014... :rockon: :rockon:
παντα ετσι ητανε...κι εμενα με ειχε τραβηξει η θειτσα μεσα και μου λεει θες να περασεις ομορφα με μια ωραια κοπελα...
ε μπαινω μεσα,ρωταω που ειναι η κοπελα και αυτη κατεβαζει το παντελονι που φορουσε,μου τουρλωνει την κωλαρα της και μου λεει εγω ειμαι...ε δε μπορεσα να αντισταθω και τα υπολοιπα ειναι ιστορια

Ηταν ομως πρωι,ηταν μονη της και κλειδωσε την εξωπορτα και πηγαμε στο βαθος σε ενα καναπεδακι.Το μαγαζι εχω ξαναπει οτι ηταν ενα σκετο αχουρι λες και επεσε βομβα εκει μεσα,η θειτσα ειχε αφησει υποννουμενα για καποιο παταρι στο μαγζι οπου εκει υπηρχε και δωματιο για πιο χαλαρες καταστασεις
Η θειτσα σημερα κανει την τσατσα σε διαφορα μπουρδελα

Ετσι ακριβως λειτουργουσε και το διπλανο μαγαζι 'οι Αγγελοι του Τσαρλυ' το οποιο ειχε πιο ωραιες θειτσες και ηταν και καλυτερο σαν μαγαζι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
293
Like
9.194
Πόντοι
12.525
και στο ιδιο στυλ πρεπει να ειναι και το Καφε Σοφια στην Οδυσσεως λιγο πριν τη Μοναστηριου το οποιο εχει εξω και φαναρια ολοϊδια με αυτα των μπουρδελων και συχνα στεκονται απ'εξω και ωραια γυφτομουνακια νεαρα σαν κραχτες και απο νωρις ακομα το απογευμα

Τι ανακαλυψατε?Την Αμερικη?...ολα εκει γυρω λιγο πολυ αυτη τη δουλεια κανουν
 
OP
OP
Karageorgis

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
και στο ιδιο στυλ πρεπει να ειναι και το Καφε Σοφια στην Οδυσσεως λιγο πριν τη Μοναστηριου το οποιο εχει εξω και φαναρια ολοϊδια με αυτα των μπουρδελων και συχνα στεκονται απ'εξω και ωραια γυφτομουνακια νεαρα σαν κραχτες και απο νωρις ακομα το απογευμα

Τι ανακαλυψατε?Την Αμερικη?...ολα εκει γυρω λιγο πολυ αυτη τη δουλεια κανουν

Είσαι σίγουρος πως όλα τα μαγαζιά αυτά, την ίδια δουλειά κάνουν; Στο σοφία που λες, δεν προσφέρουν τέτοια, κι εκεί είναι μιλφ, όχι γκιλφ (σαφώς καλύτερο από αυτό του νήματος). Τα γυφτομουνάκια δεν τα είδα που λες, όμως κάτι γύφτισσες περασμένης ηλικίας με μικρά παιδιά, αγόρια και κορίτσια, είδα να περνάν από εκεί και να κοντοστέκονται, κάποια βράδυα.
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
κανενας αλλος με εμπειρια απ το μαγαζακι αυτο?? περασα και εγω και ειδα κατι γκιλφακια απ εξω
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
176
Like
103
Πόντοι
1
και στο ιδιο στυλ πρεπει να ειναι και το Καφε Σοφια στην Οδυσσεως λιγο πριν τη Μοναστηριου το οποιο εχει εξω και φαναρια ολοϊδια με αυτα των μπουρδελων και συχνα στεκονται απ'εξω και ωραια γυφτομουνακια νεαρα σαν κραχτες και απο νωρις ακομα το απογευμα

Τι ανακαλυψατε?Την Αμερικη?...ολα εκει γυρω λιγο πολυ αυτη τη δουλεια κανουν

αυτο το καφε Σοφια που ακριβως ειναι φιλε?
 

Panos1996

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Πώς επιβιώνει αυτό το "καφέ" αχουρι πέρασα ένα πρωί και βγήκε μια θειτσα και με ειπε να μπω
 

monasanto

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2021
Μηνύματα
28
Like
46
Πόντοι
0
Να ξεθάψω το νήμα με μια ιστορία μου...

Καλοκαίρι 2020, τουλάχιστον 30 βαθμοί στη πόλη, προσπαθούσα να βρω να παρκάρω καθώς ήθελα να πάω σε ενα απο τα μαγαζιά της πλατείας για να πάρω είδη κάμπινκ.
Βρίσκω λίγο πιο εκεί από το καφέ ρουζ.
Περνάω απο μπροστά και βλπεπω 2 θχειές σε καρέκλες, δεν δίνω σημασία.
Μέσα στη παρακμή της περιοχής βλέπω τη ταμπέλα "ΚΑΦΕ ΡΟΥΖ", με τη βιτρίνα και κοντοστέκομαι. Ήθελα απελπισμένα εναν καφέ κιόλας εκείνη την ώρα, οπότε μου κίνησε τη περιέργεια και σταματάω να δω.
Απέξω, μια θειά, σωσίας της Βάσιας Τριφύλλη μου λέει "αγοράκι μου μην ντρέπεσαι, έλα μέσα να περάσεις καλά".

Με έπιασε κρύος ιδρώτας, είπα ενα ευχαριστώ και έφυγα τρέχοντας.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.487
Κριτικές
34
Like
4.315
Πόντοι
5.595
Να ξεθάψω το νήμα με μια ιστορία μου...

Καλοκαίρι 2020, τουλάχιστον 30 βαθμοί στη πόλη, προσπαθούσα να βρω να παρκάρω καθώς ήθελα να πάω σε ενα απο τα μαγαζιά της πλατείας για να πάρω είδη κάμπινκ.
Βρίσκω λίγο πιο εκεί από το καφέ ρουζ.
Περνάω απο μπροστά και βλπεπω 2 θχειές σε καρέκλες, δεν δίνω σημασία.
Μέσα στη παρακμή της περιοχής βλέπω τη ταμπέλα "ΚΑΦΕ ΡΟΥΖ", με τη βιτρίνα και κοντοστέκομαι. Ήθελα απελπισμένα εναν καφέ κιόλας εκείνη την ώρα, οπότε μου κίνησε τη περιέργεια και σταματάω να δω.
Απέξω, μια θειά, σωσίας της Βάσιας Τριφύλλη μου λέει "αγοράκι μου μην ντρέπεσαι, έλα μέσα να περάσεις καλά".

Με έπιασε κρύος ιδρώτας, είπα ενα ευχαριστώ και έφυγα τρέχοντας.
Κακώς...Αφού είχε και ζέστη εκείνη τη ημέρα, έπρεπε να έπινες και ένα κρύο φραπεδάκι...Πέρα από τη πλάκα, επειδή ξέρω τη περιοχή και φυσικά μου είχε τύχει και σε μένα να "παρακαλούνε" οι θείες από το Σικάγο να μπω στο μαγαζί, αυτού του είδους τα μαγαζιά (το Ρουζ και οι Άγγελοι του Τσάρλυ) είναι κωλόμπαρα με κονσομανσιόν...Πιστεύω πως ξέρεις τι είναι αυτό...Οι παλαιότεροι μπορεί να θυμούνται και ένα άλλο μαγαζί που αν θυμάμαι καλά, ήταν στη οδό Σαπφούς από τη κάτω μεριά της Εγνατίας και λεγόταν "Ζυγός". Ήταν μία πάμπ (τα κωλόμπαρα της εποχής) που λειτουργούσε και αυτό ως κονσομανσιόν...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
30.799
Κριτικές
62
Like
38.680
Πόντοι
8.530
Οδός αφροδίτης. Πίσω από το γύρο του Βαρδάρη. Απέναντι από το sex shop με τις προβολές και τα gloryholes. Εκεί που είναι το μεγάλο γωνιακό σούπερ μάρκετ, έξω από το οποίο τη μέρα κείτονται ζήτουλες, σακάτηδες, κι αλλοδαπά.
Καπου εκει στο 6 η 8 ηταν ο πρωτος μου πορνοερωτας...η μυθικη Καιτουλα η γλυκυτατη ξανθια Ολλανδεζα που με ειχε μαγεψει στην συντομη σχετικα θητεια της εν Θεσσαλονικη.Μεχρι και στον υπνο μου την ειδα...?
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
5.851
Like
13.640
Πόντοι
3.556
Να ξεθάψω το νήμα με μια ιστορία μου...

Καλοκαίρι 2020, τουλάχιστον 30 βαθμοί στη πόλη, προσπαθούσα να βρω να παρκάρω καθώς ήθελα να πάω σε ενα απο τα μαγαζιά της πλατείας για να πάρω είδη κάμπινκ.
Βρίσκω λίγο πιο εκεί από το καφέ ρουζ.
Περνάω απο μπροστά και βλπεπω 2 θχειές σε καρέκλες, δεν δίνω σημασία.
Μέσα στη παρακμή της περιοχής βλέπω τη ταμπέλα "ΚΑΦΕ ΡΟΥΖ", με τη βιτρίνα και κοντοστέκομαι. Ήθελα απελπισμένα εναν καφέ κιόλας εκείνη την ώρα, οπότε μου κίνησε τη περιέργεια και σταματάω να δω.
Απέξω, μια θειά, σωσίας της Βάσιας Τριφύλλη μου λέει "αγοράκι μου μην ντρέπεσαι, έλα μέσα να περάσεις καλά".

Με έπιασε κρύος ιδρώτας, είπα ενα ευχαριστώ και έφυγα τρέχοντας.
Η ιστορία σου θυμίζει μια ταινία: " από το σούρουπο ως την αυγή". Τζορτζ Κλούνεϊ στα νιάτα του- 30 ρης, Ταραντίνο και άλλοι που δε θυμάμαι..μπήκαν για ένα ποτό σε ένα απομονωμένο μπαρ και όσοι είδαν την ταινία θυμούνται τι έγινε..δεν κάνω σποιλερ για όσους δεν την είδαν..θέλει προσοχή σε αυτά τα παράξενα μπαρ..δεν ξέρεις τι θα προκύψει..
Νομίζω έπαιζε κι ο Μπαντέρας..δεν είμαι σίγουρος...είναι αυτές τις μέρες στην πόλη μας..αλλη μια ένδειξη..(προφανώς αστειεύομαι)
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.974
Πόντοι
10.336
Καπου εκει στο 6 η 8 ηταν ο πρωτος μου πορνοερωτας...η μυθικη Καιτουλα η γλυκυτατη ξανθια Ολλανδεζα που με ειχε μαγεψει στην συντομη σχετικα θητεια της εν Θεσσαλονικη.Μεχρι και στον υπνο μου την ειδα...?
Ο πρωτος ερωτας ισως και να ξεχαστει, ο πρωτος πορνοερωτας δεν ξεχνιεται με τιποτα ομως.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
879
Κριτικές
10
Like
5.663
Πόντοι
1.336
πω ρε τι ανακαλυπτει ο κοσμος εν ετει 2014... :rockon: :rockon:
παντα ετσι ητανε...κι εμενα με ειχε τραβηξει η θειτσα μεσα και μου λεει θες να περασεις ομορφα με μια ωραια κοπελα...
ε μπαινω μεσα,ρωταω που ειναι η κοπελα και αυτη κατεβαζει το παντελονι που φορουσε,μου τουρλωνει την κωλαρα της και μου λεει εγω ειμαι...ε δε μπορεσα να αντισταθω και τα υπολοιπα ειναι ιστορια

Ηταν ομως πρωι,ηταν μονη της και κλειδωσε την εξωπορτα και πηγαμε στο βαθος σε ενα καναπεδακι.Το μαγαζι εχω ξαναπει οτι ηταν ενα σκετο αχουρι λες και επεσε βομβα εκει μεσα,η θειτσα ειχε αφησει υποννουμενα για καποιο παταρι στο μαγζι οπου εκει υπηρχε και δωματιο για πιο χαλαρες καταστασεις
Η θειτσα σημερα κανει την τσατσα σε διαφορα μπουρδελα

Ετσι ακριβως λειτουργουσε και το διπλανο μαγαζι 'οι Αγγελοι του Τσαρλυ' το οποιο ειχε πιο ωραιες θειτσες και ηταν και καλυτερο σαν μαγαζι
Φίλτατε Al, ενημέρωσε μας ρε σύ, εάν και που υπάρχουν πλέον τέτοιου είδους καταστάσεις και μαγαζιά, καθώς έχω να δω πολλούς μήνες τις γριούλες στο ρουζ έξω και γενικά είναι κλειστό! Καλά για το Ποσο έχω μετάνιωσει που δεν πήγα ποτε στους αγγέλους εκεί δίπλα δεν περιγράφεται γιατί όντως θυμάμαι τα μωρά να ναι πολύ καλύτερα αλλά ήμουν πιο μικρος και φλωρος γ να το τολμήσω! Όσο για το πατάρι που λες ισχύει. Ανέβαινες πάνω σε ένα μέρος το οποίο ο χρόνος είχε μείνει στον Βαρδαρη των 70σ και 80σ με σακούλες τσίκνα και σκόνη, και καθόσουν σε ένα παλιό καναπέ! Καλτ φάση με γάτες να μπαινοβγαίνουν και ίσα που έχυνες από την δυσωδία!
Ρίξε φώτα φίλε γιατί πολύ καθωσπρεπισμός σκέπασε την πόλη η εγώ κοιμάμαι όρθιος!
ΥΓ ποια γριά είναι πια τσατσα; Να ξέρω να προτείνω κάνα χαρτζιλίκι για υπηρεσίες…!!!! ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom