Νέα

το τελειο bachelor

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tolarxos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tolarxos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα-καλησπερα συναγωνιστες αναλογα την ωρα που το διαβαζετε...ριχτε καμια ιδεα για κανα στριπ κλαμπ στην αθηνα για bachelor που να εχει πολυ extreme καταστασεις αλλα και αρκετα "τυχερα"
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
καλημερα-καλησπερα συναγωνιστες αναλογα την ωρα που το διαβαζετε...ριχτε καμια ιδεα για κανα στριπ κλαμπ στην αθηνα για bachelor που να εχει πολυ extreme καταστασεις αλλα και αρκετα "τυχερα"
λεφτα να εχεις φιλε....
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
καλημερα-καλησπερα συναγωνιστες αναλογα την ωρα που το διαβαζετε...ριχτε καμια ιδεα για κανα στριπ κλαμπ στην αθηνα για bachelor που να εχει πολυ extreme καταστασεις αλλα και αρκετα "τυχερα"
Πηγαινε FBI το καλυτερο αυτη τη στιγμη  :tits2: :cum: :s&m_1:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.115
Like
1.894
Πόντοι
216
καλημερα-καλησπερα συναγωνιστες αναλογα την ωρα που το διαβαζετε...ριχτε καμια ιδεα για κανα στριπ κλαμπ στην αθηνα για bachelor που να εχει πολυ extreme καταστασεις αλλα και αρκετα "τυχερα"

Τα μπατσελορ σε στριπομαγαζα πανε πια.

Μαζευτειτε παρεα μεγαλη νοικιαστε ενα σπιτακι για μια μερα φωναξτε και πουτανες φερτε ποτα φαι και οτι αλλο βαλει ο νους σου και γαμηστε τα ολα.
Πριν απο κανενα τριμηνο  το διοργανωσαμε για ενα καλο φιλο και δεν το μετανοιωσαμε ;)
 

zspanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
και ποσο σας πηγε παιδια? αν θες στειλε μου inbox
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
Τα μπατσελορ σε στριπομαγαζα πανε πια.

Μαζευτειτε παρεα μεγαλη νοικιαστε ενα σπιτακι για μια μερα φωναξτε και πουτανες φερτε ποτα φαι και οτι αλλο βαλει ο νους σου και γαμηστε τα ολα.
Πριν απο κανενα τριμηνο  το διοργανωσαμε για ενα καλο φιλο και δεν το μετανοιωσαμε ;)

αυτό ακριβώς. bachelor σε στριπ, πεταμένα λεφτά
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
ρε μπηχτες βοηθεια!!Εψαξα το forum για καμια πληροφορία και η πιο πρόσφατη ανάρτηση είναι από το 2014!!!
Ετοιμάζουμε bachelor σε κολλητο σε villa και ψάχνουμε κορίτσια για κατ'οικον επίσκεψη. Η villa είναι λίγο μετά την Νέα μάκρη.
Θα είμαστε 7 καυλιάρηδες αλλά μόνο οι 3 θα καρφώσουν σιγουρα, οι άλλοι αν τους έρθει θα συνεννοηθούν εκείνη την ώρα.
Έχετε να δώσετε καμιά πληροφορία για γραφείο/studio/ανεξαρτητες που παρέχουν τέτοιες υπηρεσίες???
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
κανείς ρε παιδιά...φτάνει ο καιρός....!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
κανείς ρε παιδιά...φτάνει ο καιρός....!!
ορισμένοι πνίγεστε σε μια κουταλιά νερό.. πάρε τηλέφωνο στα γραφεία, ρώτησε τις ανεξάρτητες που σε ενδιαφέρουν και κανόνισε.. τα πράγματα είναι πολύ απλά! πρόσεχε μόνο , αν κανονίσεις από γραφείο θα τους πεις ποιές θέλεις συγκεκριμένα.
Γνωστός μου απλά "παρήγγειλε" 4 κοπέλες και μόνο η μία ήταν οριακά εμφανίσιμη!
Γενικά να ξέρεις πάντως πώς το όλο concept είναι πλέον εκτός μόδας.. πολλά έξοδα για το τίποτα
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
ρε μπηχτες βοηθεια!!Εψαξα το forum για καμια πληροφορία και η πιο πρόσφατη ανάρτηση είναι από το 2014!!!
Ετοιμάζουμε bachelor σε κολλητο σε villa και ψάχνουμε κορίτσια για κατ'οικον επίσκεψη. Η villa είναι λίγο μετά την Νέα μάκρη.
Θα είμαστε 7 καυλιάρηδες αλλά μόνο οι 3 θα καρφώσουν σιγουρα, οι άλλοι αν τους έρθει θα συνεννοηθούν εκείνη την ώρα.
Έχετε να δώσετε καμιά πληροφορία για γραφείο/studio/ανεξαρτητες που παρέχουν τέτοιες υπηρεσίες???
η πουστοποιηση σε ολο  το  μεγαλειο  της .. :jerking:
 

aggggpap

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν ξέρω πως το σκέφτεστε ακριβώς. Παίρνεις τηλ σε πρακτορεία και τους εξηγείς την κατάσταση, ότι κάνετε μπάτσελορ, ότι είστε τόσοι κτλ. Αν έχετε στο μυαλό σας παρτούζες τότε θα συμφωνήσω με το φίλο ότι είναι πολλά έξοδα για το τίποτε. Αν το σπίτι είναι τόσο μεγάλο με δωμάτια στα οποία μπορεί να αποσυρθεί κάποιος με κάποια κοπέλα τότε εξηγείς από την αρχή ότι η φάση θα είναι έτσι οπότε θεωρητικά είναι λες και καλείς την κοπέλα σπίτι σου. Ο γενικός κανόνας είναι όσοι ακουμπήσουν την κοπέλα πληρώνουν και το δώρο της. Η Νέα Μάκρη και η απόσταση ίσως σας δημιουργήσει θέμα. 
 

gatos99

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Προς ενημερωση μελλοντικα ενδιαφερομενων..δεν ετοιμαζουμε ρωμαικο όργιο..φυσικά και υπάρχουν ανεξάρτητα δωματια για όποιον επιθυμει να περασει στα ιδιαιτερα με κάποιο κορίτσι..το ζητούμενο ειναι να υπάρχουν διαθέσιμα στο χώρο μου 3 ομορφα κοριτσια για 2 ωρες για παρέα και και οποιος θέλει να το καρφώσει να εχει αυτην την δυνατοτητα..τωρα αν ειναι εφικτο να συνεργαζονται και λιγο τα κορίτσια σε περιπτωση που ζητηθει duo ακομα καλυτερα . Η προταση απο γνωστούς ήταν να προτιμηθουν ελληνιδες cg οι οποιες μπορει να ειναι και πιο ευχαριστες στην παρεα.....ακόμη μετα απο επικονωνια με αρκετα γραφεια η αποσταση δεν παιζει τόσο σημαντικο ρόλο , πληρώνοντας εξτρα τα μεταφορικα εμενα μου ειπαν 30γιουρος.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Οι 4 απο τους 7 ειναι οι κλασσικοί χέστες του "δεν ξέρω"...."δεν νομίζω"...."δεν πολυ-ψήνομαι για τετοια" ....και μόλις σκάσουν οι γκόμενες και αρχίσει το παιχνίδι θα κάνουν σα μαλάκες για να γαμήσουν και ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ, ετσι σαν μαλάκες που θα κάνουν θα χαλάσουν και το όλο κλίμα.
Αυτοί οι 4 πρέπει να μείνουν εκτός του "καλού" μπατσελορ....κάντε ένα υποτυπώδες σε άλλη φάση σε κανένα κωλόμπαρο, με 1-2 χορούς στο γαμπρό, να νομίζουν ότι ήταν και αυτοί στο μπατσελορ.
 

Simplythebest

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2018
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
μαγκες καλημερα.. ψαψνουμε κι εμεις για bachelor για ενα φιλο.. ποια ειναι τα καλυτερα ελληνικα call girls κατα τη γνωμη σας αυτη την περιοδο? ψαχνουμε για 2 γκομενακια μαζι... θα το κανουμε δωρο στο γαμπρο. Ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom