Νέα

site γνωριμιων με ασιατισες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sperminator_tx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
ειδα την προηγουμενη βδομαδα στον γερμανο μια καταπληκτικη σχιστοματα...οχι,απο αυτες τις ξυπολυτες που βλεπουμε κατα καιρους στους δρομους...με την μποτιτσα της,το κολλητο της το τζινακι,την τσαντουλα της την κυριλατη...να την πιεις στο ποτηρι...το κακο ειναι οτι εφυγε γρηγορα κ δεν προλαβα να της μιλησω...απο τοτε εχω φαει κολλημα κ ψαχνω εναν τροπο να γνωρισω ασιατισες που ζουν στην αθηνα αποκλειστικα μεσα απο το net...αν ξερει κανενας φιλαρακος καποιο site η καποιο group στο facebook ας ενημερωσει
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Για Φιλιππινέζες στο Tagged, θέλουν πολύ χρόνο και μπλα μπλα, καλύτερα στα πάρκα τις Κυριακές. Κινέζες άγνωστο, μετά τη δουλειά εξαφανίζονται. Λοιπές (Ιαπωνίδες, Ταϊλανδές, Καζάκες, Αζερμπαϊτζανές κλπ), μόνο προσωπικό πρεσβειών ή ξέμπαρκες μεταπτυχιακές, όχι on line πάντως. Θα σου πρότεινα μια βόλτα στο Βερολίνο, όπου οι επιμειξίες Βορειο - Κεντρο Ευρωπαίων με Ασιάτισσες έχουν φέρει θαυμαστά αποτελέσματα. Δεν ομιλώ για επαγγελματίες.
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Πάνε στα κινέζικα. Έχουν μερικά καφέ και μπαρ, που σχεδόν αποκλειστικά, μόνο κινέζοι είναι θαμώνες. Αλλά πρόσεχε, μπορεί μια να φαίνεται μικρούλα και φρέσκο αίμα, όμως μπορεί πολύ άνετα να είναι 40+! Επίσης, έχε στο νου σου, ότι παντρεύονται νωρίς. Μια ασυνόδευτη μικρούλα δεν σημαίνει αυτόματα πως αποτελεί υγιή στόχο, αντίθετα με τα δικά μας κοινωνικά και δημογραφικά πρότυπα... Και τέλος, λόγο φιλοσοφίας και τρόπου ζωής, μετριοπαθώς μεν λόγω καιρών, πραγματικώς δε λόγω καταβολών, αναζητούν ηθικές αξίες όπως πίστη, τιμιότητα, αρετή.

Δεν είναι η κλασσική ευρωπαία τουρίστρια που λυσσάει στα νησιά σαν μεθύστακας. Ούτε η ελλεεινίδα που όποιον παίδαρο δει, του κωλοτρίβεται, και όποιον καλούλη δει, τον κάνει αμέσως friendzone.
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.802
Πόντοι
216
Πάνε στα κινέζικα. Έχουν μερικά καφέ και μπαρ, που σχεδόν αποκλειστικά, μόνο κινέζοι είναι θαμώνες. Αλλά πρόσεχε, μπορεί μια να φαίνεται μικρούλα και φρέσκο αίμα, όμως μπορεί πολύ άνετα να είναι 40+! Επίσης, έχε στο νου σου, ότι παντρεύονται νωρίς. Μια ασυνόδευτη μικρούλα δεν σημαίνει αυτόματα πως αποτελεί υγιή στόχο, αντίθετα με τα δικά μας κοινωνικά και δημογραφικά πρότυπα... Και τέλος, λόγο φιλοσοφίας και τρόπου ζωής, μετριοπαθώς μεν λόγω καιρών, πραγματικώς δε λόγω καταβολών, αναζητούν ηθικές αξίες όπως πίστη, τιμιότητα, αρετή.



ασε που ηερουν και καρατε...

το νου σου
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
no comment..............................................  :headbang: :headbang: :headbang:

Γιατί ουδέν σχόλιο...; Αλλά κάτσε, σαν να έχεις δίκιο. Με όλα τα πουστράκια που γεμίσαμε, να ζητάνε από τις πουτάνες γλυφοκωλάδες και rimming, φυσικό είναι η έννοια της παλιάς σχολής "άντρας", να μην υφίσταται την σήμερον με την ίδια βαρύτητα ή σημασία. Όμως δεν είναι όλοι το ίδιο. :headbang: Σαν αυτούς. :lheel: Έχουμε κι απ' αυτούς. :s&m_3:
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.802
Πόντοι
216
Γιατί ουδέν σχόλιο...; Αλλά κάτσε, σαν να έχεις δίκιο. Με όλα τα πουστράκια που γεμίσαμε, να ζητάνε από τις πουτάνες γλυφοκωλάδες και rimming, φυσικό είναι η έννοια της παλιάς σχολής "άντρας", να μην υφίσταται την σήμερον με την ίδια βαρύτητα ή σημασία. Όμως δεν είναι όλοι το ίδιο. :headbang: Σαν αυτούς. :lheel: Έχουμε κι απ' αυτούς. :s&m_3:



αρχηγοπουλο... εσυ μυριζεις βαρβατιλα στο χιλιομετρο.... ωραιος
 
OP
OP
S

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
καλα ολα αυτα μαγκες,αλλα απο site δεν ξερουμε καποια?μου φαινεται πρεπει να παρω σβαρνα τα κινεζικα εστιατορια,να μπουχτησω στην παπια πεκινου μεχρι να βρω καμια καλη γκαρσονα κ γινει παιχνιδι ;)
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.802
Πόντοι
216
καλα ολα αυτα μαγκες,αλλα απο site δεν ξερουμε καποια?μου φαινεται πρεπει να παρω σβαρνα τα κινεζικα εστιατορια,να μπουχτησω στην παπια πεκινου μεχρι να βρω καμια καλη γκαρσονα κ γινει παιχνιδι ;)



περιμενουμε νεα σου...
 

Karageorgis

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
216
Like
2
Πόντοι
1
Κάπου στο LOVELIST.GR έχω την εντύπωση πως μπάνισα ρεκλάμα νεαρής κινέζας, αλλά φαινόταν ψιλοάσχημη, και η φωτό λογικά θα ήταν Fake. Επίσης σε Mylist και Adoos, παλιότερα, είχε ad από μια Ταϋλανδέζα 20 ετών, ονόματι DIANA. Είχα ζητήσει ραντεβού, αλλά λέει 150 ευρώ μια ώρα μόνο. Τώρα σε τέτοιους καιρούς, και 100 ευρώ για μια ώρα, είναι πολλά, κινέζα ή εξωγήινη... Δεν θα πληρώσουμε εμείς το Φ.Π.Α. και τα τέλη εισαγώμενου προϊόντος!

Έχει κάτι ωραίες τριαντάρες με 80 ευρώ τη μια ώρα, αν το ψιλοψάξεις. Τη κινέζα τί την θες; Δεν είναι εκείνες οι ωραίες μικρούλες που δείχνει στις τσόντες και τα γιαπωνέζικα, που πήραν τα μυαλά όλων αέρα... Εντάξει, είναι petite A.K.A. κοντοπούτανα, έχουν καυλιάρικη φωνή, είναι σφριγηλές και νεανικές τα μάλα, αλλά όλα τα θετικά τελειώνουν εκεί.

Το φαΐ τους είναι απερίγραπτο, χώρια που το έχουν μπασταρδέψει με δυτικά υλικά. Αν θες καλό ασιάτικο, βρες σούσι μπαρ ή γιαπωνέζικη κουζίνα, να τα δεις όλα. Σου λέω, άκουσέ με, βγες τσάρκα στην Chinatown. Δεν δαγκώνουν.
 
OP
OP
S

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
να ναι καλα ολα τα φιλαρακια για τις συμβουλες,αλλα δεν αναζητω call girl ουτε εχω μανια με τις κινεζες...απλα η συγκεκριμενη που μπανισα στον γερμανο πραγματικα ηταν κατι ξεχωριστο...καταρχας,δεν ξερω αν ηταν οντως κινεζα...ηταν σχιστοματα παντως...περιποιημενη,γλυκεια φατσουλα,δυνατο κορμι,ωραιο ντυσιμο,δεν φαινοταν πχ για ο,τι να ναι υπηρετρια σε καποια βιλα πλουσιων,αλλα για κατι πιο κυριλε...κ μου την εδωσε να βρω καποια παρομοια αν ειναι δυνατον...ισως υπαρχει καποιο group στο facebook,αλλα δεν βρηκα προσωπικα κατι
 
OP
OP
S

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
για τις τριανταρες που λες φιλε χατζησταυρου εννοεις ελληνιδες?
 

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.397
Like
663
Πόντοι
96
Φίλε σπερμινάτορ, είδα αργά το θέμα που άνοιξες.Αν εννοείς τον Γερμανό σε πάροδο της Κάνιγγος, έχω δει και εγώ το κινεζάκι που είδες.Καλό κομμάτι με καλά ρούχα.Μπορεί όμως να είναι βιζιτάκι . :rolleyes:
Γενικά αν κανείς συναγωνιστής ξέρει καμία ελεύθερη ιστοσελίδα γνωριμιών με ασιάτισσες ας ενημερώσει!
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
no comment..............................................  :headbang: :headbang: :headbang:
από μυαλο όμως εεε? καρπουζι ο δικος σου. πως το φερε από δω από κει για να μας πει ότι καταλαβε ότι ξερουνε και οι ανδρες να δερνουν. ημαρτον ρε πουστη,δηλαδη ημαρτον ρεεεεε :)  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.782
Like
1.222
Πόντοι
216
Φίλε σπερμινάτορ, είδα αργά το θέμα που άνοιξες.Αν εννοείς τον Γερμανό σε πάροδο της Κάνιγγος, έχω δει και εγώ το κινεζάκι που είδες.Καλό κομμάτι με καλά ρούχα.Μπορεί όμως να είναι βιζιτάκι . :rolleyes:
Γενικά αν κανείς συναγωνιστής ξέρει καμία ελεύθερη ιστοσελίδα γνωριμιών με ασιάτισσες ας ενημερώσει!

Ιστοσελιδα γνωριμιων με ασιατισσες,
με φιλτρο για ελλαδα,
και να εχει αρκετες που μενουν ελλαδα,
αν υπαρχει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom