Νέα

Γλαύκη Spa

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Skept.omenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Skept.omenos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2013
Μηνύματα
51
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Βρήκα αυτό: .
Λέει ότι είναι Λ. Ποσειδώνος 20-22 στο ύψος του Φαλήρου. Στη σελίδα τους πάντως έχουν καλά τεμάχια. Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής οτιδήποτε;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.755
Like
24.572
Πόντοι
5.006
Καλά τεμάχια αλλά δεν έχει φουλ...μασάζ και το πολύ πολυ μια εκτόνωση και όχι με τη πρωτη...
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.114
Like
463
Πόντοι
36
δεν βγαζει κατι μια βοηθεια
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.291
Πόντοι
201
Κανείς πελάτης να μας ενημερώσει :helpplea:???
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
183
Like
0
Πόντοι
1
Έχει καλά τεμάχια αλλά πρέπει να χώσεις 80άρι - κ όχι με την πρώτη - για να φας... ο νόμος του ο,τι πληρώνεις αγοράζεις ισχύει κ εδώ!

Φίλος συναγωνιστής πήρε φραπέ με 60 € την δεύτερη φορά...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Έχει καλά τεμάχια αλλά πρέπει να χώσεις 80άρι - κ όχι με την πρώτη - για να φας... ο νόμος του ο,τι πληρώνεις αγοράζεις ισχύει κ εδώ!

Φίλος συναγωνιστής πήρε φραπέ με 60 € την δεύτερη φορά...
Δεν έχουμε υπομονή πια.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.755
Like
24.572
Πόντοι
5.006
Σωστα ουτε υπομονή ουτε λεφτά για πειράματα..στο κάτω κάτω κανεις ενα μασάζ και πληρωνεις 25 ευρώ.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
34
Like
3.042
Πόντοι
4.365

Ρε παιδιά πολύ στα ΔΕΝ μου φαίνεται το μαγαζί.. Παίζουν και άντρες μέσα.  :think:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.940
Κριτικές
34
Like
3.042
Πόντοι
4.365

Άσε που δεν βλέπω και πουθενά τιμοκατάλογο..
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Παιδιά, έχουμε καμιά πληροφορία για το εν λογω?
 

thirio11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
2.825
Πόντοι
456
πρωην δεριγνη...κατι,νουμερο δεν θυμαμαι..ουτε εξω απο ..την εξωπορτα..που λεει και το baby!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.044
Like
2.902
Πόντοι
456
Μεταφέρω εδω κάτι που έγραψα σε διπλανό νήμα απο δικες μου εμπειρίες

''Απο κοπέλες δεν λέει πάντως ,κάνα δυό την βάση με το ζόρι,καλό μασαζ,ωραίος χώρος.''

Το Δεριγνυ δεν το κατάλαβα που αναφέρει ο φίλος πιό πάνω ,απο τις κοπάλες που είχε .αν εννοούσε το Δ14 εγώ δεν συνάντησα κάποια εδω, οποιαδήποτε πληροφορία δεκτη,αν είναι ''πονηρή'' θάλεγα με π.μ να μην καρφώνουμε τις κοπέλες σε αυτού του είδους τα μαγαζιά.
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Επισκεψη πριν μερικες μερες. Μασαζ μου εκανε η Χριστινα, μασαζ πολυ καλο 8.5/10
κοστος 25€ προσφορα που εχει το καταστημα. Δωματιο καλο με ντουζιερα μεσα.
Κατι αλλο δεν εγινε..μονο μασαζ. Δεν ξερω αν με παραπανω χρηματα γινεται τπτ δεν το προτεινα κιολας.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
43.755
Like
24.572
Πόντοι
5.006
οχι δε γινεται....μονο αρκετα καλο μασαζ...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Όταν αλλάξουνε ρότα να μας ειδοποιήσουν....
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Ποιό πάνω γράφεις άλλα όμως φίλε,τι ισχύει ;

Στα περισσότερα από τα μαγαζιά αυτά παίρνεις φραππέ με καλό τρόπο,ευγένεια και υπομονή......αυτό ίσως σημαίνει 2-3 επισκέψεις.......και φυσικά,θα πρέπει να κανεις μασαζ με την ίδια κοπέλλα,ώστε να "σπάσει ο πάγος".......
Αν ο χώρος είναι καλός και το μασαζ επαγγελματικού επιπέδου,ισως δικαιολογείται η τιμή.......μην συγκρίνετε αυτά τα μαγαζιά με τα καθαρά "μπριζολάδικα".......βεβαίως,και σε "μπριζολάδικο" μπορείς να πάρεις και καλό μασαζ,εμένα μου έχει τύχει πολλές φορές.......
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
536
Πόντοι
96
εντάξει ρε παιδιά, μη μπερδεύμαστε συνέχεια χωρίς λόγο.
Το κάθε σοβαρό μαγαζί που κάνει κανονικό μασάζ μπορεί να είναι εν δύναμή φραπερί για κάποιους κάποτε.
Δεν είναι όμως το νορμάλ και επομένως ανήκει σαν "δεν"
keep it simple
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλη την παρέα, όπως βλέπετε είμαι πολύ νέο μέλος μόλις 2-3 μέρες στο σάιτ και είπα να ενημερώσω σχετικά με το συγκεκριμένο spa που είναι 4-5 λεπτά περπάτημα από το σπίτι μου και το επισκέφτηκα κάπου μέσα στο καλοκαίρι αν θυμάμαι καλά,δεν θυμάμαι πολλές λεπτομέρειες ωστόσο το μόνο που θα πω επειδή έχω δει κατά καιρούς ως επισκέπτης αρκετό ενδιαφέρον από πολλούς για μασάζ χωρίς εσώρουχο - είτε το δικό σου είτε αυτό το αστείο σαν στρινγκ μιας χρήσης που συνηθίζουν να δίνουν πολλά από τα "κανονικά" μασατζίδικα - είναι ότι εν τέλει σε μένα έτσι έγινε το μασάζ. Η διαδικασία είχε ως εξής, το θυμάμαι καλά αυτό, πήγε να μου πει το κλασικό να αλλάξω να φορέσω αυτό το στρινγκ ή να μείνω με το εσώρουχό μου αλλά εγώ παρατηρώντας κιόλας ότι υπήρχε ντουζιέρα μέσα στο δωμάτιο (ύποπτο?!?!?) της είπα της θεραπεύτριας ότι έλεγα να κάνω ένα μπάνιο πρώτα, και η ίδια αμέσως μου είπε ότι μιας και θα κάνω μπάνιο τότε απλά θα ξαπλώσω μετά με την πετσέτα από πάνω. Και έτσι κι έγινε τελικά, όταν επέστρεψε στο δωμάτιο εγώ ήμουν τυλιγμένος με πετσέτα και αναγκαστικά έμεινα για λίγο γυμνός μπροστά της όταν τελευταία στιγμή προτού ξαπλώσω μπρούμυτα έβγαλα την πετσέτα και της την έδωσα να μου σκεπάσει τον κωλο. Φυσικά δεν έγινε τίποτα παραπάνω εκτός του ότι κάποια στιγμή την κατέβασε σχεδόν όλη προκειμένου να μασαζάρει τους "γλουτούς" όπως αρέσκονται να το λένε οι θεραπεύτριες χαχα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom