Νέα

Νέο στούντιο Όθωνος 101 & Σαχτούρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OFFSPRING
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 31K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

OFFSPRING

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μηπως το εχει επισκεθτεί κανεις??? η εχει ακουσει τπτ ??  :think:
 

anergos

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2009
Μηνύματα
161
Like
213
Πόντοι
21
ανεφερε το στον διαχειριστη να το συπεριλαβει στον καταλογο φιλε συναγωνιστη
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
Περιμενουμε κριτικες και νεα εμεις που ειμαστε μακρυα
 
OP
OP
O

OFFSPRING

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
loipon sthn apogeumatinh vardia einai h nantia apo to othonos amalias 106 apo oti fainetai phre <<metagrafh>> gia ekei....
 

Phantom Duck

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2014
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
108
Πόντοι
0
Σοβαρά μιλάς? Αυτή είναι φοβερό μωρό αξίζει σίγουρα μια επίσκεψη. Είναι κάθε μέρα εκεί?
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
ρε μαγκες, πηγα στην ναντια αλλα δεν μου αρεσε τοσο το κορμι της. πολυ ξεπεσμενο. κ το προσωπο γερασμενο φαινοταν. δεν τρελαθηκα. το καλο ηταν οτι της εβαζα δαχτυλα σε κωλο-μουνι, την ωρα της πιπας κ δεν ελεγε τιποτα.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
Οντως το παρατηρησα κι εγω πριν μια βδομαδα....
Το κορμι της εχει σπασει λιγο...,..
Τα πολλα και σκληρα γαμ@@@@ ισως αυτο κανουν. Το θετικο ειναι οτι δειχνει να το ευχαριστιεται αν και υπερβαλλει καποιες φορες. Την εχω παρει 4 φορες.
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Αν θυμάμαι καλά είχε φύγει λόγω εγκυμοσύνης, ίσως το πέσιμο να οφείλεται σε αυτό. Από συμπεριφορά όμως η κοπέλα τα σπάει.
 

and_patra

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
6
Like
8
Πόντοι
1
ναι, δεν λεω ευγενικη κ φιλοτιμη ειναι κ οντως υπερβαλλει λιγες φορες. το θεμα ειναι φιλοι μου οτι στην πατρα εχει καιρο να ερθει κατι δυνατο. κατι πολυ καλο. εκτος city tour βεβαια.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
Και  city tour τουλαχιστον εγώ έχω καιρό να δω κάτι. Εχει κανεις κάνα καλό site να παρουμε καμια ιδέα? Εστω και σε προσωπικό μύνημα.
 

firelight

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8
Κριτικές
10
Like
141
Πόντοι
280
φιλοι μου δεν γινετε η ναντια να εφυγε λογω εγκυμοσυνης γιατι στα μεσα δεκεμβριου του 2013 ηταν στο 106 και τελη αυγουστου του 2014 ηρθε πατρα δεν βγαινουν οι μηνες αρα για καποιον αλλο λογο εφυγε.
 

ropalompixtis

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2014
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
το αποκλειεις να ηταν 2 η και 3 μηνων το δεκ. και να δουλευε?
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
Και  city tour τουλαχιστον εγώ έχω καιρό να δω κάτι. Εχει κανεις κάνα καλό site να παρουμε καμια ιδέα? Εστω και σε προσωπικό μύνημα.

Αν γνωρίζει κάποιος κάποια καλή περίπτωση, ας μου στείλει π.μ. Να είναι όμως καλή περίπτωση και δοκιμασμένη.
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
Τελικα εδω δουλευει μονο η Ναντια;;;;
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Ναι, μόλις πήρα τηλέφωνο και κατάλαβα ότι είναι σόλο.  :grin:
 

stams

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Δεν αξίζει παιδιά. Πολύ υπερβολική η κοπέλα και πολύ βιαστική. Τζάμπα τα λεφτά μου.
 

γεο19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα καταρχην εντοπισα τον ενλογο οικο ανοχης ψαχνωντας σε μια εφημεριδα ηλεκρονικη!!!και λεω δεν παω???πιγα παρκαρα δισκολευτικα να το βρω λιγο γιατι ειναι στο στενακι!!!ενας πολυ καθαρος χωρος,με υποδεχτικε ενας αντρας για τσατσα ομολογο πως λιγες φορες το βλεπω αυτο!!!βγικε η ναντια!!!πανεμορφη με τεραστια βυζια!!!μπικα κατευτιαν στο δοματιο και το προγραμα που επελεξα ηταν με τα 60 ευρο το γνοστο φουλ...η ναντια δεν αργισε να ερθει και αξεζει πραγματικα μεχρι και το τελευτεο ευρο που περνει!!!!λιπον ξαπλοσε λιγα χαδια και μερικα γλοσοφιλα ηταν αρκετα  για να με φτιαξου!!!ξεκινισε ενα γριγορο και ριθμικο στριφοτσιμπουκο,στην σηνεχια ηρθε απο πανο μου και καρφονοταν κιριολεκτικα πανω..στην συνεχεια την πιρα στα 4
τεσσερα οπου και τελιοσα!!!μου σκουπισε το εργαλιο συζιτισαμε λιγο για την κριση και την καθημερινοτητα μας και μετα με αποχερετισε!!!φιλοι μου ανιπομονω να ξαναπαω σας μηλο ιλικρινα!!η σελιδα που επισκευτικα αν καποιος δεν γνωριζει το μαγαζι και την ναντια ειναι αυτη εδω!!!! 
                               
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
324
Πόντοι
21
Εεεεεμ το κουραστηκε φαινεται το αθλημα. Δεν εχει φαει και λιγους π....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom