Νέα

τρελα για σερβες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Shygay
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Shygay

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μόνικα Η σερβα η" Μαρίνα Η σερβα???συναγωνιστές θα ήθελα τη βοήθεια σας.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.178
Κριτικές
22
Like
1.855
Πόντοι
1.676
Με τα χίλια Μόνικα!!!
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.112
Like
460
Πόντοι
36
που που αδελφια δωστε φωτα παρακαλω !!!!!
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.282
Κριτικές
36
Like
6.859
Πόντοι
3.446
καλά μην τρελλαίνεστε...σιγά μήν είναι σέρβα κατ'αρχάς!!!!!! :idiot: :idiot: και κατά δευτερον είναι πολύ ξενέρα μέσα
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
Πολυ  σωστά. Λοιπόν   να τα πούμε . Οι Σερβοι και οι Σερβες  ειναι οι  πιο περήφανοι - και εγωιστές-  ανθρωποι στην Εΰρώπη.
Οι Σερβες -Σερβες γενικά  δεν γίνονται πουτάνες  Δεν υπάρχει  περίπτωση καθαροαιμη Σερβα να ερθει να δουλέψει πουτάνα και δή δίπλα -και δη σε ορθόδοξη χώρα
Οθεν άλλο   Σερβία- άλλο πρώην  Γιουγκοσλαβία
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια την πιο καυλιαρα Σερβα οσοι την γαμησαν την γαμησαν.Ηταν η Αννα η Σερβα απο Κασσανδρας.Εγω την ειχα ξεκολιασει.Δεν λεω τιποτα αλλο ας μιλησουν οσοι την εχουν παρει.Ολες οι αλλες παντα δευτερες......
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.182
Like
66.774
Πόντοι
12.756
παιδια την πιο καυλιαρα Σερβα οσοι την γαμησαν την γαμησαν.Ηταν η Αννα η Σερβα απο Κασσανδρας.Εγω την ειχα ξεκολιασει.Δεν λεω τιποτα αλλο ας μιλησουν οσοι την εχουν παρει.Ολες οι αλλες παντα δευτερες......

αρχοντα κλεισαν ολα στο νησι , για που λες να παμε τωρα να κανουμε τουρισμο  ?
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
αρχοντα κλεισαν ολα στο νησι , για που λες να παμε τωρα να κανουμε τουρισμο  ?

τιποτα μαν ασε τον τουρισμο και μαζευε ξυλα για το τζακι!χαχαχαχαχα!

Τωρα οκτωμβριο παντρευεται η σισσυ φειδα στον Αγιο στεφανο Μυκονου και δεξιωση στο Cavo Tagoo.Μοντελα κτλπ.....
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
ενταξει μουναρα η μονικα αλλα μεσα δεν εχω ακουσει καλα λογια ... βεβαια ο καθενας μπορει να λεει ο,τι θελει
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Πολυ  σωστά. Λοιπόν   να τα πούμε . Οι Σερβοι και οι Σερβες  ειναι οι  πιο περήφανοι - και εγωιστές-  ανθρωποι στην Εΰρώπη.
Οι Σερβες -Σερβες γενικά  δεν γίνονται πουτάνες  Δεν υπάρχει  περίπτωση καθαροαιμη Σερβα να ερθει να δουλέψει πουτάνα και δή δίπλα -και δη σε ορθόδοξη χώρα
Οθεν άλλο   Σερβία- άλλο πρώην  Γιουγκοσλαβία

Σωστός ο φίλος.
Οι Σερβίδες έχουν εφεύρει την πουτανιά αλλα όχι σε μπουρδέλα και πεζοδρόμια!
Αυτές ψάχνουν σπόνσορα ....
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.508
Πόντοι
10.335
Εγώ παντα πιστεύω οτι η Μονικα ειναι Σερβα. Όσο για το αν έρχονται να κάνουν τις πουτανες σε ομοθρήσκων χώρα το θεωρώ ανητο. Αν το χρήμα ειναι εδω , εδω θα έρθει.
 

Macallan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Εγώ παντα πιστεύω οτι η Μονικα ειναι Σερβα. Όσο για το αν έρχονται να κάνουν τις πουτανες σε ομοθρήσκων χώρα το θεωρώ ανητο. Αν το χρήμα ειναι εδω , εδω θα έρθει.

Μουναρα και αλογο η μονικα αλλα και πολύ διεκπεραιωτικη.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
παιδια την πιο καυλιαρα Σερβα οσοι την γαμησαν την γαμησαν.Ηταν η Αννα η Σερβα απο Κασσανδρας.Εγω την ειχα ξεκολιασει.Δεν λεω τιποτα αλλο ας μιλησουν οσοι την εχουν παρει.Ολες οι αλλες παντα δευτερες......
Απολυτα σωστος.  :rockon:
Original Σερβες στο παρελθον ηταν επισης η Μαρια η σερβα στο κασσανδρας 4 και η Νατασσα απο το Κροκεων 6 και αλλου.
Καμια απο αυτες πλεον δεν εργαζεται.
original Σερβες (που ξερω εγω τουλαχιστον) αυτο τον καιρο ειναι η Μονικα της Γερμανικης αλυσιδας που αναφερθηκε πιο πριν (με την οποια εγω τουλαχιστον εχω περασει πολυ καλά) και η Δαναη απο το Κηφιου 30 (ΕλληνοΣερβα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom