Νέα

Αίγυπτος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nios67
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Ξέρει κανένας τίποτα για Αίγυπτο και ειδικότερα το Suez?
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Έχω παει ταξίδι αναψυχής (δυστυχώς με την γυναίκα) οπότε δεν έψαξα να δώ τι γίνεται. Ούτε και το μάτι μου πήρε τίποτα.

Δεν ξέρω ρε πούστη μου, με τόσο θρησκευτικά και ηθικά φανατισμένο κόσμο που συνάντησα, φοβάσαι κιόλας να ρωτήσεις και να εκδηλωθείς για να μην καταλήξεις σε κανένα μπουντρούμι.

Απο την άλλη λες δεν μπορεί, με τόσο τουρισμό δεν μπορεί να μην φροντίζουν να παρέχουν και αυτού του είδους την εξυπηρέτηση. Εξάλλου μπρός στα λεφτά όλοι οι ηθικοί φραγμοί πέφτουν ...
 
OP
OP
N

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
Eυχαριστώ παίδες.

I got the message...


Πάλι στό χέρι θα τα πλυνουμε τα σώβρακα....... :jerking:


:grin:
 

ljsilver

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
508
Like
14
Πόντοι
6
Στις τουριστικές περιοχές (εκεί που πηγαίνουν Δυτικοευρωπαίοι) υπάρχει προσφορά. Το πρόβλημα με την Αίγυπτο είναι βασικά η ασφάλεια και οι συνθήκες υγιεινής (πολύ μύγα στον αέρα! ;) )
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
130
Πόντοι
16
Στο Νταχαμπ εχω ακουσει οτι εχουν μαζευτει αρκετες του πρωην ανατολικου μπλοκ( ουκρανεζες, ρωσιδες κτλ), αρα κατα μπορει να παιζει!!
 
OP
OP
N

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
ρε μουτσο μπαρκαρούσος εισαι?

που είναι το νταχάμπ?
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
130
Πόντοι
16
ρε μουτσο μπαρκαρούσος εισαι?

που είναι το νταχάμπ?

οχι καμια σχεση :grin: :grin:
το νταχαμπ φιλε μου ειναι κοντα στο σινα, στα συνορα αιγυπτου με ισραηλ (ανηκει ομως στην αιγυπτο) και ειναι παραθαλασιο θερετρο.
Ειναι φθηνος προορισμος και ζει κυριως  απ τον τουρισμο.
Εχει κυριως Ευρωπαιους τουριστες.
Σε οσους αρεσει το scuba diving, εχει τρομερο βυθο και  σπανια ψαρια!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Με γουρούνα στην έρημο όλα τα λεφτά.....
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
παιδιά κανένα νέο για Κάιρο;

είμαστε εδώ για δουλειά αρκετό καιρό αλλά προσωπικά δεν έψαχνα για κάτι... εξάλλου είναι τόσο χάλια η κατάσταση εδώ που δεν σου κάνει όρεξη... δυστυχώς όμως τον τελευταίο καιρό δεν τα πάμε καλά με την γκόμενα και δεν αντέχετε η κατάσταση εδώ... πρέπει να βρούμε άκρες γιατί δεν πάει άλλο... αν κάποιος βοηθήσει θα του είμαι ευγνώμων

btw μένουμε σε διαμερίσματα και δεν συχνάζουμε σε μέρη για τουρίστες... ίσως αυτό να είναι το πρόβλημα
 

crak

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2006
Μηνύματα
15
Like
1
Πόντοι
0
Ειχα παει περυσι πριν το ΠΑΣχα και διαπιστωσα πως τα πραγματα εκει ειναι πολυ αυστηρα κυριως λογο θρησκειας. Απο οτι μου ειχε πει ο συνοδος του γκρουπ μονο φοιτητριες που προσπαθουν να βγαλουν τα εξοδα αλλα το προβλημα ειναι που και πως να ψαξεις να τις βρεις.
Μονο με τουριστριες μπορει να κανει καποιος κατι.Εγω ειχα παει με Ελληνιδα απο αλλο γκρουπ...Ειμασταν στο ιδιο ξενοδοχειο.
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Πολύ φτηνά μπορείς να μήνης  και στο Hilton για μετακινήσεις επί νερού καλυτέρα να νοικιάσεις μονός σου τουριστικό σκάφος και να πας βαρκάδα στον Νείλο από γήρας νοίκιασε ένα τάξη με την ημέρα είναι πολύ φτηνά από sex ξανασκέψου είναι αυτό που λέει ο sperm bob κόλας να ρωτήσεις  μέχρι και το αλκοόλ είναι πανάκριβο και μονό για τουρίστες εκεί είναι μονό για χαλάρωση και μαγκιές στην έρημο
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ρε παιδιά συμφωνώ μαζί σας ότι εδώ δεν λέει να έρθεις για σεξοτουρισμό αλλά πρέπει να καταλάβετε κάτι... εγώ (και αρκετοί ακόμα έλληνες) δεν είμαι εδώ επειδή το επέλεξα αλλά λόγω δουλειάς

αν ήταν να πάω για σεξοτουρισμό σίγουρα δεν θα ερχόμουν εδώ αλλά αφού είμαι εδώ υπάρχουν 2 περιπτώσεις... ή ξεχνάω το σεξ εδώ και περιμένω ένα Σ/Κ άνα 2 βδομάδες να γυρίζω Ελλάδα στην κοπέλα μου (όπως έκανα αρκετό καιρό τώρα)... ή ψάχνω να βρω κάτι
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παει πολλες φορες Αιγυπτο λογω εργασιας. Δυστυχως δεν ειχα την χαρα να βρω ακρη εκει. Πραγματικα τα πραγματα εκει ειναι δυσκολα αλλα στο Hilton (ramses)  μπορει να σταθεις τυχερος στο καζινο... αλλα μιλαμε για πιθανοτητες παρομοιες με τζακ ποτ στο τζοκερ
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά κάτι ανακάλυψα.
Και επειδή ξέρω πόσο δύσκολο είναι να βρεθεί κάτι εδώ... όποιος ταξιδέψει Κάιρο και ενδιαφέρεται ας στείλει pm
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
στο νταχαμπ στο σερλ σαμ σειχ καπως ετσι και στη χουργκαντα εχω παει αρκετες φορες για σερφ.
στα συγκεκριμενα μερη χανει ο σκυλος τον αφεντη επειδη υπαρχει και πολυς ξενος κοσμος κυριως βορεια ευρωπη.
θα ελεγα οτι δεν χρειαζετε ιδιαιτερη προσπαθεια με τις ξενες
με ντοπιες δεν ειχα τιποτα ποτε γιατι δεν ειχα καποιον να με καθοδηγησει τι παιζει αλλα σαν μερη ειναι φανταστικα
 

Επισκέπτης
Αδερφε...ειχα παει στο ΠορτΣαιντ στα μεσα τις δεκαετιας του '90 οταν δουλευα στα καραβια. Υπηρχε ενα μαγαζι με παραδοσιακους χορους οπου καποιοι απο το πληρωμα ελεγαν οτι μπορουσες να "φορτωσεις" γυναικες. Δεν ειδα ομως κανεναν να φερνει κοπελα στο καραβι ουτε ακουσα οτι πηρε καποιος. Εξω απο το λιμανι κυκλοφορουν διαφοροι τυποι που σπρωχνουν ναρκωτικα, συνηθως μαυρο και φουντα. Πολλοι απο αυτους μιλανε ελληνικα και καποιοι μας ελεγαν οτι εχουν κοριτσια για sex. Δεν δοκιμασα και δεν θα σου συνηστουσα να δοκιμασεις. Τωρα οσον αφορα τα ξενοδοχεια, θα σου πω τι ειδα στη Λιβυη και βγαλε τα συμερασματα σου.
Εμεινα εκει 3 μηνες και ειχα καποια κονε με μπατσους που ερχοντουσαν στο καραβι. Ενα βραδυ μας πηραν με το αυτοκινητο τους και μας πηγαν σε ενα ξενοδοχειο πολυ εξω απο την Τριπολη, ισως και 30Km. Στο ξενοδοχειο μεσα υπηρχε καζινο, αφθονο αλκοολ και καποιες "κυριες" Μαροκινες στην πλειοψηφία στο bar που προσφεραν τις υπηρεσιες τους στους πελατες του ξενοδοχειου.
Να επισημανω εδω οτι το αλκοολ, ο τζογος και η πορνεια απαγορευνται στη Λιβυη και οτι οι πελατες ηταν ολοι δυτικοι ή ντοπιοι του καθεστωτος ομως.
Κατα τα αλλα....ισλαμ και σοσιαλισμος....αλλα μονο για το λαο, για τους "προυχοντες" και τζογος και πιωμα και γαμησια.
 

Επισκέπτης
Αυτα που γραφεις φιλε τα εχω δει σε πολλες αφρικανικες χωρες. Αλλα σε γενικες γραμμες προσεχω και δεν ψαχνομε ιδιαιτερα. Και με τους τυπους στο ΠορτΣαιντ δεν ειχα πολλα πολλα κι ας υποσχονταν μερικοι <<εχω και καλο κοριτσι φιλο>>.
 

icecube

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Ολα αυτά με την χουργκάντα και το πορτ σαίντ είναι οκ και γνωστα για όσους είναι λίγο καιρό Αίγυπτο, αλλά εμείς είμαστε Κάιρο λόγω δουλειάς. Εδώ είναι η πίκρα

Οσο για αυτό που λέτε να ξεχάσουμε τις πονηρές τσάρκες σε αυτά τα μέρη είναι σωστο αν έρθεις για λίγο καιρό. Αν είσαι όμως εδώ 1-2 χρόνια (έστω και αν ανα 2-3 βδομάδες είσαι σ/κ Ελλάδα) τι κάνεις;

Εγώ μετά από ΠΟΛΥ ψάξιμο ανακάλυψα ένα αμερικάνο που δήθεν και καλά έχει κοπέλες για μασάζ. Οταν θέλω παίρνω τηλέφωνο και φέρνει την κοπέλα σπίτι
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
[size=10pt]Εγώ μετά από ΠΟΛΥ ψάξιμο ανακάλυψα ένα αμερικάνο που δήθεν και καλά έχει κοπέλες για μασάζ. Οταν θέλω παίρνω τηλέφωνο και φέρνει την κοπέλα σπίτι[/size]

Το έκανες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom