Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

scientist

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, έψαξα για ενημέρωση για Κίεβο στο site, αλλά τίποτα. Μόνο κάποιες info  για Οδησσό και Ντονεσκ. Επειδή υπάρχει πλάνο για διακοπές μεταξύ Χριστουγέννων Πρωτοχρονιάς με τρελλή παρέα (φίλοι έτοιμοι για όλα), ξέρει κανείς τίποτα? Ψάχνουμε sites να κλείσουμε τίποτα καλό ίσως και από πριν, αλλά ψιλομούφα φαίνονται. Επίσης ξέρει κανείς κανένα μαγαζί καλό? Από διαμονή, έχω βρει κάποια άκρη, οπότε αυτό που μένει είναι ...η ξενάγηση στην καλή πλευρά της χώρας... :rockon:

Πιστεύω και εύχομαι οι συναγωνιστές να μπορέσουν να βοηθήσουν λίγο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
ΥΓ: Δεν ξέρω αν πρέπει να συγχωνευθεί με άλλο thread, γιατί δεν είδα κάτι άλλο να έχει μέσα για Κίεβο. Αν κάνω λάθος, ζητώ συγγνώμη από τους mods.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, έψαξα για ενημέρωση για Κίεβο στο site, αλλά τίποτα. Μόνο κάποιες info  για Οδησσό και Ντονεσκ. Επειδή υπάρχει πλάνο για διακοπές μεταξύ Χριστουγέννων Πρωτοχρονιάς με τρελλή παρέα (φίλοι έτοιμοι για όλα), ξέρει κανείς τίποτα? Ψάχνουμε sites να κλείσουμε τίποτα καλό ίσως και από πριν, αλλά ψιλομούφα φαίνονται. Επίσης ξέρει κανείς κανένα μαγαζί καλό? Από διαμονή, έχω βρει κάποια άκρη, οπότε αυτό που μένει είναι ...η ξενάγηση στην καλή πλευρά της χώρας... :rockon:

Πιστεύω και εύχομαι οι συναγωνιστές να μπορέσουν να βοηθήσουν λίγο.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
ΥΓ: Δεν ξέρω αν πρέπει να συγχωνευθεί με άλλο thread, γιατί δεν είδα κάτι άλλο να έχει μέσα για Κίεβο. Αν κάνω λάθος, ζητώ συγγνώμη από τους mods.

Καλα θα πας στο Κιεβο? :huh: Εκει κυβερνα η μαφια,σε σκοτωνουν για πλακα και σε πετανε στο δρομο σαν σκυλι.Το ιδιο και στο Βουκουρεστι..

Απορω πως διακινδυνευουν μερικοι την ζωη τους για ενα πηδημα που το κανουν και δω αν ψαξουν :huh:
 
OP
OP
S

scientist

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδί μου, δες το σαν sex trip. Πώς είναι οι άλλοι συναγωνιστές που πάνε στον υπόλοιπο κόσμο? Απλά, είναι θέμα γούστου το ποιες γκόμενες γουστάρεις περισσότερο. Άλλοι γουστάρουν Ανατολικής Ευρώπης, πχ εμείς, άλλοι Ασιάτισσες, κλπ. Και επειδή από ότι είδα στη Βουλγαρία, δεν είναι ιδανικά τα πράγματα πλέον, σκεφτήκαμε προς Ουκρανία μεριά. Λες να μή λέει?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Καλα θα πας στο Κιεβο? :huh: Εκει κυβερνα η μαφια,σε σκοτωνουν για πλακα και σε πετανε στο δρομο σαν σκυλι.Το ιδιο και στο Βουκουρεστι..

Απορω πως διακινδυνευουν μερικοι την ζωη τους για ενα πηδημα που το κανουν και δω αν ψαξουν :huh:
ελα ρε φιλε.....!μην το χεζουμε το θεμα.....!ασε τωρα......! σιγα μην κατσει η μαφια ν ασχοληθει τωρα με τον καθε τυπακο που παει να ριξει μια πουτσα η με τον καθε φοιτοιτη....!μην ακουω χοντραδες τωρα.....!επειδη καπιοι μαλακες τα χουνε τραγικοπιησει....!
και δεν δεχομαι απο ατομα που δεν εχουνε παει και δεν ξερουνε κουβεντα........!ρουμανια ειμαι χρονια.....!και ξερω και απο μαφια και απο διαφορα,κανενας δεν σε πειραζει στα καλα των καθουμενωνν.....! ουτε η μαφια θα ρθει να σου κλεψει 200-300 ευρω....!κανας τσιγγανακος..μπορει...! αυτο μπορει να σου τυχει και αθηνα........!
 

Επισκέπτης
Καλα θα πας στο Κιεβο? :huh: Εκει κυβερνα η μαφια,σε σκοτωνουν για πλακα και σε πετανε στο δρομο σαν σκυλι.Το ιδιο και στο Βουκουρεστι..

Απορω πως διακινδυνευουν μερικοι την ζωη τους για ενα πηδημα που το κανουν και δω αν ψαξουν :huh:

χαχα ελεος πραγματικα...Σιγα μην κατσουν να ασχοληθουν με τον μητσο απο ελλαδα.Δεν σκοτωνουν και για πλακα τους τουριστες αλιμονο.Καλυτερη ειναι η Αθηνα που σε πλακωνουν οι Αλβανοι και οχι μονο  μερα μεσημερι?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
χαχα ελεος πραγματικα...Σιγα μην κατσουν να ασχοληθουν με τον μητσο απο ελλαδα.Δεν σκοτωνουν και για πλακα τους τουριστες αλιμονο.Καλυτερη ειναι η Αθηνα που σε πλακωνουν οι Αλβανοι και οχι μονο  μερα μεσημερι?
ακριβως......!
χαχαχααααχαχα....! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Πότε απογαλατίστικες ?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλα θα πας στο Κιεβο? :huh: Εκει κυβερνα η μαφια,σε σκοτωνουν για πλακα και σε πετανε στο δρομο σαν σκυλι.Το ιδιο και στο Βουκουρεστι..

Απορω πως διακινδυνευουν μερικοι την ζωη τους για ενα πηδημα που το κανουν και δω αν ψαξουν :huh:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Ρε παιδί μου, δες το σαν sex trip. Πώς είναι οι άλλοι συναγωνιστές που πάνε στον υπόλοιπο κόσμο? Απλά, είναι θέμα γούστου το ποιες γκόμενες γουστάρεις περισσότερο. Άλλοι γουστάρουν Ανατολικής Ευρώπης, πχ εμείς, άλλοι Ασιάτισσες, κλπ. Και επειδή από ότι είδα στη Βουλγαρία, δεν είναι ιδανικά τα πράγματα πλέον, σκεφτήκαμε προς Ουκρανία μεριά. Λες να μή λέει?


Φίλε μου σας ζηλεύω ! Η Ουκρανία είναι για μένα όνειρο.
Δυστυχώς δεν έχω πάει ακόμα. Έχω πάει όμως στη Ρωσία , (οι Ουκρανοί είναι Ρώσοι) και σε πολλά ανατολικά κράτη πολλές φορές.
Έχω πάει με Ουκρανές αρκετές φορές, στη Ρωσία, στην Πράγα, ακόμα και στη Βαρσοβία. Είναι θεές !
Εδώ άλλοι πάμε και γαμάνε μαϊμούδες στην Άπω ανατολή, ενώ ακριβώς από πάνω μας (σαν χώρα) αρχίζει ο παράδεισος και κορυφώνεται όσο πιο βόρεια ανεβαίνεις. Επαναλαμβάνω ότι οι Ουκρανές είναι πάρα πολύ όμορφες, ευχάριστες και κάνουν εύκολα αυτό που τους ζητάς, σε αντίθεση με τις Ρωσίδες στη Ρωσία που κωλαράκι δίνουν πολύ δύσκολα.

Δεν πιστεύω ότι πρέπει να κλείσετε κοπέλες από τώρα, χαλιναγωγήστε τις καύλες σας μέχρι να φτάσετε εκεί. Οι ταξιτζήδες θα σας τα δείξουν όλα, μην είστε τσιγγούνιδες μαζί τους. Επίσης, αν δεν μεθάτε, δεν φωνάζετε, δεν βρίζετε και πληρώνετε τους λογαριασμούς σας, με τη μαφία μόνο φίλοι θα είστε. Και αυτοί πελάτες θέλουνε, περνάει λιτότητα και η μαφία …

Σε παρακαλώ πολύ, σαν μέλος του site, μην ξεχνάς την ιερή σου υποχρέωση μετά το ταξίδι να μας ενημερώσεις εκτενώς για το Κίεβο. Θέλουμε να μας πεις τα πάντα !
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Γιάσσας Ταξιδιάρηδες. Να ξέρετε ότι αυτό που περνάμε εμείς που ταξιδεύουμε και γνωρίζουμε άλλες χώρες είναι μεγάλο προτέρημα σχετικά με άλλους που δέν έχουν πάει πουθενά και μόνο ακούνε. Εγώ προσωπικά το θεωρώ μεγάλη χαρά και ευτυχία. Θα σας διηγηθώ λοιπόν τις εμπειρίες μου απο Ουκρανία. Εχω πάει 3 φορές Κίεβο. Την πρώτη φορά βρήκαμε έναν μαύρο ταξιτζή (παράνομο ενοώ όχι νέγρο) οποίος παιδιά ήταν ποιό φθηνός απο τους κανονικούς και στάντ μπυ 24 ώρες το 24ώρο. Εκεί να ξέρετε σηκώνεις το χέρι και σταματάνε τα αυτοκίνητα κάνεις το παζάρι σου και σε παίρνουν μαζί. Λοιπόν  ο φίλος μας πήγε λίγο έξω απο το Κίεβο σε ένα κλάμπ και νικοιάσαμε μια σάουνα τζακούζι μασάζ και παραγγείλαμε 2 πουτάνες και γαμήσαμε παρτούζα μαζί με τον φίλο μου. 60 ευρώ η μία για 1,30 ώρα περίπου και καμιά 30αριά για το στούντιο. Στην αρχή φοβήθηκα για λίγο αλλά ο τύπος αποδείχθηκε λίρα εκατό (ο ταξιτζής). Περάσαμε πολύ ωραία γελάσαμε γαμώ χαλάλι τα χρήματα. Την δεύτερη φορά πήγαμε για 2 μέρες την μία πήγαμε και την άλλη φύγαμε και δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα. Την τρίτη φορά παιδιά έφαγα ήτα μεγάλη. Πολλά μουνιά στην Ουκρανία αλλά θέλει χρόνο να κάνει παιχνίδι.  Πήραμε με φίλο 2 πουτάνες που μάλιστα θέλανε 150 ευρώ για 2 ώρες ή μία και μόνο που δεν την πλάκωσα στις σφαλιάρες παιδιά. Πήγαμε για μπάνιο και δεν ήθελε να βραχεί το μακιγιάζ της. Τσιμπούκι με το ζόρι και αυτό με καπότα 1 εκατοστού πάχος, γαμήσι λές και την βίαζα. Παίρνω ανάποδες και τις διώχνουμε και τις 2. Θα σας πώ την πάτησα γιατί εάν δίναμε 50 ευρώ παραπάνω θα πάιρναμε μοντέλα που οι άλλοι πήρανε την άλλη φορά. Εγώ ο τσιγγούνης ήθελα να την βγάλω φθηνά.. λοιπόν η κατάσταση παίζει ώς εξής. Οι πουτάνες όλες διακινούνται απο πρακτορεία. Ποιός τα ελέγχει δεν ξέρω. Πρωσοπικά πιστεύω ότι όλες οι μικρές και όμορφες είναι και πουτάνες το καταλαβαίνεις όταν κουβαλάνε 2 και 3 κινητά. Εάν βρείς γκόμενα τότε κατά 80% θέλει να την παντρευτείς και μόλις  καταλάβει ότι είσαι παντρεμένος στρίβει δια του αραβώνος. Υπάρχουν και οι πουτάνες του δρόμου που κατά την γνώμη πρέπει να τις αποφύγετε. Η ουκρανία είναι η χώρα με το μεγαλύτερο ποσοστό έντζ ανά τον κόσμο. Τα μαγαζιά στριπτιζάδικα έχουν και γκόμενες που μπορείτε να τις πάρετε και αυτές. Εγώ θα σας συνηστούσα να πάτε στο ARENA  και  με ένα ποτό να διαλέξετε κάποια απο τις πουτάνες που κάθονται στο μπάρ.
Με λίγα λόγια το Κίεβο είναι πόλη που παθαίνεις ζημιά απο το μεγάλο ποσοστό όμορφων γυναικών αλλά είναι οι περισσότερες πουτάνες γιατί έχουν καταλάβει ότι το μόνο πράγμα που αξίζει πολύ πάνω τους και που οι δυτικοί πληρώνουν είναι το μ...ί τους. Αυτά απο μένα για το Κίεβο. Εγώ παιδιά πιστεύω ότι το Καζακστάν έως τώρα είναι απο τα μέρη που πέρασα γαμάτα και η Ινδονησία απο πλευράς πληρωμένου, απο τζάμπα η Σλοβακία..Γενικά όταν δεν έχεις χρόνο πάς για πληρωμένο και εκεί παιδιά τα ξέρετε είναι θέμα τύχης δεν μπορείς να δείξεις την εμπειρία σου και την τέχνη σου σαν άντρας. Μόνο εάν είσαι ελέυθερος και πουλήσεις ότι ψάχνεις να βρείς μια να παντρευτής. Κάντε το για πλάκα να δείτε πώς θα πλακώσουν σαν τις μίγες..

Αυτά απο μένα θα σας γράψω και για άλλες χώρες που έχω πάει...     
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Νικο φου κου ρου πολύ καλή η ανάλυσή σου

Περιμένουμε και τα της Σλοβακίας

 

nios67

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2006
Μηνύματα
110
Like
4
Πόντοι
1
OP
OP
S

scientist

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
Πω πω ενημέρωση. Λοιπόν, θα ήθελα έστω και σε πμ από τον συναγωνιστή νίκο φκρ, ενημέρωση για το μαγαζί με τη σάουνα που πήγες (λέω να το δοκιμάσω...). Εννοείται οτι αν έχεις κρατήσεις τηλ του ταξιτζή για πριβέ οδήγηση στα μέρη τα καλά , θα ήμουν ευγνώμων. Νέαρχε, εννοείται οτι άμα τη επιστροφή μου από το ταξίδι, θα πέσει τρελή πληροφόρηση για το τι γίνεται, το θέμα είναι να μπορέσω να δω αρκετά πράγματα.

Για το Nio τώρα, το μόνο που μπορώ να πω είναι οτι θα τσεκάρω και θα σας πω info για το θέμα. Πάντως οφείλω να ομολογήσω οτι μου έκανε τρελή εντύπωση η άποψη του φκρ για Σλοβακία και Καζακστάν( :think: :think: :think:!!!!!!)και θα ήθελα όταν μπορέσεις να γράψεις κάποια πράγματα.
Αααα, να μη ξεχάσω, πιστεύω να μπορέσω να το παίξω γαμπρός, οπότε εκεί θα δούμε τι γίνεται. (Αν δεν την πέσω σε γκόμενα μαφιόζου και είμαι ζωντανός, θα δούμε πόσο μετράμε στο μαγευτικό Κίεβο)

Για να δούμε, για να δούμε :dancing: :dancing: :dancing:
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Παιδιά, Δυστυχώς ήταν η πρώτη φορά που πήγα και δεν συγκράτησα ούτε τηλέφωνα ούτε θυμάμε το κλάμπ πώς λέγετε. Να φανταστείτε θέλαμε να πάμε την δεύτερη φορά και δεν ξέραμε το όνομα. Τέλος πάντων. Θα ξαναπάω αυτό είναι σίγουρο και θα σας πώ τα πάντα. Μέλος άλωστε εδώ έγινα τώρα τελευταία. Μπορώ να σας πώ ότι για Σλοβακία το κάμπ λέγετε casanova που είχαμε πάει. Στο κίεβο σας τα γράφω ποιό πάνω. Έχω έναν τηλέφωνο απο μια γκροβεράτη γκόμενα για όποιον πάει καζακστάν.  και μπορώ να βρώ και ένα τηλέφωνο απο ένα αστέρι στην Γερμανία Οσναμπρουκ ...και βγαίνουν και άλλα σταδιακά για τους ταξιδιάρηδες...
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
  Πήραμε με φίλο 2 πουτάνες που μάλιστα θέλανε 150 ευρώ για 2 ώρες ή μία και μόνο που δεν την πλάκωσα στις σφαλιάρες παιδιά.
Θα σας πώ την πάτησα γιατί εάν δίναμε 50 ευρώ παραπάνω θα πάιρναμε μοντέλα που οι άλλοι πήρανε την άλλη φορά. Εγώ ο τσιγγούνης ήθελα να την βγάλω φθηνά..
Καλα να περασετε ρε παιδια αλλα μηπως ειναι λιγο ακριβα....... 200 ευρω για 2 ωρες...........+ τα εξοδα του ταξιδιου...................για ενα γαμησι.......
Αυτες τις τιμες τις βρισκεις και εδω.....
Αποψη μου παντα.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Λοιπόν το Κίεβο τώρα είναι ακριβό.Το πιο αξιόπιστο πρακτορείο είναι η GIA.
Οι πόρνες χρεώνουν 50-80$ για μία ώρα και 300-350$ για όλη τη νύχτα.
Αλλη λύση είναι το ίντερνετ.Ξέρω μερικές μη πόρνες που σπονσοράρονται για τα μισά λεφτά.Και τα κάνουν όλα.Κυριολεκτικά όλα ακόμα και για βαριά γούστα.
Κανονικές γκόμενες είναι πολύ εύκολο να βγάλεις εάν ξέρεις βασικά ρωσικά.Πολλές κοπέλες είναι bi και σου φέρνουν και τη φίλη τους.Κάνεις ό,τι θες.Βγαίνεις με όσες γκόμενες θες,τη μία μετά την άλλη,χτυπάς άλλες στα κλαμπ και μετά από 2-3 ραντεβού κοιμούνται μαζί σου.
Χρειάζονται όμως φράγκα γιατί πλέον η πόλη είναι ακριβή.Θες περίπου 60-80 ευρώ την ημέρα μίνιμουμ για διαμονή,άλλα 50-100 ευρώ για έξοδα κίνησης κτλ και 30-50 ραντεβού για κάθε ραντεβού.Οπότε θέλει πορτοφόλι.
Κίνδυνος δεν υπάρχει κανείς εκτός αν πας γυρεύοντας ή είσαι υπερβολικά μελαμψός.(δεν γουστάρουν Τούρκους,Μέση Ανατολή).
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
λογικοτατες μου ακουγονται οι τιμες....!οποτε για ενα 5ημερο ταξιδακι σου βγαινει ο κουκος αηδονι....!απλα πας με το σκεπτικο οτι και πας μπουρδελοτσαρκα και πας και βλεπεις κατι το διαφορετικο....!πολοι ακομη νομιζουν οτι στα κρατη του ανατολικου μπλοκ γαμας με ενα πακετο τσιγαρα....!τα πραγματα εχουν αλαξει τραγικα....!το $ φιλε μου δεν περναει πλεον τοσο πολυ οσο το ευρω...!οσο για τις κοπελιτσες που λες που να τις βρεις?πρεπει να σαι μες στα κολπα κατι που φενεται λιγο περιεργο αν δεν εχεις παρε δωσε...!οπως και το να ξερεις την γλωσσα...!χαιρω πολυ κουτσα στραβα τους δινεις να καταλαβουν οτι ξερεις τις κανονικες τιμες και τι παιζει...
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Ε,ναι.Πρέπει να ξέρεις λίγο τη γλώσσα.Είναι το κλειδί.Στο Κίεβο γενικά είναι φουσκωμένες οι τιμές(πληρώνεις πανάκριβα για ταξί,εστιατόρια και μέτρια ξενοδοχεία.Οταν είσαι με γκόμενα,παίζουν άλλες τιμές όπως και όταν είσαι ξένος.Κοινώς σε γδέρνουν και αν δεν ξέρεις και τη γλώσσα δεν μπορείς καν να αντιδράσεις.
Αλλά αν ας πούμε έχεις 1000 ευρώ και θες να διασκεδάσεις,πας στο Κίεβο,ξεσκίζεσαι στον πούτσο και νιώθεις βασιλιάς για ένα τριήμερο.
Αν τώρα θες να γαμήσεις κανονικές γκόμενες,πρέπει να κάτσεις μια βδομάδα τουλάχιστον διότι απαιτούνται 2-3 ραντεβού για την κάθε μία.Συνεπώς χρειάζεσαι γύρω στα 2000-2500 ευρώ.Καλύτερα από Μόσχα αλλά όχι ό,τι πιο φτηνό υπάρχει.Σε ένα-δυο χρόνια το Κίεβο θα έχει ακριβήνει τόσο,που ο λετσοτουρισμός θα έχει εξεφανιστεί και όλες θα τις γαμάνε οι ντόπιοι ολιγάρχες και οι ξένοι επιχειρηματίες.Απλά ο μέσος τουρίστας δε θα μπορεί να ανταπεξέλθει οικονομικά.
 

SAKIS019

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Εγώ θα σας πω τις εμπειρίες που απέκτησα αυτά τα χρόνια πηγαίνοντας στο Κίεβο Γιάλτα Σεβαστούπολη από το 2002 έως και 2007 και έχω πάει συνολικά 8 φορές.
Θέλω να σας περιγράψω ένα περιστατικό (από τα πολλά) όσο μπορώ πιο σύντομα τι έπαθα την πρώτη φορά που πήγα στο Κίεβο την πρώτη ημέρα και θα καταλάβετε γιατί κόλλησα μετά με αυτή τη χώρα 

Είναι πραγματικά γεγονότα και ελπίζω σε κάποιους να φανούν χρήσιμα και σε κάποιους άλλους να μάθουν τι παίζεται στο Κίεβο. Επίσης θέλω να τονίσω ότι ακούω διάφορους να λένε ότι είναι επικίνδυνα να μη σε κλέψουν να μη σε σφάξουν κλπ. Σας πληροφορώ ότι είναι πάρα πολύ καλά τα πράγματα και δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα εκτός από το κλέψιμο των ταξιτζήδων που μόλις πάρουνε χαμπάρι ότι είστε τουρίστας σας έσκισε.

Τον Ιούλιο του 2002 ήταν η πρώτη φορά που αποφάσισα να πάω στο Κίεβο παρέα με έναν φίλο μου όπου θα μας περιμένανε 2 αρμένιοι να μας πάνε στο ξενοδοχείο dnipro 4 αστέρων στο κέντρο του Κίεβου. 

Το βραδάκι θα περνάγανε από το ξενοδοχείο η αρμένιοι να μας πάρουν να πάμε για φαγητό και να λέγαμε τα δικά μας.  Πάμε για φαγητό με τους αρμένιους και αργά το βράδυ μας λένε να σας πάμε κάπου να διασκεδάσετε.
Μας πάνε σε ένα μαγαζί στο κέντρο του Κίεβου που δεν σου γέμιζε το μάτι αλλά μπαίνοντας στο μαγαζί που ήταν στο ισόγειο ήτανε καζίνο με ένα τεράστιο μπαρ και λέω που μας φέρανε ρε η μαλάκες εδώ. Το μαγαζί  όμως ήταν  μόνο member για  φραγκάτους Ουκρανούς.
Κάτι συζητάγανε η αρμένιοι με τους υπεύθυνους του μαγαζιού και μετά από 10 λεπτά αναμονής μας λένε ελάτε και αρχίσαμε να ανεβαίνουμε ένα όροφο μέσα από κάτι στοές  με κάτι πόρτες  και μπαίνουμε στο δωμάτιο τις κολάσεως.

Ένας χώρος περίπου 40-50 τμ με μία σωλήνα στην μέση για να χορεύουν τα κορίτσια. Ο χώρος που ήμασταν εμείς ήταν αποκλειστικά μόνο για εμάς τους 4 και θα είχαμε στην διάθεση μας 12 γυναίκες τι γυναίκες δηλαδή μουνάρες.
Αρχίσανε μία μία το show μαστίγια δονητές λεσβιακό και ότι άλλο μπορείτε να φανταστείτε κάνανε και μετά βγήκαν και η 12 παρέα να μας σκίσουν.
Έπαθα σοκ λέω δεν είναι δυνατόν να συμβαίνει αυτό το πράγμα σε εμάς. Λέω του φίλου μου ότι δεν μπορώ να λειτουργήσω έτσι και του προτείνω να φύγουμε χωρίς να έχω κάνει κάτι το ιδιαίτερο με τις μουνάρες.

Ο λογαριασμός ήταν συνολικά με 2 μπουκάλια βότκα κι όλα τα υπόλοιπα 250 δολάρια αλλά εμείς δώσαμε άλλα 100 δολάρια πουρμπουάρ. Φεύγοντας ο υπεύθυνος μας ρώτησε που μένουμε και σε πιο δωμάτιο ο κάθε ένας.
Όταν φτάσαμε στο ξενοδοχείο μετά από Κανά τέταρτο που είχαμε πάει στα δωμάτια μας εγώ και ο φίλος μου(κολλητά δωμάτια) χτυπάει η πόρτα και μπαίνουνε στο δωμάτιο η 6 μουνάρες  σε εμένα και η άλλες 6 στον φίλο μου. Είπα μέσα μου τώρα δεν γλιτώνετε με τίποτα καργίολες.

Από τις 2 περίπου το βράδυ ως το πρωί παιδιά δεν μπορούσα να καταλάβω ποια γαμάω ποια χύνω ποια με γλύφει ποία πηδάω γινόταν τις πουτάνας στο δωμάτιο. Κάποια στιγμή τις 3 κοπέλες τις έστειλά να δούνε τηλεόραση να πάνε καμία βόλτα όπου ήθελαν να πάνε διότι δεν γινόταν να κάνουμε δουλεία.

Το αποκορύφωμα ήταν ότι ο φίλος μου έστειλε στο δωμάτιο μου τις 3 κοπέλες από τι 6 που είχε και αυτός. Θέλω να πιστεύω ότι καταλαβαίνεται τι έγινε στο δωμάτιο ως το πρωί που φύγανε διότι είναι φύση αδύνατο να το αναλύσω.

Αυτή ήταν η πρώτη νύχτα στο Κίεβο το πρώτο ταξίδι στο Κίεβο  και η πρώτη φορά στην ζωή μου που μου συνέβαινε με 6 γυναίκες!!!!!!!!!!

 

SAKIS019

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι ζητάγανε μετά χρήματα και μάλιστα επιτακτικά αλλά μετά από το τηλέφωνο που κάνανε στο μαγαζί ηρέμησαν. Εγώ δεν έδωσα δραχμή. Το φιλαράκι μου λέει ότι τους έδωσε 200 δολάρια αλλά δε το πιστεύω ακόμη και σήμερα που τα συζητάμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom