Νέα

Φιλιππινέζες-Κινέζες Λευκωσία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ourakotangos11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
220
Like
152
Πόντοι
1
Ξερει κανένας τηλέφωνα Λευκωσία για αυτές της φυλές?
 

sexmaniacvol1974

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι νεοφερμενος στη Κυπρο και ψαχνω να βρω κανενα καλο Κινεζακι...αν μπορουσε καποιος απο εσας να μου δωσει περισσοτερες πληροφοριες θα του ημουν υποχρεος...Βασικα εχω παει στην Οδο Σουτσου στη παλια Λευκωσια οπου δουλευε μια κοπελα απο Ρουμανια μικρη και πολυ ομορφη θα ελεγα λιγο τα χαλουσε το βυζι που σαν μεγεθος tits2 εμενα μου αρεσε αλλα ειχε ραγαδες ευτυχως δεν φαινονταν πολυ ασχημα 50 ευρω χρεωση το απλο αλλα ηταν πραγματικη ξεπετα. Πηγα και λιγο παραπερα στην οδο επτανησου που δουλευε ΕΛΛΗΝΙΔΑ Νικολετα (50 ευρω η ταριφα του απλου)  στο ονομα η οποια ηταν παρα πολυ ομορφη και τουμπανο αλλα δεν ειχε συμμετοχη (μαλλον δεν την πετυχα στα καλυτερα της) και με ξενερωσε οταν την Γαμουσα  zfuck γιατι δεν με αφησε να της δωσω κανενα γλωσοφιλο, anyway γι αυτο τον λογο θελω καποια κοπελα που να δουλευει εκτος των στουντιος και εχω μαθει πως στοιχιζουν πολυ λιγοτερα χρηματα αλλα εγω την θελω για ενα ολοκληρο βραδυ. Σημερα το πρωι περπατουσα στη Λυδρας και ειδα μια φιλλιπινεζα ΘΕΟΜΟΥΝΟ με φωσφοριζε πολυ κοντο φορεμα αλλα δεν προλαβα να την πλησιασω για να δω τι παιζει. Αν λοιπον γνωριζει καποιος το οτιδηποτε ας επικοινωνησει μαζι μου για να μου δωσει περισσοτερες πληροφοριες και εγω οτι μαθαινω θα το γραφω εδω
 

SEAS

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
71
Like
8
Πόντοι
0
Ψαξε στο badoo φιλε μου. Κατι θα βρεις να κανεις την δουλεια σου
 

sexmaniacvol1974

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δύσκολα πιστεύω να βρω κατι στο badoo αλλα θα το προσπαθήσω. Σ ευχαριστώ πάντως για την απάντηση σου
 
OP
OP
O

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
220
Like
152
Πόντοι
1
κανενα κινεζακι, καλο και φθηνο εχουμε? οποιος ξερει ας μου στηλει ΠΜ το τηλ του .. ευχαριστω
 
OP
OP
O

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
220
Like
152
Πόντοι
1
τιποτα ρε παιδια?  Δωστε στους συναγονηστες.. μην τα κρατατε ολα για σας
 

Tittotitto

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι καινουργιος εδω και θελω την βοηθεια σας, ψαχνω για Φιλιππινεζα η Κινεζα και γενικως απο αυτες τις φυλες..αν καποιος εχει καποιο τηλεφωνο να μου στειλει μηνυμα
 

Tittotitto

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2016
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δεν καταλαβα το εννοεις Θοδωρακη..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.797
Κριτικές
1
Like
32.522
Πόντοι
6.256
Ειμαι καινουργιος εδω και θελω την βοηθεια σας, ψαχνω για Φιλιππινεζα η Κινεζα και γενικως απο αυτες τις φυλες..αν καποιος εχει καποιο τηλεφωνο να μου στειλει μηνυμα
Δεν υπαρχει τιποτα τετοιοστην ελλαδα φιλε,
Διαβατηριακι και πηγαινε στην πηγη να πιεις νερο,
Ασιατισες στην ελλαδα δεν υπαρχουν.
 

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
198
Like
290
Πόντοι
21
Ειμαι καινουργιος εδω και θελω την βοηθεια σας, ψαχνω για Φιλιππινεζα η Κινεζα και γενικως απο αυτες τις φυλες..αν καποιος εχει καποιο τηλεφωνο να μου στειλει μηνυμα

Δεν κατάλαβα. Για οικιακή βοηθό ψάχνεις;
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
372
Πόντοι
2.272
Ασιάτισσες έχουμε πολλές. Τώρα αν εξασκούν αυτό το επάγγελμα είναι άλλη υπόθεση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom