Νέα

Περί Ροδίνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Maxim Reality
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά αρχίζω και εκνευρίζομαι. Ασχολήθηκα λίγο με την περίπτωση αυτής της Ροδίνης και μοιάζει μια τεράστια απατη το θέμα της με κάλυψη μάλιστα από αυτόν που άνοιξε σελίδα διαλόγου για αυτή.

Δε θέλω να εκθέσω πρόσωπα και καταστάσεις αλλά ας πει κάποιος την αλήθεια για τη συγκεκριμένη. Και ας απαντήσει και αυτός που διέγραψε τη σελίδα διαλόγου το λόγο για τον οποίο το έκανε. Ας αναλάβει κάποιος την ευθύνη για το θέμα αυτού του fake μέλους.
 

Επισκέπτης
Παιδιά αρχίζω και εκνευρίζομαι. Ασχολήθηκα λίγο με την περίπτωση αυτής της Ροδίνης και μοιάζει μια τεράστια απατη το θέμα της με κάλυψη μάλιστα από αυτόν που άνοιξε σελίδα διαλόγου για αυτή.

Δε θέλω να εκθέσω πρόσωπα και καταστάσεις αλλά ας πει κάποιος την αλήθεια για τη συγκεκριμένη. Και ας απαντήσει και αυτός που διέγραψε τη σελίδα διαλόγου το λόγο για τον οποίο το έκανε. Ας αναλάβει κάποιος την ευθύνη για το θέμα αυτού του fake μέλους.

Αν θες να με ακουσεις...  μην ξανασχοληθεις. Τοσα αλλα κοριτσια υπαρχουν. Δοκιμασε daniella που σου ελεγαν .
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Παιδιά αρχίζω και εκνευρίζομαι. Ασχολήθηκα λίγο με την περίπτωση αυτής της Ροδίνης και μοιάζει μια τεράστια απατη το θέμα της με κάλυψη μάλιστα από αυτόν που άνοιξε σελίδα διαλόγου για αυτή.

Δε θέλω να εκθέσω πρόσωπα και καταστάσεις αλλά ας πει κάποιος την αλήθεια για τη συγκεκριμένη. Και ας απαντήσει και αυτός που διέγραψε τη σελίδα διαλόγου το λόγο για τον οποίο το έκανε. Ας αναλάβει κάποιος την ευθύνη για το θέμα αυτού του fake μέλους.
ψάχνεις και εσυ τώρα...καλως ήρθες στο bou

Αν θες να με ακουσεις...  μην ξανασχοληθεις. Τοσα αλλα κοριτσια υπαρχουν. Δοκιμασε daniella που σου ελεγαν .
α γεια σου...αρχισε απο καπου όμως!
 

Επισκέπτης
η ντανιελα ομως δε το σηκωνει ευκολα . σουπερ στο κρεβατι βεβαια
Εγω την ανεφερα  επειδη του εχει ήδη προταθει. Προσωπικα την εχω black list αλλα για προσωπικους λογους... που δεν αφορουν τις υπηρεσιες της.
  Τωρα αμα θελει κι αλλες προτασεις  μονο με pm και οχι δημοσια..τουλαχιστον απο μενα
 

pitabakes

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
120
Like
2
Πόντοι
1
Παιδιά αρχίζω και εκνευρίζομαι. Ασχολήθηκα λίγο με την περίπτωση αυτής της Ροδίνης και μοιάζει μια τεράστια απατη το θέμα της με κάλυψη μάλιστα από αυτόν που άνοιξε σελίδα διαλόγου για αυτή.

Δε θέλω να εκθέσω πρόσωπα και καταστάσεις αλλά ας πει κάποιος την αλήθεια για τη συγκεκριμένη. Και ας απαντήσει και αυτός που διέγραψε τη σελίδα διαλόγου το λόγο για τον οποίο το έκανε. Ας αναλάβει κάποιος την ευθύνη για το θέμα αυτού του fake μέλους.

οργιο μεγαλο...αλλα της λες και τη ρωτας, αλλα σου λεει...και εγω πηγα να ασχοληθω αλλα ειλικρινα με εκανε να θελω να σπασω τον υπολογιστη απο τα νευρα...γνωμη μου ειναι να την γραψεις στ αρχιδια σου δεν βγαινει ακρη μαζι της
 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
Αν θες να με ακουσεις...  μην ξανασχοληθεις. Τοσα αλλα κοριτσια υπαρχουν. Δοκιμασε daniella που σου ελεγαν .

Μα δεν ασχολούμε για να πηδήξω κάτι που δεν υπάρχει. Ασχολούμε γιατί εδώ έχει πέσει δούλεμα και μάλιστα με ψάρεμα προσωπικών δεδομένων. Από την άλλη διάβασα στο secnews.gr ότι ψαρεύτηκαν όλα τα username, passwords, ip(από που μπαίνουμε δηλαδή) όλης της βάσης δεδομένων του site και δεν έχει πει κανείς πάλι τίποτα. Τι στο πούτσο γίνεται δηλαδή?


 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Μα δεν ασχολούμε για να πηδήξω κάτι που δεν υπάρχει. Ασχολούμε γιατί εδώ έχει πέσει δούλεμα και μάλιστα με ψάρεμα προσωπικών δεδομένων. Από την άλλη διάβασα στο secnews.gr ότι ψαρεύτηκαν όλα τα username, passwords, ip(από που μπαίνουμε δηλαδή) όλης της βάσης δεδομένων του site και δεν έχει πει κανείς πάλι τίποτα. Τι στο πούτσο γίνεται δηλαδή?

μην ασχολεισαι με μέλη που κατα τηυν δικια σου κριση σου πασαρουνε να "φας" αυτο που θέλουνε.
όσο για το link που παρεθεσες υπαρχει thread και εχουν δωθει εξγησεις απο τον admin
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Εγω την ανεφερα  επειδη του εχει ήδη προταθει. Προσωπικα την εχω black list αλλα για προσωπικους λογους... που δεν αφορουν τις υπηρεσιες της.
  Τωρα αμα θελει κι αλλες προτασεις  μονο με pm και οχι δημοσια..τουλαχιστον απο μενα
καλα εκανες κ την προτεινες . απλα το αναφερα  ;)
 

pitabakes

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
120
Like
2
Πόντοι
1
γνωρίζω τι λές και σε ευχαριστουμε που το παρέθεσες,δεν λέμε το όνομα,το αφήνουμε στην δικια σου κρίση μιας και εσυ το ανέφερες!
Δηστυχως υπάρχουν πολλοι τέτοιοι!

οπως ειπες υπαρχουν πολλοι τετοιοι... εγω απλα σταθηκα τυχερος και απο το λαθος του ενος απο αυτους
τον πηρα πρεφα, δεν εχει νοημα τωρα να πω ποιος ηταν γιατι ξερεις οτι θα πεσουν να με βγαλουν κλωνο , αναξιοπιστο και δεν ξερω και εγω τι αλλο...και για τους ανυποψιαστους θα ειναι ο λόγος του "νεου" απεναντι σε "αξιοτιμα" μελη του site...θα χαθει η μπαλα με το ξεκατινιασμα και ο σκοπος μου ειναι να γλυτωσει κοσμος και οχι να μπερδευτει περισσοτερο...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
οπως ειπες υπαρχουν πολλοι τετοιοι... εγω απλα σταθηκα τυχερος και απο το λαθος του ενος απο αυτους
τον πηρα πρεφα, δεν εχει νοημα τωρα να πω ποιος ηταν γιατι ξερεις οτι θα πεσουν να με βγαλουν κλωνο , αναξιοπιστο και δεν ξερω και εγω τι αλλο...και για τους ανυποψιαστους θα ειναι ο λόγος του "νεου" απεναντι σε "αξιοτιμα" μελη του site...θα χαθει η μπαλα με το ξεκατινιασμα και ο σκοπος μου ειναι να γλυτωσει κοσμος και οχι να μπερδευτει περισσοτερο...
dont worry,εχω φαει εδω ολη την χλέπα,δεν χαμπαριαζω απο τυχαρπαστους,ας δουνε αυτοι που κατηγορουνε εμενα που τους χαλαω την δουλιτσα,ποιοι ειναι στην τελική αυτοι που προμοταρουνε...
ασε και γνωριζω για ποιον λες,εσενα θα σε βγαλουνε κλωνο,εμενα οχι!
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
απο τη στιγμη που σε ολη τη φαση με τις εκδιδομενες, μπαινει το δεδομενο "χρημα", παντα θα υπαρχουν προμοτορες κτλ κτλ κτλ...
και ρωτω, ποσες ειναι οι πραγματικα ανεξαρτητες? 1-2, 3 το πολυ!!!

αυτα τα ολιγα μιας και ειναι τεραστια η κουβεντα...



 

Επισκέπτης
Οι Ανεξαρτητες  εχουν τόση δόση ανεξαρτησίας  όση και οι ανεξάρτητοι βουλευτες
 
OP
OP
Maxim Reality

Maxim Reality

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
99
Like
4
Πόντοι
0
Εγώ βλέπω σιωπή ιχθύος. Και αυτά με πριζώνουν.

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται και ένας moderator γράφει μια (κριτική δεν τη λες) περιγραφή μιας και καλά κοπέλας, ανοίγει σελίδα για αυτή, αυτή ζητάει φωτογραφίες από τα μέλη. Μάλιστα ζητάει και γυμνές (αν είναι δυνατόν) και ενώ συμβαίνουν όλα αυτά κανένας δεν προστατεύει τα μέλη και ειδικά o moderator που για αυτό το λόγο υπάρχει.

Όταν του έκανα κάποιες ερωτήσεις για τη συγκεκριμένη δε μου απάντησε ποτέ αλλά απέφευγε την ερώτηση απαντώντας άλλα αντί άλλων.

Το αποτέλεσμα είναι ένας χρήστης φάντασμα, με την ανοχή και την απερίσκεπτη (στην καλύτερη περίπτωση) ενέργεια ενός moderator να έχει συλλέξει φωτογραφίες από μέλη και κατόπιν να τα βρίζει. Το επόμενο στάδιο είναι να μας απειλεί κι όλας όπως πάει η κατάσταση.

Εγώ τα τηλέφωνα των κανονικών κοριτσιών τα βρήκα από τις αγγελίες τους και το προφίλ τους και κάποια που μου έδωσαν άλλα μέλη. Πίστευα ότι διαβάζοντας τις κριτικές ή συμμετέχοντας στους διαλόγους θα ενημερωθώ. Αλλά εδώ βλέπω ότι παίζονται πολύ ύπουλα παιχνίδια και συμφέροντα ειδικά σε νέα μέλη.

Κε Γκουρού εφόσον λέτε ότι συναντηθήκατε με τη συγκεκριμένη επιβεβαιώστε τουλάχιστον με κάποιο τρόπο ότι είναι πραγματικό πρόσωπο (αν δεν θέλετε δημόσια έστω σε προσωπικό μήνυμα). Έχει προσωπικά δεδομένα χρηστών και μάλιστα φωτογραφίες και όλα αυτά λόγω της δικής σας ανοχής.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Εγώ βλέπω σιωπή ιχθύος. Και αυτά με πριζώνουν.

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται και ένας moderator γράφει μια (κριτική δεν τη λες) περιγραφή μιας και καλά κοπέλας, ανοίγει σελίδα για αυτή, αυτή ζητάει φωτογραφίες από τα μέλη. Μάλιστα ζητάει και γυμνές (αν είναι δυνατόν) και ενώ συμβαίνουν όλα αυτά κανένας δεν προστατεύει τα μέλη και ειδικά o moderator που για αυτό το λόγο υπάρχει.

Όταν του έκανα κάποιες ερωτήσεις για τη συγκεκριμένη δε μου απάντησε ποτέ αλλά απέφευγε την ερώτηση απαντώντας άλλα αντί άλλων.

Το αποτέλεσμα είναι ένας χρήστης φάντασμα, με την ανοχή και την απερίσκεπτη (στην καλύτερη περίπτωση) ενέργεια ενός moderator να έχει συλλέξει φωτογραφίες από μέλη και κατόπιν να τα βρίζει. Το επόμενο στάδιο είναι να μας απειλεί κι όλας όπως πάει η κατάσταση.

Εγώ τα τηλέφωνα των κανονικών κοριτσιών τα βρήκα από τις αγγελίες τους και το προφίλ τους και κάποια που μου έδωσαν άλλα μέλη. Πίστευα ότι διαβάζοντας τις κριτικές ή συμμετέχοντας στους διαλόγους θα ενημερωθώ. Αλλά εδώ βλέπω ότι παίζονται πολύ ύπουλα παιχνίδια και συμφέροντα ειδικά σε νέα μέλη.

Κε Γκουρού εφόσον λέτε ότι συναντηθήκατε με τη συγκεκριμένη επιβεβαιώστε τουλάχιστον με κάποιο τρόπο ότι είναι πραγματικό πρόσωπο (αν δεν θέλετε δημόσια έστω σε προσωπικό μήνυμα). Έχει προσωπικά δεδομένα χρηστών και μάλιστα φωτογραφίες και όλα αυτά λόγω της δικής σας ανοχής.
Πρώτον μην περιμένεις να σε προστατέψει κανένας,μόνος σου είσαι και διασταυρωνεις πληροφορίες
Δευτερον ο συγκεκριμένος mod που αναφέρεσαι γενικά το έχει αυτό το "άλλ' αντι άλλων"
Τρίτον ποιος σου είπε να στείλεις φωτογραφία?
και άντε και την έστειλες,τι θα σου κάνουν?
Δυστηχως όπως είπε και ενα εξαιρετο μέλος ή μας περνανε απροκάλυπτα για μαλάκες ή ειναι αφελείς!
 

pitabakes

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2013
Μηνύματα
120
Like
2
Πόντοι
1
απο τη στιγμη που σε ολη τη φαση με τις εκδιδομενες, μπαινει το δεδομενο "χρημα", παντα θα υπαρχουν προμοτορες κτλ κτλ κτλ...
και ρωτω, ποσες ειναι οι πραγματικα ανεξαρτητες? 1-2, 3 το πολυ!!!

αυτα τα ολιγα μιας και ειναι τεραστια η κουβεντα...

δεν ειναι το θεμα ποσες ειναι ανεξαρτητες η οχι....και σαφως το χρημα εχει αυτες τις "παρενεργειες"
ομως και εμεις δεν πρεπει κάπως να προστατευθουμε? εναν που θα βγει να προμοταρει και τον καταλαβεις
καιει απο μονος του την περιπτωση που θελει να προωθησει ενω αν προμοταρε ανοιχτα θα ηταν πιο τιμιο και κανενας δεν θα ελεγε κουβεντα. Οταν όμως ειναι καποιος με τοσες πολλεσ κριτικες ... με τοσες λεπτομερεις..με τοσο συγκροτημενες αποψεις, με τοσα χρονια προφιλ...με συζητησεις χωρις προμοταρισμα και γενικα Προφιλ που φερεται λες και ειναι πραγματικα μελος μιας παρεας που μοιραζεται απλα εμπειριες, τοτε υπαρχει πραγματικό προβλημα οσον αφορα την ενημερωση...γιατι τη γνωμη αυτου τη "μετρας" και σε επηρεαζει....και τρως μετα τη φολα...και ας ειχες ματωσει για να μπορεσεις να "καταθέσεις"....λοιπον ναι, ολα στο παιχνιδι ειναι, αλλα εκτος απο αυτους παιζουμε μπαλα και εμεις! αυτο να το καταλαβουν καποιοι και οπως σου ειπα πριν μοναδικος σκοπος μου ηταν να "ψιλλιασω" τον κοσμο να καταλαβει οτι τελικα σχεδον κανεις δεν ειναι υπεράνω υποψιας και να μην εμπιστευονται ατομα μονο και μονο γιατι φαινονται να ειναι αξιοπιστα και καταγράφουν αποκλειστικά "δικες" τους εμπειριες.....
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
ω ρε φίλε,θα βγουν ονόματα σημερα,γουσταρω!!!
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
αγαπητε, περιμενεις δηλαδη να σε παρει καποιος απ το χερακι και να σε παει στρατα στρατουλα?
σορρυ που στο λεω ετσι, αλλα πλανασαι πλανην οικτρα...

ο alpula εγραψε κατι πολυ σωστο: "Πρώτον μην περιμένεις να σε προστατέψει κανένας,μόνος σου είσαι και διασταυρωνεις πληροφορίες"





δεν ειναι το θεμα ποσες ειναι ανεξαρτητες η οχι....και σαφως το χρημα εχει αυτες τις "παρενεργειες"
ομως και εμεις δεν πρεπει κάπως να προστατευθουμε? εναν που θα βγει να προμοταρει και τον καταλαβεις
καιει απο μονος του την περιπτωση που θελει να προωθησει ενω αν προμοταρε ανοιχτα θα ηταν πιο τιμιο και κανενας δεν θα ελεγε κουβεντα. Οταν όμως ειναι καποιος με τοσες πολλεσ κριτικες ... με τοσες λεπτομερεις..με τοσο συγκροτημενες αποψεις, με τοσα χρονια προφιλ...με συζητησεις χωρις προμοταρισμα και γενικα Προφιλ που φερεται λες και ειναι πραγματικα μελος μιας παρεας που μοιραζεται απλα εμπειριες, τοτε υπαρχει πραγματικό προβλημα οσον αφορα την ενημερωση...γιατι τη γνωμη αυτου τη "μετρας" και σε επηρεαζει....και τρως μετα τη φολα...και ας ειχες ματωσει για να μπορεσεις να "καταθέσεις"....λοιπον ναι, ολα στο παιχνιδι ειναι, αλλα εκτος απο αυτους παιζουμε μπαλα και εμεις! αυτο να το καταλαβουν καποιοι και οπως σου ειπα πριν μοναδικος σκοπος μου ηταν να "ψιλλιασω" τον κοσμο να καταλαβει οτι τελικα σχεδον κανεις δεν ειναι υπεράνω υποψιας και να μην εμπιστευονται ατομα μονο και μονο γιατι φαινονται να ειναι αξιοπιστα και καταγράφου αποκλειστικά "δικες" τους εμπειριες.....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εγώ βλέπω σιωπή ιχθύος. Και αυτά με πριζώνουν.

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς γίνεται και ένας moderator γράφει μια (κριτική δεν τη λες) περιγραφή μιας και καλά κοπέλας, ανοίγει σελίδα για αυτή, αυτή ζητάει φωτογραφίες από τα μέλη. Μάλιστα ζητάει και γυμνές (αν είναι δυνατόν) και ενώ συμβαίνουν όλα αυτά κανένας δεν προστατεύει τα μέλη και ειδικά o moderator που για αυτό το λόγο υπάρχει.

Όταν του έκανα κάποιες ερωτήσεις για τη συγκεκριμένη δε μου απάντησε ποτέ αλλά απέφευγε την ερώτηση απαντώντας άλλα αντί άλλων.

Το αποτέλεσμα είναι ένας χρήστης φάντασμα, με την ανοχή και την απερίσκεπτη (στην καλύτερη περίπτωση) ενέργεια ενός moderator να έχει συλλέξει φωτογραφίες από μέλη και κατόπιν να τα βρίζει. Το επόμενο στάδιο είναι να μας απειλεί κι όλας όπως πάει η κατάσταση.

Εγώ τα τηλέφωνα των κανονικών κοριτσιών τα βρήκα από τις αγγελίες τους και το προφίλ τους και κάποια που μου έδωσαν άλλα μέλη. Πίστευα ότι διαβάζοντας τις κριτικές ή συμμετέχοντας στους διαλόγους θα ενημερωθώ. Αλλά εδώ βλέπω ότι παίζονται πολύ ύπουλα παιχνίδια και συμφέροντα ειδικά σε νέα μέλη.

Κε Γκουρού εφόσον λέτε ότι συναντηθήκατε με τη συγκεκριμένη επιβεβαιώστε τουλάχιστον με κάποιο τρόπο ότι είναι πραγματικό πρόσωπο (αν δεν θέλετε δημόσια έστω σε προσωπικό μήνυμα). Έχει προσωπικά δεδομένα χρηστών και μάλιστα φωτογραφίες και όλα αυτά λόγω της δικής σας ανοχής.
συναντηθηκα με την ροδινη.ειναι υπαρκτο προσωπο μιας και αλλα μελη απο εδω μεσα την εχουν συναντησει,αλλα για τους δικους τους λογους δεν μιλανε.με τι τροπο προσπαθει να πιασει πελατες αυτο δεν το ξερω,και ουτε με νοιαζει.αλλες κανουν αλλα,οπως ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ εδω μεσα εχουν στησει 2α γραφεια,για να κανουν τους καμποσους.αυτα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom