Νέα

iPhone 6/6 plus & Apple Watch

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 239
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.958
Πόντοι
14.565
Ένα ήταν το πραγματικό έξυπνο ρολόι που θα μείνει αξεπέραστο...
 

Συνημμένα

  • paneksipno-roloi.jpg
    paneksipno-roloi.jpg
    289,9 KB · Εμφανίσεις: 53

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.490
Κριτικές
20
Like
210
Πόντοι
2.995
Όσο υπάρχουν ζώα θα αγοράζουν iphones.
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
και ποσο θα το εχουν...
εγω με 30 ευρωπουλα,παρρηγγειλα απο κινα smart watch,που συνδεεται με το android κινητο μου,επισης κινεζικο,και τα κανω ολα απο εκει.
εχει και βαρομετρο και μετραει κ βηματα αμα πηγαινω για τρεξιμο.
να παει να γαμηθει και η apple και οι μαλακες που πανε και σκανε ενα μισθο να παρουν τα αχρηστα τηλεφωνα της που δε δουλεουν με κανενα αλλο.
ολοι οι ανεργοι iphone εχουν,πως γινεται αυτο δεν ξερω...και εγω που εχω μαγαζι και δουλεια δε μπορω καν να σκεφτω να παρω ενα,οχι οτι θελω βεβαια...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
μα συγνωμη πες οτι θελω να παρω ενα 19 σεπτεμβρη απο αμερικα

199 δολαρια λεει το φτηνοτερο....μπορω;

και γιατι εδω θα κανει μετα 600 ευρω δεν καταλαβα
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
199 ευρώ με σύνδεση 2 χρόνια.
 

fifesmple

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.060
Κριτικές
1
Like
1.229
Πόντοι
216
Οι τιμες 99 199 299 κτλπ είναι για Αμέρικα με 2 χρόνια συμβόλαιο.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
677
Πόντοι
96
To Apple Watch μόνο σε μένα φαίνεται ΕΝΤΕΛΩΣ άχρηστο;

Ενω τα αι φον ειναι πολυ χρησιμα! Θα τρεχουν τα ζωα (οι περισσοτεροι εκ των οποιων κατοχοι του 5s) και θα κανουν ουρες για να σκασουν πρωτοι το 800αρι για την καινουργια παπαρια της apple που τεχνολογικα ειναι χειροτερο απο το galaxy s3 που βγηκε πριν 2 χρονια κ το παιρνεις με 200e!  :headbang:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
και ποσο θα το εχουν...
εγω με 30 ευρωπουλα,παρρηγγειλα απο κινα smart watch,που συνδεεται με το android κινητο μου,επισης κινεζικο,και τα κανω ολα απο εκει.
εχει και βαρομετρο και μετραει κ βηματα αμα πηγαινω για τρεξιμο.
να παει να γαμηθει και η apple και οι μαλακες που πανε και σκανε ενα μισθο να παρουν τα αχρηστα τηλεφωνα της που δε δουλεουν με κανενα αλλο.
ολοι οι ανεργοι iphone εχουν,πως γινεται αυτο δεν ξερω...και εγω που εχω μαγαζι και δουλεια δε μπορω καν να σκεφτω να παρω ενα,οχι οτι θελω βεβαια...
Οταν εργαζεσε τα σκεφτεσε τα λεφτα κτλ....Οταν εισαι ανεργος και σου καθονται χρηματα τα σκορπας στο μπαμ τυπε  :grin:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.402
Πόντοι
3.636
εντελως αχρηστο αλλα πολυς κοσμος θα το αγορασει
Εγω εχω το 4 σαν δευτερη συσκευη...τυπε, ναι παρολο που πιστευα αλλα...τελικα ειναι δευτερατζες γενικα τα ιφονε...hTC που πηρα κανω την δουλεια μου μια χαρα...Φυσικα δεν θα εδινα ενα μισθο για ιφονε...Στην ιφονε 3 ειναι τα καλα...το find my phone...που εγκαθιστατε τελεια στο σοφτγουεαρε της απλ στο π.σ...Τα τελεια γραφικα ...ομολογο ουτε σε πσ δεν εχω δει τετοια...και γενικα η κατασκευη του...οχι μονο απο θεμα εμφανησης και χλυδης....αλλα και απο θεμα ανθεκτικοτητας...ολα τα υπολιπα ειναι αρνητικα...μην τα αναφερο και γινομε κουραστικος...Για μενα καλητερα hTC προσοπικα την εχω καταβρη  :rockon:
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
208
Like
4.318
Πόντοι
9.035
Αν και δηλωμένος οπαδός του Android (για προφανείς λόγους) δεν παύω να θαυμάζω την κομψότητα των προιόντων της Apple. Και το νέο 6, το 6+ και το watch είναι πολύ όμορφα προιόντα, στο περιτύλιγμα σκίζουν. Ναι το Samsung S5 είναι το καλύτερο κινητό σήμερα, και το Note 4 θα είναι το καλύτερο μόλις βγει στην αγορά (ανακοινώθηκε ήδη, καλύτερο=χρηστικότερο/δυνατότερο/εργαλείο), αλλά το iPhone είναι ομορφότερο. Αυτά για να λέμε όλη την αλήθεια. Προφανώς δεν θα αγοράσω το iPhone 6 (αναμένω το Note 4) αλλά ένα smartwatch σαν το apple watch, όταν το βγάλει κάποια εταιρία σε Android, ευχαρίστως θα το αγόραζα. Για την ώρα το μόνο αξιόλογο smartwatch είναι το Pebble Steel, αλλά με το apple watch θα κινηθεί η αγορά προς το καλύτερο.
Καλώς ήρθαν τα νέα iPhone λοιπόν!
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
εχω Samsung αλλα θεωρω τα Apple καλυτερα...αλλα τα 700 κ 800 ευρω δεν τα δινω με τιποτα...πες επεσε κ εσπασε..πες στο εκλεψαν...θα το κλαις 3 μηνες...κινηταρες αλλα οχι για τοσα λέφτα....

τωρα για το i watch...ειναι οπως πο πρωτες συσκευες...θυμαστε τα πρωτα κινητα που ολοι τα κοροιδευανε?..περιμενετε κ θα δειτε σε 2-3 χρονια που αυτα τα ρολογακια θα εχουν πολυ πιο χρησιμες κ προχωρημενες λειτουργιες και ολοι θα τρεχουνε να τα παρουνε...βεβαια το μεγαλο τους μειονεκτημα θα ειναι οτι ποτε δεν θα γινουν κομψα οπως ενα Ελβετικο ρολοι....οποτε iwatxh για τεχνολογια και Ελβετικα για στυλ..
 

farouk1

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
ριξτε και καμιά ματιά σε win phone πχ nokia 930 η και σε κάτι ποιο φτηνό
είχα όλη την σειρά των iphone απο το 3 μέχρι και το 5s μου έφεραν ενα nokia 625 δώρο και τέλος δεν κοιτάω τίποτα άλλο
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
208
Like
4.318
Πόντοι
9.035
ριξτε και καμιά ματιά σε win phone πχ nokia 930 η και σε κάτι ποιο φτηνό
είχα όλη την σειρά των iphone απο το 3 μέχρι και το 5s μου έφεραν ενα nokia 625 δώρο και τέλος δεν κοιτάω τίποτα άλλο
Έλα βρε farouk, εσύ πας από το κακό (ios) στο χειρότερο (windows). Προφανώς δεν έχεις ακόμα δει το φως το αληθινό και για αυτό έχεις αυτήν την άποψη. Για δες εδώ www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp]http://www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp[/url] να δεις που πάει όλος ο κόσμος. Λες όλοι να την πατήσαμε ομαδικά; δεν νομίζω... Απλά να συγκρίνεις αντίστοιχα προϊόντα, και όχι ένα iPhone των 700 ευρώ με ένα android των 100 ευρώ... Το μέλλον είναι στο Android  ;) άντε και με λίγο ios, το windows mobile είναι από καιρό νεκρό...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Τα κορυφαία κινητά τώρα είναι το LG G3(απίστευτο,αλλά λίγο παντόφλα),το S5 φυσικά(πανίσχυρο αλλά φτηνή εμφάνιση) και το HTC ONE M8(συνδυάζει εμφάνιση και χαρακτηριστικά,απλά του λείπει το πρεστίζ και είναι πανάκριβο για HTC).
Eπίσης καλό και καλή τιμή το Νέχους 5.

Πάντως το iphone 6 είναι πολύ όμορφο.
Αν και έχω iphone παλιό,δεν υπάρχει σύγκριση στην ταχύτητα Android-IOS.

Δεν ξέρω τί σκατά επεξεργαστές βάζει η Apple,αλλά είναι αργοκίνητη μαούνα το λειτουργικό,ακόμα και στο 5άρι σε σχέση με το Android.(πχ 10 δευτερόλεπτα να ανοίξει το Shazam...)

 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.770
Πόντοι
35.668
:cheesy: Προεγκατεστημένες γυμνές φωτογραφίες διασήμων θα περιλαμβάνει το iPhone 6
http://[URL unfurl="true"]www.tokoulouri.com/wp-content/uploads/2014/09/iphone.jpg?42b1f1[/img[/URL]]
[url=http://[URL unfurl="true"]www.tokoulouri.com/news-in-photos/goes_cloud/]http://www.tokoulouri.com/news-in-photos/goes_cloud/[/url[/URL]]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom