Νέα

παίζουν κρυφές κάμερες στα μασατζίδικα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα younghunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
395
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
το έχει ψάξει κανείς; ξέρει κανείς τίποτα πάνω στο θέμα;
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
το έχει ψάξει κανείς; ξέρει κανείς τίποτα πάνω στο θέμα;
Για κάμερες δεν ξέρω, αλλά μικρόφωνα σίγουρα. Τουλάχιστον στο Αχιλλέως και Βενιζέλου μου το είχε πει η Χριστίνα.. Όχι ότι είχα ή έχω πρόβλημα, σε προσωπικό επίπεδο βέβαια
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2013
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.148
Κριτικές
171
Like
20.204
Πόντοι
33.988
Για κάμερες δεν ξέρω, αλλά μικρόφωνα σίγουρα. Τουλάχιστον στο Αχιλλέως και Βενιζέλου μου το είχε πει η Χριστίνα.. Όχι ότι είχα ή έχω πρόβλημα, σε προσωπικό επίπεδο βέβαια

ουτε κ γω
αλλωστε ειμαι σιωπηλος τυπος στο σεξ :2funny: :2funny:
 
OP
OP
younghunter

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
395
Κριτικές
3
Like
431
Πόντοι
21
Για το μικρόφωνο δεν με νοιάζει αλλά για κάμερα φυσικα θα με πείραζε...
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
Κοιταξτε παιδες μπορει μεν να μην μας πολυνοιαζει αλλα το θεμα ειναι σοβαρο βεβαια το οτι βρεθηκαν σε καποιο η καποια στουντιο καμερες δεν παει να πει οτι ειναι ολλα ετσι
παντως αν θελει καποιος να εχει το κεφαλι του σιγουρο ας ψαξει σε μια μηχανη αναζητησης για εντοπισμο κρυφων καμερων και σε περιπτωση που εντοπισει κατι ζηταει τα χρηματα πισω και φευγει


 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
Κοιταξτε παιδες μπορει μεν να μην μας πολυνοιαζει αλλα το θεμα ειναι σοβαρο βεβαια το οτι βρεθηκαν σε καποιο η καποια στουντιο καμερες δεν παει να πει οτι ειναι ολλα ετσι
παντως αν θελει καποιος να εχει το κεφαλι του σιγουρο ας ψαξει σε μια μηχανη αναζητησης για εντοπισμο κρυφων καμερων και σε περιπτωση που εντοπισει κατι ζηταει τα χρηματα πισω και φευγει


καμερες παιζουν παντου παρτε το χαμπαρι και μην ακουτε μαλακιες τωρα πια ειναι το ποιο ευκολο πραγμα
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
αυτο θα μπορουσε να μας το επιβεβαιωσει και καποιος που η δουλεια του ειναι να αναλαμβανει την τοποθετηση το εν λογο εξοπλισμου
ουτε να γαμισεις δεν μπορεις με την ησιχια σου η τους νταβατζηδες θα εχεις στα αρχιδια σου η τις ξενερωτες ελεεινιδες
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
166
καλά....το θέμα είναι πως τα μασατζίδικα μαράζωσαν πια. οπότε τις κάμερες, αν έχουνε, τις βάζουμε πλέον για να κρατήσουνε βίντεο αρχειακού υλικού από τολμηρους που συνεχίζουνε να πηγαίνουνε ενώ έχουνε μείνει μόνο σαύρες σε άθλια μαγαζιά...δυστυχώς
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Δηλαδη ειμαστε ολοι πορνοσταρ  ε??    Ωραια
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Υπαρχουν...Και σε γνωστο μπουρδελο που επισης προσφερουν μασαζουπηρεσια...υπαρχουν καμερες στα δωματια μεσα εξακριβωμενο το νου σας..
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Υπαρχουν...Και σε γνωστο μπουρδελο που επισης προσφερουν μασαζουπηρεσια...υπαρχουν καμερες στα δωματια μεσα εξακριβωμενο το νου σας..
Οτι ζημια ηταν να παθουμε, την παθαμε
Κανεναs δεν μπηκε σε δωματιο να γαμησει με ......την μασκα του ζορρο
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
΄Ξέρω σίγουρα ότι στο Ιουλιανού 39 στον 1ο όροφο που είχε το μαγαζί της Όλγας της χοντρής ότι είχε κάμερες σε κάθε δωμάτιο. Όχι για τους πελάτες όμως αλλά για να ελέγχει τις κοπέλες. Την είχα δει ανάμεσα σε κάτι ψεύτικα λουλούδια που είχε στο ύψος της κορνίζας της κουρτίνας.
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Οτι ζημια ηταν να παθουμε, την παθαμε
Κανεναs δεν μπηκε σε δωματιο να γαμησει με ......την μασκα του ζορρο
Για αυτο καλυτερα κανενα call girl σε ξενοδοχειο αξιοπιστο ή στο σπιτακι μας να εχουμε και το κεφαλι μας ησυχο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Για αυτο καλυτερα κανενα call girl σε ξενοδοχειο αξιοπιστο ή στο σπιτακι μας να εχουμε και το κεφαλι μας ησυχο
Στο σπιτι ειναι η ΕΣΑ  οποτε το ξεχναμε..........Για τα ξεν/χεια πανω κατω μπορει να ισχυει το ιδιο
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
πιστευω και στην ομηρου ειχε καμερες προς ελεγχο των κορασιδων....
 

Kapsonis19891989

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
12
Like
19
Πόντοι
26
χααχαχ έχει πλάκα το θέμα...θα πω ένα περιστατικό που μου έτυχε πρόσφατα χωρίς να αναφέρω το όνομα του call-girl...

μερικοί ίσως θα καταλάβουνε για ποια εννοώ αλλά τέλοςπαντων...

στο ξενοδοχείο πίσω από το ωνάσσειο κλείνω δωμάτιο αλλά το call-girl ήθελε πρώτα συνάντηση έξω από το ξενοδοχείο, οπότε επειδή όπως μου είπε μέσω τηλεφώνου μετέπειτα φοβάται μήπως τοποθέτησα καμία camera μέσα στο δωμάτιο με έβαλε και άλλαξα δωμάτιο !! χααχ

χωρίς έξτρα χρέωση αλλά η τύπισσα στην reception έμεινε λίγο κάγκελο...

πάντως καλή φάση...μου έδωσε ιδέα καλή....να τραβάμε με camera τα γαμήσια μας έτσι ώστε να κοιτάμε το replay μετά και να γινόμαστε καλύτεροι...να βλέπουμε πιθανά λάθη...μπορείς να βελτιωθείς πολύ...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
χααχαχ έχει πλάκα το θέμα...θα πω ένα περιστατικό που μου έτυχε πρόσφατα χωρίς να αναφέρω το όνομα του call-girl...

μερικοί ίσως θα καταλάβουνε για ποια εννοώ αλλά τέλοςπαντων...

στο ξενοδοχείο πίσω από το ωνάσσειο κλείνω δωμάτιο αλλά το call-girl ήθελε πρώτα συνάντηση έξω από το ξενοδοχείο, οπότε επειδή όπως μου είπε μέσω τηλεφώνου μετέπειτα φοβάται μήπως τοποθέτησα καμία camera μέσα στο δωμάτιο με έβαλε και άλλαξα δωμάτιο !! χααχ

χωρίς έξτρα χρέωση αλλά η τύπισσα στην reception έμεινε λίγο κάγκελο...

πάντως καλή φάση...μου έδωσε ιδέα καλή....να τραβάμε με camera τα γαμήσια μας έτσι ώστε να κοιτάμε το replay μετά και να γινόμαστε καλύτεροι...να βλέπουμε πιθανά λάθη...μπορείς να βελτιωθείς πολύ...
να πω ποια ειναι?.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom